• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
no prave neda :angry: ale ja se fakt hrozne bojim :astonished: takže to vypada že se testnu asi v zaři :grinning: holčičky a jinak honem si kupte všechno co se vam libi protože až se mimiskove narodi tak si nekoupite skoro nic :wink: radši budete kupovat mimiskum :slight_smile: dnes jsem byla s Domčou kupovat boty a žabky staly 500 kč sportovni sandale 1200 a k sukni 1000. dale jsem zaplatila obedy 500. no hruza :grinning: a ja nemam nic
24. dub 2007 ve 20:00  • Odpověz
ty máš mimíšky :grinning:
24. dub 2007 ve 20:14  • Odpověz
no to je pravda :grinning: jen už chci videt 2 čarky na testiku :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :sunglasses: :grinning:
24. dub 2007 ve 20:28  • Odpověz
Zdeni, je mi líto, že to vevyšlo a určitě tě neodrazuji od jiného CAR. Já chodím taky k Apolináři a 1.IVF mě teprve čeká. Z minulé konzultace jsem byla hoodně naštvaná, takže tentokrát jsem se ptala na vše, co mě zajímalo. K té PK a AH - prý to dělají zdarma v rámci IVF programu. Ale záleží na embriologovi, jak rozhodne. Když jsou třeba vajíčka horší a je jich málo, ale vypadají životaschpně, tak PK nedělají, aby neumřeli v roztoku. V děloze mají větší šanci. Když jsou hodně špatné, tak třeba naopak PK udělají, aby to případně mohli stopnout před ET a tím"ušetřit" pacientce 1 cyklus hrazený pojišťovnou (ale prý většinou ne při 1.IVF). A pokud je vajíček víc a je šance, že alespoň nějaká vydrží, tak dělají PK - prý většinou je ET 4.den po OPU, ale může být až 6. Prostě mi přišlo, že se snaží najít tu nejlepší cestu a ne PK a AH za každou cenu.
24. dub 2007 ve 21:31  • Odpověz
Ahojky romcatko, díky moc za tvou zprávu. Hodně nad tím vším teď přemýšlím. Čeká mě ještě KET jednoho embrya. Dnes jsem k nim volala a jsem objednaná na 3.5. na ultrazvuk, tak uvidím.Přišli mi tam všichni vcelku milí, ale je pravda, že když to beru zpětně, tak mě určité věci zarazili. Možná jsem si to hned nepřipouštěla, protože jsem z toho všeho byla vyjukaná.Taky mě mrzí, že přes léto nezačínají stimulaci, nemám povahu na čekání. Přiznám se, nesnáším nejistotu.
24. dub 2007 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj Zdeni! Je mi líto, že se Ti to nepovedlo, ale máš aspoň mražáčky. Prosimtě ty jsi byla na ET v dubnu a na KET půjdeš už v květnu? nebo jdeš na kontrolní UZ? Držim palce :slight_smile:
Marky4, mourku, trindo pořád na vás myslim a moc, moc vám přeju // :grinning: .
Já jdu zítra na test, který vim jak dopadne, tak mě čeká KET. Jsem po 1. IVF, tak nevim do čeho jdu. Nějak mi to rozhodilo hormóny. Smůla a tu mám hold už dýl :frowning2: . Ale věřim, že na mě brzo plivnete nějaké těhu
bacílky :grinning: .
24. dub 2007 ve 22:31  • Odpověz
Ahojky qiaro, taky jsem po 1 ivf a nevím, do čeho jdu. Neboj, ta smůla nás přeci musí opustit :slight_smile: Na ET jsem byla 12.4., dnes se mě sestřička v telefonu ptala, jestli chci už tento měsíc nebo až po příští mens.Řekla jsem, že bych chtěla teď a neměla námitky, tak uvidím, co mi řeknou. Prý se datum uvádí podle výšky na ultrazvuku, tak uvidím.Zmrzlíka máme jenom jednoho, tak že si myslím, že nás čeká spíš další ivf
24. dub 2007 ve 22:45  • Odpověz
Zdeni, mohla bys mi prosím napsat, které věci tě zarazily? Protože mám do stimulace ještě cca měsíc, tak chci vědět zkušenosti zvlášť od Apolináře. Moc bys mi tím pomohla. Ale čekání také nesnáším. Pokud bych IVF nestihla v červnu, měli jsme namířeno do gennetu. A prosím tě, kolik jsi měla folíků a kolik z toho vajíček a kolik se podařilo oplodnit? ve výsledku jste meli jen 3? Děkuji a přiji, ať ti KET vyjde a žádné další IVF být nemusí. :wink:
24. dub 2007 ve 23:12  • Odpověz
Ahojky romcatko, já tě v žádným případě nechci odrazovat. Víš, beru to tak nějak zpětně. Když jsme tam chodili na kontroly a ultrazvuky, tak to bylo v pohodě, ale spíš mě mrzel den punkce vajíček. Bylo nás tam dohromady asi 7 párů, skoro všichni totálně vykulený, co se bude dít. Čekali jsme před tou poradnou, pak vylezla sestřička a řekla:ˇPaní půjdou se mnou, pánové si postupně začnou chodit na spermiogram a manželky si můžou vyzvednout ve 13 hod. na odd".Na oddělení nás rozházeli do pokojů a řekli nám, že v 7.45hod budeme všichni čekat u sálku, který je na konci chodby. Takže jsme se tam opět všechny sešly, totálně vystresovaný a před sálkem jsme čekaly, až na nás příjde řada. Myslím si, že jsme mohly klidně zůstat na pokoji a mohli nás volat odtamtud než aby jsme sledovaly, jak ze sálku každou z nás vyvážej na lehátku. Prostě mi to přišlo hrozně neosobní. Pracuju ve zdravotnictví, ale tohle mě teda fakt zarazilo.
25. dub 2007 v 08:01  • Odpověz
Odebrali mi 7 vajíček, z toho se oplodnili jen 2. jedno mi zavedli a druhé čekám teď.
Romcatko, ty z náš někoho, kdo byl v gennetu? Rozmýšlím se, jestli iscare nebo gennet. :slight_smile:
25. dub 2007 v 08:04  • Odpověz
Ahoj Holky!
zdeeni děkuju. Ted jsem přišla z CARu a samozřejmě nic :cry: a další pokus mi řekli nejdřív za dva, až tři měsíce. Já málem začla brečet! Tak mám přijít v červnu před měsíčkama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Takže to teda koukám, že tebe by vzali na KET hned. Já mám 3 mražáčky sněhuláčky :slight_smile: .
romcatko na genet jsem slyšela spoustu nehezkého. Super je Gest a Iscare už se mi začíná zamlouvat. Já měla 22 vajíček a z toho 8 embryjek. Tak se nedá říct, že když máš hodně vajíček, že bude hodně mimísků a naopak. Moje ségra měla jen jedno embryjko z 9ti vajíček a na první pokus to klaplo a já jdu na KET.
Jinak dneska mi MUDr. řekl, že vůbec nechápe, proč to nevyšlo. Protože jsem měla moc pěkná embryjka :astonished: .
25. dub 2007 ve 12:07  • Odpověz
qiara to je mi líto, ale hlavu vzhůru, po KET to vyjít musí :slight_smile:
25. dub 2007 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky qiaro, to je mi moc líto. S tím KETem to nebude u mě asi tak žhavý. Dneska jsem volala do car, protože mám od svého doktora PN po transferu, tak jsem se chtěla zeptat, když jsme příští týden obj. na ultrazvuk, jak dlouho po něm bývá KET.Šlo mi o to, jestli si mám PN ponechat nebo zrušit. Bylo mi řečeno, že to klidně může trvat další měsíc, tak že fakt nevím.Kam že to chodíš ty?Drž se :slight_smile:
25. dub 2007 ve 12:19  • Odpověz
marky4 děkuju a ty si hezky hýčkej mimísky :grinning:, ať už tu máme brzy nějaký těhu přírůstek :grinning: :grinning: :grinning: . A pak na mě plivni těhu bacílky. Kdy se testneš?
zdeeni chodim do Iscaru. Mě PN už zrušili, když je negativní test. Díky
A holky na něco jsem tam přišla. Jestli budu mít příště ten test pozitivní, tak se zbláznim do prvního ultrazvuku :slight_smile: . Určitě mi z toho šibne :dizzy_face: !
25. dub 2007 ve 12:28  • Odpověz
qiara já nevím kdy budu testovat, zatím to nechávám tak jak to je a nepřemýšlím nad tím, ono je to asi lepší.
Já mám PN, ale z Caru
25. dub 2007 ve 12:34  • Odpověz
Na KET až za 2-3měsíce? To je docela dlouhá doba. Mě z toho fakt asi šibne :slight_smile:
Marky4, opatruj se a pořádně mimísky rozmazluj :grinning:
25. dub 2007 ve 12:40  • Odpověz
marky4 já měla PN taky z CARu a dnes mi jí ukončili od pondělí. Udělali mi test z moče=neg. a z krve=na výsledek mám volat v 15h. Pak mi řeknou jak dál s Utrogestanem.
Docela se těšim do práce. Mám tam hoňku a stresík, tak na nějaké smutnění nebude čas!
Jsi statečná a máš 100% pravdu s tím testíkem. Já bych to ale nevydržela:sweat_smile: .
25. dub 2007 ve 12:43  • Odpověz
ahoj slunatka :grinning: tak jsem se byla podivat v praci :slight_smile: a super :slight_smile: mam docela dobrou naladu ale volala mi moje mamka ubrečena že jim přišla složenka na 6000 a nema to :unamused: je v častečnym invalidnim duchodu a ma 4200 A s tatou spolu nebydli, ale moje mamka nema pořad žadny penize tak ji musim neco dat. jenže o tom Mira nesmi vedet :confounded: je mi blby že ja si žiju v krasnym dome jako princezna a moje mamka pomalu na pokraji chudoby :confounded: Mira neni lakomej, ale tohle proste nepochopi, blby co?
25. dub 2007 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj snažilky :grinning: ,je mi 37 let,po laparce vejcovody neprůchodné, 2 krát IVF, 3krát Ket, po druhém KET jsem otěhotněla, ale v 8tt se mimčo přestalo vyvíjet, poslední Ket jsem byla 16.4.07, takže v pondělí 30.4. jdu na krev. :slight_smile: Nedělám si velké naděje, to zklamání potom už moc dobře znám, ale pořád doufám :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: .
25. dub 2007 ve 12:55  • Odpověz
qiara tak s tou PN jsme na tom stejně. Máš pravdu, že jsem statečná,ale co mi jiného zbývá...

mourku to je špatný. Chápu, že chceš mamině pomoci, já bych udělala to stejné. Je pravda,že je to hodně velká částka. To je nějaký nedoplatek či co?
25. dub 2007 ve 12:57  • Odpověz
je to inkaso a stočne dohromady, jenže ja mam ješte 17 sestru chodi na prumku tak ji kupuju boty nebo zimni bundu a ta no. problem je v tom že Mira ma hodne penez ale vraži to jen do me a do me dcery, ale třeba Anete te sve dceři taky nedava nic moc a jeho maminka se stara take sama o sebe. a jak ted bydli moje mamka tak jsem do nedavna bydlela taky a vim co to je nemit skoro ani na chleba. no a ted se mira o nas stara, jezdime na kanarske ostrovy a tak. samozřejme že ji neco da aale je pitomy že je to za Mirovyma zadama :unamused: tak papa ja musim jet z domčou na klavir večer napišu vic :slight_smile:
25. dub 2007 ve 13:14  • Odpověz
mourku jasně chápu to. Jsi hodná, že takto pomáháš :slight_smile:
Tak si to užijte na klavíru a pa pa :slight_smile:
25. dub 2007 ve 13:17  • Odpověz
melanykol flinta do žita se dá hodit vždycky. Je mi jasné že čím víc doufáš tím víc to zklamání bolí. Ale třeba to tentokrát opravdu vyjde.
Jinak tě tu mezi námi vítám.
25. dub 2007 ve 13:33  • Odpověz
melanykol ahoj, taky tě vítám. Neboj jednou to vyjít prostě musí! :slight_smile:
25. dub 2007 ve 13:39  • Odpověz
no je fakt, mže když to šlo jednou, tak to určitě půjde znovu, to že se to v říjnu povedlo byl zlom po té beznaději :wink: jen to čekání je nekonečné. :confounded:
25. dub 2007 ve 13:51  • Odpověz
to máš pravdu čekání je opravdu hrozné
25. dub 2007 ve 14:06  • Odpověz
připojuju se, to čekání taky nesnáším
25. dub 2007 v 15:56  • Odpověz
ahojky tak jsem zpatky :grinning: ale vždyt se dočkame :wink:dnes jsem vyzvedĺa prstynky, jsou užasny :grinning: asi si udelam test v patek. myslim že by tam už mohlo neco byt :sunglasses:
25. dub 2007 v 17:56  • Odpověz
Ahoj holky,qiaro je mi to moc líto,že to nevyšlo :frowning2: ,ale příště to vyjde určitě!!Já bych do toho asi šla co nejdřív, dokud je tělo nadopované hormonama :wink: ,teda aspoň tak mi to říkali v heliosu.
Mourku závidím ti starosti se svatbou,musí to být hezký, takový to těšení :slight_smile: No a taky vítám melanykol a držím palce :wink: .Jinak s tím čekáním, ještě mám čekat 9dní do testu, takže kdybych se neozývala, tak sem se zbláznila :grinning:
25. dub 2007 v 19:19  • Odpověz
to já mám dělat test za 7 dní :wink:
25. dub 2007 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.