• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@sovicka_ To je hezky :slight_smile: Tak se opatruj, uz aby byla ta krev, co? :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
@sovicka_ gratulace!!!! :grinning: :slight_smile: :grinning: super! jsou tam // jak vyšité :slight_smile:
autor
@sovicka_ právě myslím, že Pregnyl bych neměla už cítit :unamused: A tak trošku jsem polemizovala, a vzhledem k tomu, že mi v sobotu ráno zavedli dvě hachující blystocysty, který by se správně mělyzahnízdit ještě v tentýž den, nejpozději na druhý den a pak pomalu začíná stoupat hcg, tak pokud jsou od včerejška už zavrtané, tak bych teoreticky mohla třeba ty bradavky pociťovat....no, ale to jen spekuluju....ale když beru ohled na moje minulé těhu, tak to mě prsa bolely už 7.den po oplodnění, proto se na to hodně obracím....těhu test jsem měla tenkrát na 10 DPO, a ještě jedna věc, která mě dost zarazila-v jiné diskuzi byla kočena, která testovala už 5 den po ET a měla tam // :astonished: měla taky hatchující blastocysty po PK a s AH, tak j jen...no necháme se překvapit :grinning:
@iriel jo, přesně... ještěže to nebude jak v tom tvém CARu a nebudu čekat na výsedek den, ale jen hodinu :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
začíná to tu těhotnět...to je skvělé znamení, že se nám tu bude dařit :slight_smile: :wink: :slight_smile: všem moooooooooc gratuluju!!!! :slight_smile: ještě potvrzení z krve a je to :wink: holky šikulky.... :sunglasses: já za chvilku skočim do lékárny..mrknu co tam pro mě mají, abych byla ready...nějakej ten paralen - holky, myslíte, že můžu i ten Paralen plus - silnější na bolesti hlavy? nebo jsem ještě našla Panadol rapide? a co Ibalgin? je toho strašně moc :fearful: :fearful: všechno to je hrozná chemie, ale hlavně ať to pomůže!ta bolest hlavy včera byla strašná :frowning2: nebo mi stačí jen obyč Paralen?..vím, že každému zabírá něco jinýho.. :confused:
30. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
@drndapetka já to počítala a vyšlo mi, že z těla vymizí tak, aby ho nezměřil test, tak po deseti, jedenácti dnech. Poločas rozpadu je 33 hodin, tak počítej:
po 33 h - 5000 j
po 66 h - 2500 j
po 99 h - 1250 j
po 132 h - 620 j
po 155 h - 310 j
po 188 h - 150 j
po 221 h - 75 j
po 254 h - 37 j - a to už test asi nezměří
po 287 h - 18 j - a to už test určitě nezměří.

254 h je 10.5 dne, to už tam Pregnyl asi nebude.
287 h je skoro úplně 12 dní. Takže po 12ti dnech by měl být Pregnyl pryč.
30. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
@milka77 Panadol a Ibalgin ne.
30. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
@sovicka_ já píchala Pregnyl v sobotu 21.8. v 23 hod. takže je to ted přesně 203 hodin 25 minut :grinning:
30. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@sovicka_ To rozhodne :grinning: Ja prave premyslim, jestli fakt jit na krev znovu, jak mi rikala ta sestricka, nechce se mi zas tak dlouho cekat na vysledek a nervovat se... Mimochodem, ja si u tebe byla fakt skoro jista, ze to vyjde a popravde si myslim, ze i hodnoty z krve budes mit o dost vyssi, ze ho mas proste silnejsi :slight_smile: Je fakt, ze ja na krvi byla 16. den od OPU, coz je vlastne docela brzy... to bys tam musela byt dnes, pocitam-li dobre.
30. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
@sovicka_ nemůže Pregnyl vyprchat třeba z těla rychleji pokud je zvýšený pitný režim? :confused: Voda rovná se pročišťování organismu, znělo by to logicky, ne?
30. srp 2010 v 10:27  • Odpověz
@drndapetka Vsak tady Kenya, co se k nam pridala nedavno, ta taky testovala uz 5. den po ET a pozitivne :slight_smile: Se silici carkou, takze je to jasny...
30. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
Jéé, tady se to rozrůstá :grinning: To je prostě krása :grinning:

Holky, radu ... 26/8 jsem testla a byl tam asi po 5ti minutách duch, testla jsem ne z ranní moče.., takže myslím, že určo důsledek Pregnylu. 27 i 28/8 jsem testla z ranní moče, nic, bílo. No a teď jsem testla nikoli z ranní moče, ale teď dopo, Mamatestem 10 a asi za 10 vteřin se objevilo toto ?? Jsem dnes 7. den po ET a 15.den od Pregnylu ???
30. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
jde mi to, že jsem ale jen 7. den po ET, na test logicky brzo, vím, ale tohle by snad už neměl být Pregnyl, nebo jo ???
30. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
@milka77 : zeptej se speciálně na lék proti migréně pro těhotné, poradí ti, těch léků, které oni aktivně nenabízí, ale mají je, víc :slight_smile:
30. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
@arianka To by urcite nemel byt Pregnyl, 7. den od ET na tomhle citlivym testu uz muze byt prukazny vysledek, dulezite je testnout zitra ci pozitri, jestli je silnejsi a nebo slabsi... ty jo, ze by fakt??? Potichoucku polehoucku gratuluju, ale nepoustim palce...
30. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@iriel: testnu zítra z ranní moče, ale pozitivní je, že ten duch z Pregnylu byl slaboučký, tohle není vůbec slabé, ta čárka naskočila skoro hned ?? :confused: tak ještě jen drž palce, bez gratulace :grinning:, je strašně brzooo :sweat_smile: jéé, já jsem z toho nějak vymotaná, každopádně to ještě nebudu říkat ani partnerovi :slight_smile: je opravdu moc brzo
30. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@arianka To ja bych to nevydrzela a rekla mu to :grinning: Ono zas tak brzy neni, to je fakt individualni, koukni na Kenyu, ta mela pozitivni test uz 5. den po ET.. :slight_smile:
30. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
@iriel : hele my tu máme ještě jeho děti, tak nechci výřit vášně, protože až mu to řeknu, budu plakat :grinning: to počká, min. do středy, zítra a pozítří budu testit a pak tomu budu i věřit, dokud ale nebudu pár dní po termínu mrchy, je to takové víš co :slight_smile: nejisté :slight_smile:
30. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
@iriel : kdybych si to přihasila do Gennetu na krev dřív, třeba o týden, tak mi ji asi nevezmou, co ? nemáš zkušnost, zda v carech dodržují přesně jimi stanovený termín ?
30. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
@arianka Vezmou, na recepci ti daji zadanku a laborku to nezajima, kdy jsi mela ET, ja tam byla taky driv... a nebo za 200,- v jakekoli laborce Aeskulabu po Praze a budes to vedet jeste ten den odpoledne, narozdil od Gennetu :grinning:
30. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
@iriel : aha, já právě myslela, že když se na recepci podívá, jak dlouho jsem po ET, tak mi zase pošle domů ..., tak já ještě počkám 3 dny na krev, to bude doba mrchy a uvidí se :slight_smile:
30. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
A jinak ty testy casem blednou, zvlast kdyz je clovek necha na svetle jako ja, koukam na ty prvni, jak jsou mnohem sytejsi, kdyz to bylo ten den a jak vybledly zpetne...
30. srp 2010 v 11:32  • Odpověz
@arianka Jinak holky v diskusi Gennet psaly, ze nechapou, proc rikaji, ze to bude ten den, kdyz ty vysledky pry jeste nikdy ten den nebyly, jak to posilaji do laborky, tak jim to pry vzdy prijde az druhy den rano....
30. srp 2010 v 11:34  • Odpověz
Jinymi slovy - nechod tam v patek, to jedna holka psala, ze pak cekala az do pondeli...
30. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
@iriel : ty joo, tolik testíků ? :grinning: to je super pozorovat to, jak to sílí, co ? :slight_smile: to jsou ty nejkrásnější //, které jsi kdy viděla :grinning: jj, Gennet je trochu pomalejší, no uvidím, možná se zatím uklidním testama a zajdu příští pondělí :slight_smile:
30. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@arianka No musim si bejt jista, ze to roste, ne? :grinning: Jen pockej, jak budes testit ty :grinning: Ja zitra koncim 5tt a zacinam 6tt, cili 5tt+1, to je neskutecny, jak se to pak pocita od posledni mensturace, tak to hrozne rychle poskoci :grinning: JInak puleckovi jsou skutecne zitra ci pozitri tri tydny, to znamena, ze ve ctvrtek mu zacne bit srdicko, ale to bude slysitelne az toho 14.9. Fakt se modlim, at je vsechno v poradku...
30. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
@iriel a nevíš jestli měla Kenya PK a co jí přesně zaváděli? :confused:
30. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
@iriel : já se směju, ale naprosto tě chápu :grinning: neboj :grinning: ty hromady testů má asi každá, bez toho by ten den začal blbě :grinning: prosím tě jak se to počítá ?? já pořád nějak nechápu ty tt + něco... :grinning: bude všechno v pořádku, buď pozitivně naladěná a v pohodě a bude to v pořádku :slight_smile: věřím tomu :slight_smile:
30. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
@drndapetka PK mela, ale jinak nevim, mrkni, jestli to tu nepsala...
30. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
@drndapetka Tak jsem to nasla, pise: "Transferovali mi 1 embryo exp. blastocystu ", bylo to 5. den po OPU.
30. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.