• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
my si toho važime že jsme prvni :slight_smile: my ti to take povime prvni :slight_smile:
2. kvě 2007 ve 20:51  • Odpověz
tak šup šup už aby to bylo :wink:
2. kvě 2007 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky tindro, moc, moc gratuluju :grinning: strašně moc ti to přeju :grinning: dávej na sebe pozor a na ty cigaretky zapomeň, čeká tě něco hezčího :grinning: já jedu zítra do car, tak uvidím, kdy mě čeká ket.mějte se hezky
2. kvě 2007 ve 21:18  • Odpověz
Tindro, tak potichoučku gratuluji. :wink:
2. kvě 2007 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj qiara, tak to koukám, že chodíte do práce.Mě automaticky pokaždé dávají neschopenku a doporuč.první tyden ležet a druhý jen tak v pohodě vycházky.Je fakt,že mě je 37 let a jsem dělnice ve strojírenství. Celý den na nohou a fizicky celkem makačka. Dokonce každý kolem mi říká,ať doma nic nedělám,luxování,žehlení a vše namáhavější tabu. :slight_smile: :sweat_smile: :slight_smile: Po těch několika pokusech už ani nekupuji testíky,jen ležím,čtu,koukám na telku a čekám.Ani se nenervuji,beru to tak,že to dělám pro sebe a užívám si to.Nervy a beznaděj mě chytnou,až když to nevyjde a při čekání na další pokus.za 14 dní jdu znovu na ket.Tak se držte a klídek.Mě se na IVF líbí,že pokud se to povede,tak o těh.vím od prvního dne a mohu si to užívat o to déle.
No hezky jsem se rozjela,tak papa. :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2007 ve 23:12  • Odpověz
ahoj holky, tak mi dneska trošku přimrzl úsměv na rtech. Místo aby čárka zesilovala tak se mi zdá spíš slabší (ona i ta první byla nic moc) a navíc jsem dnes začala lehce krvácet. Vím že to ještě nemusí nic znamenat ale ten test mě trochu znervozňuje, První jsem měla pozitivní 30.4. (jen lehce) a teď je to spíš míň.
No nic budu tiše doufat, uvidíme co z toho vyleze. Snad to bude dobré. Asi jsem se na to testování měla vyprdnout :angry: teď nad tím jen zbytečně moc přemýšlím.
3. kvě 2007 v 08:34  • Odpověz
Jankatr a byla jsi u dr.? Viděl něco na ultrazvuku? Nechci tě strašit, ale měla jsem naprosto stejné projevy a nedopadlo to dobře... Nejdřív slabá čárka, která 2 týdny nesílila, do toho jsem špinila až lehce krvácela a nakonec se z toho vyklubalo mimoděložní těhotenství... Moc ti přeju, aby bylo všechno v pořádku, ale protože vím, že to není sranda, tak si prosím radši zajdi k lékaři, aby na ultrazvuku zjistil, kde se tvé miminko nachází a jakou máš hodnotu HCG v krvi... Snad bude všechno tak, jak být má a mé obavy se nanaplní...
3. kvě 2007 v 11:32  • Odpověz
jankatr - snad to dobře dopadne. Sama jsi psala že to zjišťuješ docela dost brzo. A nervy jsou potvora. Dokáží ledacos. Dokonce i výkyv bazální teploty. Takže....... si moc hlavu nedělej.
Tindro - taky gratuluju.
3. kvě 2007 v 11:45  • Odpověz
ahojky holčičky :slight_smile: jankatr to bude v pohode :slight_smile:ja jsem dnes byla na manikuře abych mela krasny nehtiky :grinning: no a jsem hotova nevesta :grinning: třibarevna :grinning: my jdeme do iscaru ve středu dohodnout se co a jak. jsem v pořadku i cela stimulace byla ok tak jsem zvedava kdy nam doporuči dalši IVF. jen přemyšlim jak to udelaji abych mela vic vajiček :unamused: když folikulu jsem mela 18 a vajička jen 3 :angry:
3. kvě 2007 ve 13:14  • Odpověz
díky za podporu holky, zatím tomu nechám volný průběh. U Danýska jsem taky začala špinit, a dobře to dopadlo. Tak uvidíme. Na UTZ mám jít až 15.5. ale přemýšlím, že si zajdu k Dr. příští týden jestli se to nezlepší.
I když na druhou stranu je fakt, že i poprvé jsem měla hladinu HCG zvýšenou jen lehce když jsem byla na krvi, možná mi to tělo jen pomalu reaguje, třeba je to i tím, jak je to všechno vyhnané uměle. Na druhou stranu určitý posun tam vidět je. V pátek ještě na testu nebylo nic, a to že se mi ta čárka zdála dneska slabší, to ještě nemusí být nic hrozného, může to být i chyba testu.

Zuzi - ty jsi taky byla na IVF když jsi měla to mimoděložní těhotenství?? :frowning2:
3. kvě 2007 ve 14:09  • Odpověz
melanykol to já půjdu na první KET, tak nevim, jestli mě pustí do práce. Ale holka co se mnou byla na ET, tak chodila do práce a neměla PN ani den. A navíc mi dali lísteček s doporučením co můžu a nemůžu dělat a bylo tam výslovně napsáno, že ležet se nedoporučuje. Naopak krátká procházka, malý nákup a dovolenkový denní režim. Mě by vadila nejvíc cesta do práce. To mám přes dlažební kostky docela drncajdu. Tak rozmýšlím.
jankatr držím palce.
3. kvě 2007 v 17:15  • Odpověz
autor
zdravím holky, je to asi hodně individuální, ale mě taky přijde zbytečný ležet a nic nedělat.
myslím, že když mají embryjka optimální prostředí k uhnízdění tak se to podaří i bez ležení v posteli.
četla jsem, že skoro 70% z nich vnímá imunitní systém jako nežádoucí pro organismus a proto je vyloučí.
je to hotová alchymie, to lidský tělo :slight_smile:
3. kvě 2007 v 18:39  • Odpověz
Ahojky holky,

Tindro potichoučku gratuluji. :slight_smile:
Jani držím palce, aby bylo všechno v pořádku.

Jinak já jsem absolvovala 2xKET a poprvé jsem byla celou dobu na neschopence a po druhé jsem si brala dovolenou. No a stejně se to nepovedlo.

Tak jsem se tentokráte rozhodla, že budu chodit do práce. Budu dělat všechno jako normálně akorát se budu trochu šetřit. A uvidíme, jak to dopadne tentokráte. :sunglasses:
3. kvě 2007 ve 21:44  • Odpověz
buresinka hodně štěstí a drž se!
3. kvě 2007 ve 21:49  • Odpověz
ahoj holky, dneska sem byla u doktorů a ani mi nevzali krev, prý stačí, že mám dvě čárečky na testu.Trošku sem z toho byla překvapená,ale mám tam dojít až za 14 dní na ultrazvuk.Takže nevím,Jen sem dostala do zadečku injekci Neolutinu a ten si mám píchat jednou týdně,teda někdo mi to musí pichnout, protože je to do svalu :angry: .tak sem ale úplně zmatená.Jinak se držte,Mourku přeji zítra krásný den, moc si to užij!!Hodně štěstí!!!
4. kvě 2007 v 10:27  • Odpověz
To nevadí to tu radost určitě nemenší - a ultrazvuk je stejně lepší než nějaká čísla na papíře z krve. :wink:
4. kvě 2007 v 11:36  • Odpověz
Tindro, to je v pohodě test reaguje daleko později, než se hcg objeví v krvi, takže pokud už je pozitvní test, tak je ho tam dost. a s tím neolutinem to máš dobrý, já jsem od odběru vajíček píchala každý den Agolutin (teda kamoška mi ho píchala) až teď v pondělí mi ho konečně vyměnili za prášky (Duphaston) - zaplaťpánbůh za to - už to nebylo ani kam píchat. Ještě teď mám na zadku dvě obrovský boule. :confounded:
Každopadně GRATULUJU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2007 ve 13:03  • Odpověz
tindro moc ti gratuluji :slight_smile: :dizzy_face:

jste asi zvědavé jak jsem na tom já. Zkoušela jsem si dělat těhotenský test ve středu. // naskočily, ale ta druhá byla slabá.
Shodou okolností jsem byla zrovna ve středu v Caru. Koordinátorka mi řekla,že mám test opakovat v pátek ráno a pokud nebude jednoznačný výsledek, mám přijít na krev.
Dnes ráno jednoznačný výsledek nebyl, tak jsem šla na krev. po 14 hodině jsem tam volala. HCG je pozitivní, ale je nízký. Znovu mám přijít v pondělí, pokud stoupne je to ok, pokud ne tak............
4. kvě 2007 v 15:45  • Odpověz
autor
ahoj holky,
marky4-kolikátý den jsi dneska? už jsem nějak ztratila přehled...
ale vypadá to hodně nadějně, mimčo tě napíná, co? :wink:
4. kvě 2007 v 16:47  • Odpověz
mimmix 12 den
4. kvě 2007 v 17:37  • Odpověz
autor
marky4 - to vypadá dobře, určo to bude dobře uhnízděnej mimís :wink:
v pondělí budeš mít jistotu, i když je mi jasný, že víkend bude nekonečnej a vyplněnej testováním... :dizzy_face:
4. kvě 2007 v 17:58  • Odpověz
mimmix uvidíme, ráda bych aby to bylo ok
testovat nebudu, sem se zařekla. :wink:
4. kvě 2007 v 17:59  • Odpověz
marky4 super :grinning: .Moc,moc,moc,moc gratuluji! Ty jsi byla na 1. IVF, že? Jak jsi to dokázala? Koukej hodit nějakou radu, jak hýčkat mimísky, aby se jim líbilo v domečku?! :grinning: A hodně štěstí!
4. kvě 2007 v 19:32  • Odpověz
Čao,marky já ty čárky měla taky slabé, i ta dnešní ale řekli mi že mě berou jako těhotnou!Vzala sem si ho sebou, říkali, že to stačí :wink: .Takže ti gratuluju(potichoučku) a pomalu se přesuneme na jiné téma :grinning: :grinning: to byl vtip.taky sem přemýšlela jestli se mám ještě testovat, asi ale ještě něco přikoupím,protože se mi to po tak dlouhé době líbí,že tam něco malého vyskakuje.
4. kvě 2007 v 19:41  • Odpověz
holky děkuji, ale já zatím nevím jestli je k čemu gratulovat. To se pozná v pondělí.
Tindro já jsem si sebou test nebrala. Ráno tam byla slabá čárka. ale den před tím, když jsem si ho dělala, tak ta čárka byla o dost výraznější.
Takže já teď budu čekat jak to dopadne v pondělí.
Tak mi všichni držte pěstičky :slight_smile:
4. kvě 2007 ve 20:24  • Odpověz
ahojtě holky, gratuluji k mimískům a všem držím palečky, aby to vyšlo :grinning: :grinning: já jsem byla včera na ultrazvuku a ve středu jedeme na ket, jsem zvědavá :slight_smile: bráchovi se dneska narodil krásnej chlapeček ( 3500g a 51cm ), tak mám takovou melancholickou náladu.byla jsem se na něj podívat v porodnici a je to opravdu drobeček k zulíbání.Stejně je to zázrak :slight_smile:
4. kvě 2007 ve 21:27  • Odpověz
zdeeni tak zvladni KET a napiš jaký to bylo a co Ti dali za léky a co ti doporučili za chování. Mě čeká v červnu, tak jsem zvědavá. Hodně štěstí!
4. kvě 2007 ve 21:49  • Odpověz
Marky, já myslím že to vypadá dobře, 12den je celkem brzo, já neměla 15 den čárku vůbec, ale na krvi bylo vidět že to stoupá. Teď už se mi konečně ukázala i slabá čárka na testu, takže je vidět že to jde nahoru, pomalu - ale jistě. Tak budu držet palečky ať to jde pěkně nahooooru zatím páček. :grinning:
4. kvě 2007 ve 21:50  • Odpověz
tindro , jak je? všechno O.K.? Co manžel, asi byl šťastnej jak blecha co?
Holky - všem co čekají na zákroky - hodně štěstí a síly a vám ostatním co už to máte za sebou, držte se a koukejte ty drobečky pěkně hýčkat :slight_smile: :wink: :grinning:
4. kvě 2007 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj holky ...Mohla bych se k vám přidat??Byla jsem v neděli na ET tak už jsme z toho čekání nějak na prášky pořád sleduji co kde bolí a píchá jak mě zase chvíli nic nebolí tak už zase vyšiluji že je něco špatně.... :confounded: Alespon váma se tu trochu rozptýlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
4. kvě 2007 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.