• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
renys, jak to myslíš, že ti vždy trošku vyteče, jako při vytahování jehly? Vy to pícháte doma sami? máte takovou tu tužku, nebo normální jehlu?
25. kvě 2007 ve 14:16  • Odpověz
když se píchá do azdku, musí se nejprve trošku natáhnout, jako když tam máš vraženou tu jehlu a pak teprve (pokud se ve stříkačce neobjeví krev) stříknoit lék dovnotř. Ale ty máš asi takovou tu tužku?
25. kvě 2007 ve 14:17  • Odpověz
díky za info Mikulko, ale bohužel se to píchá do svalu, tak dávají tu hnusně tlustou jehlu, no je celkem paradox, že sestra v centru mi řekla, že nás ženský obdivuje, že si to pícháme samy, nabídli mi, že můžu docházet k nim, ale já to zvládám sama, manžel mně bohužel moc nepomáhá, naopak přede mnou zdrhá :angry: .Ten Agolutin je progesteron, drží děložní sliznici, zároveň se používá i na vyvolání menzes, to se ale musí píchnout pouze jedna a do tří dnů to žena dostane.Jdu ven, tak zatím papa!
25. kvě 2007 ve 14:58  • Odpověz
ahojte holky, teda vy jste byly dneska tak pilné v psaní :grinning:

renys- to s tou prací a návratem, a optimismem manžela máme stejné. Já se do práce vrátit musela, protože nám IVF nevyšlo. Teda napřed vyšlo, ale mimi se neuchytly.

ditko - držím pěsti

ice.tinko - myslím, že s takovým vysokým HCG čekáš dvojčátka. :dizzy_face:
25. kvě 2007 v 17:01  • Odpověz
Ahojky, tak jsme se ze zehrádky vrátili, žene se pěkná buřina. Marky to jsi si chudinko vytrpěla, a kdypak se přestali vyvýjet? Teda to je k vzteku, že ani jedno nezůstalo.Jakpak asi dnes dopadla Mumiskovani?
25. kvě 2007 v 17:09  • Odpověz
Marky :grinning: :grinning: To se teda mám na co těšit :grinning: :grinning: :grinning:

Tindro : hm tak já tam byla brzo tak asi proto bylo prd vidět :grinning:

To píchání dobání v břiše a při močení atd. jak jsem psala mám od odběru vajíček ...ale tu nenažranost a prsa mám tak od 7 dne od ET.......mimochodem i břicho jak to píše...už nevím která to psala z vás :grinning: :grinning: :sweat_smile: mám taky jako bych byla tak třetí čtvrtý měsíc to ale od stimulace ....doktor říkal že je to normální proto mě také tak bolí žaludek já mám totiž hlad a pak se moooooc najim a pak samozřejmě trpim nebot břicho tlačí na žaludek no a tak se vzájemně přetlačují a já tím trpím!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2007 v 17:11  • Odpověz
Tinko, důležitý je mít teď dobrou náladu a ta Ti jak vidím nechybí, jen tak dále :slight_smile: .
25. kvě 2007 v 17:21  • Odpověz
Rendys . to já náladu neztrácím ...kdo se může pochlubit v pátém týdnu že čeká miminko a nosit tehu věci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2007 v 17:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: tak to je vážně super, to je fakt
25. kvě 2007 v 17:36  • Odpověz
Ahoj hokly tak uz to mam za sebou ,vcera mi daly do briska 2 broucky tak delam vse pro to aby tam zustaly :grinning: .Myslela jsem si ze to bude horsi ale byla to parada :wink:. tak ze jestli jste na tom tak jako ja tak nezapomente :confused: musite odpocivat :wink: a necht praci ne jinych aby se prckove meli dobre :grinning: :grinning: :grinning: .
26. kvě 2007 v 11:08  • Odpověz
mumisku tak přeji ať nám za pár dní nahlasíš // :slight_smile:
26. kvě 2007 v 11:19  • Odpověz
Urcite se ozvu 10 den si udelam test a hned vam reknu jak jsem dopadla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2007 v 11:28  • Odpověz
jasně tak přeji ať je pozitivní
I když u mě byl taky pozitivní, ale pak nic.
Ale nic takového, prostě tam budeš mít // a basta.
26. kvě 2007 v 11:30  • Odpověz
mumisku tak odpočivej :slight_smile: at se broučkum libi v břišku :slight_smile: no a marky4 jak se dnes maš?
26. kvě 2007 v 11:31  • Odpověz
ahoj mourecku, dnes se mám dobře. Je totiž víkend :slight_smile: Odpoledne jedeme na pout a tak se moc těším. Po delší době uvidím synovečka a neteřinku :dizzy_face:
A co ty?
26. kvě 2007 v 11:33  • Odpověz
Ahojky děvčata, tak mumisku to je dobrá zprávička, že je vše na dobré cestě, přeji Ti teď hlavně dobré nervy a hezky se opatruj. Já jsem dneska 14 po transferu, ale normálně mám strach udělat testík, počkám radši do pondělí, protože, by to mělo být jistější, tak či tak...Asi zítra neusnu :confused:
26. kvě 2007 v 11:41  • Odpověz
renys 14 dní to už by mělo být něco vidět. Já jsem měla pozitivní testík 9 den po ET. :wink:
26. kvě 2007 v 11:43  • Odpověz
já vim, ale bojim bojim :confounded:
26. kvě 2007 v 11:44  • Odpověz
akorát jsem nějak nepochopila, v centru mi řekli, že mám testík udělat za 14 dní, ale pak mám od nich ve zprávě napsáno, že 30.5. ve st. mám zavolat výsledek těhu. testu, ale chystám se tam zavolat hned to po.
26. kvě 2007 v 11:47  • Odpověz
marky4 ja jsem byla včera v Teplicich na konzertu Pražskeho Vyberu, hruza hruzouci :slight_smile: ale odreagovala jsem se :slight_smile: manžel ma tenhle styl hudby docela rad :slight_smile: renysku držim palečky at je test pozitivni. :wink: :slight_smile: :slight_smile: marky4 ja dnes odpočivam, jen uvařim. tak at se ti na pouti libi :grinning:
26. kvě 2007 v 11:50  • Odpověz
tak si se Mourku trápila,viď, oni teď už asi hrajou bez Kocába,ne a nebo si to pletu, naopak hrajou bez Pavlíčka?
26. kvě 2007 v 11:56  • Odpověz
ice tinko a kdy jdeš na další UTZ?renys jak si to vydržela?Tě normálně obdivuju,já to zkusila už 8.den po ET :wink: marky pouť je asi něco jako u nás hody,že jo,tak si kup něco dobrýho,já mám nejraději z takových akcí takový ten pravý turecký med,mňam,teď sem na to dostala chuť,ach jo,to si budu muset jít něco dát,vždycky když si na něco vzpomenu,musím to jít zajíst
26. kvě 2007 v 11:59  • Odpověz
marky hezkou odpolední zábavu přeji :sunglasses:
26. kvě 2007 ve 12:00  • Odpověz
no je to zvlaštni hudba :grinning: Kocab tam včera byl, myslim že ten Pavliček ted nehraje. Miruv kamarad je Klaudius Krišpin ten bubenik, tak proto jsme tam jeli :slight_smile:
26. kvě 2007 ve 12:00  • Odpověz
no neke :slight_smile: , no je to holt specialitka, každému se to nelíbí, ale kdysi dávali v telce přenos z jejich koncertu+tam byli Rupert,Basiková,Noid a to mělo grády,to bylo super :wink:
26. kvě 2007 ve 12:02  • Odpověz
zatím se loučím, jdu na segedýnek, masíko sice dneska nějaký vysušený, tak snad to manžel přejde :unamused: .
26. kvě 2007 ve 12:03  • Odpověz
renys me když se neco ohledne jidla nepovede :angry: tak vždycky Mirovi řeknu, at moc nekouka a hlavne že se mame radi :grinning: :grinning: :grinning: tak papa
26. kvě 2007 ve 12:08  • Odpověz
jj holky moc děkuji. Je to pout , na kterou chodím od malička, takže k ní mám takový vztah.
Všem krásný den :slight_smile:
26. kvě 2007 ve 12:34  • Odpověz
Tindro : v uterý asi se nedočkám!!!!!!!Já si taky dělala test 9 den po et a bylo to tam i když strašně slaboučké počítala jsem že když se nic neobjeví tak nebudu panikařit že nejsem ale řeknu si že je ještě na pozitivitu malé hcg :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: Samozřejmě nechci radit já jsem ale i podle doktora z caru vzor netrpělivosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2007 ve 13:38  • Odpověz
autor
ahoj holky, čas se hrozně vleče co?
renys, obdivuju tě, že sis ještě neudělala test, já testovala už od 12.dne a 14.den tam byla jasná čárka.
26. kvě 2007 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.