• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
jankatr já tomu nedávám už skoro žádné naděje. ale ještě se může stát, že mě mé tělo překvapí :wink:
10. kvě 2007 v 15:39  • Odpověz
Holky já bych vám tak strašně přála,aby vám // naskočily co nejdříve.Když tady čtu ty vaše příspěvky,tak je mi úplně do pláče,jak je to nespravedlivé.Taky se k vám připojuju jak jste si ztěžovali na okolí,kecy jako když to nejde,tak na to nesmíš tak moc myslet,mě taky dokázali dopálit doběla.
10. kvě 2007 v 19:27  • Odpověz
tindro a jak se cítíš? a kdy jdeš vlastně na ultrazvuk?
10. kvě 2007 ve 20:05  • Odpověz
to je právě to, kromě té šílené zácpy vůbec nic :unamused: Ultrazvuk někdy ke konci příštího týdne, ve středu tam budu volat a domluvím se,sem šíleně zvědavá jestli tam sněhuláčci sou,nebo co se tam děje,ale nesmím na to myslet a nechám se překvapit(jestli to vydržím) :slight_smile:
10. kvě 2007 ve 20:50  • Odpověz
Tak jsem si dočetla dnešek a vypadá, že teď asi není moc úspěšné období. :unamused: Ale co nesmíme se vzdávat, určitě se nám to jednou všem povede. :slight_smile:

Lanko, četla jsem jaké máš dávky, máš je dost vysoké. Mě by to asi zabilo :grinning: . Já jsem píchala 150 jednotek a byl z toho hyperstimulační syndrom. Měla jsem přes 40 folikulů, tak jsem byla po OPU pěkně rozpíchaná, zážitek tedy nic moc. Tak doufám, že se to povede z mrazáčků, protože představa, že bych musela znovu absolvovat IVF mě děsí.

Jinak z rad, které mám já, jak při OHHS tak je opravdu hodně pít. Já jsem pila až 5 litrů denně a rozpila jsem to. A měla jsem po OPU vodu v břiše.
10. kvě 2007 ve 21:28  • Odpověz
No a co se týče reakcí našeho okolí, tak vzhledem k tomu, že už jsme skoro pět let manželé, tak dost lidí asi pochopilo, že je nějaký problém, protože se mě už naštěstí nikdo na nic neptá.
10. kvě 2007 ve 21:30  • Odpověz
tindro žádné černé myšlenky!! sněhuláčci tam určitě jsou neboj :slight_smile:
10. kvě 2007 ve 21:42  • Odpověz
ahojtě holky, dlouho jsem se neozvala, ale po očku jsem sledovala dění :slight_smile:

mourku, strašně moc gratuluji ke svatbě :grinning:

mrzí mě, že to některým z nás nevyšlo, ale musíme být silné bojovnice :slight_smile:

já jsem včera po KETu, takže mám před sebou dlouhé čekání.taky jsem se vás chtěla zeptat, jestli jste po utrogestanu byly tak hrozně unavený a ospalý? Předtím jsem si píchala agolutin a to bylo v pohodě. Teď mi přijde, že jsem k nepoužití :slight_smile:
10. kvě 2007 ve 21:43  • Odpověz
zdeeno ahoj, tak to je fajn, kolik máš embryjek? jj utrogestan způsobuje ospalost :unamused:
10. kvě 2007 ve 21:46  • Odpověz
Měli jsme jen jedno embryjko zamražený, tak uvidíme. Bylo po 5 denní kultivaci a všem se tam moc líbilo. Prý máme docela šanci, že se chytne.
Beru to úplně jinak než při prvním transferu. Mám strach z dalšího zklamání, radši si to moc nepřipouštím. Ten utrogestan mě docela dává zabrat, ještě že mám neschopenku, asi bych nedošla ani do práce.
10. kvě 2007 ve 21:54  • Odpověz
tak to je super, musíš myslet pozitivně, to je poloviční úspěch. Moc bych ti to přála.
jj ten utrogestan je na toto blbý :unamused:
10. kvě 2007 ve 22:11  • Odpověz
tak vas zdravim holčičky :slight_smile: marky4 to viš že te nebudem litovat :slight_smile:když se nezadaři ted tak proste se to povede přište :slight_smile: lanka tobe držim taky moc palečky :slight_smile: zdeni at se mimiskove drži :slight_smile: mimmix přište nam to určite vyjde :slight_smile: anzi tobe take hodne štestička a buresinka doufam že jsi si odpočinula :slight_smile: ja zitra odjiždim na tyden s tema " alkoholikama " na tyden pracovne do jažnich čech :slight_smile: anzi ja s tema alkoholikama pracuju :grinning: a prave jak nekdo nevidi do našeho problemu, a mysli si že otehotnime automaticky po 1 IVF, tak je to i s alkoholikama :grinning: ale ja to chapu že spousta lidi takhle přemyšli :slight_smile: jinak jsem dnes byla v iscaru se domluvit na dalši stimulaci ktera bude asi tak 14.8 a budu mit tenprotokol kdy si budu střikat spray od 22 dne cyklu :slight_smile: aby mi dozraly vajička :grinning: no tak snad se zadaři :grinning: holičky hlavne musime byt nad veci nebo proste mit ten klid v duši :slight_smile: nebo tak neco, aby se ty mimiskove u nas meli hezky :slight_smile: no jo to jsou romany :slight_smile: pa pa mejte se zatim hezky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2007 v 00:01  • Odpověz
Mourek tak to bude dlouhý protokol - ten samý co mám já.
Měj se tam s těma alkoholikama krásně.
11. kvě 2007 v 08:06  • Odpověz
Zdeno, tak to moc držím palečky, ať se embryjko uchytí. :slight_smile:

Mourku, užij si ten týden. A neváhej určitě se příště zadaří. :slight_smile:
11. kvě 2007 v 08:09  • Odpověz
mourku super :slight_smile: hezky si ten týden užij :slight_smile:
11. kvě 2007 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky takze jsem dneska byla na krvi,vysledek-negativny,takze smula.Takze si ted dame minimalne pulroku pauzu a pak uvidime.Jinak vam vsem preji jen a jen // :slight_smile:
Chtela jsem se jenom zeptat,muj manzel ma spatny spermiogram,ale obcas to ma i docela dobry(2xjsem otehotnela prirozene)ma to nejak stridave,doktor nam rekl at bere vit.E,nevite nahodou co je jeste pomaha na zlepseni spermicek? :wink:
dekuji moc a vam vsem hodne stesti a krasnych miminek!
11. kvě 2007 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj anzi - holt i to se stává - vidím že se nevzdáváš a to je dobře.
koukala jsem po tom spermiu - sama zkušenosti nemám - ale něco jsem našla
http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/prisp.asp?id=3651100 zkus mrknout.
11. kvě 2007 v 15:30  • Odpověz
anzi to je mi líto, ale je dobře,že to nevzdáváš :wink: držím ti pěsti :slight_smile:
11. kvě 2007 v 15:47  • Odpověz
autor
anzi-ten můj má taky horší spermio a koupila jsem mu vitamín E kombinovanej se selenem, značku ti najdu, jestli chceš a za měsíc mu stouplo množství o čtyři miliony a zlepšila se i pohyblivost.
úplně jsem koukala, protože prej spermie zraje tři měsíce, ale už po měsíci bylo vidět zlepšení.
jo a zakázala jsem mu koupele a jenom se sprchuje. děsně při tom trpí, protože vanu miluje, ale není zbytí... :slight_smile:
11. kvě 2007 v 15:52  • Odpověz
Diky holky,neco mi taky poradilx holky s rodinky,prej je dobra EREGMA MAX POWER,cetla jsem to a urcite si to koupim,je to pro oba,nebo i MACA,a jeste lepsi je PROFERTIL,ale ten sezene se jenom v Rakousku,je to na strankach www.PROFERTIL.at
urcite to sprobnem a uvidime,Mimmix ty uz si byla na krvi?Drzim ti pesticky :slight_smile:
11. kvě 2007 v 17:25  • Odpověz
anzi hlavně se nevzdávej :wink: my měli taky spermiogram nahouby,0% morfologie a doporučili nám to cos už četla na rodině:vitamíny centrum,carnitargin a tribulos pro kulturisty a no za 3 měsíce už jsme měli 1% normálních spermijek.Zdeena držím palečky!
11. kvě 2007 ve 21:18  • Odpověz
tindra tak to je super, budu muset nakoupit vitamínky

a jak se jinak máš?
11. kvě 2007 ve 21:41  • Odpověz
dneska sem běhala po práci po Brně a sháněla dárky,nějak mají všichni v mém okolí narozky,tak sem dojela domů pěkně hotová,no ale už jen sedím v křesle a chystám se jít upadnout do postele,sem pěkně znavená.A co ty?
11. kvě 2007 ve 21:52  • Odpověz
Ahojinky bojovnice !!!!Tak hlásím tiše .....asi // nemůžu se s toho zpamatovat vůbec jsem v to nedoufala ani jsem se nijak zvlášt nešetřila po ET fakt jsem si myslela že to nevyjde...9den po ET slabounká čárečka pak 10den na krev a hladina HCG 90 (je to dost??) Ale asi stoupá protože na testech po 11 dnech po ET už mám dálnice:...Snad půjde už vše hladce!!Všem moooc štěstíčka a vy co ještě snažilkujete tak vám přeji takové štěstí ne-li větší,jestli to ještě jde jaké ted prožívám já a neb :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. kvě 2007 ve 21:58  • Odpověz
tindro tak hezky odpočívej

ice.tinko zrovna včera jsem na tebe myslela, to je super zpráva, potichoučku gratuluji :dizzy_face: HCG je výborný neboj :slight_smile:
11. kvě 2007 ve 22:01  • Odpověz
ice tinko potichoučku gratuluju!!!HCG ti neřeknu,mě krev nebrali :frowning2: ale už se těším na příští týden na ultrazvuk.Teď sem koukala na fotoalba na prosincovky a jejich mimča a obdivuju jak sou tam všechny mlaďunké,no jo, neubývá to.No a že to bylo krásný,ty //.Taky se na to chodíš pořád dívat,jestli je to pravda a nezmizely?
11. kvě 2007 ve 22:05  • Odpověz
já jsem ty // čárky taky viděla, ale bohužel mi nebyly souzeny :frowning2:
11. kvě 2007 ve 22:09  • Odpověz
marky nezoufej,příště už tělo bude vědět a nechá si tam miminka :wink:
11. kvě 2007 ve 22:25  • Odpověz
marky4: Řikala jsem si že kdyby mi zmizly tak budu myslet na to že to tak mělo být že něco nebylo v pořádku a je to lepší než aby to pak odešlo až bych se radovala měsíc!!!!Tak jen tajně doufám že mě to nepotká!!!Mooc děkuji za gratulace!!!!Jste zlatíčka a hrdinky jako ted já!!!
Tindra neboj je lepší že jsi na HCG nešla ted by jsi řešila jako já jestli je to málo nebo moc ...na všem si něco najdu :wink: A jestli se chodím dívat :grinning: :grinning: za čtyři dny mám 8 testu a jeden od doktora dneska jsem dokonce volala doktorovi do centra a řekl mi že jsem vzorem netrpělivosti :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže dívám jak šílená:D Zatím hodně štěstíčka a pevné nervíky :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2007 v 00:14  • Odpověz
autor
ahoj holky,já na krvi ještě nebyla, ale zajdu tam asi v pondělí, jestli to do tý doby nedostanu. mám už testů plný zuby, dneska jsem měla zase // už mi z toho jde hlava kolem. :unamused:
takže jistotu mi dá jedině krev.
12. kvě 2007 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.