• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@sysysy : co bych chtěla ? no třeba píchání v podbřišku na důkaz toho, že se mimi hnízdí .., ale nic, ani ta prsa už, prostě nic.. a nwm proč, ale nějak věřím, že to prostě holka cítí, že je těhu, vnitřně, i bez příznaků...

sovicka: jj :slight_smile: tak já se pak testnu s tebou, nebo těsně po tobě :grinning: :grinning:

drndapetka: paráda ! :dizzy_face: no jak to zvládneš, blbě jako my všechny :grinning: ale zvládneš :grinning: to ti tyhle všechny info daly v laboratoři dnes ????

27. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
@arianka jj, dnes

Holky , moc děkuju za uklidnění :wink:
27. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@arianka - ale houby, nevěřím na vnitřní cítění, mně kdyby kolegyňky tenkrát neupozornily, že je to nějaké divné, že v poslední době nedojídám jídlo, tak těhu snad ani nezjistím. Celkem mi to začalo vrtat hlavou, že na tom něco bude, že v poslední době nemám chuť na jídlo, tak jsem si zkusila udělat test a dodnes si pamatuju, jak jsem z toho výsledku byla v šoku, ruky se mi třepaly, začaly téct slzy a nebyla jsem absolutně schopná slova. Musela jsem si lehnout a asi tak hodinu to vstřebávat, jak je to možné, že jsem neměla žádné typické příznaky, že jsem to nepoznala dřív...a to jsem byla skoro v 6tt.
27. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz
ahoj holky
@taedy úplně chápu jak ti je a to čekání je hrozné, u nás má manžel balancovanou translokaci :confounded:
@iriel teda ty máš sny :frowning2: , tak jsem tipovala že budou dvojčátka, ale to nic i za jedno bychom dali nevím co :slight_smile:
27. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz
tak mám doma dvě krabičky testů... ale odevzdám je asi manželovi, aby mi je vydal v neděli večer :grinning:
27. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz

arianka: 22DC, Gennet, 1x IUI neg., 1.IVF, ET 23.8.
ankil: 10 DC , CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, 2IVF stimulace (puregon 200IU), OPU 30.8.
sysysy: 21 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, IVF - stimulace, (gonal, 225j, 187,150) ET 23.8., krev 4.9.
drndapetka: 24 DC, UNICA Brno, 1. IVF , 23.8. OPU, 3.den kultivace 13 bojovníčků, ET 28.8.
Iriel: 29 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU, 13/8 ET, 24.8. //, KO 26.8.,
milka77: 2 DC, GENNET Praha, 2x IUI neg, příprava na 1.IVF
Mishule78: 30 DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
sovicka: SANUS Jihlava, 1. IVF - stimulace (Puregon 250j, později 200j), ET 19.8., KO + krev 2.9.
magieee: 1.IVF neúspěšné,2.IVF koncem září stimulace
mimunesko: únor 1.IVF Sanus Hradec - neg., nyní Arleta Kostelec 2. IVF, 8 den po ET
arabida: OBI Brno, 1.IVF/ ICSI, PK, AH, ET 21.8, KO 2.9.
kikincuk: UNICA BRNO,1.IVF/ICSI. ET 22.8.10,test 5.9.10
27. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@sovicka_ a nechceš jeden testík zkusit než je odevzdáš manžílkovi :confused:

jinak já cca 15 foliků, největší 16mm, sliznice 10 mm, tak nevím, nejsou moc prťaví
27. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
@sysysy : no tak jsi ale měla zase vnější příznaky, možná i změna chování a nechutenství apod., prostě zase nějaké příznaky, byť jsi si je ty sama ani neuvědomovala..., ale byly..., takž si stále opravdu myslím, že buď člověk má příznaky a i okolí to leckdy pozná, nebo nemá žádné a prostě tak nějak to cítí.... Ale ani jedno se mi nějak nezdá .... :frowning2:
27. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
@sovicka_ : nebuť labuť a testni ..... :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
A nebo si skoc na krev, nemas v okoli laborku? :wink:
Jinak tady jsou ty hodnoty taky hezky http://www.betabase.info/showBasicChart.php?type=Single&start_age=23&end_age=30
27. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz

arianka: 22DC, Gennet, 1x IUI neg., 1.IVF, ET 23.8.
ankil: 10 DC , CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 6/10 KET, 7/10 1.IUI, 2IVF stimulace (puregon 200IU), OPU 30.8.
sysysy: 21 DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, IVF - stimulace, (gonal, 225j, 187,150) ET 23.8., krev 4.9.
drndapetka: 24 DC, UNICA Brno, 1. IVF , 23.8. OPU, 3.den kultivace 13 bojovníčků, ET 28.8.
Iriel: 29 DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU, 13/8 ET, 24.8. //, 13DpoET hCG 111, utz 14.9.
milka77: 2 DC, GENNET Praha, 2x IUI neg, příprava na 1.IVF
Mishule78: 30 DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
sovicka: SANUS Jihlava, 1. IVF - stimulace (Puregon 250j, později 200j), ET 19.8., KO + krev 2.9.
magieee: 1.IVF neúspěšné,2.IVF koncem září stimulace
mimunesko: únor 1.IVF Sanus Hradec - neg., nyní Arleta Kostelec 2. IVF, 8 den po ET
arabida: OBI Brno, 1.IVF/ ICSI, PK, AH, ET 21.8, KO 2.9.
kikincuk: UNICA BRNO,1.IVF/ICSI. ET 22.8.10,test 5.9.10
27. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
...........Iriel-velká gratulace :slight_smile:
...Já jsem dneska osmý den od et a příznaky též žádné ,-spíš jen jako na nástup ms :frowning2: -chjo,asi mě z toho hrabne :frowning2: ....Dnes jsem doma říkala,že se cítím netěhotně,tak mě přítel říkal,at se zkusím cítit těhotně a ono to tak bude-fakt nevím kde ten optim.bere :slight_smile: Hrajou ze synáčkem stolní hokej a jsou úplně v klidu i když malej(velkej) to neví
27. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@arianka ani náhodou :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@ankil - sliznice je super a kdy máš píchnout pregnyl nebo ovetril?
27. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
@sovicka_ : hoď mi sem pak trochu tvojí výdrže :grinning: :grinning:

mimunesko: hehe, cítit těhotně, to je dobré, ještě ať ti poradí, jak to máš udělat :grinning: chjo, ty chlapi :slight_smile:
27. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
Holky, myslíte, že můžu 4.den po OPU horkou koupel, když jsem měla takovou snůšku a mám vaječníky strašně nateklé? :stuck_out_tongue_closed_eyes: potřebovala bych, aby mi povolily svaly, jsem celá rozlámaná, bolavá z toho ležení a manža tu není , aby dal masáž :frowning2: a chci být zítra pro mimouška fit :wink:
27. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
@drndapetka : pry sychr bych dala jen sprchu, mě sice koupel nezakázali, ale ani nedoporučili ..
27. srp 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
A taky jsem teď zjistila, že mám lehce zvýšenou teplotu 37,2 :unamused: Snad v sobě nemám nějakej zánět nebo infekci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
Ahoj, jen jsem zahlédla tvůj dotaz. Horkou koupel bych raději vynechala aby to neublížilo sliznici a podle Dr. v centru kam jsem chodila já je lehce zvýšená teplota normální (tedy pokud už do sebe cpeš nějaký utrogestan nebo něco podobného) a pro klid duše si můžeš klidně vzít i paralen (ten se může i v těhu).

A všem vám přeju hodně štěstí :wink:
27. srp 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
@ivkaj děkuju moc za radu. Píchám Agolutin do zadečku, ale to je vlastně to samé, co Utrogestan. Zítra jdu na ET, tak jsem se jen trošku bála jestli není něco špatně :unamused: Vzala jsem si půlku Nalgesinu, nic jinýho jsem doma nenašla. Zatím ale nepomohl. Strašně seakorát potím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2010 v 16:32  • Odpověz
ještě k těm příznakům ..., pravda je, že jsem před několika lety otěhotněla přirozeně.., po pár týdnech jsem ale potratila a teprve v tu chvíli mi došlo, že jsem neměla dlouho menses a krvácím silně a doktor mi potvrdil ranný potrat. Nebylo to plánované a já byla pořád na cestách, co 3 dny, to jiný světadíl.., ale jeden příznak, zpětně, jsem si uvědomila. Byla jsem strašně, strašně šťastná. V tu dobu se mě nedotkly žádné sváry v práci, žádné dohady, problémy, jako bych kolem sebe měla bublinu a v té byla hrozně spokojená a vnímala jen to hezké. Tenkrát jsem mylně myslela, že jsem byla tak happy, protože jsem pořád cestovala, chodila na mejdany atd.., ale omyl, bylo to právě z tohoto důvodu. Proto na příznaky trochu věřím a na vnitřní pocit dnes už také...
27. srp 2010 v 16:45  • Odpověz
ahojky, tak jsem tady z CARu. Vyfasovala jsem část "výbavičky" a dnes večer začínám bodat... :fearful: zatím se toho děsím, ale snažím se uklidňovat, že to bude v pohodě... UTZ byl OK, tak jsem ráda, že tu stimulku nemusíme odkládat :slight_smile:
@arianka tak igelitku jsem dostala jinou, neprůhlednou a bez nápisu stopneplodnosti.cz :grinning: stejně jsem ji ale strčila do mé připravené, která neprozradí žádný obsah :sunglasses: sestřička byla velmi trpělivá když mi vysvětlovala ty aplikace :slight_smile:
27. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
@arianka tak házím :grinning: hele, celé je to o tom, že si chci co nejvíce prodloužit ten pocit, že jsem těhotná :slight_smile:
27. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
@milka77 : měla jsi štěstí, nafasovali ty správné tašky :grinning: Jj, to oni jsou opravdu velmi trpělivé a ochotné, o tom žádná :slight_smile: Neboj, to dáš, fakt :slight_smile: nakonec to dáš i sama bez pomoci :slight_smile: Čím stimuluješ ?
27. srp 2010 v 16:52  • Odpověz
@arianka to jsi napsala moc pěkně...to o těch příznacích... :slight_smile: :slight_smile: taky v to věřim :wink: :wink:
@sovicka_ : chytám všema deseti :grinning: :grinning: Jasně, já to chápu :grinning: Ale stejně tě čeká //, prostě to vím :grinning: A to bude extra prodlouženej pocit :grinning:
@arianka asi tradičně gonal a cetrotide...to dávaj asi většině holek, ne?! :wink:
27. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
@milka77 : :slight_smile: dík :slight_smile: vím, že to každá má jinak, ale tohle je má zkušenost, jen jsem si to blbec uvědomila pozdě a nezvolnila.. Ale tak nějak + / - to prostě je :slight_smile:
27. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
@milka77 : většině ne, tak půl napůl, jak jsem tady zjistila, já měla tohle :slight_smile: tak to dáš, všechno do břicha, to je v pohodě :slight_smile: ono to kupodivu fakt ani nebolí :slight_smile:
27. srp 2010 v 16:55  • Odpověz
@arianka nemám ani strach z toho, že to bude bolet, ale ten pocit, že to do sebe bodám...nesnáším injekce od malička :frowning2: když to píchá někdo jinej, tak je to ok - nemusím se dívat, ale nedokážu si představit si to píchat a čučet na to :confused: to je největší problém! :frowning2:
27. srp 2010 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.