• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
ice tinko - to čísílko je supr. Hranice negativity je kolem 5 já měla 14. den 5,5 a 16. den po ET něco přes jedenáct. Teprve až asi 18. den se mi objevila čárka na testu - takže to šlo hodně pomalu a teď jen trnu, až pojedu v út. na ultrazvuk aby bylo všechno O.K. - Takže se raduj a buď veselá ať máš veselý miminko (nebo miminka?) Já teď mám jen trošku obavy, protože jsem někde na netu četla, že pomalý růst HCG může znamenat i špatný vývoj - tak doufám že to nebude pravda. :frowning2:
12. kvě 2007 ve 20:43  • Odpověz
Mimmix drzim ti pesti na zitra :slight_smile:
ice tinko 90-to je SUPR!Jankatr ma naprostou pravdu,ze hranice negativu je nejak kole 5.Hodne stesti.
To jsou krasne hlaseni,jen tak dal a doufam,ze jednou budu taky hlasit :wink:
13. kvě 2007 v 09:14  • Odpověz
Holky děkuji vám za povzbuzení...Jankatr...nestresuj víš že vyjímka potvrzuje pravidlo tak to bude oki neboj!!!!Já ted spíš šílím protože mi přestaly teploty a bolí mě všechno jako bych to měla dostat (kříže,děloha,stehna,píchám mě i něco z dola ...no jako by to mělo přijít :confounded: :confounded: Tak zatím pááááčko!!!!
13. kvě 2007 v 11:13  • Odpověz
Ahoj Tinusko! :slight_smile:
Tebe jsem tak dlouho neviděla. Moc ti držím palečky a věřím, že to vyjde :dizzy_face: Bolesti jako bych to měla dostat jsem měla ještě dlouho. Minimálně měsíc od otěhotnění. Neboj to určo bude ok.
13. kvě 2007 v 11:38  • Odpověz
Ahojinky Kati :grinning: :dizzy_face: Děkuji za uklidnění já myslela že už to na mě jde !!!!!A ty se cítíš jak??koukám 16 TT to už je krásné!!!!!Tak držím moooc palečky ať to klapne jak nelépe může!!!!! :wink: :wink:
13. kvě 2007 ve 12:54  • Odpověz
A ještě k tomu hcg, kámoška měla v době, kdy měla dostat MS hcg jen 30 a teď už je úspěšně ve 20tt :dizzy_face: Já se teď už cítím dobře, ale byly to nervy. Zítra jdu po měsíci na kontrolu, tak doufám, že bude všechno v pořádku. Hned zítra se chci taky objednat do Havířova na 3D, ať už víme, co to bude.
13. kvě 2007 ve 13:12  • Odpověz
mimmix vidíš, já ti říkala, že není nic ztraceno. Krev to rozluští :slight_smile:

ice.tinko no jasně, máš pravdu, je lepší, že se to uvolnilo teď než třeba za měsíc. Ale neboj tebe nic takového nečeká. Máš velké HCG.
To já jsem měla HCG kolem 20, podruhé na krvi, to stouplo velice málo, takže jsem naději měla. No ale asi se to špatně vyvíjelo :frowning2: nedá se nic dělat. Příště to určitě vyjde :wink:
To byla tvoje kolikátá IVF? První?
13. kvě 2007 v 18:51  • Odpověz
Janktr neboj ultrazvuk dopadne dobře, budu ti držet pěstičky :wink:
13. kvě 2007 v 18:52  • Odpověz
Marky4:...Já jsem šla po druhé tak doufám že po třetí mě to nečeká :D!!!!Zítra jedu na kontrolu tak doufám že to bude oki.....na testech bylo vidět že ta hladina HCG stoupá byly tmavší ale ten co jsem si dělala dneska byl nějaký divný ...trošičku ale fakt o pidi :sweat_smile: slabší než ty před tím ...no ale stejně jsem z toho na nervy :angry: :angry: :grinning:
13. kvě 2007 ve 21:09  • Odpověz
autor
ice.tinko testům už taky nevěřím, jedna jediná značka mi vyšla negativní a fakt už jsem jich měla plný zuby.
jediná jistota je krev a rostoucí HCG tam.
já se objednám do CARu asi až na středu, v po a út musím do práce, tak snad to do tý doby nedostanu, pořád je mi jako by MS měla přijít každou chvíli.
13. kvě 2007 ve 21:31  • Odpověz
ahoj holky.jsem po ET 11 den .chtela jsem se zeptat co kdo berete po transferu za leky.
13. kvě 2007 ve 21:50  • Odpověz
autor
mya-já beru jenom Utrogestan 3x1 a listovku
13. kvě 2007 ve 21:57  • Odpověz
listovku beru taky ale jeste beru estrofem a agolutin,bere to nekdo taky?ja jsem asi jedina,uz jsem toho precetla...
13. kvě 2007 ve 21:58  • Odpověz
autor
agolutin je celkem běžnej, kolikátý máš IVF?
13. kvě 2007 ve 22:02  • Odpověz
ja mam zatim prvni a. ty mas taky IVF?
13. kvě 2007 ve 22:05  • Odpověz
autor
taky první pokus. dali ti docela dost léků, ale určitě ví co dělají, snad se mimča udrží :wink:
13. kvě 2007 ve 22:07  • Odpověz
Stymulovala jsem se decapeptylem ,menopurem,a pregnylem do punkce, a od punkce beru to co jsem uz psala.mam pred sebou jeste 6 dni nejistoty.a jak to probiha u tebe?
13. kvě 2007 ve 22:09  • Odpověz
autor
ty jsi 11.den po ET? myslím, že si klidně za tři čtyři dny můžeš zkusit test. já testovala už 12.den, prostě jsem to nevydržela :slight_smile:
ale 14.den normálně doporučujou i v CARech.
neměla jsi PK?
já bych měla dostat MS zítra, většinu testů mám slabě pozitivních, ale některý taky negativní a vůbec žádný těhu příznaky :unamused:
13. kvě 2007 ve 22:18  • Odpověz
ja nejaky tehu priznaky mam a co je PK?
13. kvě 2007 ve 22:27  • Odpověz
jo uz vim PK je prodl. kultivace-honem mi to nedoslo.Mela jsem ji a dosly do 5 bunek a Ty?
13. kvě 2007 ve 22:28  • Odpověz
ja se rozloucim .papa zase se ozvu papa vsichni a dekuju
13. kvě 2007 ve 22:36  • Odpověz
autor
tak to si určitě můžeš udělat test dřív, 100% tam budeš mít // jestli už teď máš příznaky :wink:
já PK neměla, vraceli mi dvě embryjka po 48 hodinách a byly šestibuněčný a prej že to je žalostně málo, že byly na spodní hranici :unamused:
13. kvě 2007 ve 22:38  • Odpověz
autor
dneska už to balím, zítra se musím po dvou týdnech ukázat v kanceláři :slight_smile:
všem dobrou ! :dizzy_face:
13. kvě 2007 ve 22:54  • Odpověz
hej hola holky kde jste. dnes je venku opravdu nádherně
Odpoledne jdu do CAR tak jsem zvědavá jak dopadnu
14. kvě 2007 ve 12:51  • Odpověz
čauky,sice je nádherně, ale ne pro ty co musí sedět v práci :frowning2: .Ach jo.Budu ti držet palce,hned nám napiš,jak si dopadla :wink: Jinak včera mi bylo poprvé špatně, otáčel se mi žaludek z česneku,tak nevím jestli to už byl těhu příznak, nebo ho tam prostě bylo moc.Ale pivo to zpravilo :slight_smile: Jasně že ne celé :grinning:
14. kvě 2007 ve 13:25  • Odpověz
tindro jasně pro ty co sedí v práci, je hezký počasi naprd. Už mě taky za chvíli práce čeká,moc se tam netěším.
No jo mamino, těhotenské nevolnosti už o sobě začínají dávat vědět.
14. kvě 2007 ve 13:37  • Odpověz
ice.tinko taky ti gratuluji.Vůbec jsem nevěděla,že jsi na tom byla tak rychle.Tak studie dopadla dobře jak vidím.Takže ti ještě jednou gratuluji k pozitivnímu testíku. :slight_smile:
14. kvě 2007 ve 13:40  • Odpověz
Mufy:...Děkuji snažilko :wink: Ale ještě asi nemám vyhráno dneska jsem byla v praze na odběry z moči prý je oki a z krve ještě nevím mám volat ale nemužu se tam dovolat ...sice setřika říkala že z moči je to pozitivní a dvě tlusté // ale já jsem si dělala před tím tak jsem je měla silnější než včera tak z toho plaším :D...Zatím hodně štěstíčka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2007 v 15:40  • Odpověz
ice.tinko tak jak dopadla krev.

jankatr držím pěstičky na dnešní ultrazvuk :slight_smile:
15. kvě 2007 v 08:13  • Odpověz
autor
zdravím holky,
zítra ráno jedu na krev, na testech mám // tlustý jak prst, ale pořád mi leží v hlavě, že nemám žádný příznaky :unamused: je mi úplně normálně, takže mám strach, že těhu bude buď zamlklý nebo mimoděložní... :frowning2:
15. kvě 2007 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.