• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
@drndapetka já jsem po těch pěti dnech měla jen morulku.
11. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
@natulaaa tady je tabulka jak by měla správně probíhat kultivace embrijí

http://www.sanatoriumhelios.cz/index.php?lang=cs&menu=18&page=12399

Ale my jsme třeba měli hatchující blastocysty už 5.den a mají být až 6.den, takže vývoj rychlejší.....moruly nám ten 5.den nechtěli zmrazit, protože ty byli na 5.den kultivace o den opožděné....
11. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz
autor
@sovicka_ oni morulku po 5.dnech zavedou, ale nechtěli mi je zmrazit, protože by prý pak při rozmražení neměli takové šance jak blasty
11. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz
@drndapetka Peti právě že néé :frowning2: :frowning2: říkal mi dr. že je to mezi morulou a blastocystou :frowning2: a ted jsem si přečetla papíry a mám tam napsáno dokonce kompaktovaná morula a kvitající morula a ta je ještě horší než kompaktní :frowning2:
11. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
@natulaaa hele, podívej se výš.....sovičce se podařilo a měla taky morulky.....hlavu vzhůru, kočko :slight_smile: ted už se jen raduj, máš to nejkrásnější před sebou a to nejtěžší za sebou.....tfuj tfuj, držím pěstičky a posílám těhu bacilky :slight_smile:
11. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz
@drndapetka no však právě ,já je mám den pozadu,tak co z toho muže být :confounded: ,začínám si zvykat na myšlenku,že nic :frowning2:
11. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz
@drndapetka no já měla asi 5 morulek,potože říkali,že jsou stejné kvality všechny
11. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
jak, den pozadu?? Nechápu to. Mně zaváděli 5 dní po oplození morulu. A těhotná jsem.
11. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz
@sovicka_ tos mě potěšila :dizzy_face: ,no já ti nevím,mi řekli,že morulka by měla být 4den a já že prý jsem na rozhraní 4/5 dne,tak nevíím
11. zář 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
@natulaaa ale však ona to ta morulka může dohnat....třeba když jsme byla po ETu, došla za mnou embryoložka a říká mi - jsme 5.den kultivace , máme ještě 2 blastocysty na zmražení, ostatní jsou kompaktované moruly, ty bych nemrazila....tak já na to, jako že jo....je odbornice, tak asi ví....Dojeli jsme domů a najednou telefon - volala ta embryoložka, že prý ta jedna morulka se stačila ještě přeměnit na blastocystu, a že mi tedy zamrazila embrijka 3. Vidíš, ten vývoj je rychlý, z hodinu na hodinu se to vše změní, takže to, že máš zavedenou moruli není důvod k pláči, ale k radosti, protože spousta holek nemá ani to!!! :wink:
11. zář 2010 v 15:46  • Odpověz
@drndapetka Peti myslíš?no my jak tam seděli,tak on taky říkal,že se to muže ještě změnit,ale nezměnilo :confounded: ,no už to nechám tak,nic s tím bohužel nenadělám,ale ted jsem si přečetla ten jejich papír a tam je napsáno,že bylo zavedeno 1x kompaktní a 1xkavitující morula :cry: a ta kavitující je ještě horší než kompaktní :cry: :cry: ,ach boože já se z toho pos..u :angry: .já si totiž furt myslím,že když není zavedeno to nejlepší,že je konec :confounded: ,ale na druhou stranu jsem měla 5 morulek,takže nemuže to být nejhorší néé,
11. zář 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
@natulaaa kompaktovaná morulka je hezké stadium embrijka, neboj :slight_smile:
11. zář 2010 v 16:01  • Odpověz
@drndapetka no snad to ujde ale ta druhá ta je uplně na nic coo,ale já o kvitující nikdy neslyšela,jen o kvitujicí blastocystě a to je uplný začátek,tak jsem si odvodila logicky,že je o ještě horší :angry: :angry:
11. zář 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
@natulaaa však jedno miminko ti bude stačit, ne? :slight_smile: nebo by jsi chtěla tři nebo čtyři? :grinning: ony se ti klidně ještě můžou nadvojit a budeš se divit :grinning:
11. zář 2010 v 16:16  • Odpověz
@drndapetka no to víš ,že jedno,ale víš jak,strašně mě to mrzí :pensive:
11. zář 2010 v 16:30  • Odpověz
Přesně - naše embrya taky dělala divné skoky :slight_smile: Všechna se vyvíjela tak nějak normálně, ale jedno bylo takový mrzáček, bylo pořád pozadu, hodně pozadu, už ho chtěli vyloučit. A najednou během dne předehnalo ty ostatní - a mám ho v sobě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2010 v 16:35  • Odpověz
holky já si myslela,že po mě bude to uplně nejhoší píchat injekce a vše kolem,přitom to byla uplná balada,bylo mi jen těžko během pvních tablet prednisonu ale pak se to srovnalo a nebylo mi vubec nic a toto je nejhorší na celém ivf,to čekání :confounded: :confounded: ,
11. zář 2010 v 17:15  • Odpověz
@natulaaa no jo, a ještě se načekáš :wink: Hlavu vzhůru a pozitivní přístup. Nebo neutrální. Já zaujala ten neutrální přístup - alá "třeba to nevyjde, třeba jo, neřeším, testuju až za 11 dní, odpočívám a příznakům nevěnuju váhu."
11. zář 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahojky,

jsem tu nová, mám za sebou 4 pokusy bez výsledku (1 IVF a 3 KET) a proto přemýšlím, že bych přešla právě do GENNETu v Praze, v naději, že mi změna prospěje a třeba mi tady pomůžou :grinning:
Můžu přijít do Gennetu bez doporučení?
Díky moc
11. zář 2010 v 17:33  • Odpověz
@sovicka_ a kdy si byla na ET?a odpočíváš,jako fakt jen poleháváš,nebo funguješ normálně vaření ,nádobí, ale žádné biglování?
11. zář 2010 v 17:35  • Odpověz
@natulaaa 19. srpna jsem byla. Odopočívám pořád, moc normálně nefunguju ani teď, mám naštěstí skvělého manžela, který spoooooustu věcí obstarává za mě. Ale funguju docela normálně - sem tam jedu do práce, chodím ven...
11. zář 2010 v 17:36  • Odpověz
@sovicka_ jej už tak dlouho,a ještě máš strach asi si napsat do popisu,že čekáš mimi? :wink:
11. zář 2010 v 17:52  • Odpověz
@natulaaa ještě nemám potvrzenou srdeční akci, takže ještě čekám.
11. zář 2010 v 18:38  • Odpověz
natulaaa: jak už jsem psala mě zaváděli 7-buněčné 3 den a výsledek vidíš v pase :slight_smile: :slight_smile:
Bud v klidku nepátrej v jakém stadiu jso lepší nebo ne máš je u SEBE tak je opatruj
a nestresuj se.
11. zář 2010 v 18:47  • Odpověz
@sovicka_ hmm to je jasné to tě chápu :dizzy_face:
@lenulinka21 už se neptám,už jsem vše zjistila :grinning: ,já vim holky,odpočívám ,tak doufám,že tu ztátu bobišci dohánějí :dizzy_face:
11. zář 2010 v 18:51  • Odpověz
natulaaa: ještě z toho budeš mít dvojky hi hi a to je pak nářez :grinning:
11. zář 2010 v 18:55  • Odpověz
@lenulinka21 tý jo, dva kluci... není to záhul? :slight_smile:
11. zář 2010 v 19:15  • Odpověz
sovicka: je i není :grinning: ale když s tím počítáš od začátku- zkrátka všechno dvakrát :slight_smile: :slight_smile:
Ale čekali jsme na ně dlouho někdy to jsou s nima nervy-ale ideální není v životě NIC.
A ty jsi teda těhu?
11. zář 2010 v 19:31  • Odpověz
@lenulinka21 zatím je to potvrzené z krve, z předmin. čtvrtka. V pondělí mám ultrazvuk a uvidí se, zda tam něco je a kolik jich je :slight_smile: HCG 19 dní po OPU jsem měla 1413.
11. zář 2010 v 19:46  • Odpověz
Tak u mě dnes 12.den po ET a nic na nejcitlivějším Mamatestu, takže je fakt vše v háji, MS ale nikde Už jsem z toho úplně na dně:frowning2: Mám pocit, že nemůžu jít dál, potřebovala bych se aspoň uplnout k dalšímu datu, kdy budu moci jít na ev. další IVF, jinak nevím:frowning2:
12. zář 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.