• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, odpočívala jsem pěkně mimo Prahu a měla jsem v pondělí dovolenou, tak jsem si to užila. V rychlosti jsem to pročetla a je tu spoustu novinek.

Mourku, moc gratuluji k svatbě. :slight_smile: No a doufám, že už se dočkáš vytouženého miminka.
Jinak kočky, těm, kterým nevyšel test, nezoufejte, pokud to není potvrzné z krve, tak je ještě naděje. Tak třeba nám nakonec budete ještě hlásit //.
9. kvě 2007 v 19:28  • Odpověz
buresinka dekuju :slight_smile: všichni se dočkame miminka dřiv nebo proste pozdeji :slight_smile:
9. kvě 2007 ve 20:50  • Odpověz
Mimmix drzim ti moc palce a je to na dobry ceste,Pregnyl uz v tele nemas(doufam),ale cetla jsem nekde,ze je v tele nejak 7-8dni,takze je to DOBRY!Huraaaaa! :slight_smile:
9. kvě 2007 ve 21:06  • Odpověz
Marky4 4IVF nas prislo na 68tis.takze tak :frowning2: ale hlavne at se to povede,cert s prachama
9. kvě 2007 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj anzi,já mám za sebou 2*IVF a po druhém 3*Ket.Poslední byl 16.4. a 30.4 jsem šla na krev,bohužel opět nic.Ale asi týden před tím mě začalo pobolívat břicho,den po krvi přišla MS,ale v břiše mě píchá a pobolívá pořád.tak jsem z toho nervní. :angry: V pátek jdu na ultrazvuk a když bude dobrý,tak po neděli na ET.
Mourku přeji šťastné manželství a všem ostatním dvě //!!!!!!! :grinning:
9. kvě 2007 ve 22:13  • Odpověz
anzi jj pregnyl by měl být v těle tak těch 7-8 dní, ale znám holku u které vydržel 12.

Máš pravdu o peníze nejde, jen mě to přijde nefér. Vem si kolik stojí léčení lidí co mají rakovinu kvůli tomu že kouřili atd. :angry:

buresinka to je dobře, odreagování je potřeba :wink:
10. kvě 2007 v 09:00  • Odpověz
Marky4 mas naprostou pravdu.Nebo narkomani,alkoholiky kdyz vemes,tak leceni maj hrazene pojistovnou i kdyz si to udelal sami,a my ktere za nic nemuzem,tak musime platit takove prachy.
10. kvě 2007 v 09:28  • Odpověz
jj je to strašně nespravedlivé :frowning2:
10. kvě 2007 v 09:29  • Odpověz
marky4 a jak si na tom ty?jestli se muzu zeptat,diky
10. kvě 2007 v 09:33  • Odpověz
anzi no dobře asi ne, včera jsem začala špinit, zatím to není klasická MS, ale myslím, že se rozjede. No nedá se nic dělat. Jsem v pohodě a nechci abyste mě litovaly. díky
10. kvě 2007 v 10:32  • Odpověz
autor
ahoj holky, vypadá to, že to u mě asi Pregnyl byl, dneska ráno byl test jasně negativní a to jsem měla citlivější než včera.
nejspíš se teda u mě držel celejch 12 dní. :unamused:
10. kvě 2007 v 11:25  • Odpověz
a já se tak těšila že konečně bude zářný příklad.
skoro mně to láká (jak jsem celou dobu odolávala) nakouknout do transfer v březnu a statisticky si zjistit kolik procent je podařených na koníkovi. :wink:
10. kvě 2007 v 11:45  • Odpověz
mimmix tak to je mi líto, ale stále není nic ztraceno.

lanko a co vy?
10. kvě 2007 v 11:52  • Odpověz
autor
no,bylo mi divný, že nemám žádný příznaky, ale ten pozitivní včerejší test mě trochu zmátl...
teď už si další dělat nebudu a prostě počkám na MS, chjo :unamused:
10. kvě 2007 ve 12:18  • Odpověz
tak příznaky mít nemusíš... ještě buď v klidu :wink:
10. kvě 2007 ve 12:27  • Odpověz
my nic - po odběrech (9oocytu - 4 prázdné, 2 nezralé) zbyli jen 3 vajíčka v pořádku všechny se díky ICSI oplodnili, jenže platit za tři PDG když tři dávají nula celá nic procent šanci na to že něco z toho vyjde v pořádku......
Dohodli jsme se na zmražení, druhé stimulaci a pak že se to dá dokupy a uděla prodloužená kultivace a PDG na všem - aspoň to nebudeme muset platit dvakrát. Takže znovu stimulace tentokrát s navýšenými dávkami (doufáme že z toho nebudou zas jen tři), znovu dlouhý protokol. Už stimuluju a čekám na MS - doufám že tentokrát nebude napínat tak dlouho jak minule.
Mimmix - léky vypadá že už jsem sehnala. TEda teprve maj dorazit, tak doufám že to bude v pohodě.
10. kvě 2007 ve 12:32  • Odpověz
autor
jo, pouštím to zatím z hlavy. já bych i v klidu byla, ale ty otázky všech pořád a to jsem to o tom ví minimum lidí.
připadá mi, že když se dva vezmou, automaticky se bere, že do půl roku čekají dítě... :unamused:
10. kvě 2007 ve 12:32  • Odpověz
lanka tak to já jsem měla 8 oocytů, 3 prázdné, 5 oplodnily, zůstaly 3
Takže ty už znovu stimuluješ, tak to je super. Kolik si budeš pichat?

mimmix já jsem o IVF řekla pár lidem, pro jistotu. Ale máš pravdu s tím, že se vezmeš a automaticky musíš mít dítě. Oni hlavně ani některý lidi nenapadne, že to prostě nemusí jít a furt tě s tím otravují. :angry:
10. kvě 2007 ve 12:44  • Odpověz
autor
a hlavně aspoň trochu ohledů kdyby měli. přece všichni víme, že dneska má problémy hodně párů. věty typu "tak kdy už budete mít miminko" nebo "ještě pořád nic" mi lezou krkem :angry:
10. kvě 2007 ve 12:51  • Odpověz
to mě taky :angry:
10. kvě 2007 ve 12:58  • Odpověz
píchat se bude 450 denně (škoda že to nesnížili) A jo už zase. Trochu mně na neplodnosti strašili že je to docela záhul takhle rychle po sobě, ale věřím že doktoři ví líp než já co dělají.
Koukám že se oproti vám teda mám o nás skoro všichni ví že jsme o to 4x přišli takže se nikdo vůbec neodvažuje zeptat. :wink:
10. kvě 2007 ve 13:03  • Odpověz
lanko tak to je hodně vysoká dávka, já jsem si pichala 75 a potom 125
Při první stimulaci jsem to měla na 150 a muselo se to zrušit, protože z toho byl hyperstimulační syndrom
:frowning2:
10. kvě 2007 ve 13:22  • Odpověz
marky taky jsem měla z HSS nahnáno protože už poprvé jsem píchala 375, ale uklidňovali mně celou dobu že mám málo hormonu takže HSS budu mít jen stěží. Spoléhám na to i teď. Bohužel druhou stránkou věci je že musím koupit léků hodně nad to co platí pojišťovna aby to se mnou něco udělalo možná je to ale lepší daň než mít HSS. :wink:
10. kvě 2007 ve 14:11  • Odpověz
lanko jasně to je určitě lepší, ono totiž není o co stát. Já jsem ho tedy neměla v žádné šílené variantě, ale i tak to bylo nepříjemné :frowning2:
10. kvě 2007 ve 14:14  • Odpověz
Marky jak vlastně HSS probíhá a jak ho poznali?
10. kvě 2007 ve 14:26  • Odpověz
no mě už 3 den pichání puregonu dost bolelo břicho, ale přikládala jsem to tomu, že ve mě rostou vajíčka. 5 den jsem šla na krev a hodnoty byly hrozně vysoké.
10. kvě 2007 ve 14:27  • Odpověz
autor
holky moje ségra měla HSS při všech třech IVF a dvakrát musela ležet v nemocnici, břicho měla jsko v osmým měsíci a děsný bolesti.
oni říkají, že tohle se stává v 1% případů, ale já takhle viděla tři holky, takže jim moc nevěřím.
ale zase když prej je mírnej HSS není to špatně, protože máš víc vajíček...
10. kvě 2007 ve 14:35  • Odpověz
mimmix tak to je ta horší varianta.
10. kvě 2007 ve 14:42  • Odpověz
Tak to jsem ráda že nemám všechno :wink: obvykle když je někde překážka tak nemůžu kolem musím přes ni :grinning: - sice mně břicho bolelo a nafouklo se, nejhůř bylo noc před odběry, ale v den odběru už jsem byla vysmátá od rána mně nic nebolelo, vše v pohodě. Skoro podezřívám že ty 4ři prázdné se prostě uvolnili dřív a tak jsem byla v pohodě proto.
Po odběrech mi nebylo vůbec nic bolet to začalo až večer a to jsem vyloženě cítila kudy šla jehla. Ale každý den se to trochu zlepšilo po třech dnech už zas hej.
Doufám že mi to tak vydrží i tentokrát.
10. kvě 2007 v 15:01  • Odpověz
Marky, jestli to není žádné velké krvácení, tak není nic ztraceno. Špinila jsem poprvé a teď taky. Dr mi řekl, že se to stává, že prý se ta děloha nějak čistí nebo co, hlavně aby se to nerozjelo v klasickou MS - hoď kopýtka nahoru a koukej odpočívat. Já mám pocit, že jsem to tentokrát měla tak trochu i z Daníka. Jsem s ním doma pořád sama a on má přece jen 18 kg a sem tam ho člověk musí usměrnit či poponést. Teď jsem měla dva dny chlapa celkem dost doma tak jsem si dala oraz a už je to zase O.K. No ale definitivně se to dozvím až v úterý na UTZ. tak uvidím
10. kvě 2007 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.