• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
děkuji :sweat_smile: taky tu vyčkávám, co se objeví za zprávičky :wink:
9. kvě 2007 v 08:53  • Odpověz
Ähoj holky tak jsem si delala tt,ale bohuzel negativny?Mimmix a co ty?Ms jeste nedorazila,dneska to je 2dny co jsem mela dostat,nemam zadne priznaky ani na tehotenstvi ani na ms,tak uvidim v patek.
Tindro,pri mimodeloznim ja jsem zacala spinit,tak jsem byla u dokt.a on me napsal nejaky prasky aby se to spineni zastavilo,protoze na ultrazv.jeste nebylo nic videt,tak porad si myslel,ze to mam normalni tehot.ale ja jsem porad a porad spinila,pak me zacalo bolet bricho,to bylo k nevydrzeni,tak jsem jela do Sanusu HK a tam me nechaly na pozorovani,kazdy den me braly krev hcg stoupalo,ale na utz zase nebylo nic videt,pak jsem mela krece v podbrisku a hcg asi 900,ted si to presne nepamatuji,tak primar rekl,ze to uz je na 100%mimod.tak jsem sla na laparaskopiji,zase musim moc pochvalit doktori,ze mi to udelaly moc hezky,nemam zadne jizvy,jen majinkatou v pupiku,jo takze tim padem ted mam jen jeden vejcovod.Dalsi mesic jsem otehotnela prirozenou cestou,ale musely mi to vzit,protoze ten plod se prestal vyvijet,takze napsala jsem ti dlouhy roman,jinak to neumim :slight_smile:
9. kvě 2007 v 09:03  • Odpověz
jo holky diky moc za podporu,vsem vam drzim pesticky!
9. kvě 2007 v 09:04  • Odpověz
Koukám že s tím teda bojujem tak hloupě všechny. Holt pomáhá vědět že v tom člověk není sám.
Anzi - negativní test - ještě určitě nic neřeší. Třeba se tentokrát dočkáš příjemnějšího překvapení.
9. kvě 2007 v 09:16  • Odpověz
diky moc za podporu,doufam taky,ale porad mam strach,bazalni teplotu mam 37,1,no uvidime,je to dlouhy,je moje 4IVF,tak to asi chapete jaky to je pro me,diky
9. kvě 2007 v 09:20  • Odpověz
Mimmix jak si dopadla?Doufam,ze lip nez ja,drzim ti pesti!
9. kvě 2007 v 09:25  • Odpověz
Myslím že chápeme moc dobře - o to víc ti držíme palce. :slight_smile:
9. kvě 2007 v 09:27  • Odpověz
Anzi,hlavně trpělivost a žádný stresy,určitě se to ještě vyvrbí :wink: Držím pěstičky
9. kvě 2007 v 09:35  • Odpověz
Diky Tindro,tobe taky drzim pesticky!Hodne stesti!
9. kvě 2007 v 09:37  • Odpověz
Anzi negativní tt ještě nic neznamená, ještě není nic ztraceno.
Já jsem dnes 16 den po ET, teplota se drží na 37 a ms stále nikde. Tak jsem zvědavá jak to dopadne. Těhotná pravděpodobně ještě jsem, protože hcg je pozitivní ale nízký, což může znamenat, že ms přijde co nevidět.

mimmix držím pěstičky :slight_smile:
9. kvě 2007 v 09:44  • Odpověz
Marky4 diky a drzim ti pesticky,mozna to tvoje telo reaguje pomalejc,takze bud v klidu.To se mi rika co?A sama tady stresuju,ale musim se snazit.Stejne jsem nepocitala,ze na ten KET pudu,protoze ty moje zmrazacky vypadaly spatne,jedno zaniklo hned a to druhe co ho mam v brisku(doufam) bylo napul mrtve,ale druhy den se zacalo krasne delit a embriolog mi rekl,ze uz je videt ocasek,co to je nevim,ze vubec nepocitaly,ze se embrio vzpamatuje,takze doufam,ze bude bojovat dal:slight_smile:
9. kvě 2007 v 09:55  • Odpověz
anzi a byla jsi na nějakých testech?
9. kvě 2007 v 10:00  • Odpověz
Jeste ne,mam jit na krev v patek to bude 14 po KET
9. kvě 2007 v 10:09  • Odpověz
tak budu držet pěstičky :slight_smile:
9. kvě 2007 v 10:11  • Odpověz
autor
ahoj holky, bohužel jsem dneska taky negativní... :frowning2:
víceméně jsem to čekala, ale je to škoda.
dneska je to teprve 12.den po ET tak test ještě určitě zopakuju.
anzi-je dobře, že jdeš v pátek na krev, budeš mít jistotu, nic není ještě definitivní :wink:
mě řekli, že mám přijít až jestli dostanu MS nebo nedostanu a já jí čekám až v pondělí, ale cítím, že blížííí :unamused:
9. kvě 2007 ve 12:01  • Odpověz
mimmix to ještě pořád nic neznamená, hlavu vzhůru, ještě se vše může obrátit :wink:
9. kvě 2007 ve 12:22  • Odpověz
autor
no uvidím, teď jsem si udělala ještě jeden a druhá čárka tam je, tak jsem z toho jelen... :unamused:
ráno tam byla taky, ale děsně slaboučká, že jsem jí ani nepřikládala váhu.
přemýšlím, jestli by to mohlo být Pregnylem, jak dlouho vlastně mizí z těla?
9. kvě 2007 ve 12:30  • Odpověz
někde jsem četla,že to může být 10-12 dnů. Taky jsem měla slabou čárku, ale teď vím, že asi nic neznamenala.
9. kvě 2007 ve 12:39  • Odpověz
mimmix, asi je to ještě brzy, zkus test opakovat za 2 dny, jestli čárka zesílí, tak je to jasné. MOc ti to přeji :slight_smile:
9. kvě 2007 ve 12:41  • Odpověz
autor
jojo, trpělivost to chce, ale kde jí má člověk brát :grinning:
tak si udělám zítra další test a pak se uvidí.
uf, to napínání je nekonečný....
jenže nemám žádný příznaky, prsa, břicho, chuť, prostě nic...
9. kvě 2007 ve 12:43  • Odpověz
holčičky tak me z toho sakra už hrabne :angry: koukejte mit dve čarky :slight_smile: ješte neni nic ztraceneho uvidite :slight_smile: ja jsem dnes byla zařidit novou občanku atd. moc me to nebavi :unamused: zitra jdu do centra tak napišu :slight_smile:
9. kvě 2007 ve 12:44  • Odpověz
autor
no mě už taky trochu šibe :slight_smile:
každopádně druhá čárka tam je, Pregnyl mi píchli 5000 jednotek před 12 dny, tak nevím.
akorát že se pořád cítím jakoby měla přijít MS každou chvíli, tak se mi zdá divný, že by to patřilo k těhu.
9. kvě 2007 ve 12:57  • Odpověz
anzi kolik vás stálo 4 IVF?

mimmix to já jsem měla těhotenský příznaky, nechutenství atd.
9. kvě 2007 ve 14:20  • Odpověz
autor
hm, já nic, vůbec nic. nechutenství by mi teda akorát prospělo :slight_smile:
většinu holek aspoň bolí prsa. no, však sa ukáže.
9. kvě 2007 ve 14:25  • Odpověz
jasně, uvidíš zda bude čárka zesilovat. :wink:
9. kvě 2007 ve 14:38  • Odpověz
mimmix - tak to velká gratulace a ať se pevně drží.
Pregnyl by to už být neměl, 12 dní je docela slušná doba na to aby vyprchal. :grinning:
9. kvě 2007 v 15:24  • Odpověz
autor
doufám holky, doufám... kdyby byla zítra silnější, šla bych asi v pátek na krev.
9. kvě 2007 v 15:28  • Odpověz
mimmix uvidíš, že bude sílit :slight_smile:
9. kvě 2007 v 15:32  • Odpověz
Holky mě taky nic nebylo,ale teď zrovna mě bolí břicho jako před ms, takže hlavu vzhůru!Každá to máme určitě nějak jinak.Mourku tak doufám,že vám zítra řeknou, že se do toho můžete pustit co nejdříve :wink:
9. kvě 2007 v 15:38  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hodně štěstí holky, občas vás tu chodím kontrolovat jak jste dopadly a pořád vám držím pěstičky, jen teď poslední dobou nějak nestíhám, tak se tu koukejte pěkně množit - tfuj tfuj tfuj - hodně štěstí :wink:
9. kvě 2007 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.