• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla...držím vám všem palečky co jste už po ET a čekáte na ten krásný výsledek!!! :slight_smile:
Mně nevyšlo ani to druhé IUI - trochu jsem doufala, ale bohužel...šance jsou opravdu malé...ale jsou...no nic, zkusila jsem to a teď se vydávám cestou IVF, co už tady máte za sebou a já jsem tu od vás plná informací a řekla bych tedy READY na to:slight_smile: mám strach, to jo, ale už mi asi nic jiného nazbývá...vůbec by mě nenapadlo před pár lety, že to budu podnikat i já a nepůjde to od přírody samo...chjo.. :frowning2: :frowning2: takže zítra na UTZ a vyfasovat léky...mám krátký protokol...z toho píchání mám noční můru, ale snad to manžílek zvládne...nevím nevím, jestli bych se dokázala bodat sama... :confused:
26. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@drndapetka : tak vidíš :grinning: , jojo, přesně tak, mě voda nepomohla a bylo to :slight_smile: ale takhle je určo zbytečné do sebe cpát jakékoli chemikálie :slight_smile:

sovicka: někdo má, někdo ne :slight_smile: čím vyšší počet vajíček, tím větší riziko hyper :slight_smile:

milka77: to mě mrzí, že ti IUI nevyšlo, já už do něj nešla, protože při prvním řekli, že šance malá a šla jsem na větší jistotu .., i když kdo ví, že... bodat se dokážeš :grinning: já si to neuměla představit a ještě ten první den jsem si zjistila, kde mám nejbližší pohotovost... :grinning: a pak si říká, srabe, zvládaj to ostatní a co teprve lidé, co jsou opravdu nemocní a musí si dácat injekce :grinning: a šlo to :grinning: pravda, vždycky jsem se preventivně "zakousla" do svého trika a dodávala si sílu, ale šlo to :slight_smile: je fakt, že ty jehličky nejsou tak hrozné :slight_smile: držím palce :slight_smile:
26. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@arianka -taky vcera steak byl a byla to namka. Manzel varil,to ja si necham libit! :slight_smile:
Jsem dnes nejaka nervni.
26. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
@arianka děkuju za podporu a uklidnění s těma jehličkama...zejtra jdu opět k Brandejský (trochu si dám oddech od Lovásové :stuck_out_tongue_closed_eyes:) tak snad bude příjemná...když mám krátký protokol, znamená to, že už začnu bodat od zítřka? dají mi oni nějakou první injekci nebo až já doma sama? :confused:
26. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
@kikincuk: hmm, ty to máš zařízené :grinning: to já doma řekla něco o steaku a šli jsme do restaurace, kdepak vařit.... :confused:
26. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz
ahoj kikincuk, zapiš se do tabulky, jestli chceš...
:wink:

arianka: 18/8 OPU, ET 23.8.
ankil: 9 DC , CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, 2IVF stimulace (puregon 200IU), 27.8.KO
sysysy: 20 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, IVF - stimulace, (gonal, 225j, 187,150) ET 23.8., krev 4.9.
drndapetka: 23 DC, UNICA Brno, 1. IVF , 23.8. OPU, 3.den kultivace 13 bojovníčků, ET 28.8.
Iriel: 28 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU, 13/8 ET, 24.8. //, KO 26.8.,
milka77: 1 DC, GENNET Praha, 2x IUI neg, příprava na 1.IVF
Mishule78: 29 DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
sovicka: SANUS Jihlava, 1. IVF - stimulace (Puregon 250j, později 200j), ET 19.8., KO + krev 2.9.
magieee: 1.IVF neúspěšné,2.IVF koncem září stimulace
mimunesko: únor 1.IVF Sanus Hradec - neg., nyní Arleta Kostelec 2. IVF, 7 den po ET
arabida: OBI Brno, 1.IVF/ ICSI, PK, AH, ET 21.8, KO 2.9.
kikincuk:
26. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
@milka77: Brandejská byla posledně dobrá, pořád mi sedí víc než Lovásová, ale to je fakt člověk od člověka :slight_smile: Měla jsem krátký protokol a začíná se stimulovat 2DC. Vyfasuješ všechny léky u sester a ony ti ukáží, co s tím :slight_smile: Nwm, kdy tam jdeš, zda ti nabídnou aplikaci přímo na místě, kdybys tam šla třeba brzo ráno, ale spíš ne :slight_smile: Mě řekla Langerová, že je lepší píchat si to večer, třeba kolem 20h, že to občas mění nálady a tak je lepší se z toho vyspat :grinning: Takže já aplikovala celou dobu večer :slight_smile:
26. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
myslím, že držím rekord :grinning: jsem si pro klid duše udělala test .... jo, ja vím, prostě blbost, zbytek léků a nemožnost hcg v moči ještě, víííím, ale věděla jsem, že tam bude duch...., jsem asi potřebovala prostě ducha vidět na testu, mno ..., aby mě to nakoplo .. . . .
26. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
@arianka jdu tam až odpoledne, takže píchání bude až doma večer :wink: je to určitě lepší - před spaním...sestry mi teda dají všechny léky a už nebudu muset pro nic do lékárny?? teda nedají - prodají, že?! :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
@milka77 : no možná i dají :slight_smile: to by bylo příjemné, pak mi řekni, která to byla, půjdu k ní taky :grinning: nene, všechno dostaneš tam :slight_smile: prodají, zabalí, vysvětlí :slight_smile:
26. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
@milka77: pak dej vědět, čím budeš stimulovat :slight_smile:
@arianka jaký to je pocit - vidět tam toho ducha??? :grinning: já mám stále sněhobílo, tak mě to jen tak zajímá...jaký to je?!? :grinning:
@milka77: a necháváš ten test jakože dlouho ležet .... a pak se k němu vracíš ? .......... žádný odpočet, prostě po půl hodině ho kontroluješ ? ................. :grinning: pak toho ducha myslím taky vykoukáš :grinning: no, je to uklidňující pocit, řekněme takové placebo na duši :grinning:
26. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
@arianka OK, zkusím se sestrou něco usmlouvat...jako na tržišti :grinning: možná mi to dá levněji, když už bude pátek..aby to prodaly a neměly žádný zbytky na víkend.... :grinning: dostanu tam teda i to pero?
26. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
@arianka zítra dám vědět co jsem nafasovala :wink: bude mi stačit jedna igelitka?? :sunglasses:
26. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
@milka77: :grinning: :grinning: :grinning: zkus to :grinning: aby se jim to nezkazilo :grinning: jasně, pero taky, ono to je celé jedno balení pero s tím lékem a jehličkama atd., prostě vše, můžeš pak rovnou domů a studovat :grinning:
26. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
@arianka jo jo, nechávám ho dlouho ležet a tam NIKDY NIC....úplně bílo.... :frowning2: :frowning2: asi jsem sněhová královna.... :pensive: :pensive:
26. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@milka77: no, protože máš krátký protokol a možná budeš mít totéž co já, pak toho je půlka igelitky :slight_smile: a dostaneš erární :grinning: teda já jela autem, tak to bylo jedno, ale jet metrem, nwm :grinning: je průhledná a má velký nápis www.stopneplodnosti.cz :grinning:
26. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@milka77: i sněhová královna se jednou změní jen na královnu bez sněhobíla :grinning: ten duch je vlivem léku na OVU, vím :slight_smile: stejně jako při IUI, kdy jsem taky testla před termínem a super //, nicméně v termínu už taktéž bílo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
@drndapetka Ja ho sem nedavala? Davala, ne? Tak znovu, ale to je ten prvni, ty dalsi jsem nefotila a nejsem doma, ale v praci... ty dalsi uz jsou postupne silnejsi, kazdy den o neco vic...

@arianka Testujes tri dny po ET, jo? :grinning: Jen at se duch drzi, ale obavam se, ze tenhle bude asi jeste z Pregnylu :wink:)
26. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
@arianka hmmm, tak to si raději vezmu svou NEPRŮHLEDNOU tašku, abych nestrašila okolí.... :grinning: autem nepojedu, tak už možná začnu příbalové letáčky študovat v metru.... :slight_smile:
26. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
@iriel : testík jsi dávala na minulou stránku, ale dávej dál, ono toho není nikdy dost :slight_smile: jako motivace by mohl být na každé stránce :slight_smile: Hele já vím, že to je po Pregnylu, ale tak nech mi tu radost :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
@iriel ty první dávala, ale te´dkom ty dálnice...pochlub se :dizzy_face:
26. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@milka77: mno tak ti si raději vezmi svou :grinning: oni rádi dávají tuhle a teda nevím ale přece jen není moc diskrétní :grinning:
26. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
@arianka Ja jsem si prave rikala, ze uz urcite jo... ale zitra vyfotim ty rozdily, jak to sili.. teda doufam, ze to bude zitra zas silnejsi :grinning:

Ja dostala na leky papirovou pevnou tasku s nejakym modrym ctvercem bez napisu... :wink:
26. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
iriel: ačkoli pozor, jsem už 11. den od Pregnylu ... :grinning: no dobrá, to taky nic neznamená, vím :grinning:
26. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
@arianka já po IUI vždy poctivě čekala ty 2 týdny...dřív jsem nikdy netestila...a ošidila se tak o "duchovou podívanou...." :cry: a pak měla VŽDY JEN ZASNĚŽENO... :frowning2:
26. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
@drndapetka Jo taak, tak to jo, ale az zitra, jsem v kanclu ted :slight_smile:
26. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
@iriel: no a tos byla ty, co vybrala posledni tasku bez napisu :grinning: protoze pak uz davaly jen tyhle s napisem a vsem rikaly, ze jine nemaji :grinning: Bude silnější, bude ! Kdy budeš mít výsledku z krve ? To není na počkání ? :grinning:
26. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
@milka77: vidíš ? proto máš sněhobílo :slight_smile: já se o to neošizuju a trénuju si tak pocit, až jednou konečně sakra ty // vydrží i po termínu :grinning: Ta IUI jsou opravdu málo úspěšná, tedy pro ty, co mají super spermio to asi smysl má, ale i tak to je málo úspěšné, ale chápu, že to člověk chce zkusit, proč ne
26. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.