• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@sysysy dva dny pred ms se cipek otevira, aby mohla odchazet ms, i se trochu zkrati a zmekne, ale ne tolik jako pri ovulaci, ale hlavne se otevre, kdezto pri tehu se pevne uzavre hlenovou zatkou a produkuje husty hlen... to chce mit asi nacviceny, ja si ho vysetrovala snad pres dva roky denne a delala grafy, takze uz presne vim...
27. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
@iriel : aha, tak já myslela, že na krev musíš, aby se vědělo co a jak, prostě jsem nějak čekala větší kontrolu, ale ono to je asi blbost :slight_smile: Hele, tys možná nevěděla, zda to vyšlo, ale my všechny tady ano, u tebe to prostě nemohlo nevyjít, ty zrovna do tabulky bezpříznakových nepřipadáš a jak říkám, myslím, že jsou ty s přízanky, ty bez ale s pocitem a pak ty bez ničeho :grinning: Jaký je čípek v těhu ??

sysysy: nooo, to nwm, jestli to nemůže převálcovat to malé pidi v břiše celé tělo, hele docela si myslím, že jo ?? vždyť je to proto "jiný stav" :grinning:

27. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
@iriel - aha, to chce mít fakt natrénované, já absolutně netuším, v jakých fázích ho kdy mívám. Já si max. měřila BT :slight_smile:

@ankil - a nakonec díky Pregnylu budou přezrálé :grinning:

No nic holky, jdu skočit do sprchy, za chvíli se mi má vrátit dcerka z dovolené, a prý spí celou cestu, tak to můžu zapomenout na klidný večer :wink:
27. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
No hlavne pri ms cipek de facto zmizi a jen se otevre cesta pro to vytekani, ale kdyz jsem mela mimodelozni, tak tam byl, byl hodne uzavreny, ale stejne jsem krvacela, podle toho jsem poznala, ze neco vlastne neni v poradku... Ted se taky pred terminem ms neoteviral, naopak byl hodne pevne uzavreny a mel fakt hlenovou "cepicku", poznala jsem to i pri zavadeni utrose... ale jinak si ho holky moc nedrazdete, ono to sice nema vadit, ale idealni to asi neni...
27. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
@sysysy nestraš :grinning:
27. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
@iriel : popisuješ to sice krásně, ale já stejně nemám tucha, tak tuhle metodu testit nebudu :grinning: v tom praxi nemám, v BT jo, ale tohle je pro mě velká neznámá a stejně bych to nepoznala :grinning:
27. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@arianka Pak muze pomoct, ze BT v tehotenstvi vetsinou neklesa pod 37, ale to je taky indivindi :grinning:
27. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
@arianka tak to jsme na tom stejně a já si navíc nikdy neměřila ani bt
27. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
@ankil : :grinning: jsme takove nedotčené čisté duše, iriel je už skoro doktor :grinning:

iriel: no, to jsem se právě bavila včera s holkama, že většinou je BT nad 37..., dneska jsem zapoměla, ale zítra měřím :grinning:
27. srp 2010 v 19:55  • Odpověz
tak holky já se pro dnešek loučím, jdu si dát decku vínka a mrknout na filmík, za chvíli se přiřítí rodinka z výletu, tak ještě uklohním večeři a usnu u telky :slight_smile: hezký večer a prima sny všem :slight_smile:
27. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
27. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
@milka77 tak co, už máš první injekci úspěšně za sebou? :wink:
27. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@ankil tak už mám to bodnutí za sebou :slight_smile: hurá...a nic to není! :wink: horší než ten vpich byla ta přesná operace s tím perem...no, snad jsem vše udělala tak jak se má... :confused: raději jsem to ještě dělala podle té brožurky :wink:
27. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz
@arianka měla jsi pravdu - to píchání Gonalu je OK, jen se musím více spřátelit s tím perem...to nastavování, bublinky výměna jehel atp. :slight_smile: :slight_smile: při 2. či 3. IVF už budu profík :grinning: no, teda....doufám, že už to nebudu potřebovat - protože nám to tady všem teď vyjde!!!!!!!!! :grinning: že jo, holky?!?? :sunglasses: tak dobrou a krásné sny...o tom po čem toužíte nebo co vám dělá radost!! :pensive: :pensive: :pensive:
27. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz
čau holky, pozorně jsem vás celé odpoledne četla, ale ze vzdálenosti metru se mi nechtělo se naklánět a reagovat, radši jsem jen relaxovala :grinning: Nová tabulka je moc hezká a přehledná :slight_smile: Taky jsem chtěla napsat, že Utrouš a jemu podobné přípravky zvyšují "uměle" BT a tudíž BT není směrodatný údaj o těhotenství. Já jdu spát, bolí mě už zase hlava (celý den jsem čučela do počítače) a jsem celkově grogy a uzívaná. Ahoj zítra :slight_smile:
27. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
@milka77 : no tak vidis :slight_smile: :slight_smile: sikulka :slight_smile: jasne, ze uz nebudes bodat v druhem, tretim ci patem kole, tohle je poprve a naposled :slight_smile: a hotovo:slight_smile: proste se to povede :slight_smile: hele me v Gonalu peru stejne ty bublinky drobne zustaly, a to se nic nedeje:slight_smile:

28. srp 2010 v 07:33  • Odpověz
@sovicka_ :slight_smile: jen relaxuj :slight_smile: :slight_smile:

Holky to je pocasi :frowning2: idealni jit si zaplavat nekam do bazenu, to bude dlouhyyyy vikend :frowning2: Tak jsem testla mereni BT, no...., zadny rekord se nekonal, u me teda Utros nezveda BT:slight_smile: 36,8 je standard co jsem mivala pred MS,mno tak nic,zase zadne voditko s napovedou :-@
28. srp 2010 v 07:35  • Odpověz
Krásné ráno @milka77 no vidíš, dnes už budeš profík :wink:
@sovicka_ jj jen odpočívej, nechtěla jsi dnes testovat?
@arianka přesně, počasí je na draka, kdyby aspoň dopoledne nepršelo, potřebuji jít do města
28. srp 2010 v 07:42  • Odpověz
Ankil: ma bohuzel prset cely den :frowning2: a ta obloha tomu napovida :frowning2:
28. srp 2010 v 08:23  • Odpověz
@arianka tak morava hlásí zatím slunečno :grinning:
28. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
@ankil : chceš provokovat, jo ? neprovokuj ! :grinning: nebo ti tam pošlu tu ocelově tmavou oblohu, která je zrovna nade mnou (už asi nějakých 5 hodin :grinning: ....
28. srp 2010 v 08:48  • Odpověz
@arianka :grinning: :grinning: , jen si ji nech :stuck_out_tongue_closed_eyes:, my si budem užívat sluníííííííííííčka :grinning: :sunglasses:
28. srp 2010 v 08:52  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile: v noci zas ta moje hlava, ach jo. Jinak vše při starém. Mrchu zatím nemám, ťuk ťuk ťuk.
28. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
@ankil : hele jsi si jista že jsi zrovna teď na Moravě ?? :grinning: nepleteš si to třeba s jižní Itálii nebo tak ?? To není možné, že o pár km je slunečno !! Tady je strašná zima (14C), fouká studený vítr a pravda, teď už neleje, ale poprchává .... :rolling_eyes:
28. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@sovicka_ : :slight_smile: bolest hlavy je taky příznak ... :sweat_smile: hele, ty bereš Utroš ? Protože přece při braní Utroše mrcha stejně nepřijde ?? Teda mě nepřišla, dokud jsem nevysadila..
28. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@arianka no, ona může prý přijít i přes Utrouš.... každá to má jinak. Každopádně zatím nepřišla.
28. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahojky,mě mrcha přišla i přes Utroš,začala jsem špinit a v CARu mě jěště zvedli dávky utorše a stejně to nepomohlo,v září KET.
28. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
aha, tak to jsem nevěděla, myslela jsem, že vážně Utroš blokuje mrchu, hmm :frowning2:

okcelok: v září to vyjde :wink: Teď zrovna 3 holkám vyšel právě KET, I. ani II. ET ne..

sovicka: a nedorazí a nedorazí a nedorazí :wink: uvidíš :wink:
28. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
@arianka ale každá to má jinak. Já právě taky myslela,že mě ji zablokoval,ale bohužel. Dívám se,že teď ty KETy hodně vychází,tak vyjde i mě!!!!!! :grinning: :grinning: věřím!
28. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
@arianka uvidíme, já zatím nepředbíhám :slight_smile:
28. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.