• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Mourku - kecám - s dlouhým protokolem a né s PK. :slight_smile:
24. kvě 2007 ve 12:26  • Odpověz
No hádám že zrovna teď nemám na výběr. Celkem mně zarazilo že Dr. tak dlouho váhala s tím co podnikne dál. Posledně byla o hromadu rozhodnější. Asi se jí to taky zrovna moc nezdá.

Ale jsme s manžou dohodnutí že ať to bude teď už jak chce - požádáme o provedení PGD na tom co je a pak teprve budem řešit co dál. Nejspíš si dáme pauzu - začínám být krutě protivná.
24. kvě 2007 ve 12:28  • Odpověz
lanka to me mrzi :frowning2: ale sama řikaš je to o štesti :slight_smile:no ja jsem take zvedava co vyprodukuju tim dlouhym protokolem :angry: už mam zase po cvičeni a vyražim do nakupniho centra na chodov a jak to tak vidim, sežeru tam cukrarnu :grinning: :angry: držim nam všem palečky :slight_smile: tuhle jsem naši babče řekla, proč vlastne chodi do toho kostela, když miminko se nevede a nevede :unamused: tak me malem vynesla v zubech :slight_smile: a už delši dobu se u nas neukazala :wink: :slight_smile:
24. kvě 2007 ve 13:20  • Odpověz
Mourek / tak to máš aspoň svatej klid. Ne?
24. kvě 2007 ve 13:30  • Odpověz
Tak holky,volala jsem abych se zeptala kolik vajicek se nam oplodnilo ? jsem docela zklamana :frowning2: protoze z 10 jich mam jen 4 takze zitra jdu na transfer . Co rikate na AH je vetsi pravdepodobnost ze se uchyti? :confused:
24. kvě 2007 ve 14:09  • Odpověz
Mumiskovani / nebuď zklamaná - představ si že se všechny 4-ři chytí a budeš je mít doma , v tom případě se s tebou vsadím že se ti 4-ři bude zdát už docela dost :wink:
AH je prý větši šance se chytit, ale vyzkoušeno nemám - stejně to závisí na kvalitě embria a na spoustě dalších okolností.
24. kvě 2007 ve 14:26  • Odpověz
pokusim se na to moc nemyslet :wink: abych byla zitra v klidu . Ta nejistota je opravdu strasna :frowning2:
24. kvě 2007 ve 14:31  • Odpověz
Počkej - bude to ještě horší s tím jak se bude strašně pomalu blížit den testování. :unamused:
Skoro aby jsi si vymyslela aktivitu na zabavení se. :wink:
24. kvě 2007 ve 14:34  • Odpověz
autor
lanko, kdy jdeš na odběr? budu držet pěsti ať jsou to samý krasavci.
holky, nic si z toho nedělejte, že máte málo embryjek, já měla jenom dvě použitelný, na spodní hranici kvality, sotva že se daly zavést a jedno se chytlo, takže hlavu vzhůru! :slight_smile:
24. kvě 2007 v 15:54  • Odpověz
mumiskovani, držím palce na zítřek, vždyť 4 embryjka není tak málo.
AH bych chtěla udělat.
24. kvě 2007 v 16:04  • Odpověz
ahojte holky

lanko tak to je super, že už půjdeš na opu. Budu ti držet pěstičky.

Vítám renys. tobě přeji //.

Já jsem měla taky prodlouženou kultivaci, z8 jich zůstali 3. AH jsem neměla, takže nemůžu posoudit.
24. kvě 2007 v 17:22  • Odpověz
Mumiskovani, hroozně moc držím palečky, ať vše zítra dobře dopadne, a ať se jim v bříško hodně líbí :wink: .No Lanko, tvoje pocity chápu, člověk pak úplně otupí a vše vidí černě..ale pár folikulíků tam vykouklo, ty dva jsou velikostí celkem v poho, ne? Teda vás už to muselo stát úplnej majlant, to je hrůůůza.Tak jen doufat, že to pak potomek patřičně ocení a bude nejhodnější dítě :sunglasses: ! AH je dobrý hlavně u starších mamin, jelikož jejich jajca prý mají tvrdší obal, a nebo prý spousta žen přirozeně otěhotní, ale mají tuto vadu, ani o tom neví. Koukám Mourku, že si pusinku neošidíš,co? :wink:
24. kvě 2007 v 18:28  • Odpověz
už jsem doma :slight_smile: a boli me nožičky :slight_smile: vařim a koukam co pišete, to jsem ale kuchařka stiham všechno :slight_smile: :slight_smile: mumiskovani zitra držim palečky :grinning: a všem ostatnim taky :slight_smile: na chodove bylo spoustu maminek s miminkama, tak jsem smutne koukala :unamused: ikdyž mam Domču, tak je už strašne velka :stuck_out_tongue_closed_eyes: prave na tom CHodove jsme byly kupovat plavky, hruza, nic neni slečne vhod :grinning: ale je velikanska :slight_smile: a nechce se mazlit :grinning:
24. kvě 2007 ve 20:04  • Odpověz
mumisku já ti taky na zítřek držím pěstičky.
jj teď jsou všude mimouši, nebo těhotné maminky. No jo, musíme být trpělivý, určitě se těch uzlíčků dočkáme
Mourku kolik má dcera?
24. kvě 2007 ve 20:06  • Odpověz
14 let. meři 170cm ja 160cm a ma i vetši prsa než ja :angry: je pravda že ja žadny prsa nemam :grinning: :grinning:
24. kvě 2007 ve 20:49  • Odpověz
teda tak to už je fakt velká slečna :slight_smile:
24. kvě 2007 ve 22:06  • Odpověz
to je . je krasna chytra mila hodna, dobře se uči. nikdy s ni nebyl žadny problem. ted bych si moc přala strašne zlobiveho chlapečka :slight_smile: Domču jsem mela když jsem byla pomalu ješte dite :slight_smile: a mame spolu moc pekny vztah, ja vypadam docela mlade, tak když spolu jdeme tak si lidi mysli že jsme kamaradky :grinning: no a ted na me doleha to mmateřstvi a ono nic :frowning2: ale my se nedame :angry:
24. kvě 2007 ve 22:17  • Odpověz
Přeji všem dobré ráno, ty jo Mourku, tak Ty už jsi zasloužilá mamina,a ještě máš takovou kočku. No neboj, vyšlo to jednou, vyjde to zas! Holky můj testovací den se blíží, je mi úplně špatně při představě, že budu zklamaná, pěkně naklušu zase do práce, všichni to tam samozřejmě ví, a zase ty jejich soucitný pohledy... Manžel mi včera řekl, že ani jednou nezapochyboval, že tam mimi nejsou, tomu říkám optimismus :fearful:
25. kvě 2007 v 07:48  • Odpověz
Dobré ránko všem. Včera jsem vůbec nestihla mezi Vás zajít. Měla jsem hrozný frmol v práci. :confounded:

Renys, držím moc palečky, ať objevíš //. Jsou to hrozné nervy co?
Lanko, držím moc palečky, ať je tam nakonec těch vajíček co nejvíc. :slight_smile:

No a ostaní zdravím při pátku. :slight_smile:
25. kvě 2007 v 08:47  • Odpověz
Mourku to ti pěkně přerostla přes hlavu :slight_smile: to bych ti přála hned 2 zlobivé chlapečky,abys věděla zač je toho loket :grinning: :grinning: renys pevné nervy,hlavně se nestresuj zbytečně dopředu.mumiskovani pěkně odpočívej,aby se jim pěkně uhnízďovalo :wink: Všem přeju krásný letní den :sunglasses:
25. kvě 2007 v 08:48  • Odpověz
dobre rano holčičky :slight_smile: ja jsem byla take překvapena jak manžel veřil že to vyjde :unamused: a když se to nepovedlo, tak ho to moc vzalo :confounded: moc to momo chce, chudaček muj, přitom je v naprostem pořadku :slight_smile: ja mela Domču v 18 letech a to jsem mela nechraneny sex asi tak od 16, byla jsem holka rozverna :astonished: tak že to nebylo s otehotnenim take v pohode, no uvidim. a testik bude pozitivni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tindra a co delaji snehulačci?
25. kvě 2007 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Renys, držím palce, ať jsou dvě //, chápu tvoje nervíky.
Mourku, to už máš velkou holku teda!
25. kvě 2007 v 10:48  • Odpověz
Tindro a Ty jsi v jakém týdnu? Moc gratuluji ke dvojčátkům, je to úžasný pocit,viď? Já když jsem byla těhotná ( i když bohužel krátce :frowning2: ) tak jsem se cítila tak šťastná a tak krásně, taky všechny maminy září jako vánoční stromečky :dizzy_face: . Berusinko, tebe čeká kdy ten KET? Joo Mourek, to už je zkušená paňmáma :grinning: .
25. kvě 2007 v 10:58  • Odpověz
Poslední dobou si víc všímám těhulek, a fakt, všechny zkrásní, úplně září! :slight_smile: Už chci taky zářit :wink:
25. kvě 2007 v 11:01  • Odpověz
taky budeme všechny zařit :slight_smile: uvidite :slight_smile: ja možna budu teda zařit tim že se zblaznim :grinning: mentalne postiženy maji take stale usmev na rtech :grinning: :grinning:
25. kvě 2007 v 11:17  • Odpověz
Renys, v pondělí jdu na UZ a pokud bude vše v pořádku, tak ke konci příštího týdne. :slight_smile:
25. kvě 2007 v 11:18  • Odpověz
autor
ahoj holky, dneska je tak krásně.
manžel otrokář mě požene na zahradu stavět bazén, ale tentokrát ho budu jenom komandovat a rozvalím se do houpačky :sunglasses:
já taky včera viděla v Tescu jednu těhulku, byla tak sedmej měsíc a zrovna si zapalovala druhou cigaretu... :angry:
25. kvě 2007 v 11:29  • Odpověz
Hm, mim, to teda nepochopím! :angry:
25. kvě 2007 v 11:32  • Odpověz
autor
já taky ne, a to jsem bývalej kuřák :unamused:
25. kvě 2007 v 11:39  • Odpověz
Ahoj děvčata,ve středu jsem byla na IVF.Vyšly nám akorád dvě embrijka,tak uvidíme co se z toho vyklube.Máme druhý pokus.Tak držte palečky
25. kvě 2007 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.