• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@sysysy : jéé, já jsem trotl, jsem to pomotola, já jsem taky 8.den po ET, vždyť jsme ho měly ten samý den :grinning:
31. srp 2010 v 08:25  • Odpověz
@sovicka_ Krasna dalnice, gratuluju! :slight_smile: Jo, testy blednou, to jsem presne rikala :slight_smile:)

@arianka Kdekoli v Aeskulabu ti udelaji test na hCG za dve stovky, jestli chces driv... mozna mas nejakou laborku i ve tvem okoli...
31. srp 2010 v 08:29  • Odpověz
@arianka No a co ta dnesni carka, je silnejsi nez vcera??
31. srp 2010 v 08:30  • Odpověz
@iriel vím, vím, žes to psala, taky jsem si toho všimla. Dneska jsem je zavřela do šuplíku :grinning:
A měla jsi pravdu i s tou krví, už jsem pěkně nervózní, ještě dva dny.... jsem strašně zvědavá, jaké bude to číslo, jestli tam jsou 2 nebo 1.... snad bude dostatečně vysoké alespoň na to 1 :slight_smile:
31. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
@sovicka_ Tak to stopro bude, ja bych fakt skutecne u tebe tipovala 2 a kdyz ne, tak ten jeden je fakt poradnej silak, ty carky mas krasne jasny! :slight_smile:
31. srp 2010 v 08:44  • Odpověz
@sovicka_ jj ulevilo, podbříšek už nebolí, ale zato mě začalo píchat a tlačit od pupku nahoru, jsem i trochu nafouklá, myslíš že by se mi mohl rozjíždět ohss, fakt jedna bolest přestane a hned začne něco jiného :unamused:
31. srp 2010 v 08:47  • Odpověz
Krásne ránko :slight_smile:
@kikincuk @sysysy gratulujem ku // :wink: držím palčeky,aby čiaročky silneli :wink:
31. srp 2010 v 08:47  • Odpověz
@ankil já netuším, protože jsem OHSS neměla :pensive:

@iriel nechci pokoušet osud, ale jedno by mi bohatě stačilo :grinning:

31. srp 2010 v 08:48  • Odpověz
@iriel : já se dívala na ty laborky, a to je všechno strašně z ruky, já bydlím docela kus za Prahou a v okolí nic takového nemám, tak já holt vydržím do pondělí a budu denně testi, no :slight_smile: hele trochu mě to zarazilo, čárka dneska je o majijinko světlejší než včera, ale pozitivní je, že naskočí hned, v podstatě souběžně s kontrolní, tak snad......

31. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
To je to testování každý den, přesně z toho důvodu jsem nechtěla každodenně testovat, abych to moc neřešila :slight_smile: Mně naskakuje ta hlavní čárka až po kontrolní a vybarví se až tak po té minutě. Nejdřív je slabá, ale nakonec dohnala silou tu kontrolní.
31. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
@sovicka_ : nojo, ale ono to člověku nedá... :grinning: Mě se taky vybarví za chvíli, ale jakoby duch naskočí hned, jak to dám do vzorku, tak si říkám, že se prostě něco uvnitř mě děje :grinning: Původně jsem si myslela, že testnu včera a v pátek, ale ráno jsem už nemohla dospat a letěla pro test :grinning: :grinning: nojono :grinning:
31. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
dnes 10 deň po ET a moje čiaročky :slight_smile: čo poviete???
@arianka ukáž tie krásne čiarky :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
@kenya83 No kraasa :slight_smile:

@sovicka_ Ono skutecne zalezi, jak dlouho se ta moc koncentruje a kolik clovek pil, ja jsem delala jeden den dva testy, rano asi v sest a bez dalsiho piti asi za hodinu a pul a ta pozdejsi byla fakt o hodne vyraznejsi, kdyz jsem delala test moc brzy rano, tak tam takovy skok oproti predeslemu dni nebyl... takze Arianko - klidne dospat a delat test pozdeji :grinning:
31. srp 2010 v 09:21  • Odpověz
@iriel : no máš pravdu, takže si z toho beru ponaučení a budu testit 2x denně :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
Navíc záleží i na foťáku... já třeba vůbec nemám tak tlustou tu kontrolní jako kenya :slight_smile:

a ano, ty podmínky pro testování jsou různé. V noci z neděle na pondělí jsem trpěla, neb se mi chtělo celou noc na záchod, ale nechtěla jsem raději jít, chtělo se mi pít, ale nechtěla jsem si to ředit... Dneska v noci jsem na wc prostě musela a taky jsem se dosyta v noci napila.
31. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
@kenya83 : co povíme ? no krása :grinning: jsou tam jak vyšité :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
31. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
31. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
@sovicka_ : :grinning: kdo by to byl řekl, že budeme ještě řešit tyhle věci, co ? pít / nepít, dojít na wc/raději nechodit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 09:28  • Odpověz
@arianka obidva sú dnešné???
31. srp 2010 v 09:28  • Odpověz
@arianka Ty mas taky vyraznou dalnici! Tohle je podle me bez pochyb, prej neprukazny, bych tu sestricku hnala, co to teda podle ni zpusobuje??
31. srp 2010 v 09:29  • Odpověz
@kenya83 : ta první je včerejší, ta pod je dnešní, ale jak na ně koukám, oni jsou stejné, ta první trochu vybledla, přece jen je den stará :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
Ja bych mela asi zitra nebo pozitri skocit na tu opakovanou krev, tak nakonec tam asi fakt zajdu, kdyz uz nic jineho, tak aspon budu vedet, jakou hodnotu mam, snad me to nebude moc stresovat. :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
@arianka já si myslím, že to máš dost jednoznačné...
31. srp 2010 v 09:31  • Odpověz
@iriel : :frowning2: nwm, to mi neřekla :frowning2: ale vcelku slušně a mile mě odbyla, že skoro každá testuje dřív, než má a že to není dobře, protože testy, které jsou uděláný před min. 12. dnem nemají žádnou hodnotu ..., tak mi to trochu vzalo vítr z plachet, ale nwm, možná se prostě jen sychrují, aby se člověk moc netěšil, že to je přece jen velmi časné stádium, fakt nwm :frowning2:
31. srp 2010 v 09:31  • Odpověz
@iriel hele, když ti to nabídli, tak si tam zajeď.

Já budu muset asi na endokrinologii, moje doktorka mě nabádala, abych okamžitě naklusala, jak zjistím těhotenství. Takže počkám na čtvrtek na tu krev a pak se okamžitě dostavím na další krev :grinning:
31. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
@sovicka_ : :slight_smile: dík :slight_smile: ale viz co jsem psala ariance, to tě prostě vrátí zpět na zem ? :frowning2:
@arianka před 12. dnem po čem?
@arianka áno tie testy postupne blednú a vyschnú. Pozri do môjho albumu pridala som tam ku všetkým dnešný test na porovnanie :wink:
@iriel : to bych určo zašla být tebou :slight_smile:

sovicka: proč na enokrinologii ?? :confused:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.