• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Ahoj holky, moje spolubojovnice!Vidim, ze ty stavy se u nas vsech pekne stridaji.Je to jasny, jednyou jsme plny nadeje, pak zas opak, do testu porad dokola, ze?Ach jo, ale s tim nic nenadelame, nezbyva nam nez cekat.Aspon budte rady, ze testujete tak brzo, my mame az 15. den po ET.
Verio, je jasny, ze treti den nemuzes citit vubec nic.
Holky, ja nechapu, jak nekdo mohl jit 8x na IVF, to jsou asi milionari,ne?Anebo chudaci setri jen na to-asi tak jako my :frowning2: .Uz jsme lehci o 70.000 a predstava, ze se to zase bude muset od nuly me teda docela desi, asi pujdu vykrast banku!!!!!!!!!!!!!!
Holciny, preju vam, aby vam ten dnesni den co nejrychlej utekl, at mame zase kousek za nama....A vsechny se pekne optarujte, jasny???
Jo, Meleri, ty jsi mela kreatky protokol, vid?Nam to trvalo totiz temer mesic...Ja mela 24 decapeptylu za sebou, pozdeji pak samozrejme plus ten zbytek.puregon, menopur, pregnyl...
Zatim pa!!!!!!!!!!!!!!
6. říj 2007 v 17:20  • Odpověz
Ninule to je asi myšleno 8*IVF-TŘEBA TŘI HRAZENÉ A ZBYTEK Z TĚCH ZAMRAZENÝCH,teda alesponˇ já si to myslím,vždytˇ já jsem tedˇ po šesté,ale jen dva hrazené a ten zbytek je z už tech zminˇovaných mrazáčků :grinning:
Jinak já si pustila DVD DEF LEPPARD a musím říct,že to je maso :grinning: hned mám lepší náladu :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2007 v 17:26  • Odpověz
Jo, tak to je mozny, pak by to slo..Me to vubec nenapadlo, pac my jsme nemeli poprve snehulacky,tak na tu moznost nejak pozapominam...
No, to je fajn, Melanykol, ze je tim lip!!!TAk si tam rovnou soupne jeste neco, at se udrzis v nalade nejmin do zitrka!!!!
6. říj 2007 v 17:53  • Odpověz
Sorry, asi jsem to spletla, vím, že řekl,a tady je jeden folikul, a spousty vajíček! Pak začal počítat, a řekl, no asi dvacet. Jestli ale folikul, tak se fakt nechám překvapit, kolik jich tam bude...jen furt nechápu, že to uzrálo tak rychle, prakticky za šest dní..čekala jsem opravdu čtrnáct..ale tím líp, snad to rychle uteče i těch dlouhých čtrnáct dní..
Melanykol, moc ti přeji at to vyjde!
Dobrou noc holky.
6. říj 2007 ve 22:16  • Odpověz
Čau holčiny, tak jsem se vrátila z "pařby" s kámoškou, já teda pařila jen nealko drinky, ale bylo to kvůli tomu, že jsem řídila, jinak bych si klidně i jeden alko dala. No, trochu mi to zvedlo náladu :slight_smile: Tak dobrou.
6. říj 2007 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj holky, moc na Vás všechny myslím, držím pěsti a přeji dobrou noc.
6. říj 2007 ve 23:16  • Odpověz
Ahoj kočky.Kde jste všechny.Kdo bude hlásit výsledky? Já jsem zpět ze špitálu po HSK a LPSK a jsem v naprostém pořádku.Teď budu ještě 4-6 týdnů čekat na genetiku a pak jdeme do mrazáčků.
15. říj 2007 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj koryno, ono se více diskutuje na Stimulace při IVF, ET..., ale jsem ráda, že i tady se někdo objevuje:slight_smile:. To je dobře, že jsi v pořádku!!! Promiň, že se ptám, ale proč jdeš před mrazáčky na genetiku - máš za sebou několikátý nevydařený pokus? Já bych chtěla jít na KET po Novém roce.
Jinak, co vím z jiných diskusí, snad se holky nebudou zlobit, tak Melanykol a Ninule mají potvrzené těhotenství, mikulka bohužel negativní a ještě ke všemu je teď po velmi silném OHSS a veria také negativní. Takže vzhůru do dalších pokusů!!!!
15. říj 2007 ve 23:01  • Odpověz
ahojky, obnovuji tema
me ceka tento tyden podat zadanku o IVF, ted cekam az dorazi MS pak si mam zavolat do CARu a za mesic jdu na kontrolu zda nemam cystu a zacnem se stimulaci
zatim o tom nic nevim, co me ceka a nemice :slight_smile: nechce se nekdo rozepsat? nebo neceka ted nekoho take IVF?
28. led 2009 v 11:57  • Odpověz
Aahoj hypo
ráda bych se přidala, píští týden mě čeká poprvé stimulace. 2 roky se marně snažíme o miminko, já jsem v pořádku, ale manžel má špatný spermiogram. Nebyla nám ani nabídnutá inseminace, ale rovnou umělé. Omlouvám se neznám ty zkratky :o)
4. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
tak u nas spermio dopadlo dobre ale ja mam PCO (polycystycke vajecniky) neovuluji tak beru clostilbegyt, ale zatim se nam otehotnet nepodarilo.......
4. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
ty dva roky snažení mi teď připadají strašně dlouhé, doufám v to, že to výjde
zatím jsem v pořádku, ale kdo ví možná i u mě se vyskytne nějaký problém

a vy se snažíte jak dlouho?
5. únor 2009 v 17:45  • Odpověz
ahoj holky,jsem tu nová a každá rada je vzácná. mám dlouhý protokol,beru dekapeptyl a ted menopur,kazdy večer podkožně a prednison tablety. zítra jdu na ultrazvuk,tak jsem zvědavá,jak to roste. chtěla jsem se zeptat,jak probíhá odběr,jak dlouho trvá atd.....toto je moje první ivf,tak je to docela dost informací... po injekcích je mi docela dost bídně,když pominu bolesti hlavy,tak se k tomu jestě přidalo brnění noho a rukou,taková ta necitlivost,jako při přesezení,myslíte,že to je tou velkou dávkou léků? děkuji za každou radu a informaci. držím všem palečky..
18. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.