• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@sysysy : no to je vážně vtipné, ale ono to tak bývá, když člověk prostě má jiné myšlenky a vůbec nad tím nepřemýšlí, tak to jako naschvál vyjde, opačně je to horší :slight_smile: Já teda dneska byla ráda, že můžu ležet, přece jen to břicho cítím a zítra už budu zahradničit atd., tak se snad taky odprostím od myšlenek, cože to tam v břicho vlastně je za stav :grinning:

kikincuk: no fakt že jo, tohle se nevidí každý den :grinning: tak snad se ti hyperstimulak nerozjede :slight_smile: ty chodíš kam vlastně ?
23. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
hmm, koukám že Drnda dospává po OPU a Magiee se neozývá :frowning2: tak snad dá vědět dobré zprávy zítra.
23. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
@kikincuk ahoj, tak to jsi měla pořádnou úrodičku :slight_smile:
23. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
@arianka já jsem zahradničila dneska - vylezla jsem na zahradu, vzala jsem kbelík, ustříhla jsem asi deset odkvetlých květů růže, přivázala asi pět stonků a po velké námaze jsem šla zase sebou plácnout do obýváku na sedačku :grinning: chudák manžel - ten dneska lítal jak hadr na holi, posekal, zalil mi kytky, udělal oběd... :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz
@sovicka_ :grinning: a je hotovo
23. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@sovicka_ : výstižné :grinning: :grinning: :grinning: tak to ten můj teda jak hadr na holi nelítá a co neudělám, to stojí :grinning: ale kašlu na to :grinning: polehoučku si to dodělám :grinning: je fakt, že jsem ohřála v mikro tři porce jídla a vyčerpaně jsem odkráčela do postele, fakt vtipné :grinning:
23. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky, z krve to sice neni, ale na dvou ruznych testech // nemuzou kecat, no ne? :grinning:
24. srp 2010 v 06:37  • Odpověz
@iriel : no jasně že nemůžou, velikáááááááááááááááááááááá gratulaaaaaaaaaaaaace, podle těch příznaků prostě jiný výsledek byl nemožný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2010 v 06:51  • Odpověz
@arianka Ja mam TAKOVOU radost, ze to ani neni mozny! :grinning: A je videt, ze uplne prvni IVF se muze podarit i ze dvou poslednich bojovnicku, takze holky verte tomu! Hrozne moc vam drzim palce, at tech // jen pribyva....
24. srp 2010 v 06:59  • Odpověz
@iriel : musím říct, že takový výsledek jsme tady asi všechny potřebovaly, aby nás nakopnul :grinning: To je tak krásná zprávička po ránu :slight_smile: Holt prostě příznaky nemůžou lhát :grinning: A koukej se pořádně šetřit ! :slight_smile:
24. srp 2010 v 07:04  • Odpověz
arianka: 18/8 OPU, ET 23.8.
ankil: 7 DC , CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, 2IVF stimulace (puregon 200IU), 27.8.KO
sysysy: 18 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, IVF - stimulace, (gonal, 225j, 187,150) OPU 19.8.
drndapetka: 21 DC, UNICA Brno, 1. IVF -stimulace , 23.8. OPU
Iriel: 26 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU, 13/8 ET, KO 27.8. (test)
milka77: 32 DC, GENNET Praha, červen 1.IUI - neúspěšné, srpen 2.IUI - ?, příprava na 1.IVF
Mishule78: 27 DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
sovicka: SANUS Jihlava, 1. IVF - stimulace (Puregon 250j, později 200j), ET 19.8., KO + krev 2.9.
magieee: 14 den po ET, KO 23.8.
mimunesko: únor 1.IVF Sanus Hradec - neg., nyní Arleta Kostelec 2. IVF, 5 den po ET
24. srp 2010 v 07:06  • Odpověz
@arianka Kdyz jsem chodila do diskuze IUI, tak me taky hrozne povzbudilo, kdyz to nekomu vyslo, proste clovek ma zivouci dukaz, ze to vazne muze jit. To vis, ze ted na sebe budu desne opatrna, ty jo, musim si nacist co vlastne smim a nesmim a vubec vsechno, jak to ted probiha :slight_smile: To je stejne vtipny, ze to clovek vi vlastne takhle hrozne brzo, to driv ani nebylo mozny.... Kdo testuje dalsi, Sovicka, ne? tfuj tfuj tfuj, plivu tehotenskej bacil :grinning:
24. srp 2010 v 07:07  • Odpověz
@iriel páni, obrovitááááánská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to je krásný, vidíš i 1 IVF může vyjít, stejně jako nám vyšlo :slight_smile: , držím palečky ať čárečka jenom sílí a vše je v pořádku, doufám že jsi tu právě strhla těhotenskou lavinu :grinning: , tak jsem zvědavá jestli budou ty dvojčátka :dizzy_face: , hoď nám sem fotečky testíků ať se pokocháme :wink:
24. srp 2010 v 07:32  • Odpověz
@ankil Musim nechat nabit baterky nejdriv... s dvojcatkama nevim, myslim si, ze kdyby se udrzela obe, tak je ted uz ta carka silnejsi, protoze je zatim dost slaba, ale treba ne a je brzo, uvidime, kolik bude hcg podle krve...
24. srp 2010 v 07:38  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

@iriel velkááááá gratulace - já jsem tušila, že ti to vyjde :slight_smile: :slight_smile:

Tak podle statistiky když jsem teď na řadě já, tak zrovna mně to nevyjde :grinning:
24. srp 2010 v 07:42  • Odpověz
@sovicka_ Ale kus, jdi ty, proc by nemelo? Statistiku porusuju i ja, prvni IVF a jen dva bojovnici... :wink:

Je fakt, ze ty moje priznaky byly asi dost vymluvny, co? :grinning: Ty na ne mas jeste cas, verim, ze ti to vyjde taky, palce pro jistotu nepoustim :slight_smile:
24. srp 2010 v 07:45  • Odpověz
@iriel a kterým mamatestem jsi nakonec testila 25 nebo jsi sehnala 10?
@sovicka_ :grinning: jasně že to vyjde :wink: prosím tě koukala jsem a taky jsi měla Puregon, já mám od středy píchat do stehna orgalutran, měla jsi ho taky? já fakt netuším jestli to vůbec zvládnu si ho píchnout, taky si musíš udělat na noze "kožní řasu" a jak jako jestli natáhnu krev, chjo jsem z toho jelen :sweat_smile:
24. srp 2010 v 07:49  • Odpověz
@iriel máš teď těžký úkol :grinning: odpočívat a držet palečky :grinning: , jo a ještě tu musíš pořádně rozšířit těhotenskou epidemii :dizzy_face: ......... tak dobíjej, dobíjej, už se těším :sunglasses:
24. srp 2010 v 07:50  • Odpověz
@ankil ne ne, neměla jsem ho.

@iriel když já ti nevím. Pořád se pozoruju a kde nic tu nic. Taky ses tak šíleně pozorovala? Akorát mě pořád bolí prsa - celý. Už 10 dní.
24. srp 2010 v 07:52  • Odpověz
@iriel velke gratulace :o)))))))jsem na sluzebce v nemecku ale i presto to tady sleduju a tesila jsme se na dnesni rano a vyslo to supeeeeeeeeeer, dodala jsi na viry ye to opravdu jde :o))))))super diiiiiiiiiiiiiky.
24. srp 2010 v 07:56  • Odpověz
@sovicka_ aha, tak teď babo raď, no snad to nějak zvládnu :confounded: ...... k těm příznakům někdo je má pořádný a někdo má jen některé :wink:, takže se nestresuj když třeba bolí "jen" prsa, ono to přijde :slight_smile:
24. srp 2010 v 07:56  • Odpověz
@mishule78 ty už začneš se stimulkou za chvilku, viď
24. srp 2010 v 07:57  • Odpověz
@ankil doufám :slight_smile: Hele, normálně to bodni do nohy a je to :grinning:
24. srp 2010 v 07:59  • Odpověz
@ankil Testovala jsem mamatestem 25 IU/ml a Clearblue taky 25IU, takze na 10 by to asi bylo videt i lip. :slight_smile:

Holky, mozna to nesouvisi, ale uz jsem nekolikata, kdo s tim ma dobrou zkusenost, tak me to ted napadlo - ja jsem si po ET naordinovala ty svycarsky Lactobacilly, kvuli prostredi a proste mam pocit, ze mi to pomohlo, mozna ne, ale za zkousku to stoji, tak jen takove doporuceni...
24. srp 2010 v 08:02  • Odpověz
@sovicka_ Ja jsem se moc nepozorovala, ono se mi to vnucovalo samo :grinning: Jakoze hlavne ta slabost a nevolnost, to nejde prehlidnout. Zkoumala jsem si akorat prsa, protoze se mi udelaly takovy leskly krouzky okolo bradavek, tak jsem nevedela, co to je, tak ty jsem pozorovala, co jako delaj, no a pak ten cipek, ale to jsem zvykla, dlouho jsem delala grafy...
24. srp 2010 v 08:04  • Odpověz
24. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
@iriel - wow :sunglasses: - mooooc gratulujuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2010 v 08:14  • Odpověz
@arianka Jo, to jsou ony... prislo mi, ze po tech ruznych utz neustale a jineho nahlizeni "dovnitr" si proste potrebuju upravit prostredi a ty lactobacilly jsou na to fakt dobry, kazdopadne uskodit proste urcite nemuzou, Dr. mi je schvalila jako dobrej napad...
24. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
a ještě mě napadlo, že když v červencové diskusi IVF to skoro nikomu nevyšlo, tak teď jsme tu my srpnové, abychom tu statistiku vyrovnaly :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 08:26  • Odpověz
@iriel : ale tys to brala už před ET, ne ? Jen přemýšlím, jestli to má smysl začít brát teď, víš ?

sysysy: no, doufám, že máš pravdu :grinning: a že budeme moct založit diskusi "vítězný srpen" :wink:
24. srp 2010 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.