• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@lilisa No tak asi ne uplne na minutu, ale treba 10minut uz je znat, protoze ti muzou prasknout folikuly driv, takze +-5minut by to fakt melo byt presne...
25. srp 2010 v 19:34  • Odpověz
@iriel to funguje stejně jak Pregnyl? U toho mi říkal dr, že plus minus dvacet minut je ok, ale hodina už by mohla být problematická.
25. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
@sovicka_ Kind of, mne rikala Dr., ze zalezi na kdy te objednali, ze proste pak cekas dyl a kdyz jsi nepichla presne, tak se to secte a je to blby, takze proste pokud mozno, tak presne, jak jest predepsano :wink:
25. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jsem prskala, ze dneska neni zadna prace a tady to mam... stitky v jedne madarske tovarne se nam nezpracovavaji v systemu a ted mi stoji 150 palet zmrzliny v tovarne, nejdou zanest a tedy ani distribuovat a chladak se plni a za max 5h se zastavi linky, ze to nebude kam davat, pokud to nekdo urychlene neopravi, to je fakt super :frowning2: Takze ted nahanim lidi, aby makali.... se mi z toho uplne rozbusilo srdce :frowning2:
25. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
@iriel : co že to děláš za práci ???
25. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
@arianka Zodpovidam za IT sluzby v ramci firmy pro 6 zemi... takze proste jedni lidi mi zalujou a do jinej lidi ja kopu, aby makali :grinning:
25. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
opět padám na tlamu, takže jdu spát :slight_smile: ahoj zítra.
25. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
@iriel :hmmmmm :grinning:
26. srp 2010 ve 04:39  • Odpověz
dobrre rano damy,tak jsem ted prelouskala o spermio atd. Muj manzel v 6/10 spermio na IVF pry ok,ze to pujde. V 8/10 pred ET KO,takze ICSI. Behem dvou mesicu pry hodne velkej skok. A to kouri stejne,stresak taky stejne. Takze jsme usoudili,ze musime mit porad neco extra. :slight_smile:

bilkoviny jsou drahy jak prase! Ale ja do sebe dostala vcera 3,5 l vody a brisko vecer skoro nic,rano taky oky. Mam z toho radost. :grinning:
26. srp 2010 v 07:39  • Odpověz
jinak OHSS po ETu znamená -. nebo může znamenat - úspěšné IVF. Protože jak stoupá HCG, stoupá i OHSS.

Všem dobré ráno. Noc jsem přetrpěla s hadrem na hlavě. Je mi trochu lépe, ale už se to zase rozjíždí :slight_smile:
26. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko,
@sovicka_ tak to je teda mazec ta tvoje hlava :unamused: , mě se večer udělalo hrozně špatně musela jsem si jít i lehnout, točila se mi hlava, návaly horka, špatně mě bylo, vaječníky bolely jak sv..a, to do pondělí snad nevydržím :sweat_smile:
@kikincuk ty jsi si ty bílkoviny kupovala v lékarně? a co jsi koupila
@iriel zajímavá práce :grinning: a pěkně napsané :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
@ankil to bude asi vliv hormonů.

No jo, ta moje hlava... třeba to značí přicházející ms.
26. srp 2010 v 08:46  • Odpověz
@sovicka_ a třeba ne :wink:, ty jsi už vlastně 7 den po et, žejo, by jsi za chvilku mohla zkusit i testík nebo vydržíš na krev?
26. srp 2010 v 08:52  • Odpověz
@ankil jsem, už je to týden. Nějak to uteklo. Test zkusím v pondělí anebo možná až v úterý, žádný doma nemám, teď nikam nejezdím autem, lékárnu tu nemáme, tak mě vezme v neděli manžel. Dřív mě do lékárny nezaveze, domluvili jsme se tak. Takže i kdybych chtěla, testovat nemůžu :slight_smile: Krev mám pak ve čtvrtek.

Ale podvědomě cítím, že to nevyšlo. No, naděje umírá poslední :slight_smile:
26. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
@sovicka_ Nestras, dokud nic nevis... nahodou ja tomu u tebe dost verim :wink: U nas se dostava test hned po ET, je trochu citlivejsi, ale jen 20IU/ml, ten jsem jeste nepouzila, tak ho zkusim zitra :grinning: Dneska uz jsem normalne v praci, teda ta cesta do Prahy je zacpana, to je hrozny.. rano jsem se stavila na krvi a vysledky budou po 15.00. A rano jsem zkusila test a carka sili, tak snad je vse v poradku.
Jo a zmrzliny jsme zachranili, okolo jedenacte se to rozbehalo :grinning:
26. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
http://www.stream.cz/video/506512-smejici-se-mimino

Hezké ráno všem :slight_smile: A všem dostatek pozitivního myšlení ! :wink:
26. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
@ankil -ne,nekupovala. Za malou lahvicku chteli kolem 60 kc,to se mi zdalo fakt moc. Na to kolik mi rekla,ze toho mam vypit? Ani nahodou!
26. srp 2010 v 09:29  • Odpověz
@kikincuk: je to drahé, vím :slight_smile: proto se vyplatí koupit si mulťáky speciálně ve fit centru, kde mají právě ty, co obsahují vysoké procento bílkovin, oproti těm malým lahvičkám to vyjde levněji, ale stejně to je drahé :slight_smile: nicméně po poradě s doktorkou jsem pila cca 3l vody denně + 2x denně tu malou lahvičku, to zase není tak, že bys měla pít 3l bílkoviných nápojů ...., takže finálně to zase tak draho nevyjde
26. srp 2010 v 11:25  • Odpověz

@arianka -ja vim,ze nemusim jen ty bilkoviny :grinning: . Ale do fitka se ted nedostanu. :slight_smile:
26. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
@kikincuk : tak jestli bříško nezlobí, není to ani nutné, já ho měla fakt jak balon, tak hrozba nemocnice udělala své :grinning: no a preventivně, když se nedostaneš do fitka, tak si doma udělejte steak a zeleninu :slight_smile: a máš přísun bílkovin taky :slight_smile: a ještě mnohem chutnější, než bílk drinky ... :grinning:
26. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
Ahojky holky,

tak máme dneska 3.den kultivace a drží se nám pořád 13 embrijek, z toho 12náct je 8mi buněčných a jedno je 6ti buněčné :dizzy_face: Je vše o.k. a transfer tedy za 2 dny v sobotu, už se na ty moje bobánky těším :wink:

Holky, včera byl můj manžel ve zdravé výživě, že mi koupí ty bílkoviny pro sportovce, a pánovi prozradil, že právě absolvujeme proces IVF,a pán mu řekl, že by ŽÁDNEJ přípravek s bílkovinama rozhodně nedoporučoval, když jsme tak blízko těhotenství, protože ani jeden přípravek pro sportovce s bílkovinama neobsahuje JENOM bílkoviny, ale vždy je tam přidaný třeba ještě L-carnitin, který je na spalování tuků a tak dále ( protože sportovci potřebují i jiné látky na růst svylů atd. a ty nejsou zrovna moc zdravé), tudíž v těhu nebo před těhu úplně nevhodnej. Navíc pán povídal, že jeho manželka je teď taky těhotná a že je cvičitelka, dřív cšechny tyto přípravky používala,a teď se všemu vyhýbá. Řekl taky, že by nám jedině doporučil v lékárně ty malé láhvičky -Nutridrinky ( ty také piju ), je v nich obsaženo spousta minerálů a vitamínů, což pro těhotné nevadí, ba naopak. lahvička má sice 2 deci a stojí 50 kč, ale myslím si, že ve srovnání s těmi proteinovými nápoji, které používají sportovci to vyjde finančně stejně...protože pytlík toho stojí cca 800Kč a na moc nápojů to nevyjde....Když si dáte 1 nápoj Nutridrinku denně, tak to není zas až tak hrozný. Možná to moc hrotím, ale já už přestala i měsíc před IVF pít alkohol, takže si teď nechci do těla vpouštět nějaký látky, který ani nepotřebuju, raději vsadím na pestrou stravu a holky!!!!! Vždyť bílkoviny jsou v mase, sýru, vajíčkách, tvarohu....myslím si, že není důvod do sebe lít ty sračky ( s prominutím ) pro sportovce.......
26. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
autor
@iriel mohla bys nám taky nějakej ten Tvůj testíček vyfotit :grinning:
26. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
autor
arianka: 18/8 OPU, ET 23.8.
ankil: 9 DC , CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, 2IVF stimulace (puregon 200IU), 27.8.KO
sysysy: 20 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, IVF - stimulace, (gonal, 225j, 187,150) ET 23.8., krev 4.9.
drndapetka: 23 DC, UNICA Brno, 1. IVF , 23.8. OPU, 3.den kultivace 13 bojovníčků, ET 28.8.
Iriel: 28 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU, 13/8 ET, 24.8. //, KO 26.8.,
milka77: 34 DC, GENNET Praha, červen 1.IUI - neúspěšné, srpen 2.IUI - ?, příprava na 1.IVF
Mishule78: 29 DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
sovicka: SANUS Jihlava, 1. IVF - stimulace (Puregon 250j, později 200j), ET 19.8., KO + krev 2.9.
magieee: 1.IVF neúspěšné,2.IVF koncem září stimulace
mimunesko: únor 1.IVF Sanus Hradec - neg., nyní Arleta Kostelec 2. IVF, 7 den po ET
arabida: OBI Brno, 1.IVF/ ICSI, PK, AH, ET 21.8, KO 2.9.
26. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
arianka: 18/8 OPU, ET 23.8.
ankil: 9 DC , CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, 2IVF stimulace (puregon 200IU), 27.8.KO
sysysy: 20 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, IVF - stimulace, (gonal, 225j, 187,150) ET 23.8., krev 4.9.
drndapetka: 23 DC, UNICA Brno, 1. IVF , 23.8. OPU, 3.den kultivace 13 bojovníčků, ET 28.8.
Iriel: 28 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU, 13/8 ET, 24.8. //, KO 26.8.,
milka77: 1 DC, GENNET Praha, 2x IUI neg, příprava na 1.IVF
Mishule78: 29 DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
sovicka: SANUS Jihlava, 1. IVF - stimulace (Puregon 250j, později 200j), ET 19.8., KO + krev 2.9.
magieee: 1.IVF neúspěšné,2.IVF koncem září stimulace
mimunesko: únor 1.IVF Sanus Hradec - neg., nyní Arleta Kostelec 2. IVF, 7 den po ET
arabida: OBI Brno, 1.IVF/ ICSI, PK, AH, ET 21.8, KO 2.9.
26. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
@drndapetka : no pane jo :slight_smile: to vypadá hodně dobře :slight_smile: držím palce :slight_smile: s těmi drinky máš i nemáš pravdu :slight_smile: v potravinách jsou, ale v případě už nějakého stupně ohhs nejen prevence je třeba do těla dostat maximum množství bílkovin, a to z potravin prostě nedostaneš, i kdyby jsi od rána do večera jedla hovězí a sýry... Takže proto ty drinky. A ohledně přípravků pro sportovce, musí se dlouho hledat. V některých je opravdu obsaženo několik dalších látek, ale jsou i takové, kde jsou bílkoviny a minerály a ty opravdu neublíží. No a pak jsou i tyčinky, které obsahují bílkovinu. Já si nechala dovézt od mého kamaráda, který je profi sportovec a profi trenér 2 přípravky, kde byly právě jen bílkoviny a minerály, nic víc, nic míň. Ale kupoval to ne u sebe ve fitku, ale v jiném centru. Nicméně jsou takové přípravky.
Ale fakt si myslím, že jako prevence stačí voda + potraviny s bílkovinama, pokud se to rozjede, tak pak nasypat do sebe tyhle prostředky.
26. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
@arianka proteinový tyčinky mě hrozně chutnají a nenapadlo mě si je teď koupit...Mám oblíbený s banánovou příchutí a ty dokonce obsahují i vitamíny a kyselinu listovou :wink: Asi si je dneska půjdu koupit...jen tak pro chuť, mňam :dizzy_face:
26. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
@arianka samozřejmě pokud je už rozjetý OHSS, tak bych sáhla po všem, co mi pomůže, ale jinak to není potřeba....Já jsem nafouklý břicho zmenšila jen pitím vody - 4-5 litrů a bílkoviny z jídla ( hodně piju mlíko, jím maso, sýry,...)
26. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
Hele, mně zase říkal dr, že jako prevence je to zbytečné. Já jsem žádné bílkoviny nejedla a nepila, žádný ohss jsem neměla a vůbec jsem to neřešila :slight_smile:
26. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
@milka77 co je u tebe nového?
26. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
@sovicka_ a kolik jsi měla vajíček? Já jich měla třeba 25 a doktor mi výslovně řekl, že u mě OHSS hrozí, ať hodně piju....o bílkovinách tedy nic neříkal, to jsem si vy\četla zde, že je to dobré
26. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.