• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@sovicka_ Jsi 11. den po ET, to jsem presne taky testovala, navic ty jsi mela PK, tak je mas o neco starsi, ta carka je krasne videt a je naprosto prukazna, tohle Pregnyl nedela ani kdyby chtel :wink:
30. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
@sovicka_ : jak nemusi to nic znamenat :wink: :wink: :wink: paradaaaa, ja to vedela :wink:
30. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
@milka77 : a ještě k té hlavě.. já brala Ibák při stimulce, po OPU a po ET už jsem samozřejmě nebrala žádnou chemii, ale co mám někde v lékárně, jsou homeopatika na hlavu, v podstatě bylinky, že by byli nějak zázračné, to ne, ale když je nejhůř, vytahuju je, vím, že se Paralen může, já ale nechci ani ten po ET.
30. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
@sovicka_ -GRATULUJU! :grinning:
30. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
ahoj holky-nove vitam. Vikend byl narocny.
Shrnu to tady. Priznaky? Ms nikde (mela prijit ve ct),boli me pravy vajecnik,mota se mi hlava,je mi divne,kdyz se rano nenajim a v sobotu jsem se naprosto bezduvodne rozplakala! Jsem spis vzteklina,tohle se mi nikdy nestalo! :dizzy_face:
K sexu-pan dr. Gogela povidal,ze kdyz sex,tak opatrne. Manzel si to pojal po svem-takze nic. :grinning:
30. srp 2010 v 09:05  • Odpověz
@sovicka_ paráááááááááda :slight_smile: gratulujem moc, moc, moc krásna tehu čiaročka :wink:
30. srp 2010 v 09:09  • Odpověz
@kikincuk Tak to vypada take velmi slibne... drzim palce :slight_smile:
30. srp 2010 v 09:11  • Odpověz
@kikincuk ahooooj :slight_smile: neskúšiš testnúť? Koľký deň po ET si dnes?
@sovicka_ a k tej hlave, tiež ma včera prestala bolieť. Bolela ma 3 dni v kuse tak som iba ležala s mokrou handrou na hlave.

dnes som skúsila iný test ako len mamatest , skúsila som Clear blue je s citlivosťou 25 a symbol + nabehol hneď ako som prúžok ocikala. :wink:
30. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
@kenya83 Tak to mas fakt hodne hCG, ja zkousela ten samy asi 11 den od ET, ale takhle silnou carku jsem teda nemela... a ty jsi mela PK? Mam z vas hroznou radost, holky :slight_smile: :slight_smile:
30. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
@kikincuk : a na co čekáš ? testuj :grinning:
30. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
@iriel áno mali sme PK , v pondelok bolo OPU a v sobotu ráno o 9:30h. bol transfer čiže ET bol na 5 deň PK :slight_smile:
30. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
Tady jsou moje silici carecky :slight_smile:
30. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
@iriel krááááása :wink: aké testy si používala??? :slight_smile:
30. srp 2010 v 09:29  • Odpověz
@kenya83 vsechno jsou to mamatesty, akorat ty svetle modre na zacatku jsou 25IU a ty nahore uz 10IU.
30. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
@iriel a skúšala si aj Clear blue ???
30. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
@kenya83 Jo, vsak jsem psala, to byl ten prvni test, 11den od transferu, ale tak krasnou carku jako ty jsem tam nemela :grinning:
30. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@iriel no to áno krásna čiarka, iba som pozerala ako rýchlo vybehla :slight_smile:
30. srp 2010 v 09:40  • Odpověz
@kenya83 -ahoj. Ne,ne.testovat se bude az nekdy ke konci tydne. ET byl 22.8.,tak je jeste cas si myslim. :sweat_smile:
30. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
@arianka -ne,ne :grinning: ,ne. pockame,uvidi se. Nechci byt pak zklamana. :unamused: zatim si uzivam ,ze jsem tehu. :grinning:
30. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
holky, díky :dizzy_face: Jsem dnes 11 den po ET a je to už 16 dní od odběru a 2 dny po očekávané menstruaci. Ještě mám doma 3 testy, ale nevím, zda budu testovat každý den :grinning:
Bylo to hrozné, vůbec jsem nespala, vzbudila jsem se v šest, ale čekala jsem do sedmi, protože jsem chtěla, aby manžel hned věděl výsledek a nechtěla jsem ho budit brzy. A ta čárka - nejdřív se tam objevila ta kontrolní, až pak ta hlavní, nejdřív jsem myslela, že nic - hrozný nervy.

K příznakům - já si stále myslím, že jsem jich moc neměla. Manžel říkal, že na mě změny pozoroval: že jsem pořád někde něco cítila, že jsem byla často podrážděná a pak zase veselá. Já sama jsem pozorovala bolest břicha jak na mrchu a křece v lýtkách a únavu. Jinak nic. Spekulujeme, že mi trochu zvětšila prsa, ale podle mě si to jen namlouvám.
30. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
@kikincuk Uzivej a ver tomu, mas krasny priznaky, to je skoro jisty! :slight_smile:
30. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
@kikincuk myslím si, že testovat můžeš 14 dní od odběru a později úplně v pohodě. Pokud byl ET 22.8., tak testuj klidně ve čtvrtek, v pátek. Ale rozumím ti, já to odkládala co nejvíce jsem mohla.

@iriel jak koukám na ty tvé testy, tak já mám tu čárku silnější. Ale měla jsem PK 5 dní. Lepší je počítat to od odběru.

Jo jinak v tabulce se přepíšu až po krvi, zatím zůstanu mezi čekatelkama.
30. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@sovicka_ POdle me je to jasny, carka jak vysita :grinning: A priznaky nejsou nutny, nekdo je nema do 7tt, tak co. :slight_smile:) Je to uzasna zprava a az uvidis hodnoty z krve, tak to bude jeste lepsi... ja bych rekla, ze mas carku o dost silnejsi nez mela ja tu prvni, jasne, to dela ta PK, ale podle me ted je to uz jistotka... jinak chapu, ze clovek je opatrnej a moc tomu nechce verit, ja jsem si rikala, jak se mi ulevi, az najdu //, jak se mi ulevi, az to bude z krve... a prd, cekam na srdicko a bojim se, at je vsechno v poradku :grinning:
30. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
Ahojky holky, je možný, aby mě 9.den po Pregnylu nebo po injekcích Agolutinu sem tam přes den bolely bradavky? :confused: Jsme teprve 2.den po ET a už se pozoruju, uáááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
@sovicka_ Ono se to pak uz pocita skutecne od OPU, ja vlastne testovala 14 dni po OPU... No a co manzel na to??
30. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
@iriel ty jsi měla OPU 10.8., že? Takže bych to měla srovnávat s tím testem 13ET, že? Ten byl po 16ti dnech od OPU. No, to jí mám asi silnější - ale ty foťáky to dost zkreslují, takže těžko srovnávat, to asi nemá cenu :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
a motá se mi hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
@sovicka_ Mooooc gratulujuuuu :dizzy_face:
@iriel manžel čekal v ložnici, já se šla vyčůrat :slight_smile: ponořila jsem papírek, nejdřív teda nic, ale asi po 20ti vteřinách čárka, ale slabá. Tak jsem utíkala do ložnice se ho zeptat, co tam vidí on, nedošlo mi, že jsem se zamkla, lomcovala jsem dveřma :grinning: - vběhla jsem do ložnice, manžel říká "Tak co?" a já říkám "No,já nevím, jestli to vidím správně, ale asi tam jsou dvě čárky". A on řekl, když se podíval, že je to dost evidentní. Byl šťastnej, no :slight_smile: A teď se o mě bojí.

Slíbil mi takovej ten umělohmotnej test, že mi ho prý koupí... pak se zarazil a říkal "Ne, to bych se styděl to kupovat... dám ti peníze, a ty si ho jako ode mě koupíš" :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
@drndapetka já jsem měla motanici trošku.
Ty bradavky jsem měla taky, ale jen když jsem si je zmáčkla, po Pregnylu. Pak to trochu přestalo a objevilo se to zase v pátek.
30. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.