• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
....holky dobrou-pomáhá to se takhle s toho vypsat-jsme tu na tom všichni stejně a můžem se navzájem podporovat a vyměnit si pár rad,díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
@mimunesko : vážně ? několik minut k tomu, co se bude dít dál ? no pane jo... No jestli jsi byla takhle aktivní, tak to teď musí být galeje bez sportu a odpočívat, ale přesně tak, co bychom neudělali :grinning: může tě hřát pocit, že za nějaký čas budeš jezdit s prckama na kole :slight_smile:

tak já už fakt jdu :grinning: zítra je den D, jdu trochu naspat :slight_smile: hezké sny všem a jen samé dobré zprávy při pondělku !!! :wink:
22. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
@arianka mně třeba dělali ET ve stejné místnosti jako jsem pak odpočívala :slight_smile: takže teoreticky by tam manžel být mohl. Ale on o to nestál a upřímně, já ani taky ne. Na jaké obrazovce se na to díval?

@lilisa mražení od vyššího počtu slyším taky poprvé. Vždyť pro ně to jsou pořád stejné peníze. Asi by mi to vadilo, protože třeba v našem případě by tedy žádné mražení nebylo.

@mimunesko prsa mě bolí taky, takže bohužel :slight_smile: Dneska mám v sobě Pregnyl 11. den, teoreticky by už mohl odeznívat, ale zatím tam asi pořád je.
22. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz
@arianka držím palce a zítra se ozvi :slight_smile:
22. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz
Dobre rano, kocky, tak k Ariance dneska putuji prcci, drzim palce, at se jim tam libi :slight_smile:)

U nas to nejde, aby nekdo chodil na sal, aspon myslim, proste vubec kvuli infekci a tak, saly jsou proste klasicke operacni saly. Ale je tam fakt obrovska obrazovka, na ktere je videt vsechno, nejdriv embrya, jak vypadaji, uplne podrobne, z toho vam udelaji hned fotku no a potom je tam videt vase deloha a jak do ni zajizdi katetr a vypousti vajicka... myslim, ze tohle si muze chlap klidne nechat ujit :grinning:

Ja uz ode dneska pracuju z domova, budu nakukovat, co je tu noveho. Rikala jsem si, ze bych tak pozitri ve stredu testovala, to budu 27DC a 12 den po ET, co myslite?
23. srp 2010 v 08:23  • Odpověz
@sovicka_ : děěěkujiii :slight_smile:

iriel: děěěkujiiii :slight_smile: Máš mou poklonu žes netestovala dřív :wink: 12 den po ET se myslím už možná dá něco vidět :wink:

Tak holky, jsem nějaká překvapená :sweat_smile: Sestra mi ráno pro jistotu stav embryí neřekla vůbec, prý vše řekne embryolog na sále, takže detektivka pokračuje :grinning: Nicméně budu doplácet nehrazené výkony, doposud jsem platila jen léky, nic víc a doplácím 9tis ?? Celkem mě tedy čistě Gennet bez dopravy vyšel na 14tis ?? Platím ICSI a PK a pořád mám pocit, že ten doplatek je nízký :sweat_smile: Mám velmi velkou radost :grinning:

23. srp 2010 v 08:31  • Odpověz
@arianka Gennet vychazi proste takhle levne, ono udela hodne to levne ICSI i PK, tas to vyslo sakumprask tak do tech 15k, to je myslim vyborna cena. Zatim cokoliv, co jsem videla na netu nebo psaly tady holky, tak bylo ve vysledku drazsi... ale ted me napada, to ale neni i s mrazenim nebo jo?
23. srp 2010 v 08:35  • Odpověz
@iriel : jo vidíš, tam není mražení :grinning: jasně že ne, tedy nejmenovala ho, no ale to by mělo být těch 2500Kč, myslím, tak pořád se pohybuju pod 20tis, což je velmi příjemné :slight_smile:
23. srp 2010 v 08:44  • Odpověz
@arianka - pokud to bude jen takhle, tak super cena. Asi platíš jen léky, PK a ICSI. A nebudeš mít AH a zamražení.

@iriel - po ET se dá testovat už 10DC, ne? :slight_smile:

Jinak mě za chvíli čeká ET, budu si muset pohnout, ještě nejsem ani namalovaná a po bytě pobíhám jen v noční košilce :slight_smile: , ale hlavně, že mám čas na net :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 08:45  • Odpověz
@sysysy Jee, tebe dneska taky? Tak to ti hned venuju pulku palecku, co byly pro Arianku :grinning: tfuj tfuj tfuj :wink:
23. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
@arianka já platila doposud: 4000 puregon, asi 400 ostatní léky - Prednison, Utrogestan, Crinone, 7800 ICSI, 2800 PK, 2800 zamražení. Kdybych neměla to mražení, mám to za 16 tisíc též. Takže takový rozdíl to není - u vás se možná ICSI platí od kusu? Já to počítala i s benzinem celé na 20 tisíc, bez benzinu na 16 tisíc. Počítala jsem 25 bez benzinu, takže jsem spokojená.

@iriel myslím že 12.den po ET je ok... já jsem dneska už 10. den po OPU, tím, že jsem měla hodně dlouhou PK to takhle poskočilo. Ale testovat budu asi až za týden, v pondělí nebo v úterý, to bude 17. den do OPU, 2 dny po očekávaném začátku MS a 11. den po ET. A pozoruješ na sobě už nějaké příznaky? :confused: bolest prsou, třeba?

@sysysy taky ti držím palce.
23. srp 2010 v 08:52  • Odpověz
@sysysy : AH nemám a mražení bude, tedy doufám, nevím, kolik mám vlastně prcků :slight_smile: Pospíchej, pospíchej, já mám ET až po obědě :grinning: To je vtipné, máme to ve stejný den :grinning: :grinning:

sovicka: s benzínem jsem asi na 30tis, to nesmím počítat :grinning: no tak ono to zas nebude tak velký rozdíl :slight_smile: já nevím kde jsem v hlavě vzala, že jsem při tom všem někde na 25tis :slight_smile:

23. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
tak počítám blbě, bez mražení včetně léků 15000, mražení 2800, benzín 3000 - celkem tedy 20800Kč. Jediné co jsem neměla je AH.
23. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
@arianka jako že benzín ti hodí 14000? To je blbost, ne? :confused:
23. srp 2010 v 08:57  • Odpověz
@sovicka_ : no není .... mám to 100km, auto mám velké a tedy velkou spotřebu a počítám k tomu i ty noce v hotelu, celkem 3x a placené parkování, ono se to nezdá, ale těch 14tis to dá
23. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
aha, noci v hotelu, to jsem nevěděla. Tak to jo... a dneska tam taky budeš spát? :slight_smile:
Já to mám taky 100 km, počítala jsem jedna cesta tam a zpět 500 korun a byli jsme tam v rámci 1. IVF 6x. No, vlastně bude ještě kontrola, ale to už tam nepočítám :grinning:
23. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
@sovicka_ Ne, u nas se plati ICSI 7000 pausal do 10ti oocytu.
23. srp 2010 v 09:04  • Odpověz
takže holky jedete nebo jeli jste hned po ET těch 100km domů?
Já jsem takové pako, že si říkám, že těmi otřesy po cestě bych to mimčo JÁ určitě vytřepala:grinning: :grinning: :grinning:

Jinak ET mám cca v 11hod, ale asi tak kolem 10h. se tam mám hlásit, abych to asi stihla zaplatit a domluvit se s embryologem co a jak.
23. srp 2010 v 09:08  • Odpověz
@sysysy já jsem to řešila, nejdřív jsem tam chtěla spát, tu službu umožňují vedle v nemocnici, ale pak jsem se radila tady na koníkovi a došla jsem k závěru, že je to zbytečné. Lepší je být doma, v domácím prostředí, než ležet jako prkno v nemocnici. Hodinu po ET jsem ležela a pak jsme jeli domů. Dala jsem si sedačku hodně dozadu a sklopila, nohy na palubní desku a bylo to ok. Drncání žádné nebylo - asi stejné jako drncání při cestě odkudkoliv kamkoliv. Ono když jedeš domů třeba jen přes město, tak tam máš ty otřesy také.
23. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
@sovicka_ no v nemocnici bych taky být nemohla, já jsem u ségry - 5minut pešky od OBI, takže jsem ráda za tuto možnost.
23. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
@sysysy tak asi je to lepší, když to máš takhle blízko :slight_smile:
23. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
@iriel to je dobrá cena. A když je to nad? Já měla 13....
Co příznaky? Pociťuješ něco - tedy krom toho motání hlavy a teploty?
23. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@sovicka_ Nad je to myslim 2000 navic. Ja nevim, jsou ty krece priznak? :grinning: Taky mam uplne uzavreny cipek a uplne husty hlen, ale to muze delat snad i Utros... prsa naopak uz nejsou zdaleka tak citliva, takze proste vubec nevim.... :slight_smile:
23. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
@lilisa nene,já jsem v brněnském Reprofitu!
23. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
@iriel tak to je fajn cena za ICSI. Změny na děložním čípku tedy já nezkoumám, neb to neumím :grinning: si holt musím týden počkat :slight_smile:
23. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
@sovicka_ : neee dnes nee:slight_smile: to bylo hlavne kvuli partnerovi aby mel klid na produkci vzorku :grinning:

tak holky nevim :frowning2: myslim ze z toho nic nebude neverim jim. 6 z 8 se udajne prestalo vyvijet, to zni jako prilis velka nahoda... Spis mi to prijde ze implantovali aspon neco byt s malou sanci na uspech:frowning2: mrazacky tedy nemam zadne :cry: :cry:
23. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
@arianka Hlavne ale prestala vyvijet, kdyz se jeste v sobotu vyvijela perfektne, to je divny... ale zase proc by to rikali, to nedava smysl, tak asi je to tak...nesmutni.. o to vetsi jsou tohle bojovnici a zvladnou to, ja jsem vlastne dopadla stejne...
23. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
iriel: udajne 3.den se prestala vyvijet,ale to byla sobota a hlasili mi,ze vsech 8 se vyviji skvele... No a kdyz vezmu ze ze 14 vajicek jsou nakonec udajne 2 embrya, vcelku chapu,proc nemuzu otehotnet normalne,kdyz ani timhle zpusobem to neni zadna slava. To je proste v pytli :cry: Ty take nemas mrazacky???
23. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.