• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@sovicka_ právě, že i když včera byl test sněhobílý, tak se mi zdálo, že by tam tak z 1% mohl být náznak na druhou čárku, ale to už jsem si říkala, že mi z toho hrabe a chci ji vidět - takže evidentně Pregnyl už byl fuč. A dnes když ty dva stejné testy porovnám vedle sebe, tak na novém je jasně viditelná slabounká čárečka....takže sílí...
No, ale nechci si dělat plané naděje, břicho bolí jako na MS, oházaná jsem taky slušně, svědí mě celé tělo, prostě typické moje předzvěsti MS :unamused:
30. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
@kikincuk . :grinning: :grinning: ale ono to prostě jednou klapne a ten den se blíží :grinning: a pak budeš testit jak o život a těšit se z dálnice :grinning:
30. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
@sovicka_ : hmmm, jsi mě nahlodala, že koupím ještě jinou značku, pro jistotu :grinning:
30. srp 2010 v 16:12  • Odpověz
@sysysy to zní a vypadá mooooc dobře :slight_smile: tak se hezky dívej na ducha, protože zítra tam už nebude...bude tam // :slight_smile: tfuj tfuj tfuj :wink:
30. srp 2010 v 16:13  • Odpověz
@sysysy : :grinning: :grinning: nekontroluj nic, zabav se, večer si pusťte filmík a v klidu počkej na ráno, vsadím se o co chceš, že tam budou krásné // :slight_smile:
30. srp 2010 v 16:15  • Odpověz
holky, dnes tu vládne nějaká skvělá testovací, duchová a dálnicová nálada... :grinning: jen tak dál!!! :sunglasses: všem to moc přeju! to já jsem teprve na začátku... :frowning2: připadá mi, že se to nějak vleče...kdybych už tak měla alespoň po OPU... :wink: chjo... :frowning2: dnes večer zase bodání...hlava zatím nebolí..jen abych to nezakřikla... :fearful:
30. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
@arianka nevadí, že jsem ti vlezla do tvé řádky a opravila ten datum? :confused: :confused:
30. srp 2010 v 16:18  • Odpověz
@milka77 : vadí, strašně, to se dělá ???!!!! :sunglasses: jasně, že neeeeeeeeeeeeeeee :grinning: děkuji :grinning: hele, OPU se ti blíží, ono to fakt uteče, uvidíš :slight_smile: Co Cetrotyde aplikace, v pohodě ? :slight_smile:
30. srp 2010 v 16:22  • Odpověz
tak jste mě holky tak zblby, že jdu napsat své drahé polovičce, ať koupí ještě jiný test :grinning: někdo psal, že Mamatest 10 fakt ukazoval falešně pozitivně, někomu zase falešně negativně, tak teď teda nwm :grinning:
30. srp 2010 v 16:23  • Odpověz
chtěla jsem napsat zblby :grinning:
30. srp 2010 v 16:26  • Odpověz
@arianka tak co si chtěla teda napsat :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 16:29  • Odpověz
@arianka s Cetrotide začínám AŽ zítra tak pak poreferuju :wink: ještě si skočím na tu internu před OPU, abych byla ready :slight_smile: dnes jsem byla v té lékárně zeptat se na ty prášky na hlavu - přímo jsem se ptala na migrénu v těhu nebo před těhu a ona ihned řekla ACYLPYRIN! Docela jsem byla překvapená!No a v příbalovém letáčku je psáno: ..patří do skupiny léků, které mohou poškodit plodnost u žen...tak jsem z toho mimo! :confounded: stejně jsem si koupila i Paralen jak jste tady radily :wink: pak se v tom má člověk vyznat...chce se mi více věřit tady vám...zkušeným už skoro těhulkám :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 16:29  • Odpověz
@kikincuk hele, zítra bys tam už něco mít měla - a pokud jsi už hodně nervózní, je čas. Na mě to sedlo včera večer a další den bych už nevydržela. Je fakt, že jsem s tím dneškem celou dobu počítala :slight_smile:
30. srp 2010 v 16:30  • Odpověz
také jsem slyšela, že Mamatestu 25IU se dá více věřit... :wink:
30. srp 2010 v 16:31  • Odpověz
@sysysy no to je úžasný, zítra tam už bude určitě pěkná čárečka
30. srp 2010 v 16:32  • Odpověz
@ankil : no co asi :grinning: že Mamatest 10 je jediný test, jehož spolehlivost je 100% :grinning: :grinning: :grinning:

milka77: hmmm, kápla jsi na blbou lékarnici, což se mi párkrát taky povedlo, tyhle holky by tam vůbec neměly co dělat :frowning2: aha, já myslela, že jsi píchala včera, jsem nějak předběhla dobu :-d

30. srp 2010 v 16:39  • Odpověz
tak zítra si mám volal až po 13 hod, kdo to má vydržet :sweat_smile:
30. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
@ankil : no kdo, ty :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 16:48  • Odpověz
30. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
@milka77 Tak primo o acylpyrinu mi Dr. rekla, ze ten nesmim...

@sysysy Prosim te, ty jsi blazen, 6 den od ET a nic a uz hlasis, ze se nepovedlo! Ja jsem poprve zkusila test tyden po ET, vazne ET+7 dni a byl naprosto snehobily, zadny duch, ani naznakem... a 11 den od ET uz tam byla jasna carka...
30. srp 2010 v 16:58  • Odpověz
@ankil ahojky a kdy máš ET?
30. srp 2010 v 17:00  • Odpověz
@iriel : čím jsi vlastně testila ??
30. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
@iriel no právě, mně se ten acylpyrin taky nezdál...ta lékárnice to říkala tak sebevědomě :angry: takže kdyby něco - mám u sebe Paralen :wink:
30. srp 2010 v 17:15  • Odpověz
@arianka no mamatestem 25, ale nebyl tam teda ani naznak...
30. srp 2010 v 17:24  • Odpověz
@iriel - já to radši hlásím dopředu, ať mě lidi kolem pořád neotravují - jestli už vím.....tak je nechci napínat :grinning:

ankil - vidíš, že dozrály všechny vajucha, teď aby se jich co nejvíc oplodnilo :wink:
30. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
jééé holky, to jsem se nepochlubila, že když jsem přijela z práce, tak mě manžel přivítal kytkou růží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Můj romantik, který mi nepřinese kytku jak je rok dlouhý :grinning: Musím si ji vyfotit a dát do alba :grinning:
30. srp 2010 v 17:56  • Odpověz
@iriel : no a pak ? máš jen mamatesty ne ?
30. srp 2010 v 18:01  • Odpověz
@sovicka_ : jůůůů :grinning: závidím :-d ten můj romantik přinese kytku vždy na narozky, to ano, to je pravidlo, ale jediné :grinning: no svět není dokonalý :grinning: :slight_smile:
30. srp 2010 v 18:02  • Odpověz
@arianka No jasne.. jen mamatesty.. no a? Jsem se v tom nejak zamotala, ale nevim, kam smeruje otazka :grinning: Proste jen Sysysy rikam, ze 6.den je brzy, ze tam 7 den u me taky nebylo ale vuuubec nic a 11 uz jo...
30. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
@arianka přesně, narozky = jistota jedné kytky do roka :grinning:

@iriel Arianka se myslím ptá, čím jsi testovala ten 11. den :slight_smile:
30. srp 2010 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.