• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
No holky, už začínam mít takový to chvění u žaludku a představuju si pondělní ráno na 100 způsobů :grinning: , takových lidí bude čekat na zavolání výsledku, no to bude psycho, už vidim ty moje depky v příp. neúspěchu. Jinak Mimmix a Tinko, těšíte se na UTZ,co? Holky jak snášíte ty vedra? Já teď spapkala nanůček a je mi hned líp.Mourku no já jsem se s tim masem radši práskla hned sama a on říkal něco v tom smyslu, že přece nic neříká :slight_smile: .
26. kvě 2007 ve 14:51  • Odpověz
ahojky,jsem tu poprvé ale se stejným problémkem.V úterý jsem byla na ET,dostala dva embrýsky a čekám a čekám co bude.Asi by to utíkalo víc v práci ale nechtěla jsem si to nějak sama zkazit. :slight_smile:
26. kvě 2007 v 16:11  • Odpověz
renys no vidiš jaky maš doma zlatičko :slight_smile: a renys dopadne to dobře :slight_smile: vitam ta zuliku :slight_smile: a mela jsi prodlouženou kultivaci? a jak se citiš
26. kvě 2007 v 16:35  • Odpověz
díky mourku :wink: měla jsem prodlouženou kultivaci,4 den ET.Včera a dnes mně pobolívá břicho,mám ho trochu nafouklý.Nevím,jestli je to normál,ET jsem podstoupila poprvé,jinak už něco v tomto směru znám. :slight_smile:
26. kvě 2007 v 16:43  • Odpověz
ja si myslim že je to normalni, me take bolelo břiško, a mela jsem ho nafoukle :slight_smile: a kolika bunečne embrysky ti zavadeli? me 4bunečne a 6bunečne a nezadařili se, tak snad přište :slight_smile:
26. kvě 2007 v 16:47  • Odpověz
Tak to mně mrzí :frowning2: fandím každému,kdo je na tom stejně jako já.Po pravdě ani nevím, nezeptala jsem se na to,jen mi stále říkali, že jsou velká-prý kluci-z legrace :grinning: Pozitivní je, že máme ještě nějaké uložené na příště ale musím věřit, že právě teď to vyjde!! :slight_smile:
26. kvě 2007 v 16:52  • Odpověz
jo to určite vyjde :slight_smile: my nemame uložene žadne :unamused: a tak pujdeme na dalši stimulaci :wink: no život neni peřičko :slight_smile: tak ti držim palečky a odpočivej :slight_smile: at maš hodne sil na ty dva klučiny :grinning:
26. kvě 2007 v 16:59  • Odpověz
taky zdravím zulíka, musíme teď prostě doufat, že na nás konečně to štěstí sedne. Ty se máš, že vám zbylo něco na zmražení, hned bych se cítila líp :rolling_eyes: .Mourku, manžel je zlatej a hlavně je to moje opora a to je pro nás nešťastný snažilky důležitý. Taky jsem měla pár dní po transferu nateklý břicho-a to mi zůstalo bohužel doteď :angry: , a měla jsem strach, jestli na mě nejde ten hyperstimulák, tak jsem se snažila hodně pít, a možná jsem to zažehnala.
26. kvě 2007 v 18:13  • Odpověz
Vloni jsem měla byla na OPU a nedopadlo to vůbec ani na TE :frowning2: ,takže letos je to takhle.Řekli jsme si s manželem, že to letos "dáme",jak říkají sportovci. :wink: Mám už doma jedno "mimy", je mu 14 let,tak to taky není jednoduché podstupovat všechny obštrukce aby nevěděla. :sunglasses: Jo a bez hodnýho partnera to snad ani nejde.
26. kvě 2007 v 18:22  • Odpověz
zuliku ja mam doma taky 14 mimi holku, a naopak všechno vi. Ja si myslim že je to hodne duležity řici co se deje. Alespon u nas, je to tak.Je to o vzajemne duveře a take že toho 14leteho pubertaka bereš jako rovnoceneho partnera.Tudiž když my s manželem mame nejaky problem a řešime ho, tak to Domče řeknem a ona zase když ma nejaky trapeni tak to řekne nam.Je to hrozne duležite protože deti v tomto veku maji svuj svet a velice často se uzaviraji sami do sebe. Je to o tom že nechceme mit mezi sebou tajemstvi. To dite pokud neco zjisti že mu rodiče neřekli, docela zavažneho. Tak si řekne, proč ja bych neco mela řikat jim, když maji sve tajemstvi.Nechci poučovat, je to jen muj nazor :slight_smile:
26. kvě 2007 v 18:42  • Odpověz
my si taky všechno říkáme, kromě IVF. Nany-tak jí říkáme s manželem má svého biologického otce jinde a tu rodinu taky a já nechci, aby to tam ventilovala.Ona něco ví ale ne celou pravdu, už jsem jí něco musela říct, protože po OPU jsem přijela úplně zničená a ona měla strach.Jinak je to typický puberťák,jednou dole, jednou nahoře, ráno kyselo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vím, že je důležité s nimi mluvit,moje matka mi nikdy nic neřekla ani o mensesu.
26. kvě 2007 v 18:55  • Odpověz
no prave moje mati me v živote nic neřekla, jen same zakazy. A u Domči jsem chtela aby to bylo jine :slight_smile: Domča ma take biologickeho otce jinde :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak že te chapu :wink: jen Domča už zjistila co je jeji povedeny tatik zač :grinning: no je to proste složity :sunglasses: Taky se už nechce mazlit ta tvoje ženska :slight_smile: ja se hrozne tešim na miminko. bude to nejrozmazlenejši prcek na svete :grinning: A tobe to určite ted vyjde, :grinning: to se vyřadime, me bylo 18 let když jsem mela Domču. tak ted mam docela už rozum :grinning:
26. kvě 2007 v 19:27  • Odpověz
zdravím zulika, přeji ať se mimiscí drží pěkně v teploučku :slight_smile:

Holky pouť byla super. Měli jsme kolotoče zadara, a tak se jezdilo jedna báseň. Teď tu pršelo, tak se trochu vyčistil vzduch. :slight_smile:
26. kvě 2007 ve 22:19  • Odpověz
Přeji dobré ráno, marky to je dobře, že se pouť vydařila a měla jsi pěkné odpoledne. Holky, manža zase po ráno hladil bříško a dělal si srandu, že ho jedno pěkně koplo :slight_smile: , tak tomu věří...no mně se dneska zdálo, že doktor z CARu přišel za mnou domů, že mi musí udělat nějakou operaci...no nervy pracují :confounded:.
27. kvě 2007 v 08:21  • Odpověz
dobry den devčatka :slight_smile: marky4 alespon jsi přišla na jine myšlenky vid :wink: ja na kolotoč nemusim, zvracim jen se na ne kouknu :grinning: renys zitra je tedy velky den :slight_smile:
27. kvě 2007 v 11:55  • Odpověz
jojo už se to blíží :confused: ,já to mám s těma kolotočema stejně :slight_smile: , když jsme byli se školou v Prátru ve Vídni, tak jsem si troufla jen na dům hrůzy :grinning: , když jsem pak viděla moje zelený spolužačky,tak jsem ničeho nelitovala.
27. kvě 2007 ve 12:23  • Odpověz
renys, tak si ty si pícháš sama do svalu? Tak to tě obdivuju taky :slight_smile:
27. kvě 2007 v 18:56  • Odpověz
no opravdu to neni nic příjemného, ale ten mateřský pud je hrozná síla, tak žena pak často překročí své hranice a dělá věci, který by ji v životě nenapadli - já jsem si například nechala před 2 měsíci srovnat kostrč, to se dělá přes konečník :unamused: , fyzioterapeutka tlačí zevnitř proti té kostrči a tím uvolní ty nesprávné úpony, ke kterým např. u mě došlo loňským pádem.No a jakmile se to tam hne, ženské orgány jsou v nesprávném úhlu, je tam špatná energie, tak ta žena těžko těhotní.No byla to ale svinská bolest, během vteřiny jsem byla mokrá bolestí, no tak uvidíme, jestli to bude mít nějaké výsledky.
27. kvě 2007 v 19:42  • Odpověz
renys,držím palečky,ať je vše O.K. :slight_smile: myslím, že ženský vydrží snad vše,když jsme byli nedávno s manželem na odběrech krve, sestřička se ho ptala, jestli se nechce položit, že jí tam kluci padají jako hrušky :grinning:
27. kvě 2007 v 19:55  • Odpověz
renys, také se chystám na srovnání kostrče... Tam se chodí nějaký určitý den cyklu, viď?
27. kvě 2007 v 19:59  • Odpověz
to je fakt zulíku, chlapy jsou hrozný bebíčka a padavky, ten můj má takovou hrůzu z jehel a z krve, že když jsme šli poprvé do centra, tak tam najednou vyšel tatík s flastříčkem na ruce a on úplně zblednul a chtěl pomalu utéct :grinning: :grinning: . Tak jsem mu objasnila, že to je tak maličko oproti tomu, co musí ženská zkusit-porod a tak :angry: . No my ženy jsme holt od přírody vůči bolesti odolnější. Já si myslim, že by byli chlapi zničený jenom z menzesu :slight_smile: .
27. kvě 2007 ve 20:00  • Odpověz
Mikulko, určitě si na to dojdi, tady v Plzni to dělá paní, která se specializuje na ženy, kterým se nedaří otěhotnět a spoustě už pomohla. Dala mi na ní typ paní, která se 7 let pokoušela o mimi, docházela do CARu no a hned první měsíc po návštěvě otěhotněla! Mám od té paní i bylink. čajík a mimo jiné upozornění, nedávat nohu přes nohu, to je prý běs pro pánev :fearful:
27. kvě 2007 ve 20:05  • Odpověz
jo a nesmí se tam okolo a při menstruaci, protože je tam prý vše citlivé
27. kvě 2007 ve 20:05  • Odpověz
čao holky,zítra budu držet palce všem co to potřebují :wink: no a mě bylo dnes poprvé špatně,kousla sem do trvanlivého salámu,vím že se uzeniny nemaj,ale já na to dostala chuť :frowning2: zpravil to pak jen suchý chleba :confounded: ach jo,dřív sem mohla i třešně s mlíkem,no to se mám na co těšit :frowning2: :slight_smile: no ale aspoň vím že salámy teď opravdu 8 měsíců nebudu,teda doufám :slight_smile:
27. kvě 2007 ve 20:47  • Odpověz
renys, ano, to jsou metody Mojžíšové. Mým dvoum kamarádkám to také pomohlo :wink: A když ne, aspoň se fakt srovná celá kostra.
27. kvě 2007 ve 21:52  • Odpověz
Ahojky holky, nemůžu tomu uvěřit, ale jsou tam // :slight_smile: :slight_smile: !! Celou noc jsem se převalovala a v 5 už mi tak bušilo srdce, že jsem vyrazila na testování. Úplně se mi třásly ruce a já jen nevěřícně koukala, jak pomalu test. čárka sílila. No každopádně se držím při zemi, čeká nás ještě dlouhý boj :fearful: . Tindro, já jsem hrozně masová, nechtěla jsem to zakřiknout, ale už týden pozoruju, že mi to masíko vůbec nejede.
28. kvě 2007 v 07:25  • Odpověz
Ahojky rendys...tak to gratuluji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vůbec se ti nedivím že jsi nemohla spát :grinning: :grinning: Já tím teplem taky ne šíleně mě rozbolela hlava a nevím co bych na to mohla :confounded: A poprvé jsem pocítila co je to ranní nevolnost a ve spojení z bolestí hlavy no nepřeji žádné z vás.......Tak ještě jednou velké tiché gratulace!!!!!!
28. kvě 2007 v 07:42  • Odpověz
renys tak to gratuluju!!!!!to je skvělý!!!!!ice.tinko já sem si v noci dávala studenou sprchu abych pak mohla zaspat,taky sem se převalovala
28. kvě 2007 v 08:30  • Odpověz
ahojky vespolek :slight_smile: renys to je super,moc gratuluji :slight_smile: já měla hroznou noc,zdály se mi hrozný sny,dcera ráno říkala, že děsně bouřilo,já si nic nepamatuji,jen ten pitomý sen a jak jsem byla splavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem byla asi 3x na záchodě a dnes mně pobolívá břicho,blíží se termín ms. :frowning2:
28. kvě 2007 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: renyn, superrrrrr, moc gratuluju!!! :wink:
28. kvě 2007 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.