• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
mya neboj vše dobře dopadne :wink: žádné nervíky :slight_smile:
15. kvě 2007 ve 12:18  • Odpověz
no dik za povzbuzeni,ale ja jsem si v zivote musela vsecky dulezite kroky zxaslouzit.mela jsem smulu.takze pocitam spise s tim, ze jsem ji mela i tentokrat...ale treba taky ne.
15. kvě 2007 ve 12:20  • Odpověz
autor
mya,znáš to - počítej s horším, doufej v lepší :wink:
já taky nedoufala a teď mi svitla naděje, přeju pevný nervy do dvou nekonečnejch dnů :wink: všechny víme, jak ti je.
15. kvě 2007 ve 12:33  • Odpověz
ja vim , :wink: kdo si pocka ten se docka a to jakekoliv zpracy.jinak jste holky v praci , anebo doma?ja jsem domam a manzel je v rachote a dela 12 h. takze se tesim az alespon prijde kamoska a dame kavicku,se totis doma desne nudim.
15. kvě 2007 ve 12:35  • Odpověz
mya - přejem jen to nejlepší. Ale pravda je že počítat se má s tím nejhorším.
Doma bych se unudila - ale hádám jestli budu mít tolik štěstíčka co mimmix tak budu doma na to tata. Po čtyrech potratech mám totiž rizikáč naprosto jistej. :frowning2: No hádám s tím nic nenadělám.
15. kvě 2007 ve 12:54  • Odpověz
lanka - to asi nic nenadelas,jestli by se to me povedlo, tajk ja uz bych se do prece nevratila,tak vymodlene ditko a jeste se nervovat v praci -to bych neriskovala.td se nudim hlavne proto ze na bneco cekam ale kdybych vedela ze uz tehotna jsem, tak bych to vse brala asi jinak.mam totis tehotnou sousedku a je na rizikaci doma..takze by byly podobne temata.ale to jeste predbiham.
15. kvě 2007 ve 13:14  • Odpověz
Tak to to máš vychytaný - já bych se asi nudou ukousala - nejspíš se budu snažit ukecat aby mně nechali chodit do práce. Ale znáš to jinak se mluví teď a možná to naprosto jinak bude potom.
15. kvě 2007 ve 13:18  • Odpověz
Tak to ja bych asi na tvem miste neriskovala, vzhledem co jsi prozila v minulosti.4x potrat asi o necem svedci.clovek by se mel zamerit asi na jine veci nez chodit do prace.vzdyt nemusis sedet doma ale da se udelat spousty veci mimo domaov.jde podle hlavne o to byt v klidu..
15. kvě 2007 ve 13:22  • Odpověz
autor
lanka a hlavně, kdyby to pak třeba nevyšlo, budeš si vyčítat, žes měla být doma a ne v práci.
a když máš internet tak se tolik nenudíš, pokecáš, prohlídneš stránky a je půl dne pryč :slight_smile:
15. kvě 2007 ve 13:38  • Odpověz
No jo - já ho doma nemám - navíc bych byla u manželových rodičů a po pravdě ani po roce života tam se tam moc doma necítím (máme jen jednu místnost ostatní je dohromady, stavíme a už vloni jsme tam měli být nastěhovaní, kdyby nám sousedi neházeli klacky pod nohy, takhle se to o rok protáhne) ......
S rizikáčem nemáš ani žádné vycházky.....
Ale jasné je že teď je jinak a až to bude budu možná mluvit taky jinak....
Na každý pád řešit to budu až to přijde.
A po pravdě - minule mně nechali ležet tři týdny bez pohybu a bylo to pro nic - nebo možná lépe řečeno jen pro výškrab - neboť malé už bylo mrtvé a kdybych chodila odešlo by samo. Takže všechno tak jako vždy má dvě strany.
Je fakt ještě brzo to řešit zatím jsme se ještě neprodrali ani přes PGD. Takže si hlavu opravdu nelámu.
15. kvě 2007 ve 14:07  • Odpověz
nezoufej .uvidis ze na 5 pokus se vse zadari a za rok budete bydlet v domecku a bude vse OK! :wink:
15. kvě 2007 ve 14:24  • Odpověz
autor
taky to beru tak, že jednou to prostě vyjde, možná ať ležíš nebo, jednou se prostě mimčovi zachce zůstat a pořádně se zahnízdí :slight_smile:
15. kvě 2007 ve 14:39  • Odpověz
Holky test v praze z moči pozitívní!!!!!Krev pozitivní HCG 490.....Je to dost ???Když mi brali krev to bylo včera tak to bylo 15 den od ET!!!
15. kvě 2007 v 18:07  • Odpověz
ice.tinko to víže je to dost. Moc gratuluji :dizzy_face: je to super!!!!
15. kvě 2007 v 18:08  • Odpověz
autor
ice.tinko super! to už jsi ani nečekala co? :wink:
15. kvě 2007 v 18:24  • Odpověz
děkuji!!!!!!!!!!!Doufala :grinning: Ale moc jsem se bála...jsem si tím testem co byl slabší nahnala takovou depku že už testy nechi ani vidět!!!!!!!
15. kvě 2007 v 18:27  • Odpověz
mimmix a tobě budeme gratulovat v pátek :wink:
15. kvě 2007 v 18:28  • Odpověz
autor
holky, díky za váš pozitivní přístup, bez vás by to bylo mnohem horší čekání :dizzy_face:
15. kvě 2007 v 18:38  • Odpověz
Mimmix :Hlavně nestresovat fakt to k ničemu není já jsem se snažila něčím pořád zaměstnat trochu to fungovalo :grinning: :grinning:
15. kvě 2007 v 18:42  • Odpověz
autor
já taky, jsem myslím celkemv pohodě, akorát se nejvíc zaměstnávám jídlem a to se teda na sebe zlobím :angry:
15. kvě 2007 v 18:57  • Odpověz
Ahoj Tinuško, to hcg je super. Jinak na testy se vykašli, já si dělala testy ještě víc než týden po potvrzení u doktora a asi od čtvrtého dne to vůbec nesílilo, sem tam byly // i slabší, tak už jsem stresovala jak blázen, že ostatní měli čárky i silnější než kontrolní a já furt jen poloviční a víc ani ťuk, tak jsem ukecala známou doktorku, ať mi vezme krev a hcg mi vyšlo přes 32 000! A přitom testy nic moc, koupila jsem si i nějaký drahý a tam byla ta čárka dokonce jen slaboučká. Takže už netestuj. Z krve máš hcg krásné, tak teď už jen 9 měsíců počkat :grinning:
15. kvě 2007 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy ste se dneska rozepsaly,nestíhám to dočíst :grinning: ale je to tu naladěné pozitivně,to z vás mám radost :wink: Tinko gratuluju(potichoučku)a Lanko-internet v době těhotenství byl jeden z mých hlavních argumentů,když jsme se rozhodovali si ho domů pořídit.tak sem si dupla a ono ejhle,teď už možná tady budu sedět 9 měsíců :slight_smile: snad
15. kvě 2007 v 19:58  • Odpověz
Ahoj vsem .Moc vam vsem gratuluji za same pozitivni zpravicky.
15. kvě 2007 ve 20:25  • Odpověz
holky prosim muzete mi poradit,ja bych si sem rada dala take fotku,ale trapila jsem se stim dnes celej den.mam jich v Pc hodne, ale bohuzel vsechny ve velkem formatu,pokousela jsem se je zmensit,ale zas mi to zmenilo priponu, a to tenhle servr nepodporuje,takze mi to neslo,muzete mi poradit jak se to podarilo Vam?
15. kvě 2007 ve 20:38  • Odpověz
Mya - zkus si obrázek otevřít v klasickém widowsovském malování (otevře to skoro všechno) a uložit jako JPEG. Pak už mi to šlo načíst i sem.
Tindra - kdyby bylo vlastní doma - tak to taky mám vyřešené, bohužel......
16. kvě 2007 v 08:05  • Odpověz
Katarina:Kokám že těch testíku tam máš taky požehnaně...a že je tam ještě nemáš všechny :wink: ???Mě to nedalo a koupila jsem ještě jeden poslední a jsou tam //jako vymalované tmavé a byla tam ta druhá hned.......Tak jsem se konečně dočkala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. kvě 2007 v 08:26  • Odpověz
lanko neboj, určitě se jednou dočkáš vlastního :wink: holt nezbývá nám jen trpělivost ve všem :unamused: Zítra ránu jdu na ultrazvuk, asi ani nebudu spát, už těď se nemůžu dočkat jak sem zvědavá,to zase nadělám v práci spoustu chyb,jak dnes budu roztržitá :grinning: Tinko jak dlouho budeš ještě testovat,vždyť z krve je to jasný :grinning: ale já to chápu :wink: tak hezký den všem
16. kvě 2007 v 09:30  • Odpověz
ahoj tindro ,ty jdes zitra na ultrazvuk a ja jdu zitra na krev .strasne se bojim si udelat test.rano se budu testovat jeste doma.mam dnes 14 dni po ET.
16. kvě 2007 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky, mohu se zeptat, jak dlouho vám trvalo od první návštěvy v CARu, než jste šly na IVF?
My byli v pá na spermiu, manžel nemá žádné spermie, ani živé, ani mrvé, žádné. Za měsíc jdeme na kontrolní spermio, ale přirozeně to u nás už nepůjde... Je mi 33 let, tak mám trošku strach, aby se to netrvalo moc dlouho. Jinak musím říct, že vás obdivuji, jak jste statečné.
16. kvě 2007 ve 13:44  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem zpátky z CARu a HCG v krvi je přes 1000, teda jsem těhotná. bohužel Dr. neviděl v děloze dutinku, takže to zatím vypadá na mimoděložní :frowning2: , ale víc se dozvím v pátek, kdy jdu na UZ, to už prý bude jistota.
mikulka-my jsme si řekli kdy chceme začít, vlastně po odběrech krve a spermiu okamžitě. vy to možná budete mít složitější kvůli darovaným spermiím, ale je to všechno otázka týdnů.
16. kvě 2007 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.