• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Tak je to dobrý.Z 12 jich máme pěkných 9,tak i když to bude takhle ubývat, tak doufám,že do úterka, kdy mám jít na transfer tam na mě nějaký počkají :sweat_smile: .Mourku jak bylo v Ráji?a vyhráli ste ty závody? :slight_smile: Jé mě normálně spadl kámen ze srdce, že se jim vcelku daří.Vrátil se mi optimismus, tak vám ho kousek posílám :sunglasses:
22. dub 2007 v 10:25  • Odpověz
ahojky tindro, po transferu jsem 11 den, ale totálně se mi dnes všechno zhroutilo. Ráno jsem dostala mens., takže pořád jenom brečím.Totálně jsem se sesypala. Držím všem palečky
22. dub 2007 v 11:01  • Odpověz
zdeeno to je mi opravdu moc líto, ráda bych tě nějak potěšila, ale teď hned nevím co napsat.a není to třeba jen špinění?ach jo, s tím že by to nevyšlo myslím žádná z nás ani nepočítá,takže takové zprávy jsou opravdu na depku.Tak se snaž držet a třeba to bude za chvilku lepší.Hlavu vzhůru!Teda pokud to půjde.
22. dub 2007 v 11:25  • Odpověz
zdeeno, ja ted absolvuju take sve 1 ivf, vim jak je to pro nas naročny po všech strankach :frowning2: ale pokud čteš přispevky ostatnich holek tak viš že na poprve se to podaři malo komu, ikdyž samozřejme veřime že to budem prave my. všichni chceme miminko proto jsme šly do IVF jsme silny holky ne :slight_smile: tak že nic neni ztraceno mame dalši pokusy :slight_smile: to nas musi držet nad vodou :slight_smile: nevim o tobe vubec nic tak nemužu napsat vic :slight_smile: ja sem basnik :grinning: ja třeba jsem byla na punkci vajiček mela jsem 18 folikulu ale jen 3 vajička z toho se oplodnili jen dve, po třech dnech mi je dali břiška jedno 4 bunečne a druhe 6 bunečne, tak že žadna slava :unamused: ale přesto veřim :grinning: a když se to nepovede tak přište budu mit jiny stimulačni protokol a bude lip :grinning: jednou se nam to podařit musi :angry:
22. dub 2007 v 11:36  • Odpověz
tindro to je krasny :slight_smile: zavody dobry :grinning: Mira jel jako blazen :grinning: jinak česky raj je proste raj na zemi, pohladil mi dušičku dal hodne sil :grinning: dala jsem si klobasku mnam :slight_smile: no a dnes musim vyprat nejake veci abychom meli neco na sebe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2007 v 11:43  • Odpověz
marky4 ty nas nas teda napinaš :slight_smile: že ty jsi na et :grinning:
22. dub 2007 v 11:47  • Odpověz
díky moc, holky, jste opravdu fajn.Byla to moje první IVF a tajně jsem doufala, že se to povede, asi jako každá z nás. Máme ještě jedno zamražený, tak uvidíme. Tomu ale moc šancí nedávám, prý to už není ono.Důležitý je, že mám super manžela, který mě vždycky z toho "dna vytáhne".Píšu a brečím, je to fakt šílený.Přeji vám, aby se to věem povedlo
22. dub 2007 v 16:30  • Odpověz
ale to viš že se ti to povede uvidiš :slight_smile: me už z toho taky pekne hrabe :sweat_smile:
22. dub 2007 v 16:50  • Odpověz
Díky mourku, já si myslím, že z toho hrabe asi nejenom nám. Se mnou se to takhle táhne už druhý rok, tak toho mám dost. Jedno mimoděložní, potom zamlklé těh. a následně druhé mimoděložní. Právě, že jsem se už tolikrát těšila.
22. dub 2007 v 16:56  • Odpověz
no a mela jsi prodlouženou kultivaci? uvidiš že podruhe to vyjde :slight_smile:
22. dub 2007 v 17:33  • Odpověz
Prodlouženou kultivaci jsem neměla.Taky mi doporučovali dát jen jedno embryo, nevím, možná jsme měli dát hned dvě. Mysleli si, že když jsem před tím 3krát otěhotněla, tak to bude stačit. Chodím k Apolináři do Prahy, kam ty?
22. dub 2007 v 18:11  • Odpověz
Trindo super :grinning: ! Jste fakt šikovní a moc gratuluju k tolika mimískům! Kino zabralo a mužíček taky. Po kině jsme šli na černé pivo. Já nepiju, ale černý pivo mi chutná a včera bylo mňam :grinning: . Taky jsme si s mužíčkem vybrali stůl v soukromí a pěkně jsem si pobrečela. Ach ty hormony. Ale hodně se mi ulevilo. A dnes jsme jeli na chatu. Bylo krásně.
Zdeeno nezoufej! I když to prý člověk dostane, tak může být těhu. Kor když to přišlo po 11 dnech. Já začala krvácet 3. den po ET. Teď ve středu si mám udělat test. A hlavně se nenervuj, kdyby se to povedlo, tak ať se nepustí.
Mourku držim palce!
Marky4 napínáš mě. Jak Ti je? Co mimísci?
22. dub 2007 v 18:23  • Odpověz
Díky qiaro, ale myslím, že to je ztracený. Bolí mě podbřišek a krvácím hodně.Nedá se nic dělat.
22. dub 2007 v 18:51  • Odpověz
zdeeno ty maš tři deti? :slight_smile: a maš nejake mimiskove zamraženy? ja chodim take do Prahy do iscaru :slight_smile: qiaro me taky chutna černy pivo :grinning: diky za palečky ale ztracim optimizmus a moc neveřim že to vyjde :angry: ješte že se za 14 dni vdavam a potom tyden na to jedu na tyden s pacientkama od apolinaře do jižnich čech a tam budu muset byt terapeut pro ne :wink: tak na nejake smutneni nebude moc času :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2007 v 18:56  • Odpověz
Mourku Ty se máš. Já bych se hned vdávala znova. Samozřejmě za svého mužíčka. Svatba je super :grinning: . Hezky si jí užij.
22. dub 2007 v 19:08  • Odpověz
Ahoj Zdeno. Já sem sice ještě nepatřím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Čeká mě to v črvnu. Ale chodím taky v Praze k Apolináři. Jak jsi tam spokojená? A ke komu chodíš? Proč ti nedělali PK? A dělají ji tam vůbec? A proč ti doporučili jen 1 embryjko? Já bych chtěla rovnou 2. Budu ráda za rady.
22. dub 2007 v 19:22  • Odpověz
qiqro dekuju, ja se budu vdavat už podruhe :grinning: a taky ale naposled :grinning: budeme na vikend ve špindlu tam neni okresni uřad špindl spada pod vrchlabi a tam tobudeme mit v zamecke nadherne kapli. tak budu jako princezna :grinning: bude tam jenom 6 našich přatel a až se vratime v tak to teprve řeknem ostatnim :grinning:
22. dub 2007 v 19:34  • Odpověz
Mourku nezáleží kolik lidí máš na svatbě, ale záleží na tom jaký jsou. A v kapli to bude určo supersenza. A to překvápko pro ostatní :grinning: . A doufám, že uděláš album a něčim se pochlubíš.
22. dub 2007 ve 20:27  • Odpověz
Mourku, moc blahopřeju ke svatbě :slight_smile: To budeš opravdu jako princezna. Koukej si to pořádně užít, vždyť to bude Váš den.Jinak jeden embrýsek je ještě zamražený, tak nevím.Žádný děti zatím nemám.
Romcatko, u Apolináře jsem spokojená, jsou tam na nás hodný. Chodím k dr. Řežábkovi, ale párkrát jsem byla i u doktorky.Co se týče PK, tak nám ji ani nenabídli, přišlo nám, že o ní moc neuvažujou. Nevím. Chtěli jsme taky 2 embryjka, ale vzhedem k tomu, že mám za sebou 2 mimoděložní těh. a jedno zamlklé těh.nám doporučili jedno. Příště chci určitě taky dvě.Uvidíš, co řeknou tobě.
22. dub 2007 ve 20:57  • Odpověz
ahojte holky, moc vám děkuji jak jste na mě včera myslely :slight_smile:
Včera, na roční výročí naší svatby, jsme byli na ET 2 embryjek :slight_smile: Pořádně je hýčkám :slight_smile:
23. dub 2007 v 09:04  • Odpověz
Ahojky Marky4, moc ti držím palce, ať to vyjde :slight_smile:
23. dub 2007 v 09:21  • Odpověz
zdeni moc děkuji :wink:
23. dub 2007 v 10:22  • Odpověz
no tak to je krasny :slight_smile: tak se opatruj :grinning:
23. dub 2007 v 11:20  • Odpověz
mourku díky
23. dub 2007 v 11:57  • Odpověz
makry4 tak to gratuluju. Hýčkej je pořádně ať si to nerozmyslí.
23. dub 2007 ve 12:14  • Odpověz
marky4, to vám to krásně vyšlo na výročí,takže teď se to musí podařit :grinning: .Mourku doufám že se pochlubíš nějakou princeznovskou fotečkou :grinning:
23. dub 2007 ve 12:34  • Odpověz
no a lanka jak se maš ty? me už pekne hrabe :angry: nejradši bych usnula a probudila se až bude jasne jestli jo nebo ne :wink: Mira ješte že je tak hodnej, ja jsem na zastřeleni s tema citovyma vylevama. včera jsem vařila a misto oleje jsem do hrnce nalila ocet :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštesti jsem to potom zachranila, ale Mira ani nemrk :slight_smile: chudaček muj :slight_smile:
23. dub 2007 ve 12:35  • Odpověz
lanko to víš, že je hýčkám :slight_smile:

tindro to teda ano :slight_smile:

mourku no vidíš :grinning: hlavně že to Mira spapal :wink:
23. dub 2007 ve 12:52  • Odpověz
tindro určite se pochlubim :grinning: hlavne budu mit krasnou kytičku, celou z pomnenek :slight_smile: marky4 kdy ti řekli že si maš udelat tehotensky test? taky za 14 dni?me boli břiško jako když to mam dostat tak je mi smutno :pensive:
23. dub 2007 ve 13:05  • Odpověz
mourek - konečně jsem se dočkala takže už taky píchám. Holt se mi ta stimulace o týden protáhla.
Mám 375 IU puregonu denně a ve středu první kontrolu. Doufám že mi to sníží. Už teď vím že se nevejdu do toho co hradí pojišťovna.
23. dub 2007 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.