• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@iriel : no tak super, vidíš :slight_smile: zrovna jsem na tebe ráno myslela, kdy nám dáš vědět :slight_smile: ale že to jsou nervy, co ? nicméně pohled na tu "dálnici" tě pak musí krásně uklidnit :slight_smile: No, kéž bys měla pravdu s tou mrchou ... :frowning2: ono po té tvé smršti příznaků, když je člověk bez příznaků, se věří blbě :grinning:

ankil: buď ráda, že tě nic nebolí, ono to po OPU nebude ten stejný stav jako teď :grinning:

29. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
@kenya83 Ahoj, dekuju a tobe potichounku taky gratuluju, jo byla jsem na 1.IVF v Gennetu... my jsme se videly v IUI pred casem, ne? 5. den po transferu je na test ale hrozne brzy, ne? Carecka sili, to urcite, tak snad to nebude z Pregnylu, drzim palce...
29. srp 2010 v 09:17  • Odpověz
@kenya83 : ahoj :slight_smile: hod se do tabulky :slight_smile: no, ty testiky vypadaji krasne :slight_smile: testovala jsi teda fakt brzo, ale protoze se // drzi a opravdu sily, asi neni o cem pochybovat :grinning: To bylo prvni IVF cos mela ?
29. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
@iriel : z Pregnylu by slabla myslim, ne ? Po IUI jak jsem testovala, tak slabla, slabla až bylo sněhobílo... :pensive:
29. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
@kenya83 Jo a kdy jdes na krev? Ted jsem koukala na tu dalsi fotku s testama, no to fakt krasne roste, tak tfuj tfuj tfuj, at je vse v nejlepsim poradku :slight_smile:
29. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
@arianka No jasne, to jo, ja az potom prohlidla vsechny fotky :grinning: To je fakt nejaka stastna vlna, tak doufam, ze bude trvat jeste dlouho :slight_smile:
29. srp 2010 v 09:21  • Odpověz
@iriel ďakujem moc :slight_smile: My sme boli na 1 IVF v Heliose v MT. Áno videli sme sa v témičke IUI :slight_smile: Transferovali mi 1 embryo exp. blastocystu už som si to zisťovala, že to nie je skoro tie // na 5 deň po ET. Totižto blastocysta po transfere sa začne hneď uhniezďovať a hneď na to keď dokončí uhniezďovanie začne vylučovať do tela HCG. Ono to závisí aj od toho v akom štádiu ti transferujú embryo, pokiaľ je bez PK 7-8 bunkové alebo morula začne vylučovať HCG neskôr ten 7,8 deň po ET. Ešte ma napadlo je možné aj to že sa embryjko rozdvojilo a HCG je dvojnásobné. To bolo u jednej kočky :wink: Ináč aj ja tebe gratulujem potichúčky :wink:
29. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
@arianka ahoooj :slight_smile: bolo to naše 1 IVF :slight_smile: @iriel na krv a UTZ som objednaná 6.9. :slight_smile:
29. srp 2010 v 09:25  • Odpověz
@iriel : no, to se brzo uvidí . . . . :confused:
29. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
@kenya83 Ja prave koukam, to je skoro na dvojcata :grinning: Ale ono u kazde roste hCG jinak, nekdo ma hodnotu jak u dvojcat, ale je tam jen jeden silak a jindy zas naopak, tak pak jsem zvedava na tvoji hodnotu z krve a na utz... ja uz se nemuzu dockat :slight_smile: A jak ti je? Tehotne? :slight_smile:
29. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
@iriel zatiaľ sa cítim fajn :wink: A tebe je ako? pozoruješ dáke zmeny?
29. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@kenya83 ahoj, vítám tě tady a potichounku gratuluji ke // :dizzy_face:
29. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
pridávam sa do tabuľky :slight_smile:

Těhulky:
Iriel: 30.DC, GENNET, 1. IVF, 10/8 OPU, 13/8 ET, 24.8. //, hCG 111 (13. den po ET),14.9. utz
kenya83: 1. IVF, 16.8. OPU, 21.8. ET - 1 embryjko, 27.8. // kontrola HCG+UTZ 6.9.

Čekatelky na //:
sovicka: SANUS Jihlava, 1. IVF - stimulace (Puregon 250j, později 200j), ET 19.8., KO + krev 2.9.
mimunesko: únor 1.IVF Sanus Hradec - neg., nyní Arleta Kostelec 2. IVF, 7 den po ET
arabida: OBI Brno, 1.IVF/ ICSI, PK, AH, ET 21.8, KO 2.9.
kikincuk: UNICA BRNO,1.IVF/ICSI. ET 22.8.10,test 5.9.10
sysysy: 22.DC, OBI Brno, 2010 2x IUI neg, IVF - stimulace, (gonal, 225j, 187,150) ET 23.8., krev 4.9.
arianka: 24.DC, Gennet, 1x IUI neg., 1.IVF, ET 23.8
drndapetka: 1.ICSI/IVF,AH, PK, UNICA Brno, ET 28.8., test 12.9.

Stimulky:
ankil: 11.DC , CRM ZL, 2007 1.IVFúsp., 2IVF stimulace (puregon 200IU), OPU 30.8.
milka77: 3.DC, GENNET Praha, 2x IUI neg, příprava na 1.IVF
Mishule78: 31.DC, ISCARE Praha, 2010 2x IUI neg., příprava na IVF
magieee: 1.IVF neúspěšné,2.IVF koncem září stimulace
29. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@ankil ďakujem za privítanie a ďakujem :wink:
29. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
@iriel tak vidíš, už tam nejsi sama :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
@kenya83 Ja mela priznaky hlavne v zacatku, ted jsem v pohode, jen je mi blbe, kdyz se nenajim, ale jinak dobry... akorat kvuli spineni odpocivam a uz me to neba, pokud to dneska bude dobry, tak uz pujdu zitra zase normalne do prace a na polehavani kaslu. Jak to mas ty, budes normalne chodit do prace nebo jsi doma? Ja vim, ze tehu po IVF je vzdy brano jako rizikove, ale rikam si, ze kdyz mi nic neni... tak proc byt doma.
29. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
@iriel ja som momentálne doma do práce nechodím :slight_smile: takže asi mám v tom výhodu. :wink: Na rizikové pôjdem určite to tak dávajú :wink:
29. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
@kenya83 Jako ze od zacatku rovnou na 9 mesicu na PN?? Tomu bych se prave chtela vyhnout, myslis, ze to jde, kdyz se citim dobre? Ja muzu delat z domu a chodit jen na dva dny treba, tak bych to tak chtela udelat...
29. srp 2010 v 09:45  • Odpověz
Dobré ráno holky, Iriel, to je fajn, že už ti problémy odezněli :slight_smile: Arianko, já to měla dostat asi včera, ale já mívám delší cykly, takže těžko říct, může to přijít kdykoliv, tak se pozoruju.

@kenya83 vítám a gratuluju k //, jsi dobrá, že jsi testovala takto brzy. Když // sílí, tak je to snad průkazné, ale já bych se bála, že mám v těle ještě Pregnyl - počítala jsem, že po deseti dnech je v těle ještě takové množství, že to test zachytí. Ale když tam máš // i dnes, asi to tak bude :slight_smile:
29. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
@iriel určitě to jde, ač jsi po IVF, tak pokud nemáš problémy, není to rizikové těhotenství. Neslyšela jsem o nikom, že by přímo doslova musel na PN, když je po umělém oplodnění.
29. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
@iriel : po IVF se automaticky jde na nemocenskou, bez ohledu jak ti je :wink: ale záleží na každé samozřejmě, nemusí jí přijmout, nicméně dávají nemocenskou zcela automaticky, aby každá holka mohla udělat svůj režim podle momentálního stavu :slight_smile:
29. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
sovicka: a kdy budeš teda testi, zítra ?
29. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
@arianka já si myslím, že to není pravda, po IVF se nemusí na nemocenskou. Nikdo tě nemůže nutit.
@arianka já nevím, asi to nechám až na to úterý.
29. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
Jinak jsem dneska udelala fotku bricha jakoze "pocatecni stav" a zvazila se, jakoze pocatecni vaha a zjistila jsem, ze jsem fakt strasna velryba, to jsem zvedava, jak to pujde dal :grinning:
29. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@sovicka_ : vždyť jsem psala, že ji dávají automaticky, ale je na jen na každém, zda ji přijme :wink: Ale nezáleží, zda je někomu blbě nebo ne, prostě nárok na ní má každá :slight_smile:
29. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
@sovicka_ : nojo, ale doktor Karel Řežábek je blbec .., pardon, pokud ho někdo máte rády... :grinning:
29. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
@sovicka_ : ono totiž ta pracovní neschopnost není o tom,že ženská leží 24 hodin denně :grinning: naopak má neomezné vycházky, jen si udělá svůj režim, což mi přijde jako velmi rozumné a proč ? protože ať je to jak chce, tak při IVF je obecně více samovolných potratů, i v pozdějších stádiích, takže pokud tomu lze nějak zamezit, proč ne, pokud má někdo pohodové zaměstnání a může si udělat také svůj režim, je to zbytečné, ale pokud musí být někdo striktně od do v práci, jinak je problém, pak je to asi na místě, než se stresovat ...
29. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
@iriel : možná velryba, ale krásná velryba s malým velrybátkem :grinning: já váhu vůbec neřeším, i když při těhu překročím magickou hranici, kterou bych v životě nechtěla, zcela jistě.., ale co, jsou teď podstatnější věci :slight_smile:
29. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.