• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@arianka. Rozhodli jsme se pro UNICU v Brne a nemuzu rict pul slova spatne. Byli fajn. Tak ted jen jestli to klapne,vid. :slight_smile:
24. srp 2010 v 08:31  • Odpověz
@iriel. I ja e pridavam k gratulaci! :grinning:
24. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
@arianka Podle me to ma smysl kdykoli, pusobej rychle... ja premyslim, jestli jsem zacala pred nebo po, ale mam pocit, ze v den ET...
24. srp 2010 v 08:34  • Odpověz
@sysysy já jsem do červencové diskuze kdysi nahlížela a překvapilo mě, jaká nízká úspěšnost tam je :confused: takže se to někde srovná :grinning:
24. srp 2010 v 08:39  • Odpověz
@kikincuk : no na Unicu slyším chválu stále :slight_smile: tak snad dostojí své pověsti a budeš se brzo radovat :slight_smile:

iriel: ok, tak já teda jedu do lékárny :grinning:

@iriel tak to je super, jdu cinknout do lékárny jestli je tady mají :grinning:
iriel: :grinning: dojednej si u výrobce provizi :grinning: :grinning:

holky, já jsem někde četla, že u nativu bývá vysoké procento úspěšnosti, ale také to, že OPU se při nativu dělá bez narkozy ?? Tedy pokud si člověk nepřiplatí, ale to je drahé..., to snad ale bez narkozy nejde vydržet ???
24. srp 2010 v 08:45  • Odpověz
@arianka Jo, tak to teda nevim, vim, ze nativ ma dobre vysledky a hodne se dostava do popredi, ale odber vajicek bez narkozy musi byt drsnarna... ale ono se da vydrzet hodne, mne vytahovali hluboky dren z bricha bez umrtveni jen proto, ze na sale byl sanitarni den, bolelo to silene, ale vydrzet se to holt muselo. Taky mi jednou bez umrtveni vytahovali 15cm drat, kterym jsem mela provrtanou patu, se stejnym duvodem, saly byly zavrene a uz to muselo ven.
24. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
@arianka vím že holky třeba když měli 1-2 foliky tak chodily bez narkozy a že se to dá v pohodě vydržet :wink:
tak tyhle laktobacilíky nemají, ale ještě mám 3 lékárny v záloze :grinning:
24. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
@iriel tak ty jsi si už teda zkusila
24. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
@arianka,@ankil,ja si teda zensky neumim predstavit,ze bych byla bez narkozy pri punkci. S tim jak jsem byla "natlakovana" jak bomba. Me to teda bolelo hodne,kdyz jsem prisla k sobe. :slight_smile:
24. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
@kikincuk já nevím, to psaly holky, ale když máš třeba jen 1 nebo 2 vajucha tak se to určitě dá :wink:
24. srp 2010 v 09:11  • Odpověz
@ankil Coz pri nativu urcite nebudes mit treba 15 :grinning:
24. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
@arianka :grinning: :grinning: :grinning: - jo, srpen je skvělý :wink:
24. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
@iriel no právě u nativu nebývá taková úroda :wink:
24. srp 2010 v 09:21  • Odpověz
@ankil tak laktobacilíky mají za chvilku si pro ně sjedu :grinning:, akorát je to trošku jiné balení než sem házela arianka, ale je to určitě to samý
24. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
já jsem tele :grinning: já si to poslala sobě :grinning: :grinning: , takže @iriel kukni o jeden příspěvek výš :grinning:
24. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@ankil- ani bych to nezkousela. Jauvajs. :grinning: mozna ze sem posera,ale ne,ne,ne. :slight_smile:
24. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
@ankil Jasne, to budou stejny, Swiss "5", ty jsou nej :grinning:
24. srp 2010 v 09:47  • Odpověz
@iriel : no četla jsem různé články jak na google tak na yahoo z celého světa a docela si nativ chválí, pak tam k tomu byly komentáře holek, co třeba byly po 4IVF a teprv po nativu otěhotněly, zvláštní. Jasně, že se to vydrží, ale... :slight_smile: Na druhou stranu co když se člověk trochu pohne, že ? CO já vím, třeba kýchne nebo něco.., nějak mi to bez té narkozy prostě přijde divoké

kikincuk: mno, radši bych si asi připlatila, už jen ten pocit mě nedělá dobře, natož akce :grinning:

tak u nás na vesnici samozřejmě nemají nikde tyhle léky, sakra, přece nepojedu do Prahy :grinning:

24. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
@arianka- nechali jsme v Brne dost penez a jak ja rikam,bez narkozy bych do toho nesla. Uz vim,co to je. Jauvajs. :confounded:
Ale nevim,kdyz je tech vajicek malo.... Me to ani bez narkozy nenavrhnul. Hodny pan dr. :grinning:
Mam dnes nejakej divnej tlak,se mi mota hlava.
24. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky jen taková rychlá zpráva,protože musím do města něco zařídit.
Bohužel to dopadlo špatně a včera sem z toho byla dost na dně. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Teď jediné co mě drží nad vodou je možnost do toho jít už za měsíc a teď na to ještě máme našetřeno,tak nebudem čekat.
Od zítra jdu do práce,tak nevím jak se na to bude tvářit šéf,když mu řeknu,že za měsíc zdrhnu asi znova,ale snad mě pochopí.
Manžela to taky hodně vzalo,ale snažíme se vzájemně podržet.Možná teď budu klidnější,když vím do čeho jdu.Každopádně si pak test dělat nebudu abych se nestresovala zbytečně dopředu. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
@magieee co říct... vyjde to příště. Holt není souzeno všem, aby vyšlo 1. IVF, vyjde to napodruhé, napotřetí... uvidíš.

Já před chvílí našla na toal. papírku malililinko růžové, ani to není krev, slaboulinké špinění. Vzhledem k tomu, že špiním vždy klidně i týden před příchodem ms, tak to může být náběh na ms - anebo taky nemusí. Musím vydržet, uvidím. Tak jsem malinko bez nálady, ale neklesám úplně na mysli, co mi zbývá. Ale přestávám sledovat ty příznaky, neb je to na budku :slight_smile:
24. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
@magieee To je mi lito, ale presne, uz mas tu zkusenost, budes vic v klidu, nebudes z toho vyjukana a povede se to. Drzim palce.
24. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
@sovicka_ A nebo je to zahnizdovani, pry 1 ze 3 zen takhle 'spini", jen je to pry trochu jine nez normalni spineni.. ja nemela nic.

Konec 2. týdne vývoje spadá do termínu, kdy se u těhotné ženy poprvé neobjeví jinak obvyklé menstruační krvácení. Může to být pro ženu vůbec první známka její gravidity. V některých případech se však může i za této situace objevit zpravidla nepatrné krvácení ze sliznice děložní. Je důsledkem narušení mateřských cév v okolí zanořené blastocysty. Může u gravidní ženy vyvolat klamný dojem nástupu menstruačního krvácení, protože k němu dochází právě kolem termínu, kdy běžně menstruace probíhá.
24. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
@sovicka_-taky se snazim nehlidat. :slight_smile: lehko napise,tezko dela. :grinning:
24. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
@iriel já nevím, to už je dost pozdě, jsem 10 dní po OPU....ale může být... nevím, no. Uvidíme. Musím počkat :slight_smile:

@kikincuk právě, ono to moc nejde. Ale už to nebudu pohledávat různě po netu, co znamená to a co znamená ono a proč já takový znak nemám atd.... co se má stát, ať se stane :slight_smile:
24. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
Ahojky spolubojovnice :slight_smile: včera mi bylo po punkci hodně zle, už jsem myslela, že mám hypestimulační syndrom, ale naštěstí se mi ulevilo a dneska je líp.Vydolovali ze mě nakonec 25 vajíček, použitelných bylo 22. Právě jsem volala do laboratoře a z 12ti vajuch oplozených metodou ISCI se nám drží zatím 8 a z 10ti vajuch oplozených metodou IVF se nám drží 5. Takže máme k dnešnímu dni celkem 13 hrošíků :grinning: Zítra Vás budu zas informovat o vývoji, jsem zvědavá jak se budou miláčkové moji držet dál :slight_smile: Přeji krásný den, já valím znovu do pelechu, papa :dizzy_face:
24. srp 2010 v 10:58  • Odpověz

@sovicka_ -ja taky nevim jestli vydrzim do 5.9. s tehot.testem. :slight_smile: se zblaznim do ty doby,jako! :wink:
24. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
@sovicka_ Hnizdeni je 4.-11. den, takze zadne pozde :slight_smile:
24. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.