• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
hlavne jak budou vypadat :slight_smile: třeba kdyby byl tatka jezevčik nebo dalmatin :grinning:
23. dub 2007 ve 20:37  • Odpověz
mourku nene táta je labrador :wink:
23. dub 2007 ve 20:38  • Odpověz
no tak to budou krasny psi mimiskove :grinning:
23. dub 2007 ve 20:39  • Odpověz
to 100%
23. dub 2007 ve 20:40  • Odpověz
no já tam jen sedím za PC a když budu chtít, tak pudu domů, takže se tím ještě nijak nezaobírám,až podle toho jak mi bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Když se nebudu cítit,tak tam prostě nepůjdu.to budete mít za dva měsíce asi spoustu práce,že jo.
23. dub 2007 ve 20:40  • Odpověz
tindro tak to máš super, já mám v práci dost stresu, tak jsem to nechěla riskovat.
No my ještě nevíme, zda to naší slečně vyšlo :wink:
23. dub 2007 ve 20:42  • Odpověz
tak že je na stejne lodi jako my :grinning:
23. dub 2007 ve 20:45  • Odpověz
Holky pro dnešek se loučím, jdu si dát utrogestan :wink:

tindro na zítřek tfuj tfuj hodně štěstí :dizzy_face: pak se ozvy :wink:

Mourku opatruj mimísky :wink:
23. dub 2007 ve 20:47  • Odpověz
taky se opatruj marky4 i s mimiskama at se vam hezky haja :slight_smile: a tindro tobe at se taky hezky haja dnes naposled bez mimisku :slight_smile:
23. dub 2007 ve 20:54  • Odpověz
děkuju, su moc zvědava jaké to zítra bude.sladké sny :sunglasses:
23. dub 2007 ve 22:01  • Odpověz
tindro tak až budeš zpět, tak nám dej vědět :slight_smile:
24. dub 2007 v 09:07  • Odpověz
marky4 ahojky :slight_smile: jak se daři mimiskum, co břiško? :slight_smile:
24. dub 2007 v 09:09  • Odpověz
ahoj mourku, bříško dobrý, zatím se dnes nehlásí a co u tebe?
24. dub 2007 v 09:12  • Odpověz
no ja musim zaklepat, ale od včerejška me neboli :slight_smile: bolelo me vlastne od opu a v so a v ne me bolelo jako že to mam dostat. a ted nic :slight_smile: tak uvidime. :slight_smile:
24. dub 2007 v 09:18  • Odpověz
Ahojtě holky, držím vám palečky, aby to vyšlo. Můžu se zeptat, do jakého car chodíte? Neznáte někoho z Iscaru nebo Gennetu? Od tý doby, co jsem s vámi ve spojení jsem zjistila, že v našem car o spoustě věcí nemluvili a ani mi je nenabídli. Jsem z toho docela v šoku a přemýšlím, že bych změnila car. Díky a opatrujte se
24. dub 2007 v 09:19  • Odpověz
ahojky zdeena ja jsem z iscaru :slight_smile:
24. dub 2007 v 09:24  • Odpověz
ahoj zdeeno, já chodím do heliosu
24. dub 2007 v 09:26  • Odpověz
Helios, to je Brno, že ano? To je pro mě daleko. Já mám nejblíž tu Prahu. Jak jsi tam , mourku, spokojená?
24. dub 2007 v 09:30  • Odpověz
zdeni ano helios je brno :slight_smile:
24. dub 2007 v 09:31  • Odpověz
a kde bydliš zdeeno, v iscaru jsou užasny, na začatku se me to moc nezdalo ale pal me přesvedčili :slight_smile: moc se mi nezamlouvalo že pokažde me ma jiny lekař, ele když jsem je všechny poznala tak to bylo fajn :slight_smile: jsou tam vynikajici odbornici i embryologove. je tam take vyukove středisko karlovy univerzity. jsou opravdu dobry :slight_smile:
24. dub 2007 v 09:42  • Odpověz
Já jsem z Boleslavi, takže ta Praha mi příjde nejblíž.
24. dub 2007 v 10:06  • Odpověz
a kolik ti je let. ja jsem take z MB ale ted bydlim v praze a kam si chodila dřiv a chodiš na gyndu do MB?
24. dub 2007 v 10:22  • Odpověz
V léťě mi bude 30let. Na gyndu chodím tady v MB a caru jezdím k Apolináři. Právě mě docela překvapilo, že nám nenabídli možnosti i za cenu přplacení. Co by člověk pro to mimčo neudělal :slight_smile: Máme tam ještě jedno zamražený, který teď využiju, ale pak přemýšlím o změně. Fakt nevím.
24. dub 2007 v 11:10  • Odpověz
zdeeno a co ti vlastně při IVF v Apolináři dělali?jako myslím, prodlouženou kultivaci atd.....
24. dub 2007 v 11:25  • Odpověz
ja si myslim že Apolinař je taky dobry :slight_smile: ale spiš porodnice maji nejmenši umrtnost miminek po porodu když se narodi dřiv :slight_smile:
24. dub 2007 v 11:48  • Odpověz
Právě, že nám u toho Apolináře vůbec nenabídli prodlouženou kultivaci, vlastně nic. Mě příjde, že udělali odběr vajíček, za 2 dny ET jednoho embrya a konec. Píchli mi Agolutin a ten jsem si píchala ještě 3x po ET a pak už se jenom čekalo.Fakt nevím. Opravdu mám tendenci zkusit to v jiném caru.
24. dub 2007 ve 14:32  • Odpověz
zdeena aha tak to je blbý, já myslela, že prodlouženou kultivaci ti nabídnou vždy, ještě k tomu si za ní doplácíš. :sweat_smile:
24. dub 2007 ve 14:44  • Odpověz
Právě z toho mám takovej divnej pocit, fakt nevím, co si mám myslet. S manželem jsme počítali s tím, že si za určité služby zaplatíme, ale nikdo nám nic nenabídl. Zaplatili jsme asi 6000 za injekce. Přemýšlím o tom Iscaru.
24. dub 2007 ve 14:58  • Odpověz
vy jste za celý ivf zaplatili 6000 kč???
To my kolem 18000Kč.
24. dub 2007 ve 14:59  • Odpověz
ahoj holky, tak sme všichni tři doma - já a moji dva sněhuláčci,jak jim říkal doktor,říkal,že dloho tak pěkné blastocysty neviděl,ale to asi říká všem :slight_smile: .taky sem se ptala na neschopenku,ale říkaly že by to nemělo smysl,když jen sedím.si tak nějak furt musím opakovat,že sem těhotná,protože nic necítím a hlavně tomu nemůžu věřit :grinning: .doufám že mi to vydrží dlouho - cca 9 měsíců :grinning: .Marky já myslím že kultivaci nabízí když je horší spermiogram,ale nevím, nejlepší bude Zdeeni,když si někam cinkneš,určitě ti poradí.já volala pořád - i když sem neměla,doufám,že sem jim nelezla moc na nervy :wink:
24. dub 2007 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.