• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Ahoj holky tak jsem byla vcera na tom odberu ,odsaly mi 20 vajicek a z toho je jich 15 dobrych. Jen jsem necekala ze to bude potom tak moc bolet jeste dneska nemuzu poradne chodit boli me z toho cela deloha a nepomahaji mi ani leky proti bolesti . Ale musim to vydrzet :frowning2: . v patek jdu na transfer tak mi drzte pesti
23. kvě 2007 v 11:55  • Odpověz
15 je krásný počet,hlavně nezapoměň hodně pít! :wink:
23. kvě 2007 ve 12:19  • Odpověz
autor
ahoj holky, to s jankou mě mrzí, byla moc milá a hodně mi ze začátku dodávala odvahy, taky nevím, jak těch prvních 16.týdnů přežiju, když je to všechno na miminku, aby to nevzdalo... :frowning2:
23. kvě 2007 ve 12:29  • Odpověz
ahoj holky, já jsem si prožila něco podobného minulý tyden, byla jsem na odběru minulý týden v uterý a měla jsem 21 vajíček a taky mě potom bolel celý človíček, ale mužu ti napsat, že ve čtvrtek to už bylo mnohem lepší, tak ti přeji, ať to máš taky tak :slight_smile:
23. kvě 2007 v 15:03  • Odpověz
pro Tindra: diky za radu snad to pomuze hlavne at uz to mam za sebou a muzu se jen radovat z toho ze se to povedlo :slight_smile:
23. kvě 2007 v 16:55  • Odpověz
mumiskovani teď tě teprve čeká to čekání - bacha,je to nekonečné :wink: :grinning:
23. kvě 2007 v 17:07  • Odpověz
mumiskovani držim palečky :slight_smile: tindra co delaji snehulačci? :slight_smile: holky ja jsem blazen :grinning: asi si koupim pejska afganskeho chrta :slight_smile: strašne se mi libi :slight_smile:
23. kvě 2007 v 18:30  • Odpověz
nevím,zatím nic neříkají a dokonce se jim zatím líbí co jím,jen by chtěli abych furt spala,tak to mi asi pak vynahradí :grinning: koukala sem co je to za pejska,takový elegantní :wink: ale moc veliký-na mě-máme 2pok.byt-bývají hodní?No a štěňátko musí být nádherný...
23. kvě 2007 v 19:31  • Odpověz
holky tak já vyrovnaná holka mám dnes nějaký divný den a tak to na mě dolehlo :cry: . Kolem se rodí známým miminka, nebo se dozvídám, že je čekají. a my nic :frowning2:
Je mě moc líto Jankatr, ach jo, jak je ten život šíleně nespravedlivej. Proč????
No nic, půjdu koukat na telku , třeba mě to přejde.
23. kvě 2007 ve 20:14  • Odpověz
marky hlavu vzhůru,dneska byla špatná konstalace hvězd :wink: miminka jsou všude,protože teď rodí silné ročníky,takže si z toho nic nedělej!!!
23. kvě 2007 ve 21:26  • Odpověz
tindra tak toje hezke že se snehulačkum všechno libi :slight_smile: jinak štenatka jsou krasna a prave jsou bezvadny k detem :slight_smile: jsou to takovy aristokrate :slight_smile: marky4 ja po tom neuspechu jsem ani neplakala, vubec to nešlo, tak jsem si řikala jak se ten muj smutek projevi :cry: ja nejsem zvykla brečet, proste jsem se to naučila. V praci kde posloucham každy den smutny přibeh, jsem mela slzy na krajičku.Jenže ja tem holkam musim pomahat. tak jsem si řekla že proste nesmim.No a ted je to tady, smutek zajidam :unamused: proste jim a jim a je mi chvili dobře, ale pak hruza :frowning2: zmitam se ve sve bolesti, vim že je to otazka času, ale je to težke :angry:
23. kvě 2007 ve 21:53  • Odpověz
dobry den berušky :slight_smile: tak už jsem dnes zvladla jedno cvičeni :slight_smile: a od 11.00 mam ješte jedno, musim trošku vypadat do plavek, když ted tak jim :grinning:
24. kvě 2007 v 09:10  • Odpověz
Ahojky děvčátka, můžu se k vám přidat? Teda holky je to boj, co? Já jsem dneska 12.den po transferu a mám nervy na pochodu, ale to jak tady tak sleduju, tak zřejmě nejsem jediná :confounded: . Ze začátku jsem měla strach jít na záchod, zkoumala jsem toaleťák :sweat_smile: a teď zas zkoumám prsa, jestli neměknou...no asi mi brzy hrábne. Jinak Mumiskovani taky jsem nečekala tu bolest po odběru, belhala jsem se jako babka a třeba kýchání vůbec nepřicházelo v úvahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
24. kvě 2007 v 09:29  • Odpověz
ahojky renys, tak moc držim palečky at jsou dve čarky na testiku :slight_smile: no a mela jsi prodlouženou kultivaci?
24. kvě 2007 v 09:38  • Odpověz
Ahojky Mourku, díky za palečky, jojo měla + AH, zavedli mi 1 expandující a 1 hatching. blastocystu, tak to by v tom byl čert, aby se alespoň jedno nechytlo :angry: .A ty jsi asi po neúspěšném IVF, viď? To mě mrzí. Taky si říkám, že když to nevyjde tak si dám celé léto pohov a na podzim se uvidí, bohužel nemáme žádný mražáčky, tak je to hrozná představa podstoupit to znova...
24. kvě 2007 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
renys, tfuj tfuj tfuj, ať se emryjka, negbo embryjko, chytí!

Holky, a OPU se dělá vnitřkem, nebo stěnou břišní?
24. kvě 2007 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky tak to vypada docela dobre , nechala jsem oplodnit 10 vajicek a zaim se delijou jen 3 dneska si zavolam znovu tak cekam za jich bude trosku vic :unamused: .
24. kvě 2007 v 10:06  • Odpověz
OPU se dělá přes pochvu, skrzeva zadní vaginální stěnu. Mumiskovani držím mooc palečky, prostě to jsou fakt nervíky od začátku až do konce, co?Mně odebrali 19 vajíček, 2. den bylo 11 emryjek, tak jsem čekala, že zůstane i něco na zmražení, ale ouva.
24. kvě 2007 v 10:20  • Odpověz
mumiskova / tak to gratuluju / taky se těším že se zachvíli někam posunem.Zatím mi pořád tvrdí že to moc pomalu roste a že tu stimulaci budemem muste natáhnout. Takže se vyčkává - každé dva dny na kontrolu (krev a UTZ) dnes už si setřička ztěžovala že není odkud brát - jakmile vezmou vyleje se okamžitě modřina (kvůli tomu ředění krve) no snad už tomu bude konec :unamused:
s tou bolestí po OPU ještě mně napadlo - může to ovlivnit asi i počet oocytu - měla jsem jich málo tak mi asi nic moc nebylo.
Mikulka - OPU je prováděna přes spodek. (říkají že je to šetrnější - přitlačí si stěnu pochvy přímo k vaječníku a tím pádem není tak časté že by zasáhly střeva a ostatní)
24. kvě 2007 v 10:21  • Odpověz
embryjek, pardon :slight_smile:
24. kvě 2007 v 10:22  • Odpověz
mam taky trosicku strach hlavne kdyz se chytnou alespon 2 tak budu ta nejstastnejsi cekatelka pod sluncem :grinning: .
24. kvě 2007 v 10:25  • Odpověz
urcite se ozvu po 12 hodine to uz budu vedet zase trosku vic :slight_smile:
24. kvě 2007 v 10:27  • Odpověz
Lanko, Ty si taky pícháš Fraxiparín? Do břicha píchance celkem jdou, ale Agolutin do zadku, to je jiný kafe :unamused: , minulý týden jsem si napíchla cévu a když jsem injekci vytáhla, tak ze mě vytryskl proud krve, no myslela jsem, že asi skončim někde zemdlelá pod stolem :slight_smile:. Mně ty vaječníky bolely šíleně po OPU, jelikož ty vajíčka prý hůř dostávali, museli folikulíky proprachovat médiem, proto jsem taky byla na sále dýl.
24. kvě 2007 v 10:29  • Odpověz
renys to viš že to ted dopadne dobře uvidiš, me taky hrabne podstupovat dalši stimulaci :angry: ale jina možnost neni :wink: lanka na tebe taky myslim :slight_smile: už aby jsi byla tehulka :sweat_smile: mumiskovano tolik vajiček :slight_smile: co ja bych za to dala :slight_smile: a renys to ti teda zavadely už pořadny mimiskove, ty se v břišku zavrtaji a už se nepusti :slight_smile:
24. kvě 2007 v 10:31  • Odpověz
Fakt? No díky Mourku, já se v tom až zas tak nevyznám, no hned je mi líp na dušičce. Já už v minulosti 2x otěhotněla celkem hladce asi 4. cyklus se vždy zadařilo, ale skončilo to bohužel nezdarem, jednou zamlklým potratem v 11. týdnu a pak samovol. potratem v 7. týdnu, no a pak začaly stávkovat potvůrky vajičníky. Takže je mi jasný, že v mym případě případné 2 čárky na testíku nebudou ještě výhrou, ale člověk tomu musí věřit, že to štěstí konečeně sedne i na nás a já tomu pevně věřim, že každá z nás si ten vlastní uzlíček štěstí už brzy pochová!!
24. kvě 2007 v 10:40  • Odpověz
kdepak - mám puregon, ale moc na to nereaguju - takže hodně vysoké dávky..... a tak. Píchám to do nohy - břicho mi nevyhovovali bylo mi u toho špatně u noh to líp snáším.
co se sálu týče - v 9:00 mně uspali a od 9:10 si už vše pamatuju - a to už jsem byla na pokoji - takže zásah tak asi 5 minut max.

Mourku - taky ten počet bledě závidím - co já s těmi třemi......
24. kvě 2007 v 10:43  • Odpověz
renys ja prave prodlouženou kultivaci nemela a taky to podle toho dopadlo. Nebo si to alespon myslim. Mela jsem jen dve vajička, a na PK musi jich byt aspon 5. tak přište. budu mit dlouhy protokol, ted jsem mela protokol s antagonisty a mela jsem 18 folikulu ale jen ty dva oocity :angry:
24. kvě 2007 v 10:49  • Odpověz
Já měla taky Puregon + Decapeptyl + ten Fraxík na ředění krve, ten budu muset píchat celý těhu. Ty jo Lanko, na kolik Tě tedy vyšel ten Puregon? To je k vzteku, viď, ale neboj doktoři si to ohlídají, aby jich tam bylo dost.
24. kvě 2007 v 10:51  • Odpověz
teda Mourku, normálně čumim, jak to holky taky nemáte jednoduchý. PK je určitě přínosem, vyřadí se tak embryjka, u kterých se dále neaktivuje růstový proces.
24. kvě 2007 v 10:56  • Odpověz
Aha / ředění krve - mám jen nějaký prášky - už jsem na to skoro dva měsíce. Naštěstí to nejsou injekce - to už by mně švihlo.

Mourku - i s prodlouženou kultivací jsem stejně měla jen tři vajíčka - takže.... nejspíš je to o štěstí.

Kolik mně vyšel Puregon - vzhledem k tomu že pojišťovna připlácí při jedné stimulaci jen na 2250 jednotek a já pro jednu stimulaci potřebuju 5400.
tak to vyšlo - doplatek k tomu co dá pojišťovna - cca 8.000,- a pak jsem sháněla na netu, protože 300IU stojí při plné platbě v lékárně nějak 3500,-
sehnat se podařilo zbytek dávek za 12000,- takže jen samotný Puregon pro jedenu stimulaci 20.000,-

Když jsem se ptala po Fostimunu - nedoporučili mi ho s tím že při takhle vysokých dávkách mi pojišťovna všechno stejně nezaplatí (propočítávali to cenově a bylo to skoro to samé) a ještě budu bodat dost velký množství tekutiny + plus to že se špatně snáší - takže tohle rozhodování bylo snadný.

Teď jsem se vrátila z UTZ - největší mají 16mm (jsou dva), nejmenší 8mm (dva sou 10mm a dva 14mm) - odběry budou v pondělí.....
Vidím to dost černě. dokupy tam viděli asi 10 folikulů. Začínám mít pocit že i ta druhá stimulace bude stát za ......
24. kvě 2007 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.