• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
ahoj tinko - vítej. A neblbni, vždyť už jsi taky zasloužilá mamina. Nesmíš se tolik sledovat, ber to tak, že za normálních okolností bys nejspíš v tuhle chvíli vůbec netušila, že můžeš být těhotná. Každé těhotenství probíhá jinak. A nic není špatně - je to otázka vlastního těla jak se k tomu postaví. A když už doma jedno dítko máš tak je dost velká pravděpodobnost, že se zadaří. Budem držet pěstičky - jako ostatně všem tady. :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2007 ve 22:12  • Odpověz
holky moc děkuji, no prostě uvidíme jak to dopadne. Teď malým bobečkům říkám, že se u mě v bříšku budou mít nejlíp, tak doufám, že mě vyslyší.

ice.tinko ono pozorování nepomáhá, někdo nemá žádné pocity a vyjde to a někdo jich má tisíc a těhotnej není. Takže hlavu vzhůru :wink:

Kolik emrbyjek ti transferovali?
4. kvě 2007 ve 22:17  • Odpověz
Děkuji ....No to jsem si říkala po prvním IVF taky jenže hold nevyšlo tak se ted zase tolik nechystám že by to vyšlo :confounded: :dizzy_face: Ale možná je to taky výhoda tolik času se tomu nevěnuji jako před tím ...Radši počítám z neuspěchem...v tomhle případě budu pak jen maximálně překvapená a potěšená :grinning: :grinning: (kdyby to vyšlo)!!
4. kvě 2007 ve 22:20  • Odpověz
Neúspěch řeš až přijde - teď musíš být v pohodě, aby se tam těm broučkům líbilo - dokud ti doktoři neřeknou že je po všem, tak je vždycky šance. :wink: Mimochodem z toho co tu píšeš usuzuju že Davídek přišel na svět přirozeně - to už je definitvní že to normálně nepůjde? Teda, jestli o tom chceš mluvit (psát) :pensive:
4. kvě 2007 ve 22:23  • Odpověz
Nepujde já jsem zhruba 4 roky po dvou laparoskopických operacích přičemž při té poslední mi odebrali oba vejcovody a ještě k tomu endometrioza takže naděje na normální otěhotnění jsou nulové :angry:
4. kvě 2007 ve 22:35  • Odpověz
Nejradši bych si udělala test už dnes ale ...bylo by mi to k ničemu ...protože bych tam asi viděla dvě//Ale ne z mimišek ale z pregrylu :confounded: :slight_smile:
4. kvě 2007 ve 22:38  • Odpověz
UPS pregnyl!!!
4. kvě 2007 ve 22:41  • Odpověz
To je blbý, tak hlavně že alespoň nějaká možnost tady je. U nás je to trošku komplikovanější, já mám polycystický ovariální syndrom - takže nedochází k ovulaci a aby toho nebylo málo, tak manžel nemůže mít děti vůbec - takže díky bohu za dobrovolné dárce :sweat_smile: Bez nich by se naše mimi vůbec nekonalo.
Na testy se vyprdni - za prvé je to moc brzo, radši počkej až do termínu ať zbytečně nestresuješ, a za druhé, spolehlivější je zajít si na Gyndu na krev, tam vidí i hladinu HCG, kterou test ještě neregistruje. Já jsem to měla tak, že den poté co jsem měla testovat jsem měla v krvi asi polovinu toho, co je potřeba na test. Ale byla jsem tam už dva dny před tím a to bylo těsně nad minimem, takže bylo vidět že to stoupá. :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2007 ve 22:53  • Odpověz
ice.tinko kdepak žádný testík, zbytečně by tě to vynervovala. Já jsem zkoušela první test 9 dní po ET
4. kvě 2007 ve 22:53  • Odpověz
No to teda dík :grinning: :grinning: Se budu teda muset zabavit jinak než testováním!!!
jankatr:To teda máte komplikované pěkně!!!!Ale vidíš dárci jsou výborní když ti to tak vychází :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
marky4:A dopadl ten test jak????
4. kvě 2007 ve 23:11  • Odpověz
čau holky,koukám,že nás tu přibývá, to je dobře :slight_smile: .za chvilku tu budeme samé těhule :grinning: .moc myslím na mourka,tady na jihu moravy prší,tak doufám že na druhém konci republiky je hezky,nebo ne?ono se ale říká že když na svatbu prší,že prší štěstí :wink: .Jankatr,Manža se jen zeptal kolik jich tam je,blázen,ale ujišťuji ho že oba sněhuláčci tam zůstali :grinning: .Dneska sme ráno byli nakupovat a pak sem vařila,tak mě teď trochu bolí břicho,jdu si raději lehnout,aby si to nerozmysleli :sweat_smile: .Jo a vy jste včera pěkně ponocovaly,když se tak dívám na ty časy příspěvků :grinning:
5. kvě 2007 ve 14:33  • Odpověz
ice.tinko test byl pozitivní, ale čárka byla hodně slabá.

Mourku taky na tebe moc myslím :slight_smile:
5. kvě 2007 v 15:08  • Odpověz
Marky4: Se máš že už to máš za sebou....A jetě taková radostná zpráva :grinning: ..
Měla jsi nějaké zvláštní příznaky nebo co se vlastně s tebou po celou dobu po ET dělo??Jsi ještě čerstvě po tak si to snad pamatuješ :dizzy_face: !!!Mě totiž nic celkem není po odběru mě sice hosně bolelo břicho a vaječníky ale to už přešlo jen mám ještě nafouklé břicho a podbřišek sem tam mě v děloze něco škubne nebo zatáhne ale jinak nic ...tak prosím o nějaké pocity a zážitky ...I od ostatních holek at to nějak přežiju .... :wink: :sunglasses: Děkuji!!!!!
5. kvě 2007 v 16:12  • Odpověz
ice.tinko já zatím nemám vyhráno, byla jsem na krvi a HCG je pozitivní ale je nízký.
Já jsem měla hned první den po ET pichání v podbříšku a druhý mě bolelo břicho na MS. Jinak se pořád opakovalo dokola.
A dneska mám zase pocit jako kdybych to měla dostat. Ach jo, ráda bych věděla na čem jsem.
Moc si přeju ať tam ti broučci hezky zůstanou :wink:

Ice.tinko to je tvoje první IVF, promiň, jestli jsi to už psala.
5. kvě 2007 v 16:16  • Odpověz
Tinko, já to měla stejné. Jen asi trochu dýl trvalo než se vajíčko uhnízdilo a začalo pracovat na produkci HCG - no co, pomalu ale jistě, že :grinning: :grinning:

Mourku, doufám že svatba probíhá podle tvých představ a že vám naprší pořádná kaluž štěstí :sweat_smile:

Marky - čárkám zdar a sílu (zvlášť těm slabým :grinning: )
5. kvě 2007 v 16:20  • Odpověz
jankatr díky, já doufám, že to dopadne dobře, tak jako tobě, ale zároveň se toho obávám. Zdá se mi jako bych to měla dostat. Občas na toal. papíru najdu náznak krvičky :confounded: tak to snad nic neznamená :wink:
5. kvě 2007 v 16:25  • Odpověz
autor
ahoj holky,
marky4-myslím, že to patří k uhnízďování, v CARu mi dokonce říkali, že je to dobrý znamení :wink:
já ani nešpiním, ani se nijak necítím, mimo občasných minibolestí jako před MS, jinak příznaky žádný.
jenže já jsem fakt hodně skeptická, takže můžu být jedině příjemně překvapená :sunglasses:
dneska jsem 8. den po ET a je to nekonečnýýýýýýýý :angry:
5. kvě 2007 v 18:58  • Odpověz
mimmix a kdy ti řekli, že máš testovat?
5. kvě 2007 v 19:44  • Odpověz
mimmix,já si test dělala už 8den :zipper_mouth: .ale teď mě tak bolí bříško a jsem strašně unavená,doufám,že tam zůstanou :unamused: musí.jinak mi do teď(11 den po ET)nic nebylo,v pohodě sem chodila do práce.no ještě že je zítra neděle,plánuju ležet celý den.Marky4 určitě to dobře dopadne,neboj :wink: .Jankatr kdy se chystáš na ultrazvuk?To je hrůza, furt se na něco čeká,kdyby to tak bylo jasný hned a člověk mohl být v klidu
5. kvě 2007 v 19:51  • Odpověz
Ahoj děvčátka. Tak jsme s manžou přijeli z chaty a mrkám na vás. Mourek má uřčitě super den a konec konců když je trošku chladněji, tak se aspoň nepotí a přesně jak jste řekli, kapky štěstí jsou potřeba a jí by mělo přímo pršet :grinning: :grinning: :grinning: . Nám Všem!
ice.tinko vydrž! Já budu muset na KET a pořád přemýšlím jak pomoct uhnízdění mimískům atd. Nemůžu si pomoct na to nemyslet a to není dobře!
Holky, ale jestli máte nějakou radu, tak poraďte. Dávali vám nějaké léky po ET? Brali jste nějaké vitamíny, bylinky, čaje, nebo tak něco?
Až se mi to jednou povede, tak vůbec nevím, jak přečkám těch 9 měsíců.
Všechny vás obdivuju, jak to zvládáte!
5. kvě 2007 ve 20:16  • Odpověz
tindro na ultrazvuk jdu 15.5. a už se mi to zdá nekonečný. Už aby to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

qiaro, po ET jsem měla agolutin do svalu (už od OPU) ten jsem píchala až do pozitivního testu - teď mám místo toho Duphaston - konečně prášky :sweat_smile: :sweat_smile:
A taky beru divinu a prednison.
Jinak ještě kyselinu listovou. Ale nějaké speciální vitaminy navíc jsem nebrala. Jen se snažím jíst víc vitamínů v ovoci abych předešla nemocem.

marky jestli to není vyloženě silné krvácení jako při menzes, tak by to mělo být O.K. budu držet pěsti. :wink:
5. kvě 2007 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj qiaro,já brala po ET Utrogestan,kyselinu listovou a calibrum babyplan.Kontryhelový čaj, ale ten mi moc nechutnal.11.5.jdu na ultrazvuk a pokud to bude dobré,tak asi 15 nebo 16 ET.Ta rada by mi taky přišla vhod,jsem už z toho taky pěkně nervozní.Ale jako vždy vydržíme :wink: .
5. kvě 2007 ve 20:40  • Odpověz
Jankatr to je drsný píchat každý den injekci do zadku, ale jestli to pomáhá, tak si snad o to i řeknu :slight_smile: .
Já měla Crinine vag. gel, ale když jsem začala 3. den po ET krvácet, tak mi dal doktor Utrogestan. Byla jsem ráda, protože mě po Crinone pálilo, jako při mykóze a boleli prsa, jak čert. Doktor na to nechtěl slyšet. Baštimm Babyplan a kyselinu listovou. Může se to brát obojí každý den dohromady, nebo to mám střídat? Hodně mě překvapilo, že jsem začala krvácet tak brzy po ET.
melanykol a na co je ten kontryhelovy caj? Já jsem strašně netrpělivá a tohle je můj trest :frowning2: . Chutná mi skoro všechno, tak to prubnu a díky za typ :grinning: . Držim palce a vydržet je heslo :grinning: . Vydrže, vydržet, vydržet!!!
Aspoň, že mám super manžu. Ten mě drží nad vodou :slight_smile:
5. kvě 2007 ve 21:05  • Odpověz
Na tom čaji píšou, že je na menstr.potíže,ale já ho piju na doporuč.holek z jiného tématu.Já jsem celkem otrávená z přístupu doktorů,mám pocit,že na to kolik mi je a kolik mi zbývá pokusů na mě kašlou. :frowning2: Pokaždé to probíhá tak,příjdu na krev,řeknou mi je nám to líto,až budete chtít přijďte zas.Uvás je to stejné,nebo sevám věnují víc?
5. kvě 2007 ve 21:23  • Odpověz
autor
mně vůbec neřekli, kdy si mám dělat test, tak jsem myslela, že to zkusím tak ve středu, to bude 12.den po ET, ale nevím nevím.
tindra-ty jsi ale měla PK viď? to já neměla, jinak bych si ho udělala taky dřív.
5. kvě 2007 ve 21:32  • Odpověz
jo jo měla sem PK a pokud sem něco nevěděla,tak sem pořád volala koordinátorce,ptala sem se pořád a na vše,musela sem jim pěkně lézt na nervy.Jinak sem taky měla Utrogestan a ještě Ethinylestradiol,ten mám do teď a místo utro.si teď jednou týdně mám nechat pichnout Neolutin.jinak taky už mám Babyplan a kyselinu l.jím už pěkně dlouho,ta mi totiž chutná.Mimmix mě v Heliosu řekli,že mám dělat test 10.den,ale samozřejmě sem to nevydržela :wink:držím ti palečky,ať máš do středy pevné nervy :wink:
5. kvě 2007 ve 22:19  • Odpověz
melanykol já na chování některých z CAR, taky jen tak nezapomenu. Ale co naděláme? Doufám, že mi udělají děti a už tam ani nepáchnu! :dizzy_face:
mimmix myslim, že je jedno jestli jsi měla PK. Jestli jsi těhu ti stejně přesně řekne jen krev tak po 14 dnech. A na tu tě snad pozvali? Když ti test vyjde //, tak budeš mít radost, ale i nervy jestli je to tak a aby se to nepustilo. A když je tam mít nebudeš, tak se stejně upneš na krev. To si musíš říct dopředu jestli to vydržíš tak, nebo tak. Někomu vyjde test a nic z toho neni a někdo má // už 8. den po ET a je to ok. Je to hrozně těžký :wink: .
5. kvě 2007 ve 22:24  • Odpověz
qiaro, je to sice drsný ale co by člověk nevydržel, i když je pravda, že minule jsem ty injekce neměla a brala jsem rovnou duphaston. Ale ptala jsem se na to sestřičky na sále po ET a říkala, že prý je to účinější , možná to má kapku jiný složení a nebo tím že je to rovnou do svalu a tím pádem to nikdo nevyblinká ani předčasně nevypustí jiným koncem a je jisté, že to bude v tělíčku pracovat. Tak možná proto - nevím. Každopádně jsem šťastná že už to mám za sebou.
Jinak na Unice mi doporučili testovat 15. den a v mém případě i to bylo brzo. Teprve asi 19. den se objevila slabá čárka na testu. Naštěstí v té krvi to bylo vidět už předtím.
10. den se mi zdá docela brzo, přece jen na testech je napsáno, že je možné to zjistit první den očekávané MS při pravidelném cyklu - takže teoreticky by to mělo být 15 dní od oplodnění a když si vezmeš, že zdaleka ne všechny ho máme pravidelný, většina má PK atd. tak to podle mě musí být celé kapku posunuté. no nevím - až tak moc tomu nerozumím.
tak dobrou :slight_smile:
5. kvě 2007 ve 22:37  • Odpověz
autor
mě řekli, že buďto dostanu MS nebo ne, přijet na kontrolu mám v obou případech.
15. den po ET už mívá // většina holek, tak to zkusím ten 12. nebo 13.den, dýl asi nevydržím :slight_smile:
6. kvě 2007 ve 21:32  • Odpověz
tak vas zdravi holčičky :slight_smile: jsem rada že ses marky4 ozvala a že to s mimiskama vypada užasne :slight_smile: :slight_smile: mimmix dve čarečky tam budou uvidiš. a jinak dekuji že jste na me myslely :slight_smile: svatba byla užasna :grinning: opravdu jsem si vybrala nadherne šaty a zavoj :wink: klašter taky krasny romanticky :slight_smile: nepršelo a dokonce svitilo sluničko a bylo tak akorat :slight_smile: potom jsme se fotili v parku, fotografka moc šikovna :slight_smile: odpoledne jsme šly na prochazku po horach. moc romanticky :slight_smile: ješte to miminko :slight_smile: až budu mit fotky tak je hned dam do albumu. tak dobrou noc a opatrujte mimisky :slight_smile:
6. kvě 2007 ve 23:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.