• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Ahoj buresinka - vítej. Občas sleduju transfer v březnu a je pravdou že poslední dobou docela utichá.
Je fajn že jsi už posbírala nadšení a těšíš se na pokračování boje. To je to co tu potřebujem.
2. kvě 2007 v 11:50  • Odpověz
autor
lanka-a jaký hormony potřebuješ? mohla bych se poptat.
holky, jaký den po ET jste si dělaly test? a měly jste už nějaký příznaky?
2. kvě 2007 ve 13:44  • Odpověz
mimmix mě to vycházelo na 15 den, ale na testu se nic neukázalo, tak jsem šla ke svému Dr. aby mi vzal krev a naštěstí mi to potvrdil. Minule jsem to tak udělala rovnou a bylo to lepší. Takhle jsem se zbytečně stresovala.
Výhodou je, že oni tam vydí sebemenší zvýšení HCG, i to které test ještě nezaznamená.
2. kvě 2007 ve 14:14  • Odpověz
autor
jankatr-díky, to čekání je nekonečný :wink:
i když nám rovnou řekli, že embryjka nejsou nic moc, ale znám holky, kterým se to podařilo i s míň kvalitníma, tak nevím...
2. kvě 2007 ve 14:21  • Odpověz
U nás to bylo stejné, ani jsme nenechávali mrazit, po prodloužené kultivaci nám vybrali ty dvě nejlepší a o těch ostatních nám řekli, že tak kvalita je tak špatná, že by rozmrazení nejspíš stejně nevydrželi. Stejně tak to bylo i poprvé, takže jsme teď absolvovali celý cyklus znovu. Moje vaječníky se zrovna nepřetrhly :angry: ale nakonec tam bylo 12 vajíček z toho devět zralých, které byly na ICSI a ujalo se šest a nakonec jich zbylo 5 Takže s tím výběrem taky žádná sláva (ale zatím to vypadá, že vybrali dobře :slight_smile: )
Vydrž, a jestli chceš mít jistotu, tak si pak místo testu skoč na gyndu na krev, tam ti to řeknou spolehlivě, většinou, když přijdeš ráno, tak jsou výsledky ještě ten den.
2. kvě 2007 ve 14:34  • Odpověz
mimmix - tak ty už jsi taky tak daleko? To to uteklo - když se podívám na začátek tématu - obě jsme se těšili že už začla stimulace.
Sháním Puregon do pen - mám denně 450IU což znamená že pojišťovna mi vykryje pouze 5max.6dní - a dál pak buď za plnou cenu nebo od někoho komu zbyl.
Hodila jsem sem už i inzerát, stejně tak jsem udělala i na neplodnosti.
Některé se mi ozvali už i při minulé stimulaci - dokupovala jsem dohromady takhle bokem 900IU a stálo mně to 4000Kč.
Když srovnám ty ceny 300IU v centru při plné platbě 3600Kč nebo tak nějak, tak je to určitě výhodné zkusit nejdřív tímhle způsobem.
Navíc mám spočítáno že tentokrát mi bude chybět 2700IU
2. kvě 2007 v 15:01  • Odpověz
tak vas zdravim holčičky :slight_smile: vratila jsem se od mamky a musela jsem si ješte vyzkoušet šatičky :grinning: nevite co je s marky4 že nepiše. dnes je myslim 10 den po et a mela se testovat :slight_smile: určite jsou tam dve čarky a marky4 to šla zapit :grinning: to bude ono :slight_smile:
2. kvě 2007 v 15:41  • Odpověz
Mourek / kdyby tak / to by bylo :grinning:
mám pocit že poslední zmínka o ní byla na transferu v březnu, ale určitě né dnešní. :unamused:
2. kvě 2007 v 16:02  • Odpověz
nojo marky4 nas napina do posledni chvilky :slight_smile: holčičky je to ale stejne strašny když to nevyjde :frowning2: ja nemit tu svatbu tak nuselsky most byl muj :grinning: jsme fakt silny žensky :slight_smile:
2. kvě 2007 v 16:11  • Odpověz
Ale houby - je mi jasný že je to mizerie, ale na druhou stranu nuselským mostem by skončili úplně všechny naděje a ty přece umíraj poslední. Navíc nevim jak ty, ale já to k němu mám docela daleko. :slight_smile:
Takže když už něco skokansky ověřeného - byla by to v mém případě Macocha - ale já teda skokan nejsem - na to musí být žaludek. :slight_smile:
2. kvě 2007 v 16:30  • Odpověz
ja mam strašny hlad :slight_smile: a to jsem si řekla že nebudu večeřet, abych neco zhubla :slight_smile: k tomu ješte musim teda cvičit :angry: jen tak trošku :slight_smile: ale nevim jak to zvladnu :frowning2: když budu delat k večeři me milovane testoviny s pestem a mnam mnam asi budu tlusta :grinning:
2. kvě 2007 v 16:49  • Odpověz
To po těch hormonech kterýma nás zásobují budeme asi všechny :wink:
2. kvě 2007 v 16:55  • Odpověz
Loučím se - mám padla. Takže ahoj zítra.
2. kvě 2007 v 16:56  • Odpověz
tak pa pa.
2. kvě 2007 v 16:56  • Odpověz
autor
lanka-poptám se ti, z CARu mám teď kámošek :grinning:
pravda, děsně to letí, i když zase na druhou stranu ty dny do testování jsou nekonečný :wink:
držím palce ať se tu konečně začnou objevovat těhule, pa zítra
2. kvě 2007 v 18:20  • Odpověz
MARKY4 KDEPAK JSI? :slight_smile:
2. kvě 2007 v 18:28  • Odpověz
melanykol, tak to jsi měla hodně embryjek. Já mám tři zamražený a doktor řiká, že dvě z nich jsou krásný stejně, jako byli ty co mi dávali při ET. Tak uvidíme, jak to dopadne? Znáš někoho komu vyšel KET? A byla jsi doma na PN vždy po ET i KET?
jankatr ty jsi asi na mateřské, tak si řikám, že asi po KET budu chodit do práce. Mám tam sice trochu stresík, ale myslim, že ho ovlivnim a bude mi líp, než nad tim přemýšlet doma, co když se to nepovede. Takhle mi to aspoň uteče rychleji. Nebo je to blbost?
2. kvě 2007 v 18:46  • Odpověz
autor
qiara-já myslím, že pracovat klidně můžeš, pokud je to fyzicky nenáročná práce, aspoň se mysl zaměstná a psychika nebude tolik nervovat...
jestli se budeš cítit O.K., proč ne, já jsem po ET doma,ale podruhý už bych nebyla, jsem v pohodě a v práci by mi to určitě uteklo líp :wink:
2. kvě 2007 v 19:21  • Odpověz
mimix máme stejný názor. Navíc doma bych se nervovala co mi řeknou v práci, když budu pořád marodit. Samozřejmě se budu muset hlídat, abych nezvedala nic moc těžkého. A mimix, kdy budeš vědět, že ti to vyšlo, nebo ne?
2. kvě 2007 v 19:28  • Odpověz
čau holky, musím se k něčemu přiznat.Dneska sem 8 den po ET a měla sem šílenou chuť na cigaretu, protože v práci si každý odskočí a já na ně jen smutně koukám.Tak sem si říkala,že jedna by třeba nevadila, no a tak teď jak sem došla domů,tak sem jen tak z hlouposti udělala test a tam je slabounká druhá čárka!Sem z toho v šoku.čekám na to 2 roky a teď když si chci jít zapálit, tak tam naskočí čárka, no doufám,že tam vydrží!Nebo by to mohlo být z Utrogestanu?
2. kvě 2007 v 19:32  • Odpověz
autor
qiara-já jsem dneska 5.den po ET, takže ještě budu muset tak týden počkat.
ale mám takový tušení šestým smyslem, že se to nepodařilo...ale nechci nic zakřiknout.
tindra-myslíš, že by tam ta čárka mohla jako být kvůli Utrogestanu? to určitě ne.
8. den je sice brzy, ale slabá by tam třeba už mohla být,zvlášť jestli jsi měla PK.
a na cigára zapomeň, za chvíli se budeš moct cpát dobrotama a to taky není k zahození :wink:
2. kvě 2007 v 19:38  • Odpověz
qiara, tohle si musíš posoudit, sama, nevím co děláš a jak moc jsi v práci v presu. Pokud se tam cítíš v pohodě a moc se nestresuješ, tak proč ne. Já to měla poprvé v práci domluvené tak, že jsem tam chodila odpoledne na čtyři hodiny co jsem měla vycházky asi až do pátého měsíce. Takže jsem dostala peníze za neschopenku a ten zbytek mi šéf proplácel jako mimořádné odměny z obratu. Dělám totiž v cestovní agentuře, tak se to dalo napasovat na to, že mi postupně proplácí to co se prodalo v zimě a na jaře, protože cestovky vyplácí provize až po odjezdu. A tím pádem jsem ani nedělala nic až tak důležitého, když jsem tam byla tak napůl, takže jsem byla v klídku.
2. kvě 2007 v 19:43  • Odpověz
holky furt tam je :grinning: .no tak sem si místo cigárka dala zavařené houbičky od tchýně.Měla sem PK a po odběru mi vůbec nesplasklo břicho,takže se nevlezu do riflí asi od tří dnů před odběrem :confounded: no třeba je to tím,že tam měli sněhuláčci dost místa na výběr kde se upichnou :grinning: jinak chodím do práce, nechtěli mi dát neschopenku,když sem se cítila dobře a dělám v kanclu,prý se nemám izolovat od okolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2007 ve 20:05  • Odpověz
autor
tindra-jojo, když jsi měla PK je to celkem klidně možný :wink:
takže si test zítra zopákni a třeba už tam bude pořádná tlustice :sunglasses:
a houbičky jim určitě chutnaj líp než nikotin-i když tě chápu, taky jsem bývala náruživej kuřák :angry:
2. kvě 2007 ve 20:14  • Odpověz
mimix já tomu moc věřila a tak jsem si to přála. A nic. Na ten šestý smysl nedej. Teď se nedá věřit ničemu. Musíme jen čekat a to je k zešílení. Proto mi to v práci příjde asi milosrdnější. na druhou stranu, abych si to nevyčítala!
trindo neblbni a nekuř! Myslim, že když tohle všechno podstupuješ a máš druhou čárečku, tak nepokoušej osud. Neškodíš tim jenom sobě a vyhýbej se těm, co kolem tebe kouří, ať tě to nesvádí. Jak by ti to vůbec mohlo chutnat?
Holky já mrkla na téma snažilky jaro-léto a normálně mě to naštvalo. Taky jsem byla najivka, ale nečekala jsem, že mi to výjde, jak si zmyslim. Neřikám, že by se tim člověk měl nějak trápit. Ale přemýšlet, že "je mi 27 a nevim jestli už chci dítě, ale manžel chce mít dvě, tak to asi zkusíme v létě, co kdyby nám to pár měsíců nešlo. Protože po třicítce, už je to riziko mít dítě. Navíc chci stavět baráček." Je mi tam pár holek hodně líto. To pak budou nervíky, když nebude na IVF. Ale paradox je ten, že těmhle to většinou vyjde! Měla jsem sto chutí jim něco napsat, ale nechci je zrazovat. Holt každý si tím musí projít sám. A omlouvám se, že mě to tak rozhodilo.
2. kvě 2007 ve 20:20  • Odpověz
autor
qiara-pusť to z hlavy, až budou tak daleko jako my, budou uvažovat úplně jinak :sunglasses:
2. kvě 2007 ve 20:24  • Odpověz
no myslím že ani dnes nebudu spát, nemůžu se už dočkat rána :wink: jestli tam nebude tak myslím bude výlet na Nuselák i když je to přes celou republiku :angry: .každýmu ten krásný šok přeji, bylo to fakt prima :wink:
2. kvě 2007 ve 20:25  • Odpověz
tindra supeeer :grinning: to viš že je to tak jsi tehulka :slight_smile: holky a my taky budem tehulky :grinning: hura hura hura hura :grinning: asi jsem se zblaznila :grinning:
2. kvě 2007 ve 20:33  • Odpověz
autor
kéž by holky, však si to taky zasloužíme ne? :wink: :dizzy_face:
2. kvě 2007 ve 20:36  • Odpověz
manžel ještě nedorazil a tak to nemám komu říct,pro všecny ostatní to bude překvapení,teda pokud to bude.ach jo,raději to dnes zabalím,stejně mám před očima jen ty čárečky.takže jste první kdo to ví :grinning:
2. kvě 2007 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.