• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
jak to vydržíme?i když nemám PN a v práci mě to zmáhá,jak se furt kontroluju,abych něco těžkého nezdvihla,nebo nevyběhla schody,tak ten dnešní den vůbec neutekl :frowning2:
25. dub 2007 v 19:47  • Odpověz
tindro já taky na sebe dávám pozor, tzn. nic těžkého nenosím atd. Ale jinak normálně funguju, tzn. uklízím, vařím atd.
25. dub 2007 v 19:55  • Odpověz
tindro ja už jsem polovični blazen :grinning: ja testy uplne nesnašim delala jsem si posledni rok každy mesic alespon 4 testy a vždy negativni a hledala jsem tam malinkou čarečku a nic ani po limitu. vždy když čtu že nektera holka tam najde čarku až potom limitu a nekdo ji na to napiše že na to nema brat ohled. tak to je blbost. me se tam nikdy nic neukazalo :angry: tak že pokud se nekomu ukaže i slaba čarka třeba za 10 min tak tehotna je, ta čarka se přece obevi až na zaklade hcg a kdyby tam nebylo tak ta čarka proste tam nebude :slight_smile: nemam pravdu? :wink:
25. dub 2007 ve 21:02  • Odpověz
no jasně, že když se tam něco objeví, tak je tam schovaný miminko!já to zkoušela skoro každý měsíc poslední 2roky no a když se mi mrška spozdila o několik dní tak sem to zkoušela pořád :sweat_smile: .no a teď mám doma jeden starší,ale prošlý asi nebude :slight_smile: ale je schovaný,moc by mě lákal :wink:
25. dub 2007 ve 21:29  • Odpověz
trindo dekuji za podporu.
Holky další depka ukázala své a teď to stálo za to :cry: ! Dnes mi na 100% potvrdili neůspěch 1. IVF. Přes den dobrý, ale večer to na mě přišlo. Je to hrozný a pomůže asi až vybrečim všechny slzy! Nejhorší je, že mi každý volá, jak jsem dopadla a já o tom nemůžu moc mluvit.
Byli jsme na ET čtyři a já byla nejmladší s nejvíce embryjky a jediné se mi to nepovedlo. To fakt nechápu! Všem to samozřejmě moc přeju, ale proč já NE???
Mužíček mi radí ať si čtu, nebo něco jiného, ale mě to nejde! Myslela jsem, že jsem v pohodě, ale nejsem. Jsem zrala na psychiatra!
Fakt tohle nepřeju ani nejhoršímu nepříteli!
25. dub 2007 ve 22:02  • Odpověz
Ahojky qiaro, to je mi moc líto. Vím, jak ti je, já to zažila teď v neděli. Brečela jsem snad celý den, ale věř mi, BUDE LÍP. Jednou se nám to přece musí podařit a splnit se nám ten sen.
25. dub 2007 ve 22:58  • Odpověz
holky moje, je mě líto, že jste smutný. Bohužel v tomto je příroda strašně nespravedlivá. Ale musíme věřit, že se to jednou povést prostě musí!
Dobrou noc všem :slight_smile:
25. dub 2007 ve 23:01  • Odpověz
ahoj holčičky,hezky den ja dnes jedu do špindlu ohledne svatby, ale kolem 20 se vratim tak tady budte hodny :grinning: giaro je mi to moc lito ale bude lip uvidiš. tindro zitra si zkusim ten test :angry: marky4 opatruj mimiskove tindro samozřejme take :grinning: a zdeeno a uvidiš že mrazaček zaboduje :grinning: a vite co se řika že jdyž budu mit pozitivni test tak ješte potom do třetice :grinning: :grinning:
26. dub 2007 v 06:08  • Odpověz
ahoj holky - asi si ještě neumím představit jaký to je když se nezadaří, Nám se to napoprvé naštěstí povedlo. Ale mám strach abych to nezjistila teď - dnes jsem dělala test - a nevyšel :frowning2: . Ale zatím jsem ani nezakrvácela a ani nezašpinila, tak se snažím nepropadnout panice a čekám na výsledky krve. Tak uvidíme. Snad to dopadne dobře a ten náš mrňousek se dočká sourozence.
Vám všem přeju hodně sil na to abyste to ustály a aby to vyšlo. Když ne teď tak alespoň příště.
26. dub 2007 v 10:11  • Odpověz
ahoj mourku tak si to ve špindlu moc užij...

ahoj jankatr, třeba ještě pozitivní bude. Kolik dní máš po ET? Já dneska 4 den. Taky se obávám toho, aby test nebyl negativní.
Moc mě pomáhá, že se tady můžeme podporavat :slight_smile:
26. dub 2007 v 10:13  • Odpověz
Ahoj Marky, je to 15. den ale pořád se utěšuju tím že ta hladina může být jen trošku pod limit a to se na testu neprojeví. Na té krvi to přece jen vidí přesně jestli je zvýšená a když tak o kolik. No za chvilku se to dovím tak uvidíme
26. dub 2007 ve 12:39  • Odpověz
JANKATR v kolik budeš volat???
26. dub 2007 ve 12:58  • Odpověz
tak už jsem volala - a zatím na tom nejsem o moc líp, hranice hcg pro negativitu je 5 (čehosi) a já mám 5,53, takže těsně nad. (už se nedivím že ten test nereagoval když až někde od 20) No zítra ráno tam půjdu znovu a uvidíme jestli se to pohnulo. Doktor říkal, že někdy se to může zpozdit a úplně negativní to není, takže ještě jakási malá šance tu je. Každopádně jestli ti můžu poradit skoč si pak rovnou na krev - je to lepší, protože oni tam opravdu vidí i zvýšení, které se na testu nemusí ještě projevit.
26. dub 2007 ve 13:52  • Odpověz
jankatr tak super, naděje tam je! No já mám napřed testovat a pak zavolat výsledek.Takže napřed bude ten test.
26. dub 2007 ve 14:01  • Odpověz
to já jsem měla taky, nemyslela jsem abys jezdila na krev na kliniku, ale spíš aby sis skočila ke svému gynekologovi. Já to tak minule udělala a myslím že to bylo lepší, protože mám takovej pocit, že to tenkrát taky bylo jen lehce zvýšený (ale asi víc než teď) ale oni už to tam vidí. A nevím jak je to u vás, ale tady v Třebíči,když tam dojdu do pul desate, tak se to dozvim ještě ted den kolem pul jedné. neměla jsem být tak nedočkavá a měla jsem jí opravdu až dnes, ale říkala jsem si že ten jeden den už není takový rozdíl.
26. dub 2007 ve 14:58  • Odpověz
ahoj giaro, je mi to moc líto, moc dobře to znám,to zklamání jsem zažila třikrát a to už máš psichiku na maděru a pocit,že už to nikdy nepůjde :frowning2: .Loni v říjnu se to konečně povedlo,ale na vánoce jsem o to přišla. Mě moc pomohl můj chlap, vůbec o tom nemluvil a když, tak jen řekl, že to půjde příště. Zabav se něčím novým, vyražte na výlet. :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:. Teď čekám po páté na výsledek. Nervy nech na horší tragedie, buď v poho, ono vážně jednou vyjde :grinning: :grinning: :grinning: .
26. dub 2007 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak ste se dnes měli?já omylem seběhla jedny schody a zastavila sem se až za půlkou :cry: .vůbec mě v tu chvilku nedošlo že nesmím :frowning2: .doufám že sněhuláčci to nezaregistrovali, hned sem se jim omluvila :wink: .ach jo.a nevíte náhodou kde se dá na netu najít co všechno se nemá jíst?já jen kdyby to náhodou vyšlo, tak abych věděla.A jak bylo ve špindlu? no a jankatr, zítra budou určitě lepší zprávy.držím palce!
26. dub 2007 ve 20:22  • Odpověz
ahojky slunatka :slight_smile: ve špindlu je užasne :grinning: alespon jsem dnes chvilku zapomela na testovani. ikdyž zitra me to čeka :angry: snad to zvladnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ješte že mam fakt tu svatbu a tešim se na ni tak to me drži nad vodou. holky mame to fakt težky :frowning2: ješte jsem dnes byla na kosmetice a mam nabarveny řasy a jsem krasna :grinning: a taky jsem byla u fotografky a ma nadherne fotky :slight_smile: udela ze mne krasavici :grinning: :grinning: holčičky držte se :angry: :grinning: :slight_smile:
26. dub 2007 ve 20:48  • Odpověz
mourku, držím palečky!!!zítra tam určitě budou // :wink:
26. dub 2007 ve 21:35  • Odpověz
zdeeni děkuju a hodně sil do čekání a hlavně //. Je to těžký!
mourku držim palce a kokukej tam ty //potvory mít :grinning: .
Ahoj jankatr víš co to může být? Že jsi otěhotněla třeba 5.-10.den po ET, a tak ta pozitivita není vysoká. Tak myslim, že jsi těhu :grinning:.
melanikol a kdy se dozvíš výsledek? Držim pěsti a moc přeju //. Dnes jsem přetřela futra od špízky :slight_smile: , uklidila špajzku a přerovnala poličky, kuchyň snad byla takhle čistá jen nová, vyžehlila, vyprala a stihla i procházku. A teď jdu konečně na kutě. Dobrou :wink:
27. dub 2007 v 00:16  • Odpověz
ahoj holky, všem děkuju že na mě myslíte - za chvíli jdu na autobus abych to zjistila tak držte palečky.
A pro všechny které to teprve čeká : HODNĚ ŠTĚSTÍ!!! ať tam ty // najdete.
27. dub 2007 v 06:37  • Odpověz
no teda mourku a jankatr doufám, že nás nebudete dlouho napínat :wink:
27. dub 2007 v 09:06  • Odpověz
mourku tak co ten test??

jankatr, na tebe jsem taky zvědavá.

Všem to moc přeji :dizzy_face:
27. dub 2007 v 09:19  • Odpověz
tak holčičky tak testy jsou negativni :angry: jsem překvapena že zatim nebrečim asi to teprve přijde :sweat_smile: ale o to huř to bere Mira ktery stale doufe že tehu jsemprotože jsem to ješte nedostala a dokud to nedostanu tak je pořad nadeje :confounded: mysli že se zblaznil :grinning: ale vam moc držim palečky a určite to u vas vyjde :grinning:
27. dub 2007 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky, jsou to nervy co :frowning2: Já jsem taky docela na prášky, dnes je den pravidelné MS a zatím nic :slight_smile: ale na krev jdu až v pondělí ráno :sweat_smile: Těh.testy si už nekupuji,pokud zklamání, tak ne tak brzy, ale zatím to vypadá dobře, jen abych to nezakřikla :slight_smile:
27. dub 2007 v 11:16  • Odpověz
to je pravda dokud mrcha nedorazi tak musime bojovat :grinning: ja ted koukam take na stranky www. neplodnost.cz jsou tam take diskuze a mrknete tam na diskuzi ET a KET 2007 na včerejši a dnešni diskuzi nemaji to jako my ale každy den maji na jine strance jestli mi rozumite :grinning: a na začatku te diskuze jsou ty holky napsany kdy co absolvovaly, a ted je tam třeba ivik ktery byl na ET o den dřiv než ja a včera mela test negativni byla ten den ješte na krvy a tam byla pod ten limit. takže jako že neni tehotna a dnes si test delala znovu ačarka tam je :grinning: tak že je to individualni :grinning: no tonouci se stebla chyta :grinning:
27. dub 2007 v 11:35  • Odpověz
no holky, žádná flinta do žita, přece pokud se čekají dvojčátka, tak by ta hladina měla nastoupit až později,ne?
27. dub 2007 ve 12:44  • Odpověz
no ja nevim :unamused: tak stale mam ješte dva pokusy :slight_smile: ale nevim jestli to Mira rozdejcha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2007 ve 13:32  • Odpověz
Holky MÁM TO!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

mourku - byla jsi na krevním testu? mě včera taky vyšli testy negativně, ve středu jsem měla v krvi hcg těstně nad minimem a pan doktor se tvářil všelijak. A dneska - hladina dvojnásobná JE TO TAM!!!! a pan doktor je spokojený. Říkal že se to někdy může opozdit. A to co mám dneska by na test taky ještě nestačilo ale důležitý je, že to stoupá.
Skoč si ke svému gynekologovi ať ti vezme krev.
27. dub 2007 ve 13:48  • Odpověz
a jankatr prosimte kdy jsi mela opu a kdy et ja když nepočitam den et tak jsem 11 den a kdy ti mela přijit ms a bolelo te neco? me vždy břiško tak tyden před ms a ted nic zatim take ani nešpinim. to je otazek vid? :unamused: a moc gratuluju :slight_smile: musiš na sebe davat pozor :slight_smile:
27. dub 2007 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.