• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@arianka -zitra vykoupim lekarnu z bilkovin! :grinning: chodim jak balonek. Manzel si ze me dela srandu,ze ted nekam jet,tak nemam ani co na sebe. Srandista. :slight_smile: pytel od brambor je akoratni. :D
24. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
@drndapetka : no to přesně mám, teda ne kyčle, ale ne když je ms, prostě různě, se z toho picne :frowning2: a teď mi to děsí o to víc když jsem po ET
@kikincuk no, já měla při 1IVF OHSS II.stupně, ale na kapačky jsem nemusela, jen odpočinek a dostatek tekutin
autor
@arianka no já mám trošku jen strach, včera mi bylo po OPU fakt mizerně.....hrozný křeče v břiše.....tak jsem myslela, že mám na hyperstimulák náběh....Jinak piju Nutridrinky z lékárny a právě jsem vypila hrnek mléka :slight_smile:
@kikincuk : nic si z toho nedělej, já normálně chodila v kalhotech s rozeplým zipem a přes to dlouhé triko :stuck_out_tongue_closed_eyes: já obešla 4 lékárny a všude měly to samé, takové malé lahvičky vita drinky docela drahé, ale koupila jsem je, je to hnusné, ale co člověk nadělá a pak ve fit centru mi dali další drink s velkým množstvím bílkovin a ten jsem měla na 3 dny. No a pak jak říká moje dr, bílkoviny = jíst biftek a zeleninu :-d
24. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
@ankil -ale podle ceho ti pani dr. poznaji,ze mas ten stupen,nebo ten stupen. No,ale asi vedi. :grinning:
24. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
@drndapetka : fakt neboj :slight_smile: sice ti asi hrozí, jako každému, obzvlášť, když jsi měla takovou úrodu, ale právě proto, že jsi měla takovou úrodu, budeš bříško ještě chvíli cítit :slight_smile: já měla méně vajíček, ale přesto jsem ještě den před ET měla křeče v břiše a vaječníky bolí doteď....
24. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@kikincuk :grinning: nejspíš podle množství volné tekutiny v dutině břišní a jak moc máš zvětšené vaječníky
24. srp 2010 v 19:34  • Odpověz
@arianka -se zeleninou problem neni. S vodou taky ne-klidne i pres 3 litriky,ale to pak sedim na wc porad. :grinning: chodim s petkou sem a tam. :grinning: no,ja do ty lekarny zitra nabehnu a uvidime. Za zkousku nic nedam. :grinning:
24. srp 2010 v 19:34  • Odpověz
@ankil -o vajecnikach mi ani nemluv. :frowning2: doufam,ze uz se srovnali z jednoho velkeho (posl.ultraz.) na 2 mencejsi. :sunglasses:
24. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
@kikincuk : no člověk má podstatně větší spotřebu na záchod, ale holt dali jsme se na boj, tak bojujme :slight_smile:
24. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
holky taky Vás při stimulce bolely prsa?
24. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
@arianka -to dame. Nebojim se vlka nic. :grinning:
24. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
@ankil -JJ. A dost. :wink:
24. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
@ankil ano, hodně - mě bolí ještě pořád, asi mám v těle pořád pregnyl, anebo se moje tělo chystá na příchod ms anebo jsem těhotná :grinning:
24. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@arianka ty bolesti občas mívám.
24. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@ankil : ano a velmi a ještě teď bolí
24. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
@kikincuk mě v nich právě uplně řeže, tak mě v nich naposled řezalo když jsem je měla nalité mléčkem

tak pro mě vypít 2-3 litry za den je docela výkon, ale budu se pak muset překonat :grinning: a v týdnu se zajdu do nějakého fitka kouknout na ty nápoje, ať ho mám doma po ruce
24. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
@sovicka_ : a máš na to nějaký trik ? nebo netušíš čím to je ?

hele holky že dvojka červeného před spaním neuškodí, že ne ? :confused:
24. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
@sovicka_ tak u mě to pregnylem nebude, ten mám ještě v lednici :grinning:
24. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
@ankil Ahoj! to nemáme.Musím to celý podstoupit znovu.Udělám samozřejmě cokoli,ale z těch injekcí co si budu zas píchat sama nadšená nejsem. :unamused:
24. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
@magieee tak to je teda blbý :confounded: a za jak dlouho můžeš zase začít stimulovat?mě zas nevadí že si musím píchat injekce sama, od manži bych se asi bála :sweat_smile: a on se do toho stejně ani nehrne, srab :grinning: :grinning: akorát mám teď bobky protože si zítra musím píchnout ještě do nohy, ale co nadělám, zvládli to jiný tak to zvládnu taky :slight_smile:
24. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
@arianka vydržet... a pak otřít orosené čelo :slight_smile: Dvojku vína bych já vynechala, ale objektivně si myslím, že neublíží. Dala bych si asi jen decku.

@ankil aha :slight_smile: Já si fakt nevzpomínám, kdy mě to začalo bolet :sweat_smile: ale vážně myslím, že až po tom Pregnylu.

Dneska mě bolí pěkně hlava, ach jo :rolling_eyes: Cca 14 dní mě to netrápilo... a teď je to tu zas. A jsem celý den zralá na spaní, ale nespala jsem. Spala jsem dneska jen 7 a čtvrt hod, jsem zvyklá n a 8 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: možná je to tím.
24. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
@magieee hlavu vzhůru a s chutí do toho... ty druhé pokusy bývají prý dost úspěšné, protože v prvním doktoři zjistí, co ti sedlo a co ne a ušijí ti stimulku přímo na míru :slight_smile: Bude to ok, uvidíš, bude to úspěšné.
24. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
Holky, jdu spát, nějak to nezvládám.

Iriel, jak proběhly doma oslavy? :slight_smile:

Dobrou všem.
24. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
@magieee : no já mrazáčky také nemám a samozřejmě to celé podstoupím případně klidně znova, ale zároveň mě to děsí :frowning2: Prosím tě, tobě řekli že můžeš třebas hned další měsíc stimulovat ? bez pauzy ?

25. srp 2010 v 05:04  • Odpověz
iriel: hele, kdy jsi začla po ET mít nějak první příznaky ?? :slight_smile:
25. srp 2010 v 05:05  • Odpověz
@sovicka_ Na oslavy je brzy :slight_smile: Ty budou az po krvi, i kdyz spis az po tom srdicku. Ale dnesni carka je silnejsi nez vcera, takze jsem klidna...
25. srp 2010 v 06:41  • Odpověz
@arianka To fakt tezko rict, protoze prvni priznaky byly urcite z Ovitrelle a z Utrose a z toho ET, protoze unavena jsem byla uplne hned, po ET jsem tam usnula a spala jak drevo a uz hned od te doby jsem byla porad malatna a motava a tak, prsa me bolela celou stimulku, to urcite vic nez ted a co dal, ten bilej hustej hlen asi 3.-4. den po ET myslim a teplota taky tak...
25. srp 2010 v 06:52  • Odpověz
Vsem vam preji kraaasne rano! :grinning:
25. srp 2010 v 06:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.