• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Ahojky,mimmix,já myslím že je to jasný ne?Hlavně buď optimista :wink: Mě se chce čím dál tím víc spát,jinak taky nikde nic,doufám,že mě vezmou na ultrazvuk brzy.Nevíte za jak dlouho je už vidět srdíčko?jsem teprve 21 dní po ET,to je příliš brzy,že jo :frowning2: .Ach jo, samý čekání,to je hrůza!kdyby se tak dal posunout čas,aspoň o chvilku :grinning:
15. kvě 2007 v 09:57  • Odpověz
mimmix nesejčkuj, příznaky mít nemusíš, to přece není důkaz toho, že jsi těhotná. Moje ségra neměla ani jednou těhotenský příznaky a má 2 děti. Takže buď v klidu!! a potichoučku ti gratuluji :slight_smile:

tindro to čekání musí být ubíjející, ale neboj dočkáš se a uvidíš ty svoje krasavce v plné kráse. :slight_smile: Kdy jdeš vlastně na ultrazvuk?
15. kvě 2007 v 10:23  • Odpověz
ahoj mimmix a všichni
těhu příznaky mít můžeš a taky nemusíš - buď ráda že je ti dobře a dej pokoj. Mimochodem gratuluju - tak jsem se toho zářného příkladu dočkala. :grinning:
k tomu srdíčku tindra -asi to nebude úplně přesné na detail - protože jsi po IVF - ale plus mínus - navíc máš možnost si to upravit tak aby datum oplodnění přesně odpovídalo - protože to je termín který určitě znáš takže doporučuju http://www.miminko.com/modules.php?name=Useful&file=schwanger
15. kvě 2007 v 10:34  • Odpověz
ahoj lanko, tak jak pokračuješ ty?
15. kvě 2007 v 10:50  • Odpověz
Ahoj marky - no jak asi všichni ví - tak mám druhou stimulaci (první proběhal bez ET) V sobotu mám kontrolu a někdy během příštího týdne budou odběry. Hádám spíš až ke konci - takže odsud na ten čas zase zmizím než se dám dokupy (doma net nemám)
no a hádám budeme pak moudřejší :wink:
15. kvě 2007 v 10:53  • Odpověz
autor
lanko, to je super výpočet, pěkně přehledně.
já mám navíc nějakou infekci, hrozně na ně trpím, tak se musím zeptat MUDra jak to bude s lékama.
mě řekli v CARu, že pro ně to končí až se ukážou srdeční odezvy, pak že to přebírá gynekolog, řekli vám to taky tak?
15. kvě 2007 v 10:55  • Odpověz
Řekli že si to jen budou hlídat že po IVF to probíhá ze začátku trošku jinak než běžné, ale konečné datum předání gynekologovi nedali.
Jestli tou nějakou infekcí myslíš kvasinkovou - budeš muset vydržet - ta se v prvních třech měsících těhotenství neléčí. Je to doba kdy se vyvýjí orgány a chemie dole by mohla škodit - takže ti doporučí tak maximálně víc se koupat. :frowning2:
15. kvě 2007 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky.
mimmix me taky rekli, ze pro me to konci az srdecni odezvou,ze me po te predaji gynekologovi.jinak u me zatim nic noveho.bojim se udelat si test
15. kvě 2007 v 10:59  • Odpověz
jj to mi taky řekli. :wink:
15. kvě 2007 v 11:00  • Odpověz
autor
uf, to bude otrava, mě hodně pomáhaly výplachy Tantum Rosa, ale to asi teď radši taky nebudu riskovat.
mya, jsi dnes kolikátý den? 12. po ET? já bych to klidně zkusila, měla jsi PK a to se taky počítá.
15. kvě 2007 v 11:01  • Odpověz
dnes jsem 14 dni po transferu,kdy z pocitam i den transferu.ja si delala test v nedeli a ten byl negativni.pred tim jsem si delal test 1 tyden po ET a ten byl slabe pozitivni,jsem z toho jelen
15. kvě 2007 v 11:04  • Odpověz
mimmix - podstoupila jsi horší nějakou tu nepříjemnost už taky vydržíš. Navíc - pořád jsi chtěla nějaký ten těhotenský příznak - tak kvasinková infekce se v počátku těhotenství objevuje často a to hlavně protože teplota v té době stoupá (je to krásně vidět na grafech těch co si dělají bazálku). Vidíš - já ti ráno říkala ať si nestěžuješ že nemáš příznaky. :grinning:
15. kvě 2007 v 11:04  • Odpověz
mya neboj, určitě tě test příjemně překvapí
Lanka tak držím pěsti :slight_smile:
15. kvě 2007 v 11:05  • Odpověz
no to bych si prala ani nevis jak.ale je to se mnou nejake divne.jakto ze jeden je pozitivni a druhy negativni...
15. kvě 2007 v 11:07  • Odpověz
mya týden po ET to mohl být ještě pregnyl
15. kvě 2007 v 11:11  • Odpověz
autor
lanka :grinning:
myo, ten pozitivní test týden po ET jsi měla nejspíš z Pregnylu, jeho HCG zůstává v těle asi 10 dní.
ale dneská máš úterý a 14.den po ET...určo bych testla, nebo třeba zítra ráno,když je koncentrace HCG v moči nejvyšší.
hodně štěstí :slight_smile:
15. kvě 2007 v 11:13  • Odpověz
jenze ja mela pregnyl 26.4. a to pouze pred punkci vajicek.takze je to uz dlouho
15. kvě 2007 v 11:16  • Odpověz
a test jsem si delala 9.5.
15. kvě 2007 v 11:17  • Odpověz
autor
a jakou dávku Pregnylu jsi měla?
jinak u mě to je tak, že 12.den po ET byl test pozitivní, 14. a 15. negativní a teď už jenom pozitivní :angry:
měla jsem různý druhy testů a jenom jeden mi ukazoval pořád negativitu.
a nechceš si dojít na krev? spousta holek normálně chodí 14.den po ET.
15. kvě 2007 v 11:20  • Odpověz
mimmix mě ukazoval pozitivitu dva druhy testu, pak jsem si koupila citlivý test a ten byl negativní.

mya pokud jsi měla druhou čárku týden po ET tak to mohl být vážně ještě pregnyl.
15. kvě 2007 v 11:21  • Odpověz
mimmix ja mela pouze jednu injekci.Tj 2 prasky a jednu vodu smichat. jedna amp. prasku ma asi 5000 i. u, jestli jsem to dobre pochopila.ja jsem mela ten negativni test GS MAMATEST ale pred tim jsem mela to kdybych vedela.... :grinning: ( to byl ten pozitivni.0 myslim, ze bych vsem holkam co se takto take testuji doporucila pouze testy jedne znacky a s jednou citlivosti.protoze pak je z toho clovek akorat zmatenej.Ja si mam spravne udelat test az 18.5. tak pockam do te doby.apak az pujdu na krev dali vam v CAR take tehotensky test? a kdyz jo, tak jaky?
15. kvě 2007 v 11:27  • Odpověz
autor
no zítra budu mít jistotu, hyn sa ukáže :grinning:
myslela jsem, že až takovej rozdíl v citlivosti u testů zase není, já měla 20 nebo 25 jednotek HCG, ale stejně mám na tu značku vztek, když mi ukázal negativitu, brala jsem to jako jasnej důkaz že nejsem těhu a přestala se hlídat, makala na zahradě a tak vůbec.
a najednou //, jako by si to tělo nemohlo rozmyslet :wink:
15. kvě 2007 v 11:27  • Odpověz
mimmix ono je podle me lepsi se az tolik nehlidat,protoze pak z toho cloveku akorat cvaka v hlave a to taky neni dobre porad na to myslet.takze jsi se od toho odprostila avidis ten vysledek... :slight_smile: moc ti to preju
15. kvě 2007 v 11:33  • Odpověz
autor
no svatá pravda, já počítala od začátku s neúspěchem a kdoví jak to teď dopadne :slight_smile:
mě žádný test nedali, kupovala jsem je sama.
já dostala Pregnylu 5000 i.u. a vydržel mi 12 dní.
a jinak myo kdy máš dostat MS?
15. kvě 2007 v 11:40  • Odpověz
mimmix no to je prave to,ze samam nevim.oni mi tam rekli, ze to nedostanu 9 mesicu... :grinning: ja jsem to totis mela dostat 2.5. ale to jsem mela ET a od te doby zatim nic.a picham si Agolutin uz od punkce. a ta byla 27.4.a jeste beru 3x denne ESTROFEM .jedna holcina z minule diskuze mi rikala, ze bych to mela dostat 14 dni po ET.tak nevim.podle ni by to bylo zitra.
15. kvě 2007 v 11:44  • Odpověz
autor
já si to taky mslím, ale nevím jak je to v případě dlouhýho protokolu, ten jsi asi měla ty.
15. kvě 2007 v 11:58  • Odpověz
Tak já se přidám - můj byl taky dlouhý protokol i když jak už jsem říkala ET nebyl. Vyfásla jsem po odběrech ultrogestan - prý aby mi pěkně drželi hormony (na deset dní 2 večer - to abych mohla do práce a nespala tam)MS přišla přesně dle předpovědi - 14 dní po OPU. A to i přesto že OPU proběhlo 12-tý den, a minulá MS meškala celý týden (takže jsem si synarel užila o týden dýl než bylo očekáváno). Takže já bých MS čekala 14 dní po OPU a když nedorazí rostla by mi naděje. :wink:
15. kvě 2007 ve 12:02  • Odpověz
ted jsem volala do Car a tam znova rekli, ze bych menz dostat nemela.tak si asi zajdu na tu krev.
15. kvě 2007 ve 12:07  • Odpověz
mya krev ti to řekne 100% :slight_smile:
15. kvě 2007 ve 12:13  • Odpověz
tak na krev pujdu v ct rano.patek je pro me den D....mam si delat test a jeste budu znat vysledek krve. tak to se asi nedockam.holky ja mam takovej strach.
15. kvě 2007 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.