• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@iriel : no nic, řeším tu spolehlivost jejich :grinning: :grinning: a zajímalo mě, zda celou dobu jen Mamatest nebo ti později ukázal jiný test // :grinning: viz sovicka :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
@sovicka_ : no ale teď se překonal, tak to bylo chtělo připravit super večeři :grinning:
30. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
30. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
@arianka Nee, proste porad mamatesty, ja neresim spolehlivost, neverim na falesne pozitivni silici carky :grinning: Resim, ze 6. den je brzy...
30. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
@iriel : jojo, to vím, co řešíš, jen jsem já řešila, kdo jaké má testy :grinning: už dořešeno :grinning:
30. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
@iriel a testovala jsi tedy mamatestem 10 nebo 25? :slight_smile:

@arianka moje moudrá kamarádka jednou pravila: "Těhotenství je čas velkých změn v domácnosti", takže na večeři zvysoka :grinning:
30. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
@sovicka_ : :grinning: :grinning: no, tak to by s ní můj partner velmi souhlasil, včera totiž poprvé vytíral celý barák :grinning: prvně v životě něco vytíral myslím :grinning: ale já odmítala tahat kýble s vodou :grinning:
30. srp 2010 v 18:50  • Odpověz
no nic, holky přeju dobrou noc a zítra odvahu na testování těm co budou testit:slight_smile: a sílící čárky těm co už // mají :slight_smile: mě chytá břicho, takový blbá bolest, tak si zalezu do peřin a pustím film. Samozřejmě moje drahá polovička zapoměla koupit test :angry: , takže ráno se spolehnu opět na mama :slight_smile: paaa :grinning:
30. srp 2010 v 19:03  • Odpověz
@arianka pěkný večer zavrtaná v peřinách :slight_smile: relaxuj :wink: paaaa
30. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
já už se těším na mého nového kámoše - pero Gonal :grinning: jak mě za bude popichovat :grinning: to bude legrace :grinning:
30. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
kráááááááááásný a poklidný večer všem :slight_smile:
30. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
Taky lezu k tv,preji prijemne straveny vecer vsem. :D
30. srp 2010 v 19:15  • Odpověz
@sovicka_ Jak ten 7. den, tak 11. - 13. den po Et jsem testovala 25.
30. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
@okcelok ahojky, ještě ani nevím kolik se jich vůbec oplodnilo :grinning: , řekla bych pátek?
@sysysy jj dozrály :grinning: , teď jsem napjatá jak kšandy kolik se oplodní
@sovicka_ jéééé, to si tě teda manžílek pořádně hýčká :wink: , ten musel mít teda obrovitánskou radost :grinning:
30. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
jé tak tady už nikdo není :sweat_smile:
30. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak ranní testík je za mnou....a druhá čárečka tam pořád je!!! Sice je slabounká, ale snad je to odpovídající 8-dnu od ET ...
Každopádně se držím zpátky a nějaké závěry budu dělat, až poté, co bude čárečka každým dnem sílit....a stejně největší jistotu jak na tom jsem budu mít v sobotu po krvi :dizzy_face:
31. srp 2010 v 07:03  • Odpověz
@sysysy : ahojky :slight_smile: no super, hlavne ze je :wink: ja mam 7.den po ET a taky zrovna nemam extra silnou,ale byla vcera a je i dnes,tak snad :slight_smile: Ty jdes v sobotu na krev ju? To u nas nejde :cry:
31. srp 2010 v 07:20  • Odpověz
ahoj holky-tak jsem to nevydrzela! Testik probehl. Slaba,slaba,slaba ale JE TAM!!! :grinning:
31. srp 2010 v 07:21  • Odpověz
@milka77 : hezke rano :slight_smile: tak co kamos Gonal, nezklamal?:wink:
31. srp 2010 v 07:21  • Odpověz
@sysysy -drzim palec. :grinning: to bude oky.
31. srp 2010 v 07:22  • Odpověz
@kikincuk : :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vsak jsem to rikala:slight_smile: potichounku moc gratuluju :slight_smile: zacina to vypadat na stastny srpen, tak doufam, ze to nezakrikneme :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2010 v 07:23  • Odpověz
@kikincuk - SUPER!!!

@arianka - my už jsme 8 den :wink:

Taky doufám, že to nezakřikneme...snad byla v srpnu dobrá konstalace hvězd :slight_smile:
31. srp 2010 v 07:32  • Odpověz
@sysysy : jojo vim :slight_smile: jen jsem to spatne formulovala :slight_smile: no kazdopadne ja vcera dostala studenou sprchu z Gennetu..., ptala jsem se, zda prece jen nemuzu prijit na krev driv nez 14.den, treba ted koncem tydne,ze mi testy vychazi pozitivne a sestra ze ne, ze az opravdu nejdrive 14.den a pozitivni test takhle brzo neni smerodatny vysledek :cry:
31. srp 2010 v 07:40  • Odpověz
@arianka hmmm....tak tu "chytrou" paní sestřičku nemám ráda :angry:

U nás se chodí na krev 12 den od ET, v podstatě to budu 17 den od ovulace (OPU), takže výsledek z krve už by měl být 100%.

Každopádně dnes nakoupím další testy jiné značky a uvidíme:wink:
31. srp 2010 v 07:45  • Odpověz
@sysysy : hmm ja taky ne :cry: ale na krev pojedu az pristi tyden,prece jen to mam z ruky, a kdyby mi nenapsali zadanku,asi bych jim to tam rozebrala :frowning2: no ja taky sjedu koupit jine testy, sychr je sychr :wink:
31. srp 2010 v 07:48  • Odpověz
U nás se chodí 14. den po ET. Díky tomu, že jsem měla 5 dní PK, tak tam vlastně půjdu 19 dní od OPU, což je hodně a měla bych mít už hodně vysoké HCG.

@kikincuk v každém případě gratuluji

@sysysy ... a tobě taky :slight_smile:

Já už jsem nechtěla testovat, tak jsem říkala manželovi, že to už necháme na čtvrtek na kontrolu, a on mě politoval: "To ti ty testy ale nevytvoří tu dálnici, jak jsi chtěla!!" Tak jsem mu dnes předala vzorek moči, krabičku testů a nechala ho, ať si taky zatestuje. Šel na to vědecky, se stopkama :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak stále věřím, stále doufám :slight_smile: Je fakt, že jsem včera měla část dne ten testík na světle, a tak trochu vybledl.

Pro pořádek ještě uvádím, že OPU byla 14.8. a ET 19.8., takže jsou to testy 16 a 17 dní od OPU a 11 a 12 dní od ET.
31. srp 2010 v 07:59  • Odpověz
Krásné ráno, holkýýýýýý to jsou skvělé zprávičky po ránu, všem co našli // mocinky gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@sovicka_ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak tvůj manžílek je teda pořádný číslo, si mě po ránu fakt rozesmála :grinning:, jinak dálnice nádherná

mě je naštěstí už dobře, uf, ale včera to byl celkem mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
@sovicka_ nádhera :sunglasses:
31. srp 2010 v 08:12  • Odpověz
@sovicka_ : dalnice jak vysita, parada :wink:
31. srp 2010 v 08:13  • Odpověz
@ankil dobře že se ti ulevilo. No jo, manžel je blázen. To víš, chlapi mládnou věkem, ten můj je jak puberťák :wink:
31. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.