• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@arianka - a ty jsi měla vlastně jaká embrya při ET - moruly nebo už blastocysty?
23. srp 2010 v 16:59  • Odpověz
@sysysy : copak já vím ? :angry: ve zprávě mám 2x B11g2, kdo to umí vyluštit, bude jednička :grinning: Hele nwm, OPU bylo ve středu a ET byl dnes, nwm zda se počítá den OPU ale pokud ne, tak jsem měla ET 5.den, tak nwm, snad blastocysta ? Když už jsem měla PK ? ale fakt nwm :frowning2: Já se přiznám, že tu morulu jsem si musela najít na netu, neb jsem to nikdy neslyšela....
23. srp 2010 v 17:02  • Odpověz
holky berete někdo po ET ten Anopyrin ??
23. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
@arianka - to označení B vypadá na blastocystu :dizzy_face: , protože moje moruly měli označení M-1 a vzhledem k tomu, že jsem byla s OPU od tebe o den pozadu, takže to tak odpovídá, já bych měla blastocysty zítra - a taky by určitě další embryjka odpadly, to je prostě přirozené třídění
23. srp 2010 v 17:05  • Odpověz
@sysysy : no taky mě to napadlo, že by B mohlo být blasto, ale fakt nwm :grinning: M-1 je hezký, jako stíhačka :grinning:
23. srp 2010 v 17:07  • Odpověz
@arianka - já ne, já si jen 3x denně zavádím 2utroše současně, pak mám prednison a pak po zítří si mám pichnout injkeci Decapeptyl. A v den OPU mi pichli agolutin
23. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
23. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
@sysysy : a ten Decapeptyl je na co ??
23. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
@ankil no, ET byl ve čtvrtek... tak 4., nebo 5., jak se to vezme :slight_smile: A od OPU je to už 9 dní.
23. srp 2010 v 17:15  • Odpověz
Já zavádím večer Crinone, to je jako Utrouš, ale komfortnější (nevytéká to ven a stačí jen jeden denně a je k tomu aplikátor), po dobrání mám Utrouš - od soboty začnu brát, 3x2 denně, a pak Prednison ráno celý, v poledne půlku. Toť vše :slight_smile:
23. srp 2010 v 17:16  • Odpověz
@sovicka_ : a proč já mám zase jen Utroš ? :grinning: A ten lék na chřipku ? :grinning: achjo, já tomu prostě nerozumím :grinning:
23. srp 2010 v 17:19  • Odpověz
@arianka - já mám taky utroš :grinning: , i když pravda skrz to zavádění je určitě lepší Crinone - ale ten mi nikdo ani nenabídl a já se neptala, neb jsem ho neznala...
A ta injekce Decapepty - to bude asi taky něco na uhnízdění, ani nevím, píchala jsem si to celou dobu současně s gonalem a byla jsem ráda, že už to skončilo, mělo to tu "tupou" jehlu :angry:
23. srp 2010 v 17:28  • Odpověz
@arianka Crinone je jako Utrouš. Jen je to komfortnější. On je dost drahý, ale Sanus má s kýmsi jakousi smlouvu o zvýhodněné ceně...doplácela jsem na Crinone a Utroš asi 2 stovky.
23. srp 2010 v 17:37  • Odpověz
@sysysy : mě to taky nikdo nenabídl :grinning: a já mám pořád pocit, že musím dělat stojky, abych to správně zavedla :angry:

sovicka: nojo, tak to chápu, v gennetu asi smlouvu nemají a naopak musí zřejmě nabízet Utroš, protože jinak by logicky mohli dát na výběr.
23. srp 2010 v 17:40  • Odpověz
@sysysy : taky tě po ET bolí břicho ? jako dá se to vydržet, ale prostě ta tupá bolest je stálá
23. srp 2010 v 17:46  • Odpověz
@arianka někomu ten Utrogestan vyhovuje třeba více, účinnost je naprosto stejná, ptala jsem se na to :slight_smile: Mně břicho bolí stále, bolelo mě i po ET, ale i před, myslím, že to nesouvisí s ET ale spíše se zvětšenými vaječníky v mém případě. Ale bolí mě jakoby i střed, občas, v krátkých intervalech, jako menstruační bolesti (slabé).
23. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
@sovicka_ : asi je, ale to závadění je pitomé, mě nevyhovuje :slight_smile: No mě břicho po OPU odeznělo, jen na pohmat ještě bolí ale to je spíš psyché asi, ty tlaky atd.
23. srp 2010 v 17:50  • Odpověz
bohužel nemůžu posoudit, ale předpokládám, že se mi to bude zavádět taky blbě, nechápu, že k tomu n ějaký aplikátor není. Na pohmat mě právě bolelo taky, hlavně trochu na stranách.
23. srp 2010 v 17:52  • Odpověz
@sovicka_ : no to taky nwm proč není, nějakou primitivní trubičku mohli přidat, však uvidíš, jak ti to půjde, já už to aplikovala i dřív a vždycky to byl trochu boj, vždycky mám pocit, že to není dostatečně hluboko .. Jojo, na stranách taky, to ty vaječníky :slight_smile:
23. srp 2010 v 18:03  • Odpověz
hmmmm.... no, mám nějaký aplikátor k práškům na mykózu, zkusím to použít :grinning:
23. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
23. srp 2010 v 18:34  • Odpověz
Ahoj,tak ja se taky pridavam. Jsme ted po IVF+ICSI a v ocekavani jak dopadne testik. Pri odberu jsem mela 32 vajicek,pry silny nadprumer. Takze aspon 3 sli zamrazit. Mejte se hezky. :grinning:
23. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
@kikincuk ahoj, a kolikátý den po transferu jsi? :slight_smile: Z 32 vajíček jen 3 mrazáčci?
23. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
@kikincuk : juj, tak to jsi rekordmanka :grinning: to byla dobrá úroda :slight_smile:
23. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
@arianka no vidíš, a z tolika vajíček měli jen tak málo embryí do mrazáku :wink:
23. srp 2010 v 18:42  • Odpověz
Koukám, že se Drndapetka ještě neozvala :confused:
Crinone gel je super měla jsem ho při 1IVF zato při ketu a IUI jsem měla utroš a zavádění je prostě hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 v 18:44  • Odpověz
@sovicka_ : no to teda koukám, protože z takového množství bych fakt čekala víc, holt to opravdu není o kvantitě jako o kvalitě, hmmm
23. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
@arianka - břicho mě nebolí, jen tam mě píchnou vaječníky - ale to je dojezd OPU. Teda před chvílí, jak jsem vařila, tak se mi zdál takový větší tlak, že jsem si říkala, že to je asi znamení, že bych si měla jít lehnout :wink: Ale nechci to přehánět, při 1.IVF jsem ležela jak lazar a nic z toho nebylo. A jak jsem otěhotněla přirozeně, tak to bylo zrovna v období generálního úklidu na velikonoce, kdy jsem se nezastavila a únavou padala do postele...a taky jsme s holkama kalily na disce - a alkohol samoška nechyběl, a přesto to všechno dítko přežilo :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
JJ,pan dr. na me koukal,jak z jara,ze pri nejnizssich davkach hormonu mam tolik . Pred punkci jsem na ultrazvuku mela jeden velikej vajecnik. :wink: bolest.Jsem 2.den po transferu,hyperstimulak zatim jakstaks. Rano malo,vecer moc . Ale pry v norme. :grinning:
23. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@arianka, @sovicka– JJ,pan dr. na me koukal,jak z jara,ze pri nejnizssich davkach hormonu mam tolik . Pred punkci jsem na ultrazvuku mela jeden velikej vajecnik. bolest.Jsem 2.den po transferu,hyperstimulak zatim jakstaks. Rano malo,vecer moc . Ale pry v norme.
23. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.