• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Víš ja se ti strašně omlouvám ale nevím co to ET je?
28. dub 2007 v 11:31  • Odpověz
v pohodě, ET je transfer embrya do dělohy :wink:
28. dub 2007 v 11:31  • Odpověz
aha to mi nic moc neřika :slight_smile: to maš ekonomku :slight_smile: ja si prave řikam jak mi ta ma prace pomaha překonat smutek :frowning2: jak jedu 12.5 na tyden do jižnich čech tak už mam u sebe dokumenty nekterych pacientek a maji daleko horši trapeni než ja :unamused: jedeme na Albeř to je vyukove středisko karlovy univerzity a jede tam asi 30 holek ktere jsou v lečbe a i holky ktere uspešne abstinuji. je to fajn. :slight_smile:
28. dub 2007 v 11:34  • Odpověz
mourku to musí být super práce. :dizzy_face:
Ano já mám ekonomku :slight_smile:
28. dub 2007 v 11:34  • Odpověz
A jak dlouho se pokoušíte?klasicky to nejde?a co musíš kvuli tomuhle absolvovat mi se taky rozmýšlíme co dal už je to dlouha doba tak nevim co ted přijde mame přijít i s manželem v červenci a pak se rozhodne co bude dal?
28. dub 2007 v 11:39  • Odpověz
antana, my jsme se pokoušeli rok. Stále nic. A tak jsme šli do CAR, udělaly testy, manžovi SPG. Zjistilo se, že manža má spermií dostatek, ale že jen trochu je jich morfologicky v pořádku. Navrhli nám IVF. Začala jsem stimulovat, pak šla na odběr vajíček a pak na ET
28. dub 2007 v 11:42  • Odpověz
tak to klobouk dolu na ekonomku by me nikdo nedostal ani parem volu :grinning: me přijde že je to hodne naročna škola na logicke uvažovani :slight_smile: ja mam hotelovku a potom pedagofickou fakultu obor specialni pedagogika v ustavnim zařizeni :slight_smile: praxijsem mela i v pardubicke ženske veznici, hruza des bes :frowning2: maji tam i školku když ty maminky tam maji male deti :frowning2:
28. dub 2007 v 11:44  • Odpověz
Takže to ti oni sami musí navrhnout tohle nam doktor vubec nenavrhl a pokoušíme se díl no mě říká doktor že sem naprosto v pořádku ale na vyšetření má jít jěště můj manžel on tam ještě nybyl ale ted v červenci půjde.
28. dub 2007 v 11:45  • Odpověz
Takže tohle je první pokus?
28. dub 2007 v 11:46  • Odpověz
mourku, to už je dávno co jsem to studovala :grinning: už to bude 10 let, hrůza :astonished:
ty jo, tak to je fakt hustá praxe. :sweat_smile:

antano nemusí ti to navrhnout sami, my jsme se rozhodli sami a objednali jsme se.
Ano toto je první pokus
28. dub 2007 v 11:48  • Odpověz
a kolik času tohle obnaší myslím stimulovaní a čekání na to jestli se to povede a kolik to stojí a ještě by mě zajímalo kde se musí člověk obědnat
28. dub 2007 v 11:52  • Odpověz
tak to je individuální. všechno by ti řekli v CAR, podle vašich diagnoz. Nás to stálo něco přes 20000.
28. dub 2007 ve 12:06  • Odpověz
antana123 Ahoj, my tam šli taky sami, ale můj manžel ví už asi od 18 že děti mít nemůže - takže jsme věděli od začátku, že nás tohle čeká. Jen mě pak zaskočilo, když mi řekli, že i já mám problém - PCO (tzn. že u mě nedochází k ovulaci, místo toho se vajíčko zapouzdří v vznikají cysty na vaječnících). Vzhledem k tomu, že jsme připláceli veškeré nadstandardní procedury, tak nás to přišlo asi na 25000 (včetně dárce). Byli jsme v Brně na Unice (www.unica.cz) a jsme moc spokojení. Máme dvouletého chlapečka z prvního cyklu a teď jsme úspěšně absolvovali druhý (nechci to zakřiknout).
28. dub 2007 ve 13:59  • Odpověz
antana, jestli ty ceny chceš vědět podrobně podívej se na diskusi: centrum asistované reprodukce - Brno. Psala jsem to tam do podrobna a je tam jen jedna stránka, tak to bez problémů najdeš. Mě už se to nechce všechno vypisovat.
Tak hodně štěstí :slight_smile:
28. dub 2007 ve 14:09  • Odpověz
čauky, teda člověk tady chvilku není a co se všechno nedoví :wink: ,mourku taková praxe, to se asi nezapomene, že jo.Holky,mě vůbec nic není, já necítím ani píchání a ani nic jiného.Uvědomila sem si, že je to jako než sem začala se stimulací.Tak nevím jestli to není nějaké špatné znamení,fakt mi asi hrabe.Jinak jankatr hezký fotky :slight_smile: Antana, mě poslala gynekoložka do Repromedy v Brně ale já si nakonec vybrala Helios a jsem zatím spokojená.
28. dub 2007 v 15:51  • Odpověz
ja koukam na nove na film na podzim v New Yorku :sweat_smile: zamilovany krasny :sweat_smile: tindro ano takova praxe se hodi od te doby vim že neukradnu ani lizatko :grinning:
28. dub 2007 v 16:09  • Odpověz
no teda ještě že sem na to nekoukala od začátku,už bych brečela....
28. dub 2007 v 16:16  • Odpověz
jj taky jsem na to koukala. Moc hezký film :cry:
28. dub 2007 v 16:21  • Odpověz
No jo, dojáček - a k tomu ty těhotenský hormony, taky bych určitě uronila slzu, kdybych se nesmažila mezi motorkama :slight_smile:
28. dub 2007 ve 20:57  • Odpověz
ahojky holčičky :slight_smile: tak to je dneska hnusne :angry: u mne nic noveho ani špineni ani menstruace. a to byl včera pekne divokej sexik :sunglasses: a nic :slight_smile: no nechame se překvapit :wink:
29. dub 2007 v 10:19  • Odpověz
Určitě to bude v pohodě, uvidíš :wink:
29. dub 2007 v 10:23  • Odpověz
strašne moc bych chtela :pensive: ale fakt nevim, musim ji uklizet dum nebo se z toho picnu :grinning:
29. dub 2007 v 10:27  • Odpověz
Tak utíkej, aspoň budeš chvilku myslet na něco jiného :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně to nepřeháněj :wink:
29. dub 2007 v 10:28  • Odpověz
tak devčatka MS se rozjiždi :frowning2: teda je to fakt nespravedlivy :angry: no jo tak se dam dohromady a uvidime :slight_smile: moc vam držim palečky jste tehulky :slight_smile: papa
29. dub 2007 v 17:30  • Odpověz
mourku to je mi moc líto, ale třebas tam ještě nějaká naděje je :wink:
29. dub 2007 v 17:33  • Odpověz
Mourku, nevím jak moc to máš silné, ale než to hodíš úplně do žita, skoč si ještě na krev. Jsou ženské, které mají MS až do 3. měsíce (jenže většinou neví, že jsou těhu a proto nestresujou a pak se nestačí divit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Já jsem poprvé taky začala krvácet, ale bylo slabší než obvykle, teď si myslím, že se možná utrhlo to jedno embrio. Ale to druhý mi tu teď lítá po bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes: . O to víc se teď děsím, když jsem ani nezašpinila, že tam zůstanou obě. Napoprvé by to šlo, ale teď by to asi byla dost zabíračka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Budu na tebe myslet, a opravdu si zítra zajdi na gyndu :pensive:
29. dub 2007 v 17:37  • Odpověz
jsi moc hodna dekuju :slight_smile: to je hezky : to druhy mi lita po byte : :grinning: musim byt v pohode :slight_smile: vždyt se za tyden vdavam :slight_smile:
29. dub 2007 v 17:53  • Odpověz
No vidíš, tak teď mysli na to lepší a zítra uvidíš, Myslím, že když tam půjdeš brzo ráno, tak by ti to mohli ještě ten den říct. Tady u nás to tak funguje myslím do půl desáté.
Když to tady tak čtu, tak to vypadá, jako bych to psala já před třemi lety.
29. dub 2007 v 18:09  • Odpověz
ahojky mourku,
to je mi moc líto. Ale jankatr má pravdu, taky jsem znala jednu, co krvácela, i když byla těhotná. uvidíš, neztrácej naději.musíš být silná, to musíme být všechny.Drž se, čeká tě svatba, takovej krásnej den. Já bych se hned vdávala znovu :slight_smile:
29. dub 2007 v 18:11  • Odpověz
mourku holky mají pravdu :slight_smile: ta naděje tam je a nezapomeň naděje umírá poslední :slight_smile:
29. dub 2007 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.