• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
otevřu koníka a hned na mě kukne @iriel :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 18:55  • Odpověz
@sovicka_ hele to je samy dobry znameni, ja tady takhle skuhrala pred par dny, pamatujes? :wink:
25. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
ahoj holky, tak na OPU jdu v pátek, jak se počítá doba ET? Den odběru je už první den? Byli jste taky tak nervózní při ET? :wink:
25. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
@ankil Uaa, promiin :grinning: Vypada to hruzostrasne, co, ty oci? :slight_smile:
25. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
@sovicka_ : beru tě za slovo, jdu se zavřít do koupelny a vylezu v květnu :grinning: lesklé oči ? ty nemám, leda když nabírám na pláč :grinning: přece se neprobrečím do května ? :grinning: no když je stisknu, citlivé je mám taky, ale to díky Utroši u mě, to jsem u IUI, ono to samo neplatí pro všechny, ale že to má většina holek, to ano.
Unavená jsi, ju ?
25. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
@lilisa zdarec :slight_smile: já počítám 1. den den po ET :slight_smile: na ET jsem nebyla nervozní, vůbec, teď jsem jak struna.....
25. srp 2010 v 18:58  • Odpověz
@iriel Moc gratuluji k // :wink:
25. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
@iriel co blázníš, náhodou máš krásnou barvičku očí a prasklá žilka za chvilku zmizí :wink:
holky jak jsem si tu nedávno chrochtala že mě nic nebolí, tak dnes vaječníky cítím teda fest, nevím jak si sednou, lehnout, se nemůžu ani předklonit aniž by mě nebolely :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to musím vydržet do pondělí :grinning:
@lilisa jú v pátek, já pudu asi v pondělí a co folíci je jich víc?
25. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
@ankil no víc jich není, jsou jen tři a jedno malé :unamused: tak doufejme, že budou kvalitní a budou stačit ... nevím proč jich mám tak málo.
Píchali jste si někdo Ovitrelle? Dnes si mám píchnout poslední injekci, je to prý HCG hormon. Jak dlouho se pak drží v krvi?
25. srp 2010 v 19:02  • Odpověz
Příznaky neřešte to stresuje ještě víc a já se o tom přesvědčila.Pokuď ste unavený apod.,tak odpočívejte a kašlete na všechno.Hlavní je aby to vyšlo a já chci aby to vyšlo vám všem nejlépe.Když ne mě tak aspoň vám a mě to dodá odvahu do dalšího boje. :slight_smile: :wink:
25. srp 2010 v 19:03  • Odpověz
Ankil a ty máš kolik folíků?
25. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
@magieee je super že můžete jít "hned" do dalšího boje, uvidíš, smůla se prolomí a štěstíčko bude hned dvojnásobné :dizzy_face:
25. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
@lilisa Ja jsem Ovitrelle pichala, drzet se muze az 14 dni, proto se nema test delat driv jak 12. den po ET, protoze Ovitrelle je cca 34-40h pred OPU a od OPU do ET cca 3-5 dni...
Ja pri ET nebyla vubec nervozni, tesila jsem se :slight_smile:
A den ET se nepocita, stejne tak jako od OPU do ET se tyhle dny pocitaji jako jeden, napr. OPU v Ut, ET v Pa znamena 3. den.
25. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
@lilisa na jedné straně 7 na druhé 5, ale on to jen tak v rychlosti zkouknul, uvidím v pátek, jé na kolik jdeš, se tam určitě potkáme, já tam mám být na krev 7.30 :wink: a co Chovanec jak se ti zdál
25. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
@lilisa dejme tomu, že půjdeš na ET v úterý. Ve středu to bude 1 den po ET, ve čtvrtek 2 dny po ET, atd :slight_smile:

@iriel já ti nevím. Hlava mě bolí naprosto běžně před ms, ale vždy to rozeženu práškama. Únavu nemívám, ale teď jsem unavená dost. Odpoledne jsem si zdřímla. Pálí mě oči. Hlava se mi motá snad jen malililinko. Mám divnou chuť v puse, ale ne kovovou - spíš jsem asi něco snědla. Sem tam mi škubne v břiše. Prsa nebolí. NEchci se upínat na to, co si třeba namlouvám.

Hele, ještě jsem našla jeden odkaz, ze kterého si můžete odnést, že ty příznaky jsou strašně indi. Každá ženská to má jinak. Jedna má akné, druhá nemá akné, jedna má pms, druhá nemá pms... nezbývá než čekat na test :slight_smile: http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/druhe-priznaky-paid
25. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
@iriel a jak ti po něm bylo po tom Ovitrelle? No já mám právě blbou zkušenost s kamarádkou, co mi všechno ráda hnusila ... tak mi zůstal blok v hlavě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a nějak se mi nejde těšit... Proto zkouším všechno možné, jak se začít těšit ....
25. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
@ankil No jsem ráda, že k němu nechodím k tomu Chovancovi, moje zlatá paní doktorka :wink: Je teda o hodně lepší...
Jdu ráno taky brzo, ale jdeme do jiného patra, takže nejdu vůbec na recepci.
25. srp 2010 v 19:08  • Odpověz
A ještě něco: http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/anketa To je asi nejzajímavější.
25. srp 2010 v 19:08  • Odpověz
@lilisa nezáleží na kvantitě ale na kvalitě :wink: i když je jasné že kdyby jich bylo víc tak je člověk klidnější
25. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
@ankil Přesně tak, věřím že mimi tam bude - jeden silný chlapeček :wink:
25. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
@lilisa Vykasli se na "kamaradku", co ti to ma co hnusit, hlavne ty se nedej... je to tvoje vec, tak to prozivej po svem, ne? Hlavne se porad ze vseho nestrachuj, to jsou takovy drobny zasahy na ceste za miminkem, o nic nejde, sroub do nohy je horsi :grinning:
25. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
@lilisa Jo a po Ovitrelle mi vubec nic nebylo... ale je fakt, ze mne nic nebylo celou dobu stimulace.
25. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
@iriel Máš pravdu, ale nechala jsem to hodně zajít daleko, až příliš daleko, a jediná cesta byla, jít do umělka, abych se toho zbavila. Radši nebudu popisovat, co mi psala o miminkách a tak ... protože já jako dětská sestřička, to nedokážu pochopit. Asi by jste mě považovali za blbce :frowning2:
No ještě si pamatuji, jak jsem psala, že mi dělá zle, že ve mě rostou vajíčka, a co nic mi to nedělá :grinning: vůbec mi to nevadí ... :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
@iriel Přesně, tak mi nic není po celou dobu ...
@ankil To doufám! :grinning: Říkám si,že když ne na poprvé tak bych už raději ty dvojčata!! :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@lilisa To zni, jako ze jsi sla do IVF, aby ses zbavila otravnych reci kamaradky :grinning:
25. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
@lilisa já vím že jdeš o patro výš :grinning:
25. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
@iriel no asi to tak blbě vyznělo :grinning:
25. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
25. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
jo a ještě se zeptám, to ovitrelle se má píchat na minutu přesně? Mám tam přesný čas u toho napsaný ...
25. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.