• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
mimochodem - co ty marky, jak jsi na tom, jestli se můžu zeptat?
29. dub 2007 v 18:38  • Odpověz
jankatr dnes jsem 7 den po ET. Zatím se cítím fajn. Jen mě občas bolí břicho jako na MS,ale je to trochu jiný, do toho se ještě zapojují bolesti zad v kříži.
29. dub 2007 v 18:43  • Odpověz
jste zlaty slunička :dizzy_face: marky4 to vypada dobře :grinning: zdeeno tobe určite vyjde druhy pokus uvidiš :slight_smile: ja zitra pujdu nakupovat na Vaclavak obejdu parfumerie :grinning:
29. dub 2007 v 19:19  • Odpověz
tak třeba je to taky těhotenský příznak, mě ty záda taky bolely, ale myslela jsem si, že jsem třeba prochladla, jak jsem byla s malým na písku. Ale když říkáš že tebe bolí taky, tak to možná bylo od toho :sweat_smile:
29. dub 2007 v 19:19  • Odpověz
jankatr jak to delaš? dve ivf a dvakrat tehotna :slight_smile: nemaš ty znameho tam nahoře? :wink: koukej se tam za nas přimluvit :slight_smile:
29. dub 2007 v 19:22  • Odpověz
jankatr jasně taky prosím o přímluvu :slight_smile:
29. dub 2007 v 19:32  • Odpověz
zkusím to - snad to bude fungovat, hlavně tomu ale věřím. Když jsem šla poprvé tak mě držela myšlenka na to, že mi jedna babiččina známá, když jsem byla ještě na škole četla z karet, že se budu "muset" vdávat, sice to nebude tak hned, ale budu se vdávat těhotná. A upřímně řečeno jí to vždycky dost vycházelo - no a asi 3 dny před svatbou mi doktor potvrdil, že je to O.K takže svatba už byla ve znamení džusu (zase jí to vyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) No a teď podruhé, už jsem byla tak nějak víc v klidu, přece jen, jednoho špuntíka už máme, tak má člověk větší naději, a kdyby to náhodou nevyšlo - tak nám vždycky zbyte to naše malý sluníčko :slight_smile:. A hlavně i v tu chvíli, kdy mi nevyšel test, a když mi pak doktor řekl že je to na hranici negativity, tak mě drželo nad vodou za prvé to že jsem neměla žádné příznaky toho, že by to nevyšlo, a za druhé to důležité slovo NAD hranicí, což znamená že to není ani negativní. No a v pátek už to bylo veselejší.
29. dub 2007 v 19:40  • Odpověz
mourku nezoufej. Znam jednu holku co to takhle měla a duležitý je test z krve. Začala jsi krvácet až v den plánované menstruace, ne?
jankatr ty jsi dítě štěstěny :grinning: .
29. dub 2007 ve 21:36  • Odpověz
qiaro ja už nejak proste nemam silu neco řešit :pensive: proste je to tak :frowning2: uvidim jedine že bych zitra vubec nekrvacela :sweat_smile: ale jsi hodna :slight_smile: tak nas čeka dalši stimulace :angry: nebo ty maš mrazačky :slight_smile:
29. dub 2007 ve 21:51  • Odpověz
mourku - doufám že si dnes zajdeš na tu krev!! :angry: Ale vážně, opravdu tam skoč, víš kolik holek má ještě i ve druhém nebo třetím měsíci těhotenství menzes?
Tak neblbni a vážně si tam zajdi. Kdybys nebyla na umělým tak bys to takhle nesledovala, protože bys ani nevěděla že máš něco hlídat. Ona se ta děloha ještě někdy tak trochu čistí, zvlášť když dojde k zahnízdění později.
Tak mě nechtěj naštvat a upaluj :angry:
30. dub 2007 v 08:15  • Odpověz
mourku, to je sice blbý že si myslíš že máš měsíčky ale i tak bych šla na krev,jestli ne do CAR tak ke svojí doktorce.Za zkoušku nic nedáš :wink: .Drž se.Přece v tom nenecháme jankatr samotnou :wink:
30. dub 2007 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem byla na krvi a bohužel nic :frowning2: a to jsem si myslela, že to tam je! Teď počkám až příjde MS a jdu hned znova, ještě tam mám embrya na 2 krát KET. :frowning2: jsem na nervy, to byl pátý pokus, minule to sice vyšlo,ale neudrželo se to.Jsem prostě smolař,asi to nikdy nezkončí,tak pa a doufám, že vám to vyjde!!!
30. dub 2007 ve 12:10  • Odpověz
tak jsembyla na te krvi ale lekař řekl že at s tim moc nepočitam :wink: ale uklidnil me že je to proste prvni pokus startovaci. no proste mi nic jineho nezbyde než se dat dohromady a tešit se na druhy pokus :slight_smile: ale vam to určite dopadne :grinning:
30. dub 2007 ve 13:44  • Odpověz
Hele, a řekl ti že ne, nebo ať s tím moc nepočítáš? :frowning2: Já když jsem tam byla ve středu, tak se taky tvářili všelijak, že je to jen těsně nad hranicí negativity, a v pátek už to bylo dobrý. Jak dlouho máš vlastně po transferu?
30. dub 2007 ve 14:10  • Odpověz
jankatr jsi moc hodna :grinning: ale řikal že at si nedelam zbytečne nadeje :wink: myslel to jako dobře viš :slight_smile: a jankatr prosim ty jsi mela prodlouženou kultivaci? a jak dlouho
30. dub 2007 ve 14:15  • Odpověz
jo a holky, dnes ve 24:00 budte vzhuru a přejte si neco :slight_smile: je totiž noc splnenych přani :wink: a zitra at vas protejšek polibi pod rozkvetlou třešni budete plodny a krasny :slight_smile:
30. dub 2007 v 17:08  • Odpověz
mourku mam 3 mrazacky a cekaj na me asi v cervnu :slight_smile: a jankatr ma pravdu. Dik za tip a ta pulnoc musi byt presne :grinning: ? To ja teda si natahnu budika :grinning: :grinning: :grinning: .
melanykol to je smula. Kolik jsi prosimte mela embryjek, ze mas jeste na 2 krat KET? A paty pokus to byl IVF, nebo uz i KET? Ja jdu asi v cervnu na prvni KET.
marky4 co ty?
30. dub 2007 v 17:32  • Odpověz
no neco po 24 ale kratce :slight_smile:
30. dub 2007 v 17:43  • Odpověz
ahoj holčičky, no my teď dorazili z vyletu,tak hned valim juknout co je nového a vy my tu tak smutníte :frowning2: .ach jo, já bych vás tak ráda povzbudila,třeba opravdu zabere ta dnešní půlnoc :wink: , vždyt na každém šprochu pravdy trochu, a když už se to traduje tak dlouho,tak na tom něco být musí!jinak u nás na jižní moravě sme dneska hledali třešeň ale všechny už sou odkvetlé a jsou na nich dokonce i malé třešničky :angry: .tak nic,krásná prostě zase nebudu :grinning:
30. dub 2007 v 18:51  • Odpověz
ahoj mourku - 8.4. jsem byla na punkci a 12.4. na ET. A co ty budeš tu krev ještě zkoušet? Kdy žes to byla na tom transferu? Moc bych ti přála, aby se ten doktor splet. :pensive:

Tindro, když se ty třešně už tak rozjely, třeba to bude o to víc působit :wink: a budeš o to plodnější. :grinning:
30. dub 2007 ve 23:01  • Odpověz
dobre rano no tak to jsi mela prodlouženou kultivaci ja si myslim že je to zaklad k uspechu :slight_smile: tak držim všem palečky :slight_smile: hezky den :slight_smile:
1. kvě 2007 v 08:54  • Odpověz
taky si myslím,že prodloužená kultivace je lepší,ještě teda nemůžu posoudit,ale když už se těm vajíčkám a spermijkám pomáhá, tak ať už je to pořádně :wink:
1. kvě 2007 v 09:30  • Odpověz
prave a ja jsem pk nemela tak se určite zadaři přište :slight_smile: a vam určite ted :grinning:
1. kvě 2007 v 09:33  • Odpověz
no jo, ale oni v laboratořích určitě vědí co dělají,takže ty naše názory můžou být špatný
1. kvě 2007 v 09:42  • Odpověz
autor
ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla, doma nemám zatím net, ale do týdne bude :wink:
já byla na ET v pátek, v pohodě, jenom emryjka byly málo vyvinutý, jen šestibuněčný. mám dvě.
tak teď už jenom čekám :wink:
všem držím pěsti, jednou se to zlomit musí a podaří se !
1. kvě 2007 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj qiara,embrií jsem měla asi 14, dvě jsem dostala vloni v únoru,dvě v květnu, dvě v řijnu, dvě teď v dubnu a mám tam asi šest, ale těch šest jsou prý náchylná na rozmrazení, nemusí to prežít. Tak doufám, že alespoň na dvakrát. Jenže tyhle všechny byly z už druhého hrazeného pokusu pojišťovnou.A co na to moje nervy :angry: .Nekdy mám chuť to vzdát, ale to mě rychle přejde. Už jsem za život zažila takové problémy a nervy, že si říkam, že se nenechám rozhidit a jdu do toho zas.Tak pa a držte se :wink: .
1. kvě 2007 v 15:17  • Odpověz
ahoj, mourku, je fakt, že jsme měli PK teď i poprvé, tak možná proto nám to tak jde. Nám to Dr. rovnou doporucil ať přidáme co se dá, a je fakt, že kvalita vajíček nebyla nic moc (ani jsme nenechávali mrazit) takže díky PK mohli vybrat ty opravdu nejlepší.
1. kvě 2007 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj koukám žádné potvrzené těhotenství není, a já tak doufala že než se objevím bude tu nějaký zářný příklad. :wink:
Bohužel net doma nemám tak jsem se v pondělí nemohla ozvat. Odběr byl - z 9-ti byli 4ři prázdné, dvě nezralé a zbývající tři jsou na PGD moc málo - takže nám je oplodní, zamrazí a jedeme znovu od začátku. A za 4ři týdny mně odběry čekají znovu. Naneštěstí mi navýšili pro příští cykl dávky takže to bude 450 IU denně. Takže mně opět čeká shánění léků :unamused: (to co hradí pojišťovna mi bude stačit jen na 6 dní)
Takže tu s Vámi ještě pár měsíců vydržím.
Doufala jsem že celý ten náš tým přesuneme na trochu jiné téma, ale co dělat.
2. kvě 2007 v 07:50  • Odpověz
Lanka - moc bych ti přála, aby už to bylo naposled. Nám se to naštěstí povedlo a proto nemůžu říct, že chápu jak je vám, které to štěstí nemáte, byla by to jen otřepaná fráze, je to něco co si člověk nedokáže představit dokud to sám nezažije. Ale moc vám všem držím pěsti a budu na vás myslet. Když je teď ten máj lásky čas, tak i těm drobečkům by se mělo z lásky dařit, ne? :slight_smile:
2. kvě 2007 v 09:31  • Odpověz
Ahojky holky, tak se k Vám přestěhuji z Transferu :slight_smile: Je Vás tady hodně. Konečně jsem se dala do kupy po dalším neúspěšném pokusu a začínám se těšit na další KET. :slight_smile:
2. kvě 2007 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.