• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
...ahoj holky tak jsrm vás zase trochu dočetla :slight_smile: ,jsem v práci i o víkendu,dělám dvanáctky,odpoledne si někdy -stejně jako dnes můžu odskočit z práce.Byla jsem už nedočkavá až zjistím co je nového :slight_smile:
@kenya83 -vítám novou těhulku a moc gratuluji :slight_smile:
..Já jsem dnes 10 den od et., a ráno jsem vstávala z pocitem že už mrcha dorazila jak mě bolelo břicho :frowning2: ,pobolívá trochu celý den,zítra po práci testnu už mě dochází trpělivost.Mám pak pár dní volna,tak můžu v klidu kdyžtak truchlit doma a nebo budu mít krásný volníčko.Na krev máme jet 2.9 tak se uvidí :slight_smile:
...ted z jiného soudku-holky co myslíte co milování po et,je to nebezpečné? přišlo mě hloupé se ptát doktora,tak raději nic neprovozujem.Bojím se-při orgazmu má člověk takové ty stahy,tak abychom jsme ty naše bublinky nevypudili :slight_smile: Možná se vám to bude zdát divné,že bolest břicha a sex spolu nejdou dohromady,ale taky se občas cítím skvěle :slight_smile:
29. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
@sovicka_ při minulém ivf jsem při zavádění utrouše čtvrt hodky vždy ležela
29. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
@mimunesko S testem pockej na rano, at mas fakt moc koncentrovanou... a sex nam Dr primo zakazala, pust 14 dni od ET.

@sovicka_ Ja lezim tam 40min, ale pry staci 20min, za tu dobu se rozpusti. Ale tech 20min by melo byt. Jak ti dneska je?

Ja mam nejaky nabeh na zanet mocaku zas, to je neprijemny :frowning2: Mam tu Uromax, ale pisou, ze u tehotnych ho ma schvalit lekar, tak nevim, pujdu sehnat nejake brusinky asi...
29. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
Sex máme zakázaný až do kontroly. Mně to ani nevadí, rozhodně to nechci pokoušet.

Iriel, je mi standartně, nic zvláštního. Trochu snad unavená. Jinak nic. Manžel konstatoval, že mám jiná prsa, ale vzhledem k tomu, že je sledujeme jak cvoci už několik dní, možná si spíš jen přejeme, aby byla jiná :slight_smile:
29. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@iriel ach jo ten močák-to chce ty brusinky,nic jiného bych si sama neordinovala.Vstávám ve čtyři,v případě špatného výsledku bych byla k nepoužití a obávám se že bych brečela kudy bych chodila,tak proto testnu až odpoledne-jsem už fakt napnutá :unamused:
29. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@iriel : těhu skončilo cca v 8. týdnu

sovicka: neležím :slight_smile: a dokonce si ho závádím někdy i ve stoje, když spěchám a vzpomenu si pozdě :slight_smile:
29. srp 2010 v 15:42  • Odpověz
@mimunesko : dej hned vědět, jsme napnutý jak dopadlo testování :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@mimunesko : ohledně sexíku, testli jsme to, 5.den po ET.., možná to je špatně, ale nám zakázaný nebyl, jen nebyl doporučený no a pokud mám být v psychické pohodě, tak to 3 týdny bez sexíku zrovna moc nebudu ... protože kolem OPu to nešlo vůbec..
29. srp 2010 v 15:46  • Odpověz
@sovicka_ keď si vkladám utroš tak potom ležím cca 45min. Je to dobré, lebo to čo je potrebné sa do tela vstrebe a zbytok potom zo mňa ako vždy vytečie, ale je to normálne aj dr. mi to potvrdil. @arabida ďakujem veľmi pekne :wink:
29. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
tak jsem ležela 30 minut a nic nevyteklo :grinning: nechápu :grinning:

@arianka týýýý jo, ty jsi odvaha :confused: tak takhle po ETu bych to fakt neriskovala. Je jasný, že lidi, co počnou přirozeně, spolu asi taky pak spí poté, co se zadařilo... ale oni mají těch pokusů nespočet :grinning: Si říkám, že "přetlak" u chlapa se dá vyřešit i jinak :slight_smile: a já přetlak řešit nebudu, protože ženský orgasmus jsou akorát stahy dělohy.
29. srp 2010 v 16:28  • Odpověz
@sovicka_ : až po několik hodinách u mě dojde k nějakému výtoku po Utroši, moje dr říkala, že není třeba pak ležet, tak nevím. Hele, odvaha neodvaha, ono to nebylo ani tak o něm, jako o mě :slight_smile: Jasně, nebylo to nutné, ale pokud tam je mimčo přichytlé, tak zrovna kvůli milování nemám pocit, že o něj přijdu, resp. pokud o něj přijdu, z jiných důvodů, ne z milování, spíš u mě jde o stresy a pocity, takže prostě tak.
29. srp 2010 v 16:39  • Odpověz
jinak s tím sexíkem a tak, je fakt, že já najela po 2 dnech na normální režim, bavím se s vámi o příznacích apod., ale jinak jedu ve starých kolejích, mimo zvedání těžkých věcí, extra těžkých, ale nijak se neomezuju, prostě opravdu věřím na to, že pokud je člověk zdravý a je v pohodě, tak to musí vyjít, pokud tam je nějaký chyba, třeba u partnera, o které nevíme, tak to stejně neklapne a jedno něžné mazlení to vůbec neovlivní...
29. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
ahoja, jsem zpět :grinning: , no skoro celou návštěvu jsem proležela :grinning: :grinning:, bylo mě špatně, šíleně mě začaly bolet, tlačit vaječníky a v kříži, nemohla jsem se ohnout prostě nic ani pořádně sedět :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže super, po polévce jsem úplně odpadla :grinning: a to jsem si tu ráno chrochtala jak mi nic není :sweat_smile:
29. srp 2010 v 18:23  • Odpověz
@arianka -jo souhlasím s tebou-taky si říkám,že jestli se mě má mimísek držet,tak bude i kdybych se stavěla na hlavu,ale zatím to jde vydržet -jako teda u mě :slight_smile: No a na přítele jsem byla hodná a taky si může pomoct sám ne :slight_smile:
a zítra se ozvu jak jsem dopadla,už to chci vědět-jestli to nemá vyjít-tak se tomu pocitu zklamání stejně nevyhnu :frowning2:
@sovicka_ -a japak se cítíš ty-testnem spolu :slight_smile:
29. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
@mimunesko jé ty budeš zítra testíkovat, tak to držím moc palečky :slight_smile:
29. srp 2010 v 18:42  • Odpověz
@arianka určitě, já si nemyslím, že sex sám o sobě může vše zhatit :slight_smile: To je spíše o vnitřním pocitu, pokud si myslíš, že ti to prospěje, tak do toho, já vím, že když bude neúspěch, okamžitě bych to svedla na ten sex, už jsem taková :slight_smile: Mám pořád v hlavě, že narozdíl od ostatních mám ty pokusy jen 3, takže se za hlavu radši věšet nebudu :grinning:
29. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
@mimunesko já nevím, ono to nezáleží jen na mně, manžel chce, abych testovala až v úterý nebo dokonce ve středu.
29. srp 2010 v 18:49  • Odpověz
@mimunesko : :slight_smile: držím moooc na zítra palečky :slight_smile:

sovicka: :grinning: no upřímně když to nevyjde, tak budu uhánět všechny doktory, aby do detailu vyšetřili partnera a pokud bude ok, pak to svedu na cestu domů po ET... :grinning: to mě tedy přišlo jako větší riziko, než sexík později..., k nám domů to je fakt tankodrom a několikrát jsem se ujišťovala, zda to nevadí a prý ne, no nevím .. :slight_smile: necháme se překvapit, zda to nevadilo ... máš straašně pevnou vůli :slight_smile:
29. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
jo, to je rozumné... my jen doplníme ten hormonální profil :grinning: a nevím, zda bysme trochu neřešili mě.
29. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@sovicka_ : tebe ? :slight_smile: copak ti ještě něco chybí ? já už mám pocit, že jsem vyšetřená skrz naskrz vším a všemi :grinning: fakt mě nenapadá nic, co by nebylo pořešeno..... :frowning2:
29. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahoj holky, tak dnes odpoledne mě tak strašně začala bolet hlava, že jsem si musela vzít prášek Ibumax - doufám, že to nevadí?!?! :confused: přes 2 hodiny jsem trpěla, bylo mě fakt mizerně! :frowning2: tak si říkám, teprve po 2 bodnutích Gonalu a už tak trpim... :fearful: jak to bude dál? co mě ještě čeká?...chjo...mám splín... :frowning2: ty hormony dávají zabrat :frowning2: jinak píchání v pohodě :wink: ale za chvíli mě čeká ještě Cetrotide :confused: brrrr....
29. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz
dobrou noc všem...snad bude zítra líp... :slight_smile: jinak všem co budou v týdnu testovat moooooooc držím palečky!!! :slight_smile: hlavně vydržať... :wink:
29. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
@milka77 já jsem vzala Ibumax třetí den stimulace, pak jsem se na to ptala doktora - a on mi to zakázal, že ne, že jedině Paralen, byť jsem teprve stimulovala. Asi je to menší zlo než to brát po ETu a nic jsi tím nezkazila, ale Paralen je asi šetrnější.

@arianka já nevím, jestli by se do mě neměli mrknout, zda je vše ok...

Taky už přeju dobrou noc, najednou na mě padla únava :slight_smile:
29. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz
@sovicka_ děkuju za radu, koupím Paralen kdyby se to opakovalo, což myslím, že bude... :frowning2: dobrou...
29. srp 2010 ve 22:48  • Odpověz
Mně taky bolela hlava. A pobolívává pořád. Je to děs, jediná možnost je trocha Paralenu a mokrý hadr na hlavu.
29. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz
Dobre rano, srpnacky :slight_smile: Jak se citite po ranu a po vikendu? :slight_smile: Ja dneska jeste delam z domu, stejne je tam hnusne... ale uz nespinim vubec. Zitra pujdu normalne do prace i na sbor.
30. srp 2010 v 08:07  • Odpověz
Sovicka: no ja nad tim premyslela a laicky si myslim, ze uz vic vysetreni snad neni moznych..., vzdyt nez jsem se dostala k IVF, 6 mesicu probihaly vsechny testy :cry:

Milka77: neboj:slight_smile: bude lip:slight_smile: bojovala jsem taky s migrenou a nakonec vzL ibuprofen,protoze ani po 8 hodinach mi nepresla bolest po Paralenu, ale me Paralen nikdy nezabiral...
30. srp 2010 v 08:17  • Odpověz
Tak jsem to nevydržela, představa další bezesné noci byla hrozná. Nemusí to nic znamenat, počkám do krve.... ale koukejte :slight_smile:

musím jet do práce, na otočku, pak se stavím.
@sovicka_ Supeeeer! Ja to vedela! Prej nemusi to nic znamenat... to je blbost a ty to taky vis, proste to znamena, ze mame dalsi tehulku!!!! :grinning:
30. srp 2010 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.