• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
mya to ne, stejně si to mimčo nevybrečíš. Myslím, že je nejlepší být v pohodě :slight_smile:
16. kvě 2007 ve 21:28  • Odpověz
mimmix kdy jsi měla poslední MS?
16. kvě 2007 ve 21:29  • Odpověz
autor
první den poslední MS byl 14.4.
16. kvě 2007 ve 21:31  • Odpověz
holky,taky jste meli strach, ze vam to spletli a dali vam jiny embrysky?ja tam u toho transferu mela manzu,docela koukal...
16. kvě 2007 ve 21:33  • Odpověz
autor
hehe, moje matka zase trpí představou že tam ty embrya o kterejch ti řeknou že se nevyvíjely dobře prodávají jiným ženským :grinning: mě to dokonce naznačila sestra na gynekologii kam chodím.
manža se ptal na to samý se spermiema, co když popletou zkumavky nebo zamění cedulky na nich? asi by čučel kdyby na něj vykoukl černoušek :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2007 ve 21:38  • Odpověz
mimmix a jak máš dlouhej cyklus?
16. kvě 2007 ve 21:40  • Odpověz
mimmix...presne to jsem resila ,kdyz jsem rekla at tam na transfer zustane a brala to jako svedectvi.dokonce jsem si delala srandu i ze sestry,ktetra je prinesla v ty strikacce.stejne to musi byt chaoz s teme emryema,jak je tam maji co?tam toho musi bejt...cerny,bily,zluty :grinning:
16. kvě 2007 ve 21:42  • Odpověz
mimmix spinila jsi ?
16. kvě 2007 ve 21:43  • Odpověz
autor
marky 30 dní.
myo já se taky divím jak to v tý laborce zvládaj, ještě tam mají spoutu mrazáčků, vajíčka, spermie, no, zodpovědná práce.
já jsem manžovi řekla že to má lepší než jiný chlapy, protože má jistotu že dítě je jeho, z jeho vzorku, kterej odevzdal :slight_smile:
jiný chlapy tuhle jistotu nemaj :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2007 ve 21:45  • Odpověz
presne tak .nastesti s tim vzorkem manza nemel problemy.nebere to hrozne.jsou chlapy,kteri se stydi a berou to jako potupu.pritom maji to odebirani daleko prijemnejsi ,nez my zensky. a jsou tam sami jen s casakem, ale ja tam u toho mela 5 lidi...
16. kvě 2007 ve 21:48  • Odpověz
autor
já vůbec nešpinila a jak říkám nemám vůbec žádný příznaky.
třeba můj švagr tam vůbec nešel, měl s tím děsnej problém, ségra tam jeho spermie vezla z domova, a vůbec mu to připadalo potupný a nechtěl tam jezdit. doporučili jim genetiku, ale ani tam nešel.
můj manža je pořád se mnou až je mi to někdy nepříjemný, po punkci na mě dokonce čekal s kytkou, jako by se mu už narodilo dítě :slight_smile:
ale jak říkám, je to ještě klučík a lepší starostlivej než nevšímavej :wink:
16. kvě 2007 ve 21:54  • Odpověz
jojojo.muj maza byl u me kdyz jsem se probudila na leharne po narkoze.a kytku jsem dostala v den transferu.mame to proste uzasny chlapy a proto jsme si je vybrali...ja to dneska balim, mej se nadherne, a zitra se ozvu jak to se mnou vypada.papa
16. kvě 2007 ve 21:59  • Odpověz
autor
dobrou! :sunglasses:
16. kvě 2007 ve 22:01  • Odpověz
mimmix tak to je ještě na vyšetření ultrazvukem brzo, takže bud vážně v klidu

dobrou a držím pěstičky na zítřek :slight_smile:
16. kvě 2007 ve 22:09  • Odpověz
autor
marky díky, uvidím v pátek, dobrou noc.
16. kvě 2007 ve 22:21  • Odpověz
Holky,kde ste???já vám chci oznámit,že budeme mít dvojčátka :slight_smile: :slight_smile: hurá, dokonce sem viděla jak tluče jedno srdíčko, druhý bylo jaksi otočený,ale bylo tam!!!Mám i první fotku,jé já su tak šťastná.tak se taky držte!!!
17. kvě 2007 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem byla u své doktorky a řekla jsem jí výsledek spermia (absence spermií). Doporučila nás rovnou do CAR (do Podolí). Na první konzultaci jdeme 7. 6. Jinak doktorka mi naznačovala, ať zvážíme dárce, že by to bylo lepší, že jinak se zvyšuje riziko všeho možného. Nevíte o tom něco?

Tindro, to je krásná zpráva, moc gratuluji ke dvojčátkům!
Prosím tě, jaké vy jste měli problémy, ty jsi zdravá?
17. kvě 2007 ve 12:06  • Odpověz
Tindro ...to je super zpráva ...já už bych taky chtěla mít po utz...kolikátý den jsi od ET????A nevíš jakou jsi měla hladinu hcg????Já už to chci taky vědět!!!!!!!!!Mooooocinky gratuluji.....
17. kvě 2007 ve 13:03  • Odpověz
Tindra / obrovská gratulace - jak tluče srdíčko tak je to dobré.....
A dvojčátka - to je super dvakrát tolik štěstíčka. ......

Ice tinka - dočkáš se už to máš za pár stejně jako mimmix. :slight_smile:

Mikulka - v CAR ti určitě vše néjlíp vysvětlí. s těma dárcema - manžel má spermiogram celkem dobrý a taky jsme museli vypisovat jestli chceme zálohovat záda dárcem nebo ne. Chápu že jestli to budou dělat coby tvoji stimulaci a jemu odběr v den kdy tobě tak v případě že to nevyjde je dárce nejrychlejší možnost, ale určitě se dá dohodnou aby zamrazili i samotná vajíčka a oplodnili je později - sice za to nejspíš zaplatíte něco navíc ale pokud se to shoduje s tím co chceš.....
Určitě si sepiš co ti hlodá duši když tam půjdeš a ptej se a ptej se a ptej.
17. kvě 2007 ve 13:18  • Odpověz
autor
tindro huráááá! dvojitá radost, no to je něco! vidíte holky, že se nám to tu nakonec pěkně rozjíždí.
mě volali z CARu, že mám přijet až v sobotu dopoledne, takže mám den čekání navíc, ale snad už potom bude jasno, jestli mimčo v děloze je. v sobotu to už bude 22. den po ET a 6.den po vynechání MS.
17. kvě 2007 ve 13:28  • Odpověz
děkuju,dneska jsem 23 den po ET,hladinu hcg vůbec nevím ,krev mi nebrali, ale // jsem měla už 8.den, takže sem doufala v oba dva sněhuláčky.Mikulka já jsem zdravá,taky sem podle toho na vše reagovala přesně jak řekli,manža měl 0%morfologii na SPG a pak podruhé 1%.no tak šup šup sem s dobrýma zprávama, ať v tom nejsem sama :wink: mimmix neboj,hlavně mysli pozitivně!!
17. kvě 2007 ve 13:56  • Odpověz
autor
tindro já mám takovou radost, fakt je to super!
a to už bylo vidět srdíčko takhle děsně brzy?
já měla 19.dne po ET hladinu HCG asi 1200.
17. kvě 2007 ve 14:01  • Odpověz
Tindro, a povedlo se napoprvé?
17. kvě 2007 ve 14:02  • Odpověz
autor
mikulko myslím že je taky možný spermie nakombinovat-část manželových, část od dárce. nevím, jaký rizika měla doktorka namysli, ale já bych se snažila nejdřív zkusit pro manžela TESE, zkrátka ty jeho spermie vyzkoušet.
17. kvě 2007 ve 14:21  • Odpověz
Mim, chceme TESE vyzkoušet. A nakombinovat, to myslíš jako, že k jednomu vajíčku dají spermie jak manžela, tak od dárce, nebo že by prostě do jednoho vajíčka dali od dárce a ke druhému od manžela. Kdyby se chytly obě vajíčka, je možné, zavést do mě obě? Tedy i ty oplodněné dárcem i ty oplodněné manželem?
17. kvě 2007 ve 14:47  • Odpověz
tindro moc gratuluji k dvojčátkům, toje nádherná zpráva :dizzy_face: moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2007 v 17:11  • Odpověz
Ahojky, nějak jsem teď nestíhala psát. :frowning2: Každipádně moc gratuluji Tindře k dvojčátkům, je to skvělé. Pak gratuluji také ice.tince. A jestli jsem někoho vynechala,tak se moc omlouvám. :confused:

Mikulko, určitě se dá kombinovat oplodnění vlastními spermiemi a dárcem. A dělají to tak, že skutečně vědí, které vajíčko je oplodněné dárcem a které vlastními spermiemi. Ale dárce musíte podepsat předem. Vajíčka mrazit nejdou.

No a ke mě, já jsem dostala konečně MS a můžu se objednat na kontrolu a do 14 dnů by měl snad proběhnout KET. :slight_smile:
17. kvě 2007 v 19:37  • Odpověz
děkuju za gratulace,taky vám budu za chvilku gratulovat,uvidíte :wink: mimmix,bylo tam něco malinkýho a hýbalo se to a doktor říkal,že je to srdíčko,tak snad nekecal.mikulka povedlo se to na1.pokus,ale já byla kompletně v pořádku,takže to mělo určitě taky vliv a hlavně sem myslela pozitivně,žádná depka a pořád se usmívat,takže žádné slzy a žádné negativa!!
17. kvě 2007 ve 20:04  • Odpověz
tindro, to je super. Já jsem taky zdravá, tak moc doufám...
17. kvě 2007 ve 20:07  • Odpověz
mikulko neboj,ani se nenaděješ a bude to
17. kvě 2007 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.