• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Ahojky holky tak koukám že tu polovina z vás ještě čeká na // :grinning: Já zatím v pohodě po týdnu se mi hcg vyhouplo z 490 na 6700!!!!Takže umírám netrpělivostí jestli jsou dvě nebo jedno :dizzy_face:

Tindro kdy jsi přesně byla na utz když už viděli dvě????????A viděla jsi už srdíčka????
Zatím papa snažilky i těhulky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
25. kvě 2007 v 11:50  • Odpověz
autor
icetinko ty jsi na UTZ nebyla? já byla 3. den po vynechání (19.den po ET) a už mi řekl, že dvě tam nebudou určitě, že by je viděl.
na srdíčko jdu 1.6. teda 18. den po vynechání.
ale HCG je u tebe vysoký, takže to možná vypadá na dvě. to by bylo super! :wink:
25. kvě 2007 v 11:54  • Odpověz
Ty seš máš,ani nevíš jak bych tohle taky ráda napsala,moc gratuluju.Vyšlo to na poprvé?
25. kvě 2007 v 11:55  • Odpověz
autor
mně kupodivu napoprvý, ale ještě není vyhráno, nejhorších je prvních 16.týdnů.
25. kvě 2007 ve 12:02  • Odpověz
To snad není možné,tady jsou už snad všichni těhotné :slight_smile: Vím,že nemáš vyhráno,ale neboj jsi pod dohledem a tak to bude v pohodě.v kolikátém už jsi? :astonished:
25. kvě 2007 ve 12:08  • Odpověz
Mikulko, kdy Tebe čeká IVF? Taky se dočkáš neboj :wink: . Teda tady je těhulí, to je hezký, je to takový pozitivní. Holky, já myslela, že nejrizikovějších je prvních 12. týdnů, no můj gynekolog mi říkal, že nervy jsou po celý těhu, no a je to fakt. Taky jsem měla kolegyni, taková husička, ta po celý těhu kouřila, taky mě tím dožírala. No tady v Plzni jsem já 77 ročník dost silnej, takže na každym kroku těhule nebo kočárky :rolling_eyes: , musím se vám přiznat, že u nás na patře bydlí páreček, jsou mladší než my, už mají asi 4 letou holčičku a teď čekají další. Musim říct, že mám z toho úplně strach, jestli nám to nevyjde a oni si přivezou uzlíček z porodnice, budeme tady slyšet to mimčo...
25. kvě 2007 ve 12:12  • Odpověz
SE taky do toho 10 týdne budu strachovat co a jak :unamused: :dizzy_face: Na utz jsem byla 16 den od ET tak bylo ještě asi brzy HCG bylo 490 říkal že tam něco vidí ale že s jistotou mi to poví až jestli se zvedne hcg což se stalo moc se ve mě nechtěl (hrabat at se něco nepokazí)a na utz mám jít v uterý asi se nedočkám : :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2007 ve 12:13  • Odpověz
autor
renys, ale vyjde, neboj, všechny se dočkáme, vždyť si to zasloužíme :wink:
já bych měla být asi 5.tt, podle mých výpočtů TP asi 21.leden,ale Dr. mi to ještě neřekl, až po srdíčku.
25. kvě 2007 ve 12:14  • Odpověz
Ditko ...po druhé!!!!!!Doufám že naposled!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2007 ve 12:14  • Odpověz
Mimmix : kdy jsi byla na ET???
25. kvě 2007 ve 12:15  • Odpověz
autor
já byla 27.4.
25. kvě 2007 ve 12:20  • Odpověz
Mimmix: to je divné já byla 29.4 později a termín mi vychází o jeden dva dny dřív :confused: a jsem ted prý v 5+5 tt :grinning: :grinning: Je to zajimavé!!!!!
25. kvě 2007 ve 12:22  • Odpověz
autor
no, ono se to prý nebere podle oplodnění, ale podle poslední MS. tu já měla 14.4. Pak se to údajně počítá plus sedm dní mínus tři měsíce-teda u mě 14.4.+ 7 dní = 21.4. mínus 3 měsíce = 21.1.2008.
25. kvě 2007 ve 12:25  • Odpověz
Ditko, Tobě taky nezůstalo nic na zmražení?
25. kvě 2007 ve 12:32  • Odpověz
Taky doufám,že to bude naposledy,bylo vám dobře po trasferu?Mě je celkem dobře,ale pořád cítím divný pocit v břiše.Nejsou to křeče ani bolesti,nevím jak to popsat je to prostě divný.Vám všem se podařilo IVF na poprvé?
25. kvě 2007 ve 12:35  • Odpověz
autor
zdaleka ne všem :unamused:
mně bylo dobře po transferu a je mi i teď, kdyby nevynechala MS neuvěřím, že jsem těhotná :slight_smile:
celý IVF šlo hladce, i když jsme měli ICSI a vajíčka nebyly pěkný.
a to se mi uchytilo jedno ze dvou embryjek, kterým nedávali šanci.
25. kvě 2007 ve 12:39  • Odpověz
no taky jsem pak občas přes ten den pocítila takový jako jemný štípnutíčko v děloze, ale to je zřejmě normální, když tam strkají až na dno tu trubičku.
25. kvě 2007 ve 12:41  • Odpověz
Mimmix a co těhu příznaky, jako bolestivý prsa, chuťě a tak? Já když jsem byla těhu, tak v tak 7. týdnu jsem byla ulítlá na polívky-vývárky a denně jsem si dělala mléčný koktejly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2007 ve 12:43  • Odpověz
Já mám mám spíš pořád pocit jakoby na zvracení,snad to nic není.Jinak jsem v pohodě.Mimmix díky,dala jsi trošku optimismu.Ale možná to bude z toho,že pořád myslím na jídlo. :grinning:
25. kvě 2007 ve 12:46  • Odpověz
Já jsem si to počítala na tehlé stránce http://www.ivf-infertility.com/calc_preg.php.......zadáš to první a pak datum poslední ms přesně ti to zpočítá v kterém jsi týdnu plus dny a kdy by měl být termín!!!!Sedí mi to i podle sebe dny od ET :grinning: Tak zkuste!!!!
25. kvě 2007 ve 12:46  • Odpověz
autor
renys vůbec nic, absolutně. chutě, prsa, bolení břicha-NIC.
je to divný no.
25. kvě 2007 ve 12:47  • Odpověz
Prsa mě bolí tak že bych vraždila už nevím jak mám spát v noci chodím na záchod a bolí mě i když čurám takový tlak na podbřišek ....a vůbec po té stimulaci mě pořád někde tlačí píchá tuká tahá : :grinning: :grinning: :grinning: A taky žaludek mě bolí sice nezvracím ale je mi i po jídle divně tlačí mě to na žaludku ....jo a mám pořád hlad!!!!!!!!
25. kvě 2007 ve 12:49  • Odpověz
Renys, mně teprve čeká první návštěva CAR. Ale už mám za sebou vyš. jako UZ, hormon. profil, cytologii - i když to asi budou v CAR chtít opakovat (byla jsem na různých vyšetřeních únor-duben)? Manžel byl na prvním spermiu a neměl nic, tedy asi azoospermie. Ale uvidí se po druhém spermiu... Nemůžu se dočkat aspoň té první návštěvy, a znervózňuje mě čas, je mi 33, takže pěkná větev! :confused:
Holky těhulky, moc vám všem gtauluji!

mim, někdo nemá holt žádný příznaky, proč ne. Manželova ségra neměla nic celé těho, fakt ani ťuk. A má teď zdravého chlapečka :wink:
25. kvě 2007 ve 12:56  • Odpověz
já mám ve zvyku usínat na břiše, tak je to pro mě teď celkem utrpení, ale manžel je spokojenej :slight_smile: .No mimmix je to vážně u každý ženy jinak, buď v klidu. Jedna moje kolegyně (hubená) měla břicho už ve 2. měsíci a moje kámoška byla zvláštní exemlář,taky hubená, bříško jí vylezlo až ke konci 4.měs., ale z prsou měla balóny, ze dvojek čtyřky :slight_smile:.
25. kvě 2007 ve 12:56  • Odpověz
Tinko,díky ,díky,díky to je přesné.Prsa mě bolí už od stimulace a teď je to ještě horší to jsem zvědavá co bude dál.Máš tyto příznaky až po zjištění těhotenství,nebo už po stimulaci a transferu?
25. kvě 2007 ve 12:58  • Odpověz
Tak Mikulko, pevné nervy, ale neboj, budeš mít hned lepší pocit, až tam začnete docházet, že se konečně něco děje. Spoustě mužů už pomohla metoda MESA a TESE, takže uvidíš, že vše dobře dopadne. A věk je celkem v poho, já vždycky valim oči, když přijdu do institutu kam chodím, tam jezdí spousta cizinců, a ty ženy vypadají jako babičky a né budoucí maminky (věk tak okolo 46), teď to ale nemyslim nějak ve zlym, ale je mi jich líto, protože prý procento úspěšnosti pro ženy 43-45 let je pouze 5 procent.
25. kvě 2007 ve 13:03  • Odpověz
autor
no hlad mám taky pořád! ztloustla jsem 5 kilo a do ničeho se nevejdu, ale to asi jak jsem po ET ležela a jenom cpala a vůbec se nehejbala :slight_smile:
ale břicho mám jak ve čtvrtým měsíci, což je divný vzhledem k tomu, že mimčo má sotva centimetr... :grinning:
25. kvě 2007 ve 13:09  • Odpověz
No právě, ono to procento už dost klesá i po 35 roce! :confused: Já bych hlavně moc chtěla dvě děti. Jsem dětská sestra, s dětmi jsem pracovala 8 let, tak čím víc jich bude, tím líp! :wink: Tedy když bude aspoň to jedno, budu šťastná moc moc moc. :slight_smile:

mim, tak můžeš mít bříško třeba trošku nafouklý.
25. kvě 2007 ve 13:14  • Odpověz
já mám taky stále nafouklý břicho, ale to je tim, že nemám pohyb, naštěstí mám odpol. vycházky, tak chodím s pesanem na zahrádku a na procházky, ale dnes se mi snad do toho vedra ani nechce.Mikulko, můžu mít na Tebe dotazík, prosím Tě, když jsi ta sestřička, dá se nějak zabránit tomu, aby mi po píchnutí Agolutinu(do zadku) vždy trošku nevyteklo? Někdy teče jen kapička, někdy to nejde zastavit.Nevim, zda tam tu injekci po vpravení ještě pár vteřin nechat, jako se to dělá u Pregnylu a nebo rychle vytáhnout.Agolutin je olej. konzistence.
25. kvě 2007 ve 13:26  • Odpověz
teda holky,vy ste se nám rozepsaly,nestíhám to v práci ani číst,už abych byla doma :wink: .ice tinko já byla na UTZ 23 den po ET,ale bylo vidět jen jedno srdíčko,druhýmu se asi ještě nechtělo,bylo to moc brzo.no a tak půjdu asi příští pátek,se nemůžu dočkat.jinak se taky do ničeho nevlezu,nafouklá jsem jak balón,ale to je asi tou mojí zácpou,semínka už mi nějak nezabírají,zkusím se teď o víkendu prolívat mlíkem,snad to zabere.Jo a taky když mě lifrovali k mé doktorce,tak říkali,že pro mě není směrodatná posl.mentr,ale den,kdy jsem začala stimulaci.tak nevím jak to mají s tím počítáním týdnů
25. kvě 2007 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.