• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
ahoj lucimo, no tak vítej mezi námi :wink: jak ti je?já sem včera trošku špinila,tak mám obavy aby ve mě zůstali oba moji sněhuláčci,ale to se asi budu bát až do ledna.
20. kvě 2007 v 11:13  • Odpověz
Lucimo, to bylo tvoje první IVF??? Jsem děsně zvědavá...zajímá mě, kolika holkám to vyjde na poprvé...platila sis veškeré nadstandartní úkony (jestli tedy není tahle otázka moc indiskrétní)??? A samozřejmě držím všechny palce, aby byl mimísek/mimísci v pohodě až do ledna :slight_smile:
20. kvě 2007 v 18:37  • Odpověz
mimmix tak jak jsi dopadla???

ahoj lucimo, vítej. Je super, že se ti to povedlo na poprvé. :slight_smile:
20. kvě 2007 v 19:31  • Odpověz
tak ahojky holčičky :slight_smile: koukam spoustu novych vec :wink: marky4 uvidiš že se nam to povede na podruhe :grinning: tindra ja chci take dvojčatka :slight_smile: lanka moc držim palečky at vše dobře dopadne :slight_smile: ja jsem si neuveřitelne odpočinula, tim že jsem řešila problemy druhych, na ten svuj jsem až tak nemyslela :sweat_smile: take jsem začala zase cvičit abych se alespon do nečeho vešla :grinning:
20. kvě 2007 ve 20:03  • Odpověz
mourku jj takové odreagování je super, chválím :slight_smile:

mimmix tak co??
20. kvě 2007 ve 20:19  • Odpověz
no a co marky4 jak se citiš :slight_smile: Chtela jsem vytvořit svatebni album, ale neumim minimalizovat fotky sakra :angry:
20. kvě 2007 ve 20:45  • Odpověz
mimmix - tak jak ? ty nás teda napínáš :wink:
21. kvě 2007 v 09:35  • Odpověz
mim, jsem taky zvědavá.
21. kvě 2007 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky chci se zeptat jestly ma nekdo zkusenost s prodlouzenou kultivaci a jestly je opravdu vetsi pravdepodobnos ze ivf klapne hned na prvni pokus diky :sweat_smile:
21. kvě 2007 v 10:04  • Odpověz
já měla PK a teď to vypadá, že budu mít dvojčátka :wink: ,ale myslím,že je to individuální,záleží co máte za důvod na IVF(myslím)
vypadá to,že na nás mimix zapomněla :frowning2:
21. kvě 2007 v 10:41  • Odpověz
Doufám že je to zapomění způsobeno samou radostí.
S PK nepomůžu - teprve ji v plánu máme. :wink:
21. kvě 2007 v 10:44  • Odpověz
autor
ahoj holky, já nějak o víkendu nestíhala :pensive:
ale dopadlo to dobře, jsem 5.tt, fazole už tam byla vidět.
31.5. jdu na další UTZ na srdeční ozvy a pak už mě předají mýmu gynekologovi.
bohužel mám zánět, co se teď nesmí léčit, tak jenom doufám, že se do dělohy nedostane... :frowning2:
21. kvě 2007 v 10:53  • Odpověz
Hurá, mim, gratulace! Zánět myslíš pochvy? Ten se jen tak lehko do dělohy nedostává, neboj!
21. kvě 2007 v 10:59  • Odpověz
mimmix jaké nestíhala, teď přece nesmíš nic dělat,jen krásně odpočívat a těšit se na další UTZ :wink: snad ten zánět brzo zmizí.No a samozřejmě gratulace :grinning:
21. kvě 2007 v 11:06  • Odpověz
Tak to se ještě jednou přidáma ještě jednou pogratuluju mimmix. Je to super.
A pak ti tak stejně nedočkavě budem gratulovat k srdečním ozvám.
Se zánětem si nedělej hlavu - časem se ho zbavíš.
Zatím si to moc a moc užívej - jak to vůbec vypadá - po ET jsi se vrátila do práce - a teď? Budeš pracovat nebo si to budeš užívat doma a v klidu.
21. kvě 2007 v 11:10  • Odpověz
autor
no právě, zánět pochvy, a když se díval vnitřním UTZ tak mám strach aby se to tam nedostalo.... :frowning2:
21. kvě 2007 v 11:12  • Odpověz
mim, myslím, že tak lehko se zánět do dělohy nedostane. Vždyť někdo má zánět pochvy dlouho, ani o tom neví a má normálně styk. A když se na to přijde, je to pořád zánět pochvy, není rozšířený dál, to fakt nejde tak jednoduše. Navíc v začátcích těhotenství jsou záněty pochvy časté. Nemusíš se bát. Někdy pomáhá bílý jogurt s živými kulturami, dát na vložku na noc. To by nemělo vadit při těhu.
21. kvě 2007 v 11:32  • Odpověz
Dekuji za info ohledne PK zitra jdu na odber . chci se zeptat kolik jste platily za PK ja 3500 kč :confounded:
21. kvě 2007 v 11:32  • Odpověz
7700 - ale je u toho AH zdarma. Takže nevím jestli se ti to podaří srovnat.
21. kvě 2007 v 11:37  • Odpověz
autor
mikulko snad ano, věřím tomu, že se s tím tělo popere samo :wink:
21. kvě 2007 v 11:50  • Odpověz
chci se zeptat jestli jsou po odberu vajicek bolesti mam z toho strach ale ne takovy jako z narkozy pry je po ni docela spatne nevim co muzu ocekavat
21. kvě 2007 ve 12:02  • Odpověz
Závisí na tom jaký máš práh bolesti a jak šikovný bude operatér.
V narkóze jsem spala cca 10 minut při zákroku - po přivedení zpět na pokoj jsem již neusnula - byla asi velmi lehká - přesto kolegyně na vedlejší posteli asi půl hodiny prospala.
Co se týče bolesti - při odchodu z centra jsem byla v pohodě - asi tak jako před odběrem, ale k večeru pak boleti přišli - přirovnala bych to k silné MS. Pomalu poté doznívali další 4 dny - pátý jsem již byla naprosto v pohodě.
Spíš jsem druhý den hledala jak se posadit - ale nemůžu říct že by to bylo tak strašné.
21. kvě 2007 ve 12:11  • Odpověz
Docela jsi me uklidnila .Muzu se zeptat v kterem centru jsi byla ? Ja jsem v Brne na obilnim Trhu
21. kvě 2007 ve 12:29  • Odpověz
Chodíme na Brněnskou Repromedu.
Neboj - však oni se budou snažit - tyhle krátké narkózy jsou už celkem beznásledkové. (ve smyslu že by ti po narkóze bylo špatně)
Přeju zítra hodně dobrých vajíček.
21. kvě 2007 ve 12:37  • Odpověz
Dekuji snad to vyjde .Cekam na dite uz 8 let a tohle je muj prvni pokus IVF . Strasne se na to tesim uz jen kuli manzelovi. Urcite se ozvu jak jsem dopadla jeste jednou ti moc dekuji . Urcite me jeste neco napadne tak se zeptam na radu. :sweat_smile:
21. kvě 2007 ve 12:46  • Odpověz
Určitě se ozvy - však jsme tu na tom všechny podobně. :wink:
Osm let - to už je nějaká doba.
21. kvě 2007 ve 13:17  • Odpověz
Holky, doktoři vědí předem, kolik vcajíček bude po OPU? Tedy na UZ to vidí asi, ale neví, kolik z nich bude použitelných?
21. kvě 2007 ve 13:27  • Odpověz
autor
podle mě to ani na UTZ dobře neodhadnou.
mě řekli před odběrem, že jich mám asi 20 a přitom jich odebrali 8.
jinak mumis-já snáším narkózu špatně a kdyby tahle nebyla krátkodobá, nevím jestli bych do ní šla, mám po ní šílený potíže, ale tohle bylo úplně v pohodě.
21. kvě 2007 ve 13:30  • Odpověz
Přesně tak Mikulka - já se při poslední kontrole ptala kolik asi bude - řekli že to vidí tak na osm - nakonec odsáli 9 oocytů z toho 4 byli prázdné, 2 nezralé a zůstali 3 vajíčka. A jestli se budou vyvýjet v pořádku je ve hvězdách.
21. kvě 2007 ve 13:30  • Odpověz
mim, také mám veliký potíže po narkóze, ale téhle krátkodobé se nebojím.
21. kvě 2007 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.