• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Ahojky řeknu to tak - poslední MS jsem měla 19.3. a vzhledem k tomu že jsem to měla dost nepravidelné, tak těžko říct kdy měla být další ale počítám že tak kolem 19.4 +- Před MS mi někdy tak trošku pobolívalo břicho ale někdy taky přišla úplně bez ohlášení tak to neposoudím. Jinak na punkci vaječníků jsem byla 8.4. a 12.4. proběhl ET. Sem tam mě trochu pobolívalo v podbřišku, ale ani trošku jsem nezašpinila.Test jsem měla dělat 26.4. - přiznám se že jsem nevydržela a byla na krvi už ve středu, ale ono to bylo stejně fuk, protože výsledek jsem se dověděla až včera a když jsem včera ráno dělala test tak nevyšel, takže bych tam stejně letěla. Takhle měl aspoň doktor možnost to porovnat, že to jde nahoru. Protože ono ani těch 11 není ještě žádná záruka. Ale minule mi taky říkal že je to jen lehce zvýšené a teď se mi tu plete dvouletý capart pod nohama. Asi mi to tělo prostě reaguje nějak pomaleji a vajíčka se déle uhnízďují. Jestli chceš mít klid tak si místo testu skoč za svým gynekologem ať ti veme krev. Vidí tam přesnou hodnotu hcg a pozná i zvýšení, které je pod hranicí citlivosti testu. Ale raději to vydrž opravdu až do dne testování ať pak nemáš nervičky jako já :wink:
27. dub 2007 v 15:14  • Odpověz
dekuju moc :slight_smile: to bych nebyla abych se netestovala :angry: a dnes byl test negativni. tak se pozoruju jestli jsem to nahodou nedostala :astonished: no je to hruza. na krev budu muset až v pondeli :frowning2: jestli to do te doby nedostanu :angry: ale snažim se byt pozitivne naladena a piju tehotensky čaj :grinning: muj skoro manžel je na tom huř pořad doufa že miminko bude :slight_smile: jinak on ma 22 dceru a ja 13 dceru a chceme mit spolu mimi :slight_smile:
27. dub 2007 v 15:23  • Odpověz
Mourku hoď se do klidu a netestuj - (že to říkám zrovna já - ale ber to jako zkušenost)
I na testech píšou "od prvního dne předpokládané MS" což u pravidelné je tak cca 14 dní. Po těch 11 je to fakt dost brzo. Zbytečně stresuješ sebe i skoro manžela (já to tomu mýmu aspoň neříkala - jak ho znám tak by mě rovnou sprdnul, že jsem měla čekat až do čtvrtka :angry: ) V pondělí na tebe budu myslet, a fakt si tam skoč, je to spolehlivější než testy a je to zadarmo.
:sunglasses:
27. dub 2007 v 15:50  • Odpověz
dekuju za uklidneni :slight_smile: ješte že se za tyden vdavam jinak bych už vysela :grinning:
27. dub 2007 v 15:53  • Odpověz
Tak to si tu svatbu hlavně koukej v pohodě užít. Máš to stejné jako já, když jsem se vdávala, tak to bylo tuším 3 dny po tom, co mi doktor potvrdil, že jsem těhotná. Hezčí svatební dárek jsem dostat nemohla. Tak doufám, že ho dostaneš i ty :wink: moc bych ti to přála :dizzy_face:
27. dub 2007 ve 22:44  • Odpověz
mourku uvidíš, že se vše ještě změní!! MOc ti to přeji :slight_smile:

Jankatr super zprávy. Moc gratuluji.
Chtěla jsem se zeptat, zda jsi něco po ET cítila. Myslím třeba pichání v podbříšku atd.díky
27. dub 2007 ve 22:46  • Odpověz
Ahojky, Jankatr moc gratuluju (a tak trošku závidím),ale třeba se příští pátek taky dočkám.Mourku vydrž, určitě nám sem v podnělí napíšeš něco hezkýho :wink:
28. dub 2007 v 07:02  • Odpověz
marky4 - občas mě trošku píchlo v podbřišku ale nebylo to nic hrozného. A taky pořád lítám na záchod a jsem děsně unavená. jinak nic zvláštního.

tindro - dík za gratulace a budu na tebe v pátek myslet.

Držím palečky holky - všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. dub 2007 v 07:49  • Odpověz
Tak se tady taky jednou ukaźuji, i když jsem poslední dobou dost vypadla. Hlásím zrychlenou stimulaci (moc to poskočilo) takže oproti plánu budou odběry v pondělí a pak se uvidí. ¨
Měj te se moc pěkně ja se zas některou chvíli ukážu. :wink:
28. dub 2007 v 09:17  • Odpověz
jankatr díky za popis. Já na záchod taky pořád lítám, ale nevím zda to souvisí s tím, že jsem těhotná.
Jinak už mě 3 den bolí hlava, takže si fakt užívám :frowning2:

Lanka to je super :slight_smile: tak informuj :wink:
28. dub 2007 v 10:01  • Odpověz
lanka no to je dobře tak tak v pondeli nam dej vedet :slight_smile:no jinak tindro a marky4 jak se citite :slight_smile: co mimiskove :slight_smile: u me nic noveho dnes by mela přijit ms zatim ani nešpinim tak uvidime :slight_smile: řika se že utrogestan ms pozdrži ne? ale ja když jsem brala utrogestan při iui tak jsem špinila apak se to rozjelo :frowning2: no tak se nechame překvapit :grinning:
28. dub 2007 v 10:05  • Odpověz
mourku kolikátý den jsi dnes po ET? Já 6 den. Tak uvidíme.
Někomu začne ms i přes utrogestan
28. dub 2007 v 10:06  • Odpověz
na ET jsem byla 16.4 a OPU jsem mela 13.4 :slight_smile: ted jsem koukla na holky do diskuze na neplodnost a jsou tam dve co se mnou byly v iscaru a mely to take dostat ted o vikendu a taky že jo :frowning2: tak me s toho hrabe ]- no jo holčičky život se s nami nemazli, ja :slight_smile: ja vim že to jednou vyjde, ale ja bych to chtela ted :angry:
28. dub 2007 v 10:25  • Odpověz
takže jsi dnes 12 den od ET, tak to jsi jednou tolik co já. Já jsem byla na ET 22.4. na výročí naší svatby.
Mourku máš pravdu, život se s náma nemazlí, je to velká zkouška
28. dub 2007 v 10:27  • Odpověz
no jo tak musime doufat do posledni chvile :slight_smile: myslim než dorazi ta mrcha :angry:
28. dub 2007 v 10:32  • Odpověz
mourku to určitě...ještě,že se tady můžeme takto podporovat :slight_smile:
28. dub 2007 v 10:34  • Odpověz
Holky, tajně vás tady sleduji a moc držím pěstičky, aby se vám za chvíli v "pasech " objevily týdny těhotenství. :wink:
28. dub 2007 v 10:38  • Odpověz
romcatko moc díky :slight_smile:
28. dub 2007 v 10:40  • Odpověz
no me se tam romčatko už objevilo :slight_smile: pořadny špekance :grinning: to budu nevesta jako prase :grinning:
28. dub 2007 v 10:42  • Odpověz
ty jsi trdlo :grinning:
28. dub 2007 v 10:43  • Odpověz
holky ja jsem blazen. nedelam nic jineho než koukam do nootebuku ješte že je tady babča a dela štrudl. Mira kontroluje stavby :slight_smile: zitra si musim jit koupit ješte podprdu do šatu a došla mi kosmetika tak to bude zase penez :wink: včera se me Mira ptal kam chci jet na svatebni cestu :slight_smile: tak nevi jestli Pařiž nebo Benatky? kde jsi byla Marky Ty?
28. dub 2007 v 11:02  • Odpověz
mourku my jsme byli týden po svatbě, takže vlastně jakoby teď o víkendu, ve Dvoře Králové v zoo, spali přímo v hotelu v zoo. V sobotu jsme si prošli zoo a odpoledne jsme jeli do Hradce Králové. Tam jsme byli ubytování v nádherném pokoji, který byl svatební apartmá. No super :dizzy_face:
A potom jsme v červnu jeli do Řecka na ostrov Kos :slight_smile:
28. dub 2007 v 11:06  • Odpověz
Je tady někdo kdo by mi trošku poradil do ktere diskuze patřím?
28. dub 2007 v 11:15  • Odpověz
no tak to je taky hezky :slight_smile:ja než jsem poznala Miru tak jsem nikde nebyla u moře :sweat_smile: tak ted nam to vynahrazuje :slight_smile: tak se holčičky držte :grinning:
28. dub 2007 v 11:17  • Odpověz
marky4 kde ty vlastne pracuješ?
28. dub 2007 v 11:19  • Odpověz
antano tak napiš něco o sobě, ať ti můžu poradit :slight_smile:

Mourku já jsem byla akorát v Anglii v 16 letech na jazykovém kurzu. Moc se mi tam líbilo, no a pak v řecku :dizzy_face:
28. dub 2007 v 11:20  • Odpověz
Tak jo o sobě sem vdaná 2 roky o mimi se pokoušíme 2 roky těhotná sem byla loni v květnu ale měla sem zamlklé těhotenství od té doby nemůžu otěhotnět.Prodělala sem několik hormonálních kůr a nic.Chodila sem na injekce Agolutinu tim sem začínala potom asi 3 druhy nějakých hormonu vždycky to bylo na štvrt roku.
28. dub 2007 v 11:23  • Odpověz
mourku pracuji v distribuční agentuře :slight_smile: , ale teď jsem na PN

antana, můžeš tu klidně zůstat s náma. Je tu spousta diskuzí, kde si můžeš popovídat.
28. dub 2007 v 11:25  • Odpověz
A ty si na tom teda jak?
28. dub 2007 v 11:27  • Odpověz
antana já jsem na tom tak, že jsem 6 dní po ET :wink:
28. dub 2007 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.