• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Me prace bavi,je dost zajimava, ale jsme odkazany na dotace od statu a je to hodne mizerny.A šef je z toho nervozni.Tak uvidime.Mužu pracovat i při mimiskovi tak to je fajn :slight_smile:
12. dub 2007 ve 12:03  • Odpověz
A co děláš mourek? Nedokážu si vybavit moc zaměstnání co se dají dělat s miminkem.
12. dub 2007 ve 12:06  • Odpověz
autor
já jsem si řekla, že ho založím až v případným těhu.
teď sem vlastně nemám co dát...
leda fotky sebe a manžela a to se mi zdá málo, když tenhle server je o těhu, rodině a dětech.
ale už se těším až budu v tom a začnu sem dávat fotečky :wink:
12. dub 2007 ve 12:07  • Odpověz
Oni jsou tu ty albumy tak trošku zvláštní - když to člověk pozoruje. Nejdřív velká euforie a tak je album plné cizích pohlednic a nebo koupené výbavičky. A poté obvykle dlouho nic a jak přibývá času přibývá i obrázků obvykle trošičku odrostlejších dětí.
No já sem v podstatě taky nemám co dát. :wink:
12. dub 2007 ve 12:24  • Odpověz
autor
no právě, a já zase moc nejsem na to zveřejňování negativních těhu testů a vzdychání, že zase nic, tak si počkám až jak to bude, až (jestli) otěhotním.
12. dub 2007 ve 12:34  • Odpověz
Hm....
Zaplať pán Bůh nejsem ani na to zveřejňování pozitivních těhu testů a vzdychání že doufám přežije dýl než posledně. Což je můj největší problém.
Na(ne)štěstí jsem se ho už zbavila. :wink:
12. dub 2007 ve 12:48  • Odpověz
Byla jsem nakoupit :sunglasses: Pracuji externe u Apolinaře na oddeleni žen, zavislosti na alkoholu. Každy den pracuju asi 2 hodky, tak je to fajn. :slight_smile: A jinak mam bezva mamku ktera pohlida.
12. dub 2007 ve 13:03  • Odpověz
autor
mourek-to máš fajn.
moje mamka je taky super a na vnoučata se vyloženě těší, zatím má jenom jedno od ségry a to už odrůstá - je mu 11, tak by brala zase mimčo.
12. dub 2007 ve 13:33  • Odpověz
jo mit mamku ktera pohlida je k nezaplaceni :slight_smile: mam kamaradky kterym mamky nehlidaj ani nahodou. Ja mam už 13 dceru Dominiku narodila se mi ve 20 letech. A prave diky mamce jsem mohla dostudovat vš.Ted mam bezvadneho partnera- hezkyho, hodnyho, bohatyho :grinning: A chceme spolu mimčo a nic :angry: Tak proto umelko :sweat_smile: Strašne se tešim :slight_smile:
12. dub 2007 ve 13:49  • Odpověz
No to já ani nevim jestli babičky budou chtít hlídat (zvlášť ta z mojí strany) než jí odrostli vlastní děti (teda brácha) měla špunty švíca (bráchovi bylo tehdy šest) no a švícinino nejmladší jde teď do školy. Takže asi tak. Z druhé strany je to ale trošku jinak tam měli škvrně naposled před 20-ti lety (tedy manželova sestra co je od něj o dva roky starší) ale moc ji to nenadchlo takže toto "dítě" od svého školkového věku až do dnešních dnů žije jí a řeší problémy právě u babičky. Tak taky nevim aby spíš nebyli nahaluzi že to budeme chtít udělat stejně a neměli z toho strach.
12. dub 2007 ve 13:55  • Odpověz
Jinak umělinkujem páč už jsme 4x potratili. Aby toho nebylo málo tak jsem následně sterilní. Takže budu věřit že se to povedlo až přežije první dva a půl měsíce.
12. dub 2007 ve 14:18  • Odpověz
:astonished: vy jste se tu rozjely
Nam skoro cele dopoledne nejel internet, tak jsem se sem dostala zase az ted.

U nas by to bylo bylo s babickama asi v pohode. Mamka to s malochama umi, ma hodne trpelivosti, jednu pisnicku je ochotna zpivat X krat dokola :grinning: kdyz to deti bavi. A navic si jeste dovede zachovat jakz takz respekt. Oba moji sourozenci maji dve deti, takze ma praxi.
Akorat tchyne se na deti tak trese, protoze jeste zadne vnouce nema, ze mam obavu, ze na ne "ňuňala" do 15 let :unamused:
12. dub 2007 ve 14:19  • Odpověz
lanka ty budeš mit určite tak hodne detatko že o nem nebudeš ani vedet :slight_smile: tak mi držte zitra palce at mi to dobře dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky ja od zaři bydlim v satelitnim mestečku kousek od Prahy a sousedi co okolo mame jsou desny, Před chvilkou me zase naštval soused dedek jeden blbej :angry: To jediny me tady štve, jinak domeček krasny.
12. dub 2007 ve 14:20  • Odpověz
autor
mourek- na co, na IVF nebo na mimčo? :grinning:
12. dub 2007 ve 14:20  • Odpověz
mourek - držet určitě budem.
Jinak od Prahy jsem daleko ale sousedy bych brala něčím pohlavě. Představte si zapadlou dědinu na Moravě kde lišky dávaj dobrou noc a p.sousedka mně seřve jak malou že si ji dovolím pozdravit a že prý jaká je to drzost. Tak nevim mně vždycky učili že drzost je nezdravit. Ale radši pryč se sousedama jinak se zas rozohním.
12. dub 2007 ve 14:26  • Odpověz
mimmix to viš že na mimčo :grinning: lanka tak to s ivf určite vyjde :slight_smile: hlavne si vyber dobre centrum nebo už nejake maš?
12. dub 2007 ve 14:32  • Odpověz
mourek - dle info od děvčat už stimuluju. Neboť dlouhý protokol začíná 21 první den MS.
A IVF to nezaručuje i když bych si to moc a moc přála máme nějakou chromozonální odchylku. Takže se může stát že se zastavíme na PGD s tím že žádné není natolik dobré aby je mohli použít. A ta cena, co se zdraví týče a dále i peněz přestože hradí pojišťovna co může je příliš vysoká.
12. dub 2007 ve 14:56  • Odpověz
autor
lanka-pááni, to zírám, některý sousedi jsou fakt praštěný... :angry:
jinak já jsem od přírody děsnej pesimista a skeptik, tak se teď učím "myslet pozitivně" aby se mimčo zadařilo.
12. dub 2007 v 15:10  • Odpověz
Jú to bys mně mohla naučit taky - nejsem ani skeptik, ani pesimista - trdím o sobě že jsem realista, ale občas by se mně trochu optimismu navíc mohlo hodit.
12. dub 2007 v 15:11  • Odpověz
jo sousedi jsou chcipaci :grinning: a lanko podobny problem mela i larunka z Transferu embrya v březnu, no a ted čeka dvojčatka :slight_smile: Holčičky vsadte boty že všechno dobře dopadne a co nejdřiv budem tehulky :sunglasses:a za par mesicu tady budem probirat kolik jsme každa přibrala :grinning:
12. dub 2007 v 15:21  • Odpověz
No tak jo - v létě mi ani nebude vadit chodit bosky (kdyby náhodou) :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2007 v 15:22  • Odpověz
autor
kéž by jo, i když já tloustnu pořád a to ještě těhu nejsem :grinning:
zatím holky, já už to tady pro dnešek balím ahoj zítra - je pááátek :sunglasses:
12. dub 2007 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se za váma přišla podívat jak pokračujete? Co stimulace a UZ s folíkama už někdo měl? Ted s kým jsem mluvila tam samé IVF dopadá pozitivně, tak vám určitě taky, vím jaké jsou to nervy a plně vás chápu a prožívám s vámi, prošla jsem si IVF dvakrát... zítra jedeme na srdíčka, měli by už tlouct, tak uvidíme...

lanko, taky jsme měli chromozomální vadu, podstoupili PGD a snad bude vše ok, je hrozné když odeberou 15 vajíček a pak se člověk dozví, že pouze dvě jsou v pořádku, ale ty dvě se zavrtají do bříškaa maminky se nepustí celých devět měsíců a věř, že ty nebudeš vyjímkou :wink:

Holky, chce to mít sílu bojovat a věřit, to je půl úspěchu IVF zs vámi.
Mooooooooc vám všem držím pěstičky :sweat_smile:
12. dub 2007 v 16:03  • Odpověz
autor
dobré ráno holky, pátek třináctýho :wink:
dneska máme mzdy,tak mě čeká dost práce a příští týden zase stimulace, na první injekci půjdu nejspíš v pondělí.
jak se máte vy?
13. dub 2007 v 07:44  • Odpověz
Teda mimmix ty jsi to stihla alespoň nahlásit. Já jsem ani na to dost času nenašla.
Jak se dneska všechny máte? Doufám že odpolene už ten ruch ustane a bude tu alespoň nachvíli klid. Zato příští týden to asi nehrozí to se nejspíš vyskytovat budu dost zřídka a nebo spíš o polední pauze. :unamused:
13. dub 2007 v 11:49  • Odpověz
tak jsem po punkci :frowning2: Velke překvapeni jak pro lekaře tak pro mne, když odsali 18folikulu a jen 3 vajička jsou vhodna k dalšimu použiti :unamused: To je sila tak jsem zvedava jak zitra dopadnem :angry: :angry: mam volat mezi 11-12 kolik se jich oplodnilo :sweat_smile: manžel ma ukazkovy spermiogram ale protože je tak malo vajiček tak nam doporučili icsi aby byla jistota že se oplodni,nebyli jsme na vyšetřeni imunologie a timto se to obejde. Jinak me docela boli břicho jsem jak přejeta. A ješte mi přidavali narkozu protože jsem se probrala ješte před koncem zakroku. :grinning: tak to je tak asi všechno :slight_smile:
13. dub 2007 ve 14:36  • Odpověz
Tak to přeju aby se to povedlo. Po narkóze by jsi byla jako přejetá i bez toho zákroku. Takže.......
Hodně štěstí do toho zítřka a samozřejmě i následně. Musíš nám přece jít příkladem jak se to dělá. :wink:
13. dub 2007 v 15:47  • Odpověz
ahoj holky všechny vás moc zdravím,, a zároveń obdivuji s jakým klidem už vše zvládate. Jelikož i já po dlouhém odkladání 6 let kdy jsem pořád myslela že to příjde samo,, a bohužel ne a ne,, tak se chystám taky na IVF. Jsem z OV,,takže se chystáme do GyncentraOV. Najde se tady někdo kdo prodělal IVF v OV? Taky by mě holky zajímalo jakou částku je si třeba připravit. Jelikož všude čtu, že to hradí pojištovna, ale co slyším tak zadarmo to nikde není.
MOc vam děkuji za základní zasvědcení a zároven vám všem přeji hodně hodně štěstíčka!!!!!zdraví V. :slight_smile:
13. dub 2007 v 16:05  • Odpověz
Mourku, hlavně, že jsou aspon tři, když bude vše v pořádku, tak to máš tři děti a to snad stačí ne? :grinning: Mě po prvím IVF zbylo jedno a do druhém dvě, tak hlavu vzhůru :wink:

VercoV, záleží co vše budete k IVF potřebovat a od toho se odvíjí cena, nevíš aspon orientačně co tě čeká?
13. dub 2007 v 17:52  • Odpověz
holky mi to zvladne :grinning: jak řika larunka- aspon 3 než žadny :sunglasses: holky a ješte trapas :grinning: jak už jsem byla trošku oblbla tou narkozou,ale ješte jsem nespala, doktor sr připravoval a ja mu povidam " všechno je to tady hrozny, tak alespon že vy jste hezkej :grinning: a když jsem se probrala tak ješte na sale jsem řikala všem zučastnenym že se mi zdalo o sexu :sweat_smile: tak si musi myslet že jsem nymfomanka :grinning:
13. dub 2007 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.