• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
jeste nevim kolik budu mit dobrych vajicek , ale nemuzu se s manzelem dohodnout kolik si jich necham dat . ja chci jen 2 ale manzel chce hned 3 pry je vetsi pravdepodobnost ze se uchyti alespon 1 . Doktor mi rek ze jich mam kolem 20 ale v ruznem stadiu :frowning2:
21. kvě 2007 ve 13:58  • Odpověz
autor
no většinou se dávají 2, záleží na věku, počtu pokusů a tak.
jestli je tohle váš první pokus, jste jinak zdraví a embrya budou pěkná, není důvod zavádět tři.
mikulko, to jsem ráda, že v tom nejsem sama, je to fakt hrozný, děsím se, že bych ještě někdy měla jít na operaci pod plnou anestezií, to bych nepřežila.
21. kvě 2007 ve 14:30  • Odpověz
mim, viď? Já taky! Zvracela jsem jak Alík, motala jsem se a furt padala k zemi (nízký tlak), prostě hrůza.
21. kvě 2007 ve 14:35  • Odpověz
Zaplať pán buh že medicína pokračuje - takže ta anestezie není zas až taký horor. :wink:
kolik vajíček - myslím že jsi psala že budete mít PK takže ono se to vytříbří samo.
21. kvě 2007 ve 14:39  • Odpověz
autor
jo, to bych byla ještě vysmátá.
mě narkóza způsobila žilní onemocnění-purpuru, tu už budu mít celej život, je to hrozný a těžko léčitelný, zkrátka mi to rozhodilo celej krevní oběh :frowning2:
21. kvě 2007 v 15:01  • Odpověz
Ta krátká anestezie při OPU?
O tom jsem ještě neslyšela - co to je?
21. kvě 2007 v 15:10  • Odpověz
tý jo,no to si vážně můžu pískat,když to tady tak čtu,tak se nestačím divit.moc vám ale držím palečky ať se už všechny přesunem jinam
21. kvě 2007 v 15:25  • Odpověz
mim, hmmm, teda. Naštěstí ty krátké narkózy takové paseky nedělají.
21. kvě 2007 v 15:51  • Odpověz
mimmix vidíš, já ti říkala, že na ultrazvuk bylo ještě brzy. Jsem moc ráda, že to dopadlo dobře. Moc ti gratuluji :dizzy_face:
21. kvě 2007 v 18:39  • Odpověz
ahojky marky4 ja vubec nic nevim, jestli ti doktoři řekli proč se to nepovedlo a kdy pujdeš na dalši pokus. a jestli ti budou delat nejaka vyšetřeni. tak mi prosim napiš. co a jak :slight_smile:
21. kvě 2007 v 19:39  • Odpověz
ahoj mourecku, promiň, na tvůj dotaz jsem zapomněla.
No mimča se přestala vyvíjet. Těžko říct, čím to bylo. ale jsem v poho. Dítě si nevybrečím. Teď jsem byla u tchýně na krvi a bylo mi zjištěno, že mám vysokou sedimentaci, tzn. mám v těle zánět. Takže teď budeme hledat kde. už mám napsaný žádanky na zubní, orl a sono břicha.
Další pokus?? to nevím kdy, zatím to necháváme. Možná na konci roku...
21. kvě 2007 v 19:55  • Odpověz
marky4 tak to me mrzi :frowning2: ale fajn že jsi v poho :slight_smile: ja jsem myslela že pujdu na dalši pokus v červenci, ale zatim nechci. Byl to pro me dost naročny po všech strankach :unamused: nejsem na dalši pokus připravena. abych řekla pravdu, bojim se dalšiho zklamani. tak chodim k Apolinaři pomahat holkam a čerpam sily. tak třeba taky na konci roku :slight_smile:
21. kvě 2007 ve 20:16  • Odpověz
mourku přesně tak, nemám právě teď nějak náladu na ty nervy s tím spojené. Takže oddych nám určitě pomůže :wink:
21. kvě 2007 ve 20:45  • Odpověz
určite :slight_smile: a potom budeme odpočate maminky :grinning:
21. kvě 2007 ve 20:53  • Odpověz
tak tak :grinning:
21. kvě 2007 ve 21:00  • Odpověz
slunička sedmitečna, nikdo nepiše :slight_smile: to se asi vyhřivate na sluničku :sunglasses: ja jsem v praci, za chvilku povedu relaxaci :slight_smile: tak zatim papa :wink: nevim co mam večer vařit, včera jsem koupila listove testo, rozvalela a naplnila rajčatama, cibuli, česnekem, ředkvičkama,paprikou,okořenila oreganem, a ješte jsem přidala syr nivu, a dala jsem to zapect. mnam mnam mnam. a je to zdrave a skoro dietni :slight_smile:
22. kvě 2007 v 11:47  • Odpověz
teda mourku,já tě obdivuju,že se ti chce vařit i ve všední den.takové činnosti mám zásadně na víkend,dojedu totiž domů z práce až v 6 a musím si chvilku odpočinout -nějak mě ti sněhuláčci zmáhají a to ještě nemám žádné břicho-no a hned je večer a musím jít brzo spát,protože vstávám v 5,10 :slight_smile: a natož ještě něco uvařit-to už nemám sílu :grinning: to su zvědavá co budu dělat až se budu valit jako kulička
22. kvě 2007 ve 12:25  • Odpověz
tindra,no je fakt že vařim každy den, ale snažim se vařit jednoducha jidla :slight_smile: a je bezva že ted mužu grilovat, mam gril na terase a tak tam placnu maso a je to. a prosim te tindro ty pracuješ v uranovych dolech? že maš takovou pracovni dobu? :grinning: JA CHCI TAKY SNEHULACKY :slight_smile: opatrujte se :slight_smile: :wink: :slight_smile:
22. kvě 2007 ve 13:04  • Odpověz
ne ne ,jen to mám do práce 60km,jezdím busem a na zastávku to mám cca 20min :angry: no ale snad už to brzo nebudu muset absolvovat :wink:
22. kvě 2007 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky děvčátka, dnes je tak nádherně a já jsem v práci. :unamused: Ale co se dá dělat.

mimmix - moc a moc gratuluji, že je vše v pořádku a raduješ se z fazolky

Mourku, tak jsem si přečetla, že jsi si úžasně odpočinula, tak to je super. :slight_smile:
22. kvě 2007 ve 13:13  • Odpověz
mourku a neboj, taky se dočkáš sněhuláčků,vždyť když zrovna nečekáš na nějaký výsledek vyšetření,tak ten čas letí jak voda,příští týden už je červen,pak šup šup a je po prázdinách no a na konci roku se i s marky zase budete těšit na UTZ :wink:
22. kvě 2007 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím. Marky, moc se mi líbí tvůj přístup, už brzy se s takovým přístupem dočkáš zdravého miminka, nebo miminek :wink:
22. kvě 2007 ve 13:33  • Odpověz
autor
zdravím holky a díky všem za gratulace :wink:
taky u vás tak bouřilo? myslela jsem že se blíží konec světa... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2007 v 17:10  • Odpověz
mimmix na jižní moravě se pořád nic neděje ale je pěkný dusno,tak snad něco málo bude i tady,nedá se už pomalu dýchat :unamused:
22. kvě 2007 v 18:37  • Odpověz
Tak jankatr - která nám tu nedávno dodávala sil a těšila se z dvou čárek - to nevyšlo - srdíčko přestalo bít.
Holt je vidět že dvě čárky na testu ještě výhru neznamenají a že počítat se špatným koncem je potřeba v každém okamžiku.
Takže pevné nervy a vysokou odolnost proti poskládání se.

Jižní Morava - hlásí v noci krásný blesky - ale jestli pršelo - to fakt nevim - když jsem se probrala bylo už sucho. :wink: Takže i jestli pršelo za moc to stát nemohlo.
23. kvě 2007 v 06:40  • Odpověz
Lanko, také jsem to zaregistrovala, že Jankatr o miminko přišla. Vždycky je mi to moc líto, když se někdo dočká a pak to takto skončí.

Ale musíme být silné.

Jinak v Praze byla bouřka včera odpoledne a trochu sprchlo, ale také nic moc.
23. kvě 2007 v 08:56  • Odpověz
ahojky, no to je hrůza,myslela jsem,že u ní je to jasné,měla tolik optimismu.S něčím takovým ale člověk už pak nepočítá - vidím to u sebe,měřila sem pokoj kam dám ty dvě postýlky-takže to musí být děsivé.máš pravdu buresinko,nic jiného než být silné nám nezbývá
23. kvě 2007 v 11:05  • Odpověz
ahojky, ja to take včera zaregistrovala ohledne jankatr :frowning2: a na nalade me to nepřidalo. buresinka kde v Praze vubec bydliš? mohly by jsme nekdy zajit na kavu, byla bych rada. ja bydlim v Hornich Jirčanech, ale mame ješte byt na Vinohradech a v Praze jsem skoro pořad.
23. kvě 2007 v 11:10  • Odpověz
Mourku, ráda s Tebou někam zajdu. No a překvapení, já bydlím na Vinohradech. :grinning:
23. kvě 2007 v 11:23  • Odpověz
je to je super :grinning: tak ja Ti pošlu čislo do interni pošty :slight_smile: a zavolame si až budeš mit čas :slight_smile: hned mam lepši naladu :slight_smile:
23. kvě 2007 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.