• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@iriel : no ze by teda byli rychli to se rict neda :cry:
26. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
@milka77 : clovek porad ceka :wink: na //, pak na UZV, pak zase a zase, prece to ty chlapi maj jednodussi :slight_smile:
26. srp 2010 v 15:51  • Odpověz
@milka77 :wink: az tam bude duch za tyden budu vyskat radosti :wink:
26. srp 2010 v 15:52  • Odpověz
@mimunesko : snad jo :slight_smile: utikej relaxovat nakupne :slight_smile: ja byla vcera, sice jsem chodila jak telo bez duse a nakonec koupila jar na nadobi, ale dobryy :wink: :slight_smile:
26. srp 2010 v 15:53  • Odpověz
@iriel tak to je děs :frowning2: Co naděláš. Někde to mají tak a někde onak, no... já mám výhodu, že Sanus je přímo v nemocnici a oni mají výsledky do hodiny. Ale zase nemáme tu obrazovku při transferu :grinning:

@arianka no nevím... jediný znamení už je jen bolest jak na mrchu a sem tam píchnutí v břiše.
26. srp 2010 v 15:56  • Odpověz
@arianka Jinde to je do hodiny a tady to nezvladnou za celej den? Co jako delaj? A prej nemam zitra volat moc brzy, pred devatou urcite ne... to je fakt super. To je porad cekani na neco... utz minimalne 5 tydnu od transferu, pritom zrovna na utz uz musi byt pristi tyden videt, jestli jsou dva nebo jeden... no nic, tak se opet obrnit trpelivosti...
26. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@iriel to je děs! jak jim to trvá! :angry: :angry: oni asi fakt nechápou ty naše nervy... :unamused:
26. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
@arianka jar na nádobí je taky fajn :sunglasses: já když nevim co koupit...tak jdu buď do DM nebo do knihy... :slight_smile: a nebo do Marks@Spencer nebo jen do potravin a tam si vždycky něco koupím..podle toho na co mám chuť :grinning:
26. srp 2010 v 16:21  • Odpověz
@arianka ty budeš příští týden výskat radostí a já výskat od píchání jehličkama.... :frowning2:
26. srp 2010 v 16:22  • Odpověz
@sovicka_ : no a to je ti málo ?????? :confused: :sweat_smile:

iriel: nechápu, nerozumím, hlava mi nebere... kdyby to bylo statni zarizeni, tak asi chapu, ale tady ? a hlavne kdyz dobre vi, jak kazdy na vysledky ceka jak smilovani ?? no.. :frowning2: co k tomu rict ? s tim UZV totez:frowning2:

milka77: jar je fajn, ale ja mam doma 3... :grinning: prave jsem byla v DM a bylo mi blby odejit s prazdnou :grinning: proste jsem byla jak ve snach :slight_smile: tak doufam, ze budes mit lepsi nakupni horecku :grinning:
26. srp 2010 v 16:25  • Odpověz
@arianka no... je :slight_smile:
26. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
@arianka taky mi hlava nebere, že jim to tak trvá, ale prostě to tak je, člověk s tím nic nenadělá :frowning2: :frowning2: :frowning2: Bohužel :frowning2:
26. srp 2010 v 16:41  • Odpověz
@sovicka: :grinning: spadni na zem :grinning: a hlavu vzhůru :grinning: kdyby ses cítila bez jediného drobného příznaku, tak neřeknu, že jsou pochyby, ale takhle ? :grinning:

milka77: :grinning: věř mi, když jsem to dala já, dá to kdokoli a že jsem zápasila, holky tady ví :grinning: :grinning: stimulka není tak hrozná :slight_smile:
26. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
@sovicka_ : no nenadělá, proto ale sháním horem dolem někoho známého v tomhle oboru, já chci prostě individuální přístup :grinning:
26. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
@arianka závidím ti optimismus :slight_smile: Já jsem dneska fakt nějaká přešlá, naštvaná, zpruzená, přesvědčená o tom, že to nevyšlo. Snad moc neotravuju.
26. srp 2010 v 16:54  • Odpověz
@sovicka_ : vůbec neotravuješ, zítra to zase vystřídá euforie, v sobotu budeš ronit slzy u reklamy na mlíko atd. :grinning: prostě věřím, žě ti to vyšlo a basta !
p.s.: já teda optimismem sice dneska hýřím, ale včera jsem probulela odpoledne, nicméně tohle se mi stává běžně, takže tomu nepřikládám žádný důraz :grinning: zítra si ty nálady prohodíme :grinning:
26. srp 2010 v 16:56  • Odpověz
@arianka no já nevím... to by se mi musel zase objevit nějaký příznak.
Bože, je to pakárna, netušila jsem, že se budu tak šíleně hlídat, hledat příznaky... myslelajsem, že si prostě těch 14 dní prožiju nějak v pohodě, budu koukat na tv, číst si... prd. Už ani ty filmy mě nebaví, jen odpočítávám dny. Myslím, že je to ten nejhorší přístup, jaký jsem mohla zvolit. Teď jsem si alespoň vzala počítač ven na zahradu, že u toho budu normálně sedět a ne se krčit na gauči.
26. srp 2010 v 16:58  • Odpověz
jak tu holky píšete o těch náladách tak to je úplně normální :sunglasses: já si často myslím jak jsem v pohodě a stejně mě rozbulí nebo aspoň šíleně dojme každej pohled na mimi...nebo cokoliv se těhotenství a mimi týče.... :cry: jsem holt cíťa... :fearful: teď jsem docela natěšená na stimulku, ale až zítra uvidím tu výbavičku a uslyším instruktáž jak na to...určitě se mi podlomí kolena...a až ponesu tu tašku s potiskem stopneplodnosti.cz budu mít slzy na krajíčku...chjo...život je pes :frowning2:
26. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
@sovicka_ : taky jsem si to tak nějak představovala a nejde to :grinning: ale nemyslím, že jsme vyjímky, mám pocit, že to tak má skoro každý :grinning: možná ten, kdo má doma už nějakého prcka, nemá čas se takhle pozorovat, ale jinak ? .. vždyť to nejde, je to přirozené a ty kecy o tom, že se máme hlavně soustředit na cokoli, jen ne na mimčo, jsou prostě jen řeči, v praxi to fakt nejde :grinning:

milka77: no, souhlasím s tebou, že život někdy je trochu komplikovaný a nikdy jsem si nemyslela, že tohle budu podstupovat a už v tom kole jsem..., pravda, taky mě moc nedělá dobře pohled na miminka a dětské výbavy, to roním slzy, ať jsem kde jsem.... Ale my to prostě doklepem a ono to půjde !!!

mimochodem, to je stejně vtipné holky, já si před 5ti lety říkala, že až jednou budu plánovat rodinu a ono to náhodou z nějakého důvodu nepůjde, nikdy nepůjdu do IVF, protože prostě nechci jít proti přírodě..., prostě to nechám a když to fakt nepůjde, raději půjdu do adopce... No a dneska ? Přítel se tomu už jen směje, jak v čase měním názory....
26. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
@milka77 jo jo, to už mám šíleně dlouho, bulení když vidím těhotnou ženskou nebo čerstvý mimčo. Nejhorší je, že už si začínám připadat hnusná a zlá, protože chci být na jejich místě a v podstatě jim to nepřeju... nebo ne nepřeju, ale radost z toho prostě nemám :frowning2:
@sovicka_ : a neříkáš, proč zrovna ona a ne já ? .......................
@milka77 už víš čím budeš stimulovat ? :slight_smile:
26. srp 2010 v 17:11  • Odpověz
@arianka no říkám, no...
26. srp 2010 v 17:43  • Odpověz
@sovicka_ : hm, to znám :slight_smile:
26. srp 2010 v 17:46  • Odpověz
@sovicka_ přesně tak, jak tak čtu, máme úplně stejné pocity... :sunglasses: nejhorší na tom je, že VŠUDE kolem potkávám těhotný nebo tisíce kočárků!!! a moje kámošky kolem mají mimča...mrzí mě, že se tak často nevídáme, ale já to prostě nezvládám k nim přijít a poslouchat ty řeči, jak jim mimi spí, brečí, papá, usmívá se atp...je to pro mě MOC těžký!!! :frowning2: tak nikam nechodim...ale na ulici se tomu prostě vyhnout nedá...kočárky mě pronásledujou VŠUDE! :rolling_eyes:
26. srp 2010 v 17:47  • Odpověz
PROČ ony jo a my NE??? :confounded:
26. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
@arianka zítra se dozvím čím budu stimulovat...teda snad začnu, hlavně, aby UTZ byl OK a nic tam dr. nenašla.... :confused: bojim bojim...nechci to odkládat o měsíc...či dva... :frowning2:
26. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
@milka77 já jsem se taky bála... a jak tys to měla? Tys měla to IUI a ono to nevyšlo, že? Takže budeš mít krátký protokol? NEbo jak?
26. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
@milka77 : taky už jsem přestala chodit na návštěvy k holkám, co mají mimča .., nedávala jsem to, mrzí mě to samotnou až mám strach, aby se ze mě fakt nestala zapšklá baba, ale je to tak ... Proč ony jo a my ne nwm. U nás v rodině se rodí děti jak na běžícím páse, bez problémů, jen já stagnuju .. No holt nezbývá, než si to vybojovat.... Neboj :slight_smile: Vyjde to :slight_smile: Jestli ti posledně na UZV nic nenašla, tak to bude v pohodě :slight_smile:
26. srp 2010 v 17:53  • Odpověz
tak jsem teď lovila moudra ve světě na webu a na americkém webu floridské kliniky doporučují testovat už 7-8 dní po ET
26. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.