• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
Ja teda musim rict, ze dneska jsem pichala 15tou injekci a uz me to neba :grinning: Doted mi to nevadilo, ale ted uz to chci mit za sebou... jeste jednu dneska vecer a konec!! Hura! :grinning:
8. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
@arianka budu mít krátký protokol a cyklus mám tak cca 27-29 dní ... co víš třeba z tebe bude úplná nosnice :grinning: :grinning:
@iriel já bych si tak ráda zase už začala píchat :grinning: :grinning:, páni to letí už poslední injekce a hurá sklidit úrodičku :grinning:
8. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
@arianka koukala jsem ti do ablíčka a vidím že už vybíráte pokojíček :grinning: , hned bych byla vaše děťátko :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 10:27  • Odpověz
ahoj holky, chodím ke Slovákové a vy? No já začínám být pěkně nervózní... chjooo :confounded:
No tak už jsme tu tři Zlíňačky? Iriel a kdy čekáš MS?
8. srp 2010 v 10:27  • Odpověz
@iriel : se máááááš ! :grinning: mě to neba po první :grinning:
8. srp 2010 v 10:36  • Odpověz
@ankil : a budeš mít to samé co beru já nebo nevíš ? .-) nosnice, to je fakt dobrý slovo, ježiiiiiš, nosnice, tos mě dostala, to musím říct příteli, miláčku, máš doma nosnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mnoooo, já už mám vybraná jména, kočárky, sedačky, pokojíčky, autíčka na elektriku, školy, tak nějak jako všechno, jen pořád chybí realizace :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
tak já se zatím loučím, frčíme do Prahy na salátek a do kina, tak pěkný den konečně bez deště a zatím paa :slight_smile:
8. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
@arianka :grinning: pa
@lilisa já chodím k chovancovi, nejsem přímo ze Zl,ale cca 30 min od něj, Iriel se ms dočká nejdřív za 9 měsíců :grinning: bude mít už v úterý opu :wink:
8. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
@lilisa Jak psala Ankil, doufam, ze uz necekam ms :grinning: :grinning: Ale uvidime, jak to bude...
8. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
@arianka já měla při 1IVF Puregon tak předpokládám že ho budu mít zase :slight_smile:
8. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
@ankil Už sem ho brala při píchání Puregonu a beru ho i dál a navíc sem začala brát Utrogestan.PK si chceme taky udělat i AH.Chceme mít co největší jistotu.Manžel chce abych si pro mé zdraví nechala dát jen jedno embryo,ale když si tu čtu jak úspěšný to je i se dvěma tak chci jít do dvou.Raději dvojčata než nic. :frowning2:
8. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
@ankil : a Puregon je lepší nebo jaký je rozdíl ? dost holek bere Puregon, ale nwm, čím se to liší ??
8. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
@arianka Puregon a Gonal prakticky nicim, pokud srovnavas tyhle dva...
8. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
@iriel : jojo, tyhle dva, buď holky berou Gonal nebo Puregon, tak mě zajímal rozdíl.

a ještě prosba, když mám 6. den cyklu kontrolni UZV, v ten den uz mi reknou, kdy bude odber vajicek, nebo ne ?? jak jste to kdo mely ?? Nebo to je brzo ? A bude jeste dalsi UZV ?
8. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@arianka To je jeste brzy, muzou ti rict odhad, ale spis ti to reknou az ten 9.DC. ja mela utz tri, na zacatku, pak 6DC a 9DC, kamaradka mela utz co dva dny... ale mne treba ten 6DC rekli, ze odber bude v pondeli a pak ten 9DC to upravili na utery... ted uz to mam jasne, za 50min pichnu ovitrelle a od nej do 34h musi byt odber :wink:
8. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
@arianka myslím že Puregon a Gonal vyjdou nastejno :wink: , 6 DC ti na utz řeknou odhad, přesně jak píše irie, oni to jen kontrolují jak reaguješ na injekce případně ti zvýší, sníží dávku
@iriel jupí poslední, se máš :slight_smile:
8. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
ahojky
:slight_smile:
arianka: 4 DC, GENNET červenec 1x IUI, příprava na IVF
ankil: 27 DC, CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, čekání na 2.IVF
sysysy: 3 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, příprava na IVF
drndapetka: 6 DC, UNICA Brno, příprava na 1. IVF
Iriel: 11 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU
9. srp 2010 v 07:25  • Odpověz
@magieee tak to se musím pak dr.taky zeptat jestli Prednison brát hned ze začátku a né až po ET, já si taky nechám zavést 2 je to určitě větší šance že se aspoň jedno chytne a když obě tak budou 2 :grinning: a budem velká šťastná rodinka :grinning: :grinning: ............pokud se vůbec ms dočkám :angry:
9. srp 2010 v 07:29  • Odpověz
Dobre ranko, taky jdeme do dvou, sice jsme o tom meli velkou diskuzi, ale nakonec jsme se shodli :slight_smile:
Me uz zitra ceka opu, tak drzte palce :slight_smile: A sef me tak nastval, ze jsem se rozhodla, ze uz jsem od zitrka na neschopence, co ja se s nim budu nervovat :grinning:
9. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
aha, takže mě ještě čeká další UZV, jsem myslela, že to bude poslední tenhle :grinning: no tak nic :slight_smile: a ještě jeden hloupý dotaz .., když tedy proběhne odběr vajíček a já budu chtít prodlouženou kultivaci (mimochodem, jaký na ní máte názor ???) tak ta trvá 5 dní nebo jak dlouho ??
9. srp 2010 v 11:51  • Odpověz
@iriel : držím moooc palce ! informuj !! :slight_smile:
9. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
@arianka trva maximalne 5 dni, den opu nepocitaje, ale je nazor, ze ten paty den uz je to embryo hodne stresovane, ze lepsi je tak 3.-4. den, PK je cokoli nad 48h. My do ni asi jdeme, ale zalezi az na verdiktu embryologa primo v akci, nekdo ji chce, ale nakonec je ET hned, zalezi, co reknou doktori. My ji mame napsanou, ze jako jo, ale uvidi se, jak se budou prcci vyvijet :slight_smile:
9. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
@arianka Jo a nemuzu najit kolik mas foliku po tomhle utz??
9. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
@iriel : aha, tak to je krátká doba, já nevím kde jsem vzala těch 5 dní :grinning: mě se ještě nikdo na nic neptal, co chci a co ne, tak snad to taky s někým proberu :grinning: Já ještě UTZ neměla, měla jsem jen 2DC, tam se nic nepočítalo a teď jdu ve středu a tam asi bude znám počet, snad ?
9. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
@arianka jasne, tak to ja myslela, ze uz ho mas za sebou, tak ve stredu budes vedet, jak rostou... zkusim sem nakouknout :slight_smile: 5 dni je maximalni PK, tak jsi to asi vzala :slight_smile:
9. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
@iriel zítra budu na tebe myslet a dej pak vědět :wink:
@arianka my budeme mít asi všechno :grinning: , ICSI, PK i AH :sweat_smile:
9. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
@iriel : neee, jsem na začátku :grinning: nakoukni, páč stejně musíš referovat :grinning:

ankil: až tak ? komplet servis ? :grinning:
9. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
@arianka :grinning: to víš že jo, ale nevím jestli se stimulky vůbec dočkám :grinning: břicho bolí a dnes mě začalo i v kříži a tetka pořád nikde :confused:
9. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz
@ankil : a test sis dělala?? .... :wink:
9. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
@arianka ne a ani nebudu, těhu prostě nejsem :wink: to jen tetka chytá toulavou zrovna když na ni tak čekám :grinning:
9. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.