• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@drndapetka 19. V takovém případě jasně, to jooo... já myslela jako prevenci předem, pokud nejsou obtíže.
26. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
@arianka u nás IUI vůbec nemělo smysl. Já jsem si v záloze pořád dřív nechávala IUI s dárcem, ale na nějaké jiné diskuzi jsem četla, že prý IUI se zmraženým spermatem nemá skoro smysl? Myslím, že to tam psala Iriel. Iriel, nemohla bys to trochu rozvést? Fakt to nemá vůbec smysl? :confused: :confused: Dost mě to zklamalo... představovala jsem si, že půjdeme 2x na IVF s manželovýma spermiema a když to nevyjde, budeme zkoušet IUI s dárcem... a ono to asi není tak easy...

K tomu testování, ty jsi 3 dny od ET? A měla jsi blastocysty? 8 dní od OPU? Mno, nevím nevím... to bude fakt Pregnyl. Prý se drží v těle až 14 dní. Mně by vlastně měl dnes teoreticky vyjít sněhobílý test.

Jinak já jsem dneska téměř bez příznaků. Bolest hlavy pominula, unavená nejsem, prsa mě už skoro nebolí, břicho taktéž ne.
26. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
@arianka Praveze neni, prej mam volat po 15.00 a dokonce mi rekla, ze kdyby jeste po te 15.00 nebyly, tak az zitra! To upadli, ne...
26. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
jo a na léky jsem vyfasovala velkou žlutou toaletní tašku, textilní :slight_smile: Vejde se tam vše krom Crinone :grinning:

26. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
@iriel ježíš, bože, jak má člověk vydržet čekat do zítra???? Se fakt zbláznili :slight_smile:
26. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
@sovicka_ : slyšela jsem totéž, IUI se zamraženým spermatem je bez šance, resp s min šancí, proč tomu tak je nwm, jestli to chápu ale správně, tak po rozmražení nemají tak vysokou pohyblivost, tedy oplodnění IUI lze těžko. Ale to jsem četla někde na diskusi, nwm, zda to tak je.
JJ dnes 3.den po ET, a protože taktéž nemám žádný příznak, tak jsem si chtěla "udělat radost"..., Měla jsem zřejmě blastocysty, a jsem 9. den po OPU, tedy právě 11.den po Pregnylu, no jasně je to zbytek, vím :slight_smile: Ale jak říkám, pokochat se přece můžu ... :grinning:
26. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@iriel: ???????????? to přece nemůže tak dlouho trvat ?? vždyť to vozí do laborky a odpoledne musí mít výsledek ??
26. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
@sovicka_ : teoreticky bys ale nemusela mít bílo ... na testu ... :sweat_smile:
26. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
@sovicka_ To jsem asi psala ja, ale hlavne pro me nema smysl, protoze mam jen jeden vejcovod a timpadem se nevi, na ktere strane se zrovna uvolni vajicko, takze i kdyby nakrasne ten druhy vejcovod pruchozi byl, tak zrovna muze byt vajicko na druhe strane, da se tipnout podle dominantniho folikulu, ale ja mam skoro porad dominantni vlevo, takze tezko rict... takze normalne se uvadi uspesnost IUI cca 10-20% Gennet ma napr. 10,8% v r. 2008, jenze to se pocita s normalne "jeste plodnym" spermatem, jak jsem psala, od 20mil/ml niz se zacina mluvit o poruse plodnosti, ale darce ma po rozmrazeni, kdyz dopadne dobre nejakych 10mil/ml, takze se sance snizuje na cca 5-8%, ale kdyz k tomu mam jen jeden vejcovod a nevi se, zda plne pruchozi, tak je sance rozhodne nizsi nez 3%
26. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
@arianka nejen pohyblivost, hlavne to mrazeni dost neprezije...
26. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz
@iriel : no to je taky fakt
26. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz
@iriel hmmmmm... to je zvláštní. Myslím, že je tu někde téma "IUI s dárcem", zkusím se přeptat na zkušenosti tam.
26. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@sovicka_ Gennet ma 803 monitorovanych pokusu o IUI a 87 uspesnych.... za rok.
26. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
takže 10%. No, to není tak strašné, i když to taky není skvělé, samozřejmě. Počkej, ale to nejsou dárci, to jsou všichni, ne?
26. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
@arianka teda ty perlíš, tak hoď testík ať se podíváme na ducha :wink:
@drndapetka jsou to šikulové, já byla dnes v dm tak jsem si tam koupila ty tyčinky s bílkovinou :grinning: jak jsi o nich kdysi psala :grinning:
@milka77 :cry: je to škoda, ale uvidíš ivf vyjde tam jsou šance o hodně vyšší
26. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@sovicka_ presne tak, to nejsou darci :slight_smile:
26. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
@sovicka_ já byla na iui s dárcem a cosi se v těle dělo protože jsem pak na kontrole měla zvýšené hcg, jo a jedna holčina z jiného tématku čeká po iui dvojčátka, takže si myslím že to tak beznadějné zas není, jasně že je mražení pro sperma pořádný záhul proto musí mít dárce úplně špičkový spermio
26. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
Úspěšnost metody IUI je od 5 % až do 15 % na cyklus (v závislosti na věku ženy) a v případě, že koncentrace spermatu partnera je v limitu normy a vejcovody ženy jsou volně průchodné.
26. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
tak tu žlutou textilní taštičku jsem vyfasovala taky :grinning:
26. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
@iriel tak 15 hodina se neúprosně blíží, doufám že vysledky budou :sunglasses:

tak holky jak to tipujete, já myslím že iriel budu mít dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
@ankil Kolegy zena dokonce cekala po IUI ctyrcata, ale dve nechali zredukovat... proste tech 10% se zdravym chlapem tam je, u darce cca o polovinu mene. Kdyz bych mela dat treba 6x 2000,- za nestimulovane IUI a mit pokazde sanci okolo dvou procent a nebo jednou 15k za IVF a 65%, tak mam jasno...
26. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
@ankil To jeste vubec nebude jasny, jen se to da tipnout a ani to nemusi byt pravda... navic se porad muze jedno vstrebat, jasne to bude 14/9, to uz bude srdicko slyset.
26. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
@ankil: máš ho mít :grinning:
26. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
..........hledej ducha..... :sunglasses:
26. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
@arianka Je tam! Ja ho vidiiim. :slight_smile:
26. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@iriel to je jasná volba, nás stálo iui s dárcem 4000,- injekce jsem měla plně hrazené pojišťovnou
@arianka ho nemusím ani hledat, ten z tama úplně vykukuje :grinning:
26. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@iriel tak jsem koukala jakou jsem měla hodnotu hcg po 1ivf, je to 12den po ET, byly to dvojčátka a hcg bylo 587
26. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
@arianka tak sis to teď natrénovala a za pár dní nám sem budeš sázet jeden testík za druhým :grinning:, ale tentokrát už s pořádnýma dálnicema :sunglasses:
26. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
@ankil Pockej, ale ty nemas nakonec dvojcatka nebo jo?
26. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz
Ja uz si nepamatuju, jestli to tady probehlo, ale na tomhle linku http://www.ivf.ca/duedate.php zadate datum OPU a spocita se vam, od kdy do kdy se to uhnizduje, kdy se pak to vyviji, kdy zacina byt slyset srdicko, kdy muzete citi pohyby... je to lepsi nez bezne tehotenske kalkulacky, protoze to pocita s umelinkama a presnym datem OPU :wink:
26. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.