• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
mourku za 10 dní a když nic tak zkusit tuším za 2 dny znovu
třeba to nic neznamená, neboj
Mně dneska v břišku jaksi pichá
23. dub 2007 ve 14:02  • Odpověz
no vidiš, tak to je super :slight_smile: ja ted přemyšlim že si koupim pejska :grinning: mame velky dum tak co :slight_smile: ale jakyho? mate holky nektara pejska doma? :grinning: koooukejte mi poradit :grinning: :angry:
23. dub 2007 ve 14:04  • Odpověz
mourku máme doma jednu psovou, doufáme, že čeká štěňátka

pokud chceš tak koukni na www.merry.estranky.cz :slight_smile:
23. dub 2007 ve 14:06  • Odpověz
marky4 ta je krasna, co je to za plemeno? nejaky ohař :slight_smile: ja miluju pejsky :slight_smile: doma u našich mame dva jezevčiky :grinning: a ted v sobotu jsem videla krasnyho vymarskeho ohaře, ale taky se mi libi takove to plemeno jak ma na zadech tmavy pruh
23. dub 2007 ve 14:22  • Odpověz
no merry je kříženec labradora :slight_smile:
23. dub 2007 ve 14:23  • Odpověz
aha, ale je krasna to ji mate z utulku? Dominika taky už chce psa už je velka tak vim že se o nej bude starat :slight_smile:
23. dub 2007 ve 14:31  • Odpověz
ne to ne. Štěnátka se narodily u nás v rodině :wink:
23. dub 2007 ve 14:59  • Odpověz
tak ted tady byla na skok moje kamaradka tak me přinesla kytičku :slight_smile: a řekla že vypadam na to že budu mit miminko :slight_smile: tak snad ma pravdu :grinning:
23. dub 2007 v 15:40  • Odpověz
mourku tak to je super zpráva, tak zdar těhule :grinning:
23. dub 2007 v 17:10  • Odpověz
no ja nevim, spiš chtela řict že vypadam strašne :grinning: ale svedla to na mimino :slight_smile: ona je taktni :grinning:
23. dub 2007 v 17:45  • Odpověz
aha tak to jo :grinning:
23. dub 2007 v 18:31  • Odpověz
čau holky, od zítřka budu těhule jako vy :grinning: .teda chtěla sem říct,že se budu stresovat jako vy :wink: .Lanko to si pichaš hodně, já měla jen 200, to si určitě vypěstuješ pořádné a silné vajíčka :wink: A marky, ta Merry - ta teda je :slight_smile: .to se ti musí chodit na vycházky :slight_smile: a Mourku určitě vypadáš krásně,protože pokud se člověk krásně cítí tak tak i vypadá.a teď se všechny prostě musíme cítit krásně, aby se jim u nás líbilo :sunglasses:
23. dub 2007 v 19:16  • Odpověz
tindro takže zítra si jdeš pro bobečky?
23. dub 2007 v 19:29  • Odpověz
no jo holky tak to budem 3 v tom :grinning: :grinning: :grinning: to budem mit nerviky spolu :wink:
23. dub 2007 v 19:34  • Odpověz
jo jo , zítra v 8 si mám zavolat v kolik mám naběhnout, nevím jestli se mám těšit nebo se bát :confused:
23. dub 2007 v 19:38  • Odpověz
no jasne že tešit :slight_smile: budeš mit prvni fotečku mimisku :sunglasses: budeš mit v břišku dve ne? a kolika bunečny?
23. dub 2007 v 19:44  • Odpověz
kolika buněčny jsou to nevim(zatim), dvě tam budu mít určitě(doufám) ale fotku asi v Heliosu nedávají, teda nic takového neříkali, tak já nevím...ráno ještě valím do práce.musím se prostě nějak zabavit :slight_smile:
23. dub 2007 v 19:48  • Odpověz
tindro ty taky chodíš do Heliosu do Brna?
23. dub 2007 v 19:53  • Odpověz
tindro me taky neřikali předem že dostanu fotečku :grinning: jen když už jsem kežela na sale a na obrazovce mi ukazovali mimiskove tak mi ji vytiskli a bylo to a koukala jsem na ten monitor a doktor mi vše řikal co dela a bylo to hezky :slight_smile:
23. dub 2007 v 19:58  • Odpověz
já taky fotečku nemám, ale na monitoru jsem je viděla :wink:
23. dub 2007 ve 20:00  • Odpověz
jo jo Brno je zlatá loď :slight_smile: .takže to ji nedostanu, vytisknu si nějakou z netu a budu si s nima vykládat, to musí zabrat! :grinning:
23. dub 2007 ve 20:05  • Odpověz
tindra tak super! a máš prodlouženou kultivaci?
23. dub 2007 ve 20:07  • Odpověz
no ja na ne koukam každy den jak blazen :grinning: a marky4 když ten vaš pejsek bude mit štenatka ta viš s kym je ma :slight_smile:
23. dub 2007 ve 20:07  • Odpověz
asi mi z toho hrabe :grinning: .jo jo pěkně prodlouženou,na odběru sem byla ve čtvrtek
23. dub 2007 ve 20:08  • Odpověz
jj tak to vycházelo i mně, já byla na odběru v úterý a v neděli jsem si pro ně šla. a co ti říkaly naposledy, když jsi volala.

To víš, že víme s kým to má :grinning:
23. dub 2007 ve 20:11  • Odpověz
něco jako ve smyslu že nemám vyšilovat :grinning: .volala sem tam i dneska, i když sem neměla :grinning:
23. dub 2007 ve 20:17  • Odpověz
no ja jen jak budou vypadat viš :grinning: tak vy obe budete mit mimiskove s pk :slight_smile: to jenom ja musim mit zase neco extra :grinning:
23. dub 2007 ve 20:21  • Odpověz
tindro já jsem tam taky chtěla volat každý den :slight_smile:

A kolik jich teda máte?
23. dub 2007 ve 20:23  • Odpověz
no ona byla zrovna ta koordinárotka někde mimo, ale uklidňovala mě,že mám být v klidu a počkat až do zítřka do rána,to se jí to říkalo :angry: .ještě že sem měla v práci spoustu práce po těch dvoch volných dnech :grinning: .takže novinky budu mít až zítra.A jak dlouho trvá než se narodí štěňátka?
23. dub 2007 ve 20:32  • Odpověz
tindro ty chodíš do práce? Já jsem si vzala PN.

štěnátka se rodí po 2 měsících.
23. dub 2007 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.