• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
autor
ahoj mourku, my jsme na tebe myslely, takže to muselo dopadnout dobře :slight_smile:
těším se na fotky!
6. kvě 2007 ve 23:50  • Odpověz
Nazdárek,mohla byste mi někdo napsat, jestli náhodou někdo nemáte po tom co se vám objevily// zácpu?Já vím že je to blbý dotaz, ale když moje kamarádky s dětma si to už nepamatují, tak sem si říkala, že třeba někdo z vás by mohl poradit co stím :frowning2: .Už se těším na fotky mourka :sunglasses:
7. kvě 2007 v 08:48  • Odpověz
Mourku - taky doufám že se nějaké ty fotečky objeví.
Zácpu jsem měla obvykle ještě než se // objevili. Ale nemusí to mít všichni takže......
Odůvodňuje se to tím že se roztahuje děloha a zpomalují pohyby střev, čímž následně to dopadá tak jak to dopadá.
Co s tím? No mně osobně stačila čas od času kávová lžička otrub do ranních cereálek (sice jim to trochu zkazí chuť ale je to lepší než je jíst samotné) Popř lněné semínko. To má rovněž projímavé účinky a je naprosto přírodní. :slight_smile:
7. kvě 2007 v 08:52  • Odpověz
Díky lanko, hned po práci valím do zelené lékárny a všechno si tam koupím :sweat_smile: Jestli to takhle bude vypatat celých 9 měsíců tak potěš, ale co bych pro sněhuláčky nevydržela :wink:
7. kvě 2007 v 09:43  • Odpověz
Tak jestli to tak vypadá celých 9-měsíců nevím - tak daleko jsem nikdy nedošla. Ale doufám že na to příjdeš. :grinning:
7. kvě 2007 v 09:45  • Odpověz
Ahojinky holky tak už fakt nevím jak na to nemyslet vím že nám to akorát škodí ale to se nedá nemyslet na to když víme že je tam máme!!! :grinning: Mě u se o tom i zdá dneska jsem například celou noc testovala a testovala a pořád tam byly dvě čárky ...ouuuu jakou jsem měla radost ...no ale o to horší to bylo když jsem se z toho snu probudila :confounded: Jak říkám náraz hubou do reality!!!!!! :dizzy_face:
Jinak jak se mě některá z vás ptala jsem po druhém IVF dvě embyjka je to uplně jiné než při prvním ,byla jsem v praze takže 400 km autem proto mám pocit že se to asi neudrželo po té cestě bych se ani nedivila byla jsem na ET před 8dny pokud nepočítám den ET!!!Takže jsem jak na jehlách jak a co bude ....Do toho chystáme svatbu takže obdivuji MOURKA jak to při všem zvládla!!!! :sunglasses: :astonished: Zatím mi nic není zácpu jsm taky měla po ET ted mám naopak průjem :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sem tam mě něco píchne nebo zatlačí v děloze a bolí záda jako při MS v noci jsem měla asi teplotu nevím z čeho ?????????Možná že z těch snů :grinning: :grinning: A bolí mě šíleně prsa ale ne jen bradavky (jak prý to bývá u těhotenství)ale bohužel celé prsa šíleně!!!Asi se zblázním do 14.5!!!!!!Doufám že všechny budem za pár dní štastnější a vyrovnanější :slight_smile: Těm co už jsou moooooc gratuluji!!!!!
7. kvě 2007 ve 12:51  • Odpověz
Marky4 :...Můžu se zeptat jaký test jsi poprvé použila??? A jestli náhodou nevíš jakou měl citlivost????Děkuji :wink:
7. kvě 2007 ve 13:00  • Odpověz
tak co marky4 jak to vypada? určite dobře :slight_smile: ice.tinka ted to určite vyjde uvidiš :slight_smile: ja take pujdu na druhe IVF a taky se určite mimiskove chytnou :grinning:
7. kvě 2007 v 16:02  • Odpověz
no to víte,že se to napodruhé určitě povede,přece jsme tu už dřív říkaly,že poprvé je to vlastně jen pokus abysme věděli.Asi si říkáte,že ať nekecám,když sem tam hned 8.den měla // ale zase mi nevzali krev,takže do ultrazvuku stejně nevím na čem jsem. :angry: Nevíte náhodou někdo,jak tu Zuzan psala 3.května o mimoděl.těhotenství, to měla taky po ET?Už mi zase hrabe,po dnešním ránu stráveném na záchodě mě napadají jen černé myšlenky :frowning2: Jinak už mám lněné semínko, sušené švestky a ještě mi nabízeli Melasu,ale to neznám,tak sem si to raději nebrala,ale prý to těhule můžou.Používáte ji někdo?
7. kvě 2007 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky,prosim vas muzu se k vam pridat?27.4.byla jsem na KET,jestli si dobre pamatuju,tak Mimmix ty si taky byla toho 27.4.ale myslil na IVF?
Mam s toho cekani pekne nervy,dneska jsem mela dostat ms,ale zatim nic.Uz mam za sebou 4IVF+2KET,to je co?
Holky vsem drzim moooc palce!
7. kvě 2007 v 19:06  • Odpověz
Tindra: A jaký jsi měla test jestli se mužu zeptat a citlivost??? :grinning: :grinning: Víš jak ted jsem jak (tonoucí se stébla chytá!!!!)
7. kvě 2007 v 19:12  • Odpověz
autor
ahoj anzi, jasně,že můžeš :wink:
já byla taky 27.4. na ET a testovat se chystám ve středu, to bude 12.den.
ty už toho máš vážně hodně za sebou, jaký je u vás problém?
7. kvě 2007 v 19:14  • Odpověz
tinko já vážně nevím jak se ten první jmenoval,třídíme odpad a manža zrovna včera byl u kontejnerů :unamused: ,krabičky už vzaly za své,ale vždycky sem si kupovala jak sou v krabičce 2ks proužků,pak sem měla Midstream Test,jak se nemusí používat sklenička,ale ještě si budu dělat zírta a to mám GS Mamatest(taky tam byly 2ks),zítra mám totiž 14 den po ET,tak jen tak pro jistotu,jestli tam sněhuláčci ještě jsou.Já ani nevěděla že mají různé citlivosti,u nás v lékárně vždycky hodí na pult několik krabiček a já jen ukážu prstem :unamused:
7. kvě 2007 ve 20:23  • Odpověz
autor
icetinko-myslím, že holky tady mají nejlepší zkušenosti s testem ClearBlue, citlivost myslím dvacítka.
je teda dražší, ale prý dokáže rozpoznat těhu už 10.den po oplodnění-i když je to asi hodně individuální.
tindra-takže zítra ráno jdeš na to? takže hoooodně štěstí :dizzy_face:
7. kvě 2007 ve 20:32  • Odpověz
no hodně by mě šoklo kdyby tam nic nebylo :angry: ,ale vzhledem k tomu,že se nevlezu do riflí a kalhoty které jediné mám jsou mi těsnější a těsnější,tak předpokládám,že tam jsou sněhuláčci oba dva :wink: A holky,už se těším jak sem ve středu budete psát o // :wink:
7. kvě 2007 ve 20:42  • Odpověz
ja se taky tešim až budete psat // :slight_smile: každy uspech je pro me fajn :slight_smile: pak mam lepši pocit že to vyjde u ´me přište :slight_smile: že ted to bylo takove startovaci a druhy pokus bude pozitivni :grinning:
7. kvě 2007 ve 21:20  • Odpověz
Ahojda holky, já sice k vám nepatřím,ale četla jsem jak máte problém se zácpou.Když jsme byli poprvé na icsi,tak mně doktor napsal Lactulozu a je i pro těhule a pomáhá to teda mně to pomohlo.Jinak nás čeká nový cyklus až na podzim. Tak vám mooooc přeji // :wink: taky si je mocmoc přeji už zase vidět.
7. kvě 2007 ve 21:26  • Odpověz
děkuju za tip,koukala sem na lekarnu on line ale tam se to nenašlo,asi je to na předpis :frowning2: tak zase budu volat do Heliosu :sweat_smile: Oni se mě nezbaví :grinning: Nebo raději zvolit vlastní doktorku?Uvidím,třeba zaberou semínka :wink: .Přeju hodně štěstí.Mourku už se do telefonu představuješ novým jménem?To byl pro mě po svatbě největší problém :grinning:
7. kvě 2007 ve 21:44  • Odpověz
Zlatíčka prý je dobré na zácpu i hroznové víno a nebo jakékoliv štavnaté ovoce...hlavně ne prý výrobky z bílé mouky ty zatvrzují....No ale kdo by si nedal křupavý rohlíček že :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ????
8. kvě 2007 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky.Mimmix ja budu taky testovat az zitra rano,v patek mam jit na krev.U nas problem u manzela,ma line spermiky,ale stridave,jak jsem byla po druhy na IVF,tak mel krasny,takze tak.Dvakrat jsem otehotnela prirozenou cestou,ale bohuzel prisla jsem o to,poprve v 11tt a po druhe v 7tt.Taky jsem mela mimodelozne tehotenstvi.ale to bylo po IVF,takze ted mam jeden vejcovod.
Vcera jsem mela dostat ms,ale zatim nic,v patek a v sobotu me hrozne bolelo bricho,tak uz jsem byla smirena s tim,ze ta mrcha,promin,dorazi,ale zase v nedeli uz to bylo dobry,vcera me taky bolelo bricho,ale dneska zase dobry,tak jsem s toho b....n.
8. kvě 2007 v 09:39  • Odpověz
tak anzi držim palečky a mimmix taky :slight_smile: tindra asi jsem blazen ale u me žadna zmena nenastala po te svatbe, proste se citim jako před tim :slight_smile: Mira to proživa daleko vic, včera večer mi řekl že už třeti den jsem jeho žena a me to ani nenapadlo. no třeba to ješte přijde :grinning:
8. kvě 2007 v 10:22  • Odpověz
Mourku diky moc,a tobe GRATULUJI!!!Ja jsem na to m byla stejne jako ty,ale prijde to,neboj :slight_smile:
8. kvě 2007 v 11:46  • Odpověz
Mourku já si taky myslela,že se nic nezměnilo,když sme spolu už pěkně dlouho žili,ale nebyla to pravda :wink: .A dneska sem ráno sem měla na testu pěkné tlusté čárečky - to jen abych navnadila některé na zítřejší testování :wink: :wink: Anzi,jestli tonení moc osobní, můžu se zeptat,to mimoděložní zjistili na ultrazvuku?Nebo ti před tím něco bylo jako bolesti břicha a tak?
8. kvě 2007 ve 14:33  • Odpověz
ahojte holky, moc vám přeji ať tam ty // čárečky máte.

Já jsem byla včera na krvi, hcg nestoupá, tak se prý o těhotenství nejedná. ale MS zatím nedošla, takže naděje umírá poslední.
V pondělí jsem objednaná do CAR, tak uvidíme, jak se to do tý doby vymrví. PN si zatím nechávám do toho pondělí a pak se uvidí...
8. kvě 2007 v 19:39  • Odpověz
marky4 to viš že nadeje umira posledni :slight_smile: ja jdu do iscaru až ve čtvrtek, tak uvidim kdy se do toho zase pustime :grinning: moc ti držim palečky a všem ostatnim taky :slight_smile:
8. kvě 2007 v 19:50  • Odpověz
mourku díky :slight_smile:
pak dej vědět jak jsi dopadla :slight_smile:
8. kvě 2007 v 19:55  • Odpověz
no ja si myslil že dopadnu tak, že v červenci začne nova stimulace :slight_smile: nebo možna už v červnu, nechame se překvapit :- držim moc palečky :wink:
8. kvě 2007 ve 20:00  • Odpověz
marky4 to jsem nevěděla, že je tohle možné! To snad né! Prosím, ať se to rozjede a HCG frčí nahoru. Jdeš znovu na krev, nebo co? Držím palce a drž se!
8. kvě 2007 ve 21:44  • Odpověz
autor
kruci, já tu napsala román a pak si to smázla :unamused:
tindra gratuluju, sice jsi to tušila, ale i tak super :slight_smile:
holky, co se týká zácpy mám zaručenej recept a to je švestkovej kompot, to pomůže stopro, zvlášť jestli máte domácí :wink:
tak anzi, hodně štěstí na zítra, určitě už se smůla prolomí a dej vědět.
já bohužel tuším, že z toho nic nebude, ale jistota ještě není :unamused:
8. kvě 2007 ve 22:51  • Odpověz
Tindra - velká gratulace.
Anzi, mimmix - napínáte nás. Neříkejte že ještě nevíte. :wink:
Doufám že to oběma vyšlo pozitivně
9. kvě 2007 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.