• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF srpen 2010

(Zamčená)
14. září 2010 
Ahojte kočky :wink:
@lenulinka21 to by byla náádherá mit dvojčátka :dizzy_face: ,ale podle toho jak včer d mávl rukou,jako stylem klidně jí dáme 2 protože se stejně nechytnou :confounded: ,tak tomu fáákt nevěřím :confounded: ,Holky já napsala mail te mojí paní doktorce,ona vždycky odepsala,tak jsem zvědavá co mi napíše,snad mě uklidní :confounded:
12. zář 2010 v 09:51  • Odpověz
Můžu až další IVF a nevím za jak dlouho- co myslíte?
Dlouhý protokol jsem začíala Proverou 16.DC( od 24.7.), pak Dipherelin 23.den cyklu( od 1.8.) a další cyklus už se stimulovalo Merionalem a šlo na věc( konec srpna- ET 31.8.) Tak kdy myslíte, že by bylo možné IVF další?
Blbý je, že to možná vychází na Vánoce???, dky určitě centra ani nepracují, nevíte, jak to přesně je???
Dnes v 10:01 • Odpověz • Opravit překlepy
12. zář 2010 v 10:03  • Odpověz
@tonytony oni ti to v CARu naplánují a budeš vědět :wink:
12. zář 2010 v 10:06  • Odpověz
@tonytony mám pocit, že se říká, že by mezi dalším IVF měly být snad alespoň dvě menstruace (včetně té, co bys měla mít teoreticky teď, řekla bych)...
CARy o Vánocích - to si musíš zjistit, jak mají na Vánoce v tvém CARu.
12. zář 2010 v 10:07  • Odpověz
@tonytony Ahojky, tak to je mi líto, že to dopadlo jak to dopadlo. Říkají, že je dobré mít 3 měsíce pauzu, tak nevím. Já zřejmě budu mít pokus taky posunutý až na listopad, prosinec, jelikož jsem zjistila, že genetička jde na nemocenskou :frowning2: . Tak mě to dost vzalo, už jsem se těšila, že už na to vlítneme.
Akorát právě dost zvažuju, mám strach stimulovat v zimě....že budu nachlazená nebo tak .....tak nevím :frowning2:
12. zář 2010 v 10:36  • Odpověz
@tonytony-dobré ránko :slight_smile: zpětně jsem vás trochu dočítala ,je mě tě moc líto :frowning2: sama totiž mám něco podobného za sebou a dostávám se z toho pomaličku,ale jistě :slight_smile:Mame za sebou dva ivf-bohužel to nevyšlo :frowning2: čekáme na výsledky z genetiky a při dalším pokusu by nás zřejmě čekalo taky to PKD.Pokaždé se opakuje stejný scénář-hafo vajíček-hafo se jich oplodní-do transferu přežijí jen dvě,ted naposledy tři a ty dají do mě.Bohužel se podle lékaře asi přestaly vyvíjet :frowning2: jsem taky strašně zklamaná,ale zase si říkám že lepší si to zažít ted než třeba ve 3 měsíci.Hold je to příroda a my jdem proti ní :frowning2: My jsme se rozhodli,že do toho půjdem až na jaře,do té doby se posnažíme sami a budem si užívat jeden druhého :slight_smile: Taky něco našetříme a tělo si odpočine od těch všech hormonů :slight_smile:
Jaro je dobrý,rodí se vše nové,je to dobrý start :slight_smile:
Jinak taky mě už tlačí čas je mě 37 :frowning2:
13. zář 2010 v 07:02  • Odpověz
@mimunesko
Díky... Já dnes už netestovala, poslední test udělám zítra(14.den po ET) a to jen z formality, protože to Car tak chce, pak tam budu volat, co dál... Já prostě nevím, zda to je nejlepší, ale pro moji psychiku, bych chtěla mít další IVF, co nejdřív:frowning2:
Držím Ti palce na jaře:slight_smile: A pokud možno, aby se samo zadařilo už dřív. Já právě díky těm potratům se do toho přirozeně bojím jít= další potrat=další riziko, že to už nemusí vyjít nikdy nebo o to dýl:frowning2:
13. zář 2010 v 08:04  • Odpověz
@tonytony -chápu :frowning2: Psala jsi že je ti 35,dítě ještě žádné nemáš?Chápu to zprávně,že vaše embryjka mají nějakou genetickou zátěž?Proto ty potraty?Je to vaše 1 ivf?Vím moc otázek najednou,pokud nechceš neodpovídej
Uvidíš zítra,ale myslím si,že pokud jste měli PK,tak je to víceméně jasný :frowning2: Musel by se stát zázrak,moc moc bych ti to přála :slight_smile: Já jsem z toho hotová ještě ted a je to 14 dní,snažím se zase sportovat.chodím běhat a to mě moc pomáhá.Jsem taky dost zaměstnana,mám dvě práce,můj 11-letý syn mě taky pěkně zaměstnává a nsažím se myslet pozitivně-věřím,že nám to jednou vyjde :slight_smile: Já vím,je ti hrozně, nic se ti nechce,ale zkus to a ono to třeba půjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2010 v 11:37  • Odpověz
Tak je definitivně dbojováno- nakonec jsem dnes šla na krev a HCG je jen 1,38 tj konec:frowning2: Tak si to odbrečím teď definitivně:frowning2: Ach jo, je mi fakt bídně...
Díky moc za podporu všem.
Kéž by aspo\ń další \ivf mohlo být nějak brzy:frowning2:
13. zář 2010 v 11:39  • Odpověz
@tonytony- život je někdy pěkně nespravedlivej :frowning2: Vyplakej se -uleví se ti :frowning2: Posílám velké objetí :frowning2: já se objednávám ke kartářce,chci trošičku nahlédnout do budouctnosti i když vím,že se to musí brát z nadsázkou......
13. zář 2010 v 11:44  • Odpověz
@mimunesko
Jo, hledám taky berličky- už 3 dny a 3 noci, zatím jsem nenašla, jsem spíš domácí samotářský typ, takže nějaké akce apod. mě vůbec nepomůžou, spíš naopak:frowning2:
13. zář 2010 v 11:53  • Odpověz
@tonytony je mi to moc líto,že to nevyšlo.posílám pohlazení a držim palečky,at ti to přiště vyjde a to co nejdřiv. :wink:
13. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz
Také posílám povzbuzení a chuť do života. Teď to asi moc bolí, ale nesmutněte holky, každý se dočká. Tonytony, určitě se neuzavírej do tak velkého smutku, myslím si, že to není dobré.

@mimunesko na tom může něco být, já takovým věcem nevěřím, ale už jsem se setkala s pár případy, kdy to ta kartářka odhadla naprosto dokonale, aniž by měla nějaké předem info od té ženské. Stejně jako jsou ženské (nebo lidi), které jakoby vidí do člověka a umí odhadnout jeho problém - a to se mi stalo, přesně takto mě odhadla jedna známá (ne příliš dobrá, viděly jsme se poprvé :astonished: ), naprosto přesně věděla, že chci dítě, že to nejde, odhadla proč to nejde (psychické důvody - dokonce je specifikovala) a poslala nás do té Jihlavy.
14. zář 2010 v 07:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.